Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-12-2005, 23:34   #1
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default Sylwester sie zbliza..

Alakra przytomnie zauwazyla ze na suwaku ilosci miesiecy w pierwszym roku, skala sie Cheyowi konczy. To jako ze wszystkie Cymbalki w noc sylwestrowa maja okazje do podwojnego swietowania - zmienilam suwaczek, teraz bedzie nam odliczal dni do pierwszych urodzin naszych kudlatych ulubiencow
Jutro idziemy zamowic baloniki, serpentyny, konfetti i wielka kosc...niech sie chlopak zabawi w swoje urodziny
Oj Alinka sie niezle wstrzelila z data porodu

P.S. w ramach solidarnosci z tymi co sylwestrowych wystrzalow nie lubia- fajerwerkow nie zamawiamy.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2005, 00:27   #2
Lupusek
Junior Member
 
Lupusek's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Masuria
Posts: 488
Send a message via Skype™ to Lupusek
Default

Jaki piękny ten nowy suwak!! Czekamy zatem na fotki z tej urodzinowej balangi z balonikami
__________________
Lupusek jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2005, 13:00   #3
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Sylwester sie zbliza..

Quote:
Originally Posted by Gaga
Jutro idziemy zamowic baloniki, serpentyny, konfetti i wielka kosc...niech sie chlopak zabawi w swoje urodziny
Oj Alinka sie niezle wstrzelila z data porodu
To fakt... Trudno przeoczyc teraz ich urodzinki...

Quote:
Originally Posted by Gaga
P.S. w ramach solidarnosci z tymi co sylwestrowych wystrzalow nie lubia- fajerwerkow nie zamawiamy.
My na zakupy jedziemy w srode. Ale fajerwerki tez kupujemy, bo psy by nam nie wybaczyly, jesli nie byloby petard, ogni rzymskich itd..... Specjalna paczka bedzie dla Bola, ale o tym ciiiii, bo to prezent...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2005, 21:27   #4
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default Sylwester sie zbliza..

Quote:
Originally Posted by Margo
To fakt... Trudno przeoczyc teraz ich urodzinki...
Tiaaa.a. do tej pory w tym czasei najwazniejsze byly moje, a teraz obawiam sie, ze zostana zdominowane przez nowe swietowanie w rodzinie...ale tak juz jest po 18 roku zycia...przychodzi czas na mlodszych

Quote:
Originally Posted by Margo
My na zakupy jedziemy w srode. Ale fajerwerki tez kupujemy, bo psy by nam nie wybaczyly, jesli nie byloby petard, ogni rzymskich itd..... Specjalna paczka bedzie dla Bola, ale o tym ciiiii, bo to prezent...
MIaly byc te ekscesy u nas..i co??
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2005, 21:42   #5
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Sylwester sie zbliza..

Quote:
Originally Posted by Gaga
Tiaaa.a. do tej pory w tym czasei najwazniejsze byly moje, a teraz obawiam sie, ze zostana zdominowane przez nowe swietowanie w rodzinie...ale tak juz jest po 18 roku zycia...przychodzi czas na mlodszych
Myslisz o czyms takim?



...to oczywiscie nie sa urodzinki dziecka, ale 2. roczek Beau Isabeau....

Quote:
Originally Posted by Margo
MIaly byc te ekscesy u nas..i co??
E..nie....ekscesy mialy byc prezentem za wkroczenie w wiek weterana. A to Bola czeka dopiero za rok...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2005, 21:54   #6
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

No wlasnie...tylko czegos mi tu brakuje....
Juz wiem!! Mnooostwa prezentow :P

A co do Bola..ok , trzymam za slowo ( przez rok nie zapomne) Ale bedzie impreza
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2005, 13:22   #7
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
No wlasnie...tylko czegos mi tu brakuje....
Juz wiem!! Mnooostwa prezentow :P
Nie.... po prostu musi byc zachowana kolejnosc. Najpierw ceremonie i obowiazek (tort, zyczenia i te sprawy), a dopiero potem party i prezenty...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 31-12-2005, 17:04   #8
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default I urodziny Cymbałków

Rok temu, o tej porze 5 malych kudlatych klusek bylo juz po kilku pierwszych karmieniach. Nie widzialy nic, nie slyszaly nic ale wiedzialy gdzie daja jesc
A jedzonko musialo byc pycha bo do dzis (przynajmniej czesc miotu) zarta jest niebywale, znaczy - mamusia rozbudzila w nich upodobanie do rozkoszy podniebienia
Mamusi wiec, dzielnej malutkiej Alince, ktora wykarmila piec wielkich smokow i samym smokom zyczymy dlugiego fajnego zycia ! Pelnego smakolykow, miekkich poduszek i fajnych zabaw.
Zyczenia naleza sie tez ludziom, bp psy sobie a ludzie tez sie przyczynili, ze dzis pare innych osob cieszy sie, ze obok jest taki fajny, kochany wilczak.
Margo, Przemku- dla Was podziekowania, dla Alinki tez a dla Cymbalkow - sto lat!


pozdrawiamy
Gaga, Roman, Giga i Cheitan urodzinowy
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 31-12-2005, 17:42   #9
Sebastian
Member
 
Sebastian's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Wejherowo blisko morza, Kaszuby
Posts: 716
Send a message via Skype™ to Sebastian Send Message via Gadu Gadu to Sebastian
Default

wszystkim Cymbałkom i ich opiekunom lepszego 2006
__________________
http://harry.wolfdog.org
Sebastian jest offline   Reply With Quote
Old 01-01-2006, 22:03   #10
Lupusek
Junior Member
 
Lupusek's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Masuria
Posts: 488
Send a message via Skype™ to Lupusek
Default

Dołączamy się do podziękowań dla hodowców i Mamusi naszego Cymbałka, Najlepsze życzenia urodzinowe dla kochanych braciszków i siostruni, zdobywajcie championy, talenty i szczęsliwie zaliczajcie kolejne egzaminy, niech świat o was usłyszy, niech was podziwiają. Pracujcie na dobre imię hodowli i przynoście radość swoim właścicielom. STO LAT!!!!!

P.S. Gaga, piękny tort, pewnie smaczny; czy to możliwe, że jeszcze rok temu były takie malutkie???
__________________
Lupusek jest offline   Reply With Quote
Old 01-01-2006, 23:02   #11
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Alakra - ja nie wiem jak to mozliwe ze dzis mam w domu prawie 40 kg wilczaka, a 10 miesiecy temu bralam taka malenka kulke, mieszczaca sie na rekach.... Zafundowalam sobie ostatnio przeglad wszystkich fotek i przy tych pierwszych lekko sie wzruszylam Ale wersja maxi bardzo mi odpowiada, duze to, ciezkie a zachowuje sie tak samo: wlazi na kolana, wtula sie obok i zawsze sie zmiesci! Nadal malutki szczeniaczek
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 01:17   #12
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Moze zaczniemy od wspominania jak to bylo rok temu?

Przy kazdym miocie stawiamy sobie cele, ktore chcielibysmy uzyskac. Potem do suczki dobieramy najbardziej pasujacego psa i ... patrzymy co wyjdzie. Z romansem Ali z Dakiem nie bylo inaczej.... A jak wyszlo? Biorac pod uwage to co wtedy wynotowalismy 2004.10.28 - Dak & Alistair to trzeba przyznac, ze szczeniaki udaly sie na 6 z plusem i mamy "wykonane 200% normy"....

Pod wzgledem wygladu mocno przebil sie u nich tatus. I od poczatku byla u nich widoczna mania jedzenia. To tego doszlo jeszcze ich szczegolne upodobanie do Bola (ale to guru wszystkich szczeniakow). Wiec co sie dziwic, ze dzieci Alinki wyrosly na takie konkretne psiaki...

Co do charakterkow to szczeniaki sa bardzo Alinkowate - sympatyczne wobec calego otoczenia i wiecznie w dobrym humorze. I chyba udalo sie nam odgadnac jak poszczegolne psiaki beda sie zachowywaly w przyszlosci... 2004.12.31 - Miot 'C'; czy Wiewiór jeszcze świętuje???

Nie wiem tylko, czy Callisto robi jakies postepy jako hacker...

...bo reszta sie sprawdzila...


=====================
W Sylwestra zrobilismy jednak imprezke nie Ali (bo ona i tak jest niejadkiem), ale z cala banda wyprawilismy party dla Camio:



Okazalo sie, ze mimo mlodego wieku chlopak potrafi sie zachowac w towarzystwie...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 22:00   #13
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

To fakt! Moj mlody zezarlby krakersy zanim zrobilibyscie fotke
Co do rozwijania pasji to Chey nadal uwielbia eleltryke (dzis zdeinstalowal kontakt) , reszta przewidywan co do charakteru- nadal bez zmian
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 22:15   #14
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Co do rozwijania pasji to Chey nadal uwielbia eleltryke (dzis zdeinstalowal kontakt)
Widac Balrog-Elektryk zrobil na nim pozytywne wrazenie, skoro chce go nasladowac...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 22:35   #15
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

No przeciez Balrog to jego idol! Mlody czuje do ktorych psow mam szczegolne upodobanie i podziela moje sympatie
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 23:26   #16
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
No przeciez Balrog to jego idol! Mlody czuje do ktorych psow mam szczegolne upodobanie i podziela moje sympatie
To pozostaje mi tylko wspolczuc... Bo nastepny etap to nauka zawodzenia.... Chyba, ze lubisz takie indianskie spiewy, ktore potrafia trwac godzinami....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 23:28   #17
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Czy ja lubie?? hmm..ja w pracy jestem...sasiadow musze zapytac
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 03-01-2006, 21:39   #18
Lupusek
Junior Member
 
Lupusek's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Masuria
Posts: 488
Send a message via Skype™ to Lupusek
Default

Quote:
Alakra - ja nie wiem jak to mozliwe ze dzis mam w domu prawie 40 kg wilczaka, a 10 miesiecy temu bralam taka malenka kulke, mieszczaca sie na rekach....
Rzeczywiście, mi też trudno w to uwierzyć, że tak szybko urosła. Ale czy to możliwe, że Chey tyle waży???? Bo Cayo tylko 28,2 kg. Może ona jest jakaś niedożywiona. Czy może być aż taka różnica? Trochę mnie przeraziłaś... To on wielki jest, naprawdę

Quote:
Nie wiem tylko, czy Callisto robi jakies postepy jako hacker... Wink
Mi nic o tym niewiadomo, choć może to by tłumaczyło pojawiające się czasem problemy z kompem... hmmm.... Nie, ona by nam tego nie zrobiła, przecież to taki słodki i grzeczny piesek Nawet nie wiedziałąm, ze miała takie zapędy. Chyba celowo to ukrywaliście, żeby nas nie zniechęcić, co? A może my powinniśmy zacząć rozwijać te ukrywane talenty? Niewiadomo ile punktów na egzaminie dostałaby za złamanie hasła np. do banku. Pewnie max.
__________________
Lupusek jest offline   Reply With Quote
Old 03-01-2006, 21:57   #19
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Specjalnie przed sekunda zmierzylam potwora i wyszlo po 3 pomiarach 69 zm w klebie a o ile wiem to mlody nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa Jest szczuply choc zeber na oko i odleglosc ne policzysz Wazy dokladnie ( na wadze weterynaryjnej i w absolutnym bezruchu) 38,7 kg....no maly nie jest
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 03-01-2006, 22:14   #20
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by alakra
Ale czy to możliwe, że Chey tyle waży???? Bo Cayo tylko 28,2 kg. Może ona jest jakaś niedożywiona. Czy może być aż taka różnica? Trochę mnie przeraziłaś...
28,2 kg to bardzo dobra waga. Dorosla suczka tej rasy powinna miec kolo 63-65cm wzrostu i 30kg. W tym wieku moglaby byc wrecz chuda...
Psy maja juz wieksze pole manewru, bo jak beda dorosle to moga miec miedzy 40 a 45kg. Taki pies o 'normalnym' wzroscie (czyli o wysokosci 68cm) powinien miec kolo 40 kg (mniej lub wiecej - zaleznie od formy i pory roku). Duzy pies, czyli kolo 70cm moze spokojnie dolozyc na wage troche wiecej...

Wzielam wlasnie na wage Camio - jak i reszta miotu ma bardzo mocna kosc i konkretna budowe. Wysokosc 66cm (moze byc troszeczke wiecej, bo stoi jak ofiara), a waga to 36.4 kg.

Quote:
Mi nic o tym niewiadomo, choć może to by tłumaczyło pojawiające się czasem problemy z kompem... hmmm....
A wiec jednak...

Quote:
Nie, ona by nam tego nie zrobiła, przecież to taki słodki i grzeczny piesek
Ale jedno drugiego nie wyklucza...

Quote:
Nawet nie wiedziałąm, ze miała takie zapędy. Chyba celowo to ukrywaliście, żeby nas nie zniechęcić, co? A może my powinniśmy zacząć rozwijać te ukrywane talenty? Niewiadomo ile punktów na egzaminie dostałaby za złamanie hasła np. do banku. Pewnie max.
Zamiast na punkty moze warto przeliczyc to na kase, jaka jest w stanie zdobyc w ten sposob..
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org