Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-08-2010, 10:39   #21
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
Kto z Was mial jechac, a nie wpadl na to, ze trzeba rezerwowac miejsce?
Jedna poprawka - nie chodzi o to, ze ktos "nie wpadl na to by zrobic rezerwacje NAMIOTU", ale o to, ze takich rezerwacji nie bylo...
Na oboz w Slowacji jezdze od lat - rezerwowalam pokoje i domki dla ludzi. Kilka razy wysylalam im tez liczbe ludzi jadacych pod namiot, ale zawsze otrzymywalam informacje, ze to ich nie interesuje, bo rezerwuje sie jedynie pokoje.
NORMALNE bylo, ze ilosc miejsc biwakowych jest nieograniczona. Rezerwowano domki - zwykle na tydzien. Pod namiot wpadala masa osob nawet na dzien lub 2.

Wiec na rezerwacje namiotow nikt nie "wpadl" bo jej NIGDY nie bylo. Nikt nie wspomnial SLOWEM, ze jest jakis problem i tym razem trzeba sie meldowac.

Wybacz, ale dla mnie malo "wesole" jest obecnie pisanie do sporej grupy ludzi, ktorzy chcieli wpasc na dzien czy dwa zobaczyc wilczaki, aby zmienili plany, bo Slowacja odpada. A juz najmniej usmiecha sie mi wysylanie listow na dwa dni przed obozem! do ludzi zza granicy, ktorzy juz pobrali sobie z tego powodu wolne.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 05-08-2010 at 10:41.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 12:17   #22
Skrzat&Bow
Junior Member
 
Skrzat&Bow's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Gdańsk
Posts: 314
Send a message via Skype™ to Skrzat&Bow
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
Pytanie.
Kto z Was mial jechac, a nie wpadl na to, ze trzeba rezerwowac miejsce?
Ile nas jest?
no ja nie rezerwowalam nic. nie zagladam tez na facebooka bo nawet nie naleze do grupy
Skrzat&Bow jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 12:34   #23
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by Skrzat&BOW View Post
no ja nie rezerwowalam nic. nie zagladam tez na facebooka bo nawet nie naleze do grupy
NOOOOO........ ja Tobie rezerwowałm .
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 12:42   #24
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Szkoda, ze nie daliscie znac, ze trzeba rezerwowac.
Ja sadzilam, ze skoro ludzie wiedza, ze jade to wystarczy.
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 12:44   #25
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Ja zawsze powiadamiam że chcę przyjechać. Za pierwszym razem prosiłam Margo a od wyjazdu do Hronca robie to sama. Rezerwuje domki i powiadamiam o ilosci namiotów. I zawsze jak przyjeżdżam na miejsce mają nas zapisanych na liście.
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 13:42   #26
Skrzat&Bow
Junior Member
 
Skrzat&Bow's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Gdańsk
Posts: 314
Send a message via Skype™ to Skrzat&Bow
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
NOOOOO........ ja Tobie rezerwowałm .
I dzieki tylko Twojej przytomnosci mam miejsce w namiocie ja sama tez nie wpadlam na to, by kogos powiadamiac myslalam ze wlasnie kto chce to przyjezdza. ale znam siebie i pewnie mi mowilas o tym juz daaawno, ale zapomnialam ze trzeba sie odezwac wczesniej do organizatorow. Ale w tym temacie na Wd o obozie chyba faktycznie nic nie bylo na ten temat. Na fejsbuku nie dostaje info bo sie nie wpisalam na grupe.
Skrzat&Bow jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 13:55   #27
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Skrzat&BOW View Post
I dzieki tylko Twojej przytomnosci mam miejsce w namiocie ja sama tez nie wpadlam na to, by kogos powiadamiac myslalam ze wlasnie kto chce to przyjezdza.
Rzeczywiscie tak bylo... do tego roku... I tak dobrze, ze wyplynelo to choc teraz. Kilka osob poinformawalam, o reszte niech sie martwia organizatorzy... Sorry, ale to autentycznie "czeski film"....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 14:25   #28
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Ja w zeszłym roku rezerwowałam mailowo i otrzymałam odp, że to niekonieczne; w tym dałam sobie spokój . Tak czy śmak jadę koło czwartku, bo mnie Daniela gołymi rękami udusi, że setny raz obiecałam i znowu "coś". Mam nadzieję, że wielu zgłoszonych na namioty jednak się nie pojawi.
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 14:32   #29
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Ja w zeszłym roku rezerwowałam mailowo i otrzymałam odp, że to niekonieczne; w tym dałam sobie spokój . Tak czy śmak jadę koło czwartku, bo mnie Daniela gołymi rękami udusi, że setny raz obiecałam i znowu "coś". Mam nadzieję, że wielu zgłoszonych na namioty jednak się nie pojawi.
Jestem pewna że bedzie miejsce.
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 14:34   #30
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Ja w zeszłym roku rezerwowałam mailowo i otrzymałam odp, że to niekonieczne; w tym dałam sobie spokój . Tak czy śmak jadę koło czwartku, bo mnie Daniela gołymi rękami udusi, że setny raz obiecałam i znowu "coś". Mam nadzieję, że wielu zgłoszonych na namioty jednak się nie pojawi.
W sumie to masz racje. Organizatorzy zrobili na facebooku spis, pytali sie kto bedzie. Maja liste kto sie zglosil, wiec to sa osoby, dla ktorych miejsce byc musi.... niech wysiudaja innych.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 05-08-2010 at 14:38.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 14:40   #31
Skrzat&Bow
Junior Member
 
Skrzat&Bow's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Gdańsk
Posts: 314
Send a message via Skype™ to Skrzat&Bow
Default

Z drugiej strony moze z roku na rok jest po prostu coraz wiecej chetnych, a gory to gory miejsce do biwakowania jest na pewno jakos ograniczone, chocby z fizycznych przyczyn. Wczesniej nikt nic nie mowil bo nie bylo to konieczne, a ze ludzie sie do tego byc moze przyzwyczaili, stad zamieszanie. ja tam nie wiem , jade pierwzy raz i mam nadzieje na mile spotkaie z Wami, że polaże sobie po górach, ze moj pies przezyje podroz, ze pospiewamy sobie przy ognisku i powyjemy nad ranem))) ..i mysle ze jakos sie zmiescimy))
do zobaczenia i mam nadzieje w jak najliczniejszym gronie

koncze wlasnie jutro tygodniowy dyzur w pracy i czekam juz na ten wyjazd baaardzo dlugo i jak dobrze pojdzie o 22 ruszamy z Trojmiasta. Takze pakujcie spiworki i na Velka Fatre!
Skrzat&Bow jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 14:57   #32
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Skrzat&BOW View Post
Z drugiej strony moze z roku na rok jest po prostu coraz wiecej chetnych, a gory to gory miejsce do biwakowania jest na pewno jakos ograniczone, chocby z fizycznych przyczyn.
Ograniczone byly miejsca w chatkach i hotelu. Wiadomo, ze trzeba bylo sie wczesniej zglaszac. Jednak place byly dobierane tak, ze miejsca na namioty zawsze byla masa.
Tak samo teraz - zerknij na zdjecie obozu:
http://goo.gl/maps/xORu
Terenu pod namioty jest NIESAMOWICIE duzo... Wiec ograniczenie liczby namiotow spowodowane jest chyba tym, ze na sile probuje sie pchac ludzi do hotelu... Bo nie po to ludzie jada na OBOZ aby siedziec po pokojach (ktore braly dla siebie glownie mlode mamy).

Quote:
Originally Posted by Skrzat&BOW View Post
Wczesniej nikt nic nie mowil bo nie bylo to konieczne
Wlasnie o to chodzi: teraz niby bylo to konieczne, ale i tak nikt nic nie mowil...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 15:19   #33
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

na facebooku jest informacja, że potwierdziło zgłoszenie +/- 100 osób. to mniej niż biwakuje w Peronówce, a
1. W Peronówce prawie wszyscy są w namiotach i nie zajmują dużej ilości miejsca; tu zajętę są wszystkie chatki i pewnie część hotelu, więc tych namiotowiczów jest dużo mniej
2. Chyba nie trzeba mieć wokół namiotu hektarów przestrzeni i dla dobra ogółu można ciasno postawić namioty. jeśli 50 namiotów miałoby po 12m2 (więcej niż moje mieszkanie ) to cały camping miałby 20x30m!
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 15:33   #34
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

"Problem" jest w tym, ze lepiej dla wlasciciela terenu, jesli ludzie beda rezerwowac domki czy tam pokoje, bo on na tym zyska. Miejsca jest masa. Dlatego nie chce namiotow. Choc z drugiej strony, zero logicznego myslenia, bo przeciez jesli ludzie przyjada tak jak chcieli i zaplaca za namiot, to tez zarobi troche siana... (w koncu +/- 100 osob)
Ja uwazam, ze kto ma problem, bo sie nie zapisywal, a tylko np. potwierdzal na fejsbuku (mnie tam chyba tez nie ma) to przyjezdzac i sie wyklocac. Sorry, ale dziwne bedzie, jesli Slowacy nie beda w jakis sposob problemu rozwiazywac z wlascicielem terenu.
Wpadajcie i tyle, zrobi sie chaos i bedzie git
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 15:34   #35
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
W sumie to masz racje. Organizatorzy zrobili na facebooku spis, pytali sie kto bedzie. Maja liste kto sie zglosil, wiec to sa osoby, dla ktorych miejsce byc musi.... niech wysiudaja innych.
No wlasnie, to przyjezdzac i nie marudzic
Piwko juz sie chlodzi, a gory sie prostuja
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 15:57   #36
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
2. Chyba nie trzeba mieć wokół namiotu hektarów przestrzeni i dla dobra ogółu można ciasno postawić namioty. jeśli 50 namiotów miałoby po 12m2 (więcej niż moje mieszkanie ) to cały camping miałby 20x30m!
Wiesz co... jak sie beda "stawiac", to namioty skrzata, szasztinow i reszty podmienimy na wojskowe 24-osobowce... Ilosc namiotow bedzie sie im zgadzac, a my wprowadzimy sie tam razem z polowa obozu....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 16:17   #37
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Wiesz co... jak sie beda "stawiac", to namioty skrzata, szasztinow i reszty podmienimy na wojskowe 24-osobowce... Ilosc namiotow bedzie sie im zgadzac, a my wprowadzimy sie tam razem z polowa obozu....
I to jet POMYSŁ!!!!!!!
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 16:42   #38
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Wiesz co... jak sie beda "stawiac", to namioty skrzata, szasztinow i reszty podmienimy na wojskowe 24-osobowce... Ilosc namiotow bedzie sie im zgadzac, a my wprowadzimy sie tam razem z polowa obozu....
Margo, po co te kombinacje! Po prostu wytłumacz organizatorom, że nie każdy musi mieć dostęp do bazy wd , a od razu przypomni im się stare przysłowie słowackie: Hosť do domu, boh do domu
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2010, 16:51   #39
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Spoko - wszyscy maja lancuchy - jakby co przykujemy sie do drzew (albo gankow) i nie pozbeda sie nas do swiat
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 07-08-2010, 17:23   #40
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Wszystkim spotkanym dzis na drodze miedzy Bielskiem a Cieszynem - szerokiej drogi :-)
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org