Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Mimo téma

Mimo téma O všem a o ničem - aneb jak příjemně strávit volný čas...

View Poll Results: Kradl Pavel Hanu¹ka po¹tu?
Ano 8 61.54%
Ne!On je èestný! 3 23.08%
Mìl okno, nepamatuje si to! Hulí trávu a odchází mu pamìt! 2 15.38%
Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-12-2006, 13:53   #1
KarelKadlec
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Location: Praha
Posts: 43
Default Mikulášská nadílka pro všechny!:o)

Dobrý den všem,

již dlouho si zde čtu tyto poutavé diskuze a sám do nich často přispívám. A jelikož zde pár lidem chybím, tak jsem se vrátil a hodlám pokračovat zde v diskuzi. Kdo mne ještě nezná, tak se rád představím. Jmenuji se Pavel Krása, alias Pavel Schubert, alias Pavel Hanuška. V současné době jsem také znám pod přezdívkou Wolfek:-) Pamatujete si určitě na můj poslední chytrý příspěvek, že?Musím se k něčemu přiznat. Lidé mne nemají rádi a mám velkou touhu dělat kariéru v Klubu chovatelů československých vlčáků. Já jsem ale malej pán a sám na to nemám. Rektální alpinismus a intriky mi byly prohlédnuty Jindrou Jedličkou, Karlem Kadlecem, Karlem Hladíkem i Evou Špreňarovou. Nejvíc mne ale naštvala Monika Soukupová - ta proti mne začala tvrdě brojit. Jediné, co mne těší, je, že mne prohlédli až tak pozdě! Teďko už mne nezastavíte! Lidi jsou unaveni, nechtějí nic řešit, nebo jsou bez názoru a jdou po zákonu smečky s tím, kdo má více žrádla:-). Já jsem si vytvořil svůj tým. U Marcely Pluhařové to nebyl žádnej problém, ta šla ochotně, protože Tě Moniko nesnáší. Kaufmannová, Novoveská - těm jsem se hodil do krámu, protože cítili velkou šanci na kariéru a hojení osobních mindráků. Matušincová na Tebe od počátku žárlila, protože ji Hartl od vašeho týmu odstrkoval. Prý, co neví, nepoví - tomu já věřím, ona taková opravdu je.....Tak vás měla možnost podrazit, a tudíž nebyl vůbec problém s námi spolupracovat. Margo a celé Polsko? To jsou mí noví bojovníci. Bojují za nás až do rozthání těla! Jsou to fanatici! Podstatné je, že umíme manipulovat s lidma. I když víme prd o genetice a oni dvě, nám to nevadí. Co může být tak složitého na šlechtění?Na to přece musí stačit i přečtení pár článků u internetu nebo knížka Chov psů v roce 2000 od Wachtela...A všechno umím.
Jinak ty maily jsem Ti opravdu ukradl. Ostatně předseda Beneš je přece četl. Sám to v Příbrami přiznal. Prý tím nikomu neublížil, ale jasně tím prokecl, že ty maily jsem Ti ukradl. Ber to jako moje přiznání. Helena Hubáčková to sice popřela, ale ta by zapřela I vlastní babičku, kdyby o něco šlo. A Skoupý? Ten bude vždycky dělat jako nic.On totiž si taky hraje na velkého správňáka a přitom je to stejný šmírák jako naše parta. Ale dělalo nám to radost číst. Dobře jsme se pobavili. Víš, v dnešní době mají šanci jen bezpáteřní lidé, jako jsem já. Inu, víš jak se to říká...Vyhodíš mne dveřma, vlezu oknem a hlavně s úsměvem!
No jo Moniko, tady vidíš, kam ses dostala s tou Tvou důvěřivostí...Kdybys nás s Margo nepustila do dvora a nedala nám tak supr zvířata, neměli bychom takové skvělé úspěchy (zejména Margo) a starej klub mohl fungovat tak, jak fungoval. Ty bys byla v chovatelské komisi klubu, všechno by fungovalo na přátelské bázi a bez papírů. Proč ty a ne já! A k tomu ten mindrák z Hokyho. Víš, žes mi prodala zvíře s tak špatnou povahou. Proto jsem to všechno dělal! Jak vidíš, poctivost se holt nevyplácí. Margo je natěšená na každé zvíře, které je z její chovatelské stanice, máme toho spolu hodně společného - stejnou postavu, stejnou vizáž, stejná prsa, stejné brýle, jen ona má mnohem více vlasů než já. A taky nemá trochu cti a etiky, ale to víš, to se u nich nenosí.
Původně jsem chtěl bigly a ne čsv a chtěl se stát členem bígl klubu, ale tam bych asi takhle nemohl kariéru dělat. Přece jen, bígl mi můj mindrák méněcennosti a neschopnosti nezahojí. To čvčko jo. Ani nevíte, jak mne hřeje u srdce, když jdu někam s Nancy nebo Danym a lidi se bojí, že jdou vlci.. A já jim ještě říkám, že moje zvířata mají policejní výcvik! Sice ho nikdy nedokončili, ale to nevadí, pro mne ho mají, a basta! Neznám lepší masáž ega! Taky píšu novou knihu - Využití elektřiny ve výchově a výcviku služebního psa. Myslím, že ze všech lidí tady mám v tomto největší praxi. Teda skoro největší. Odborného poradce mi dělá Ruda Desenský, který tam bude mít zvláštní kapitolu o využití tachyonové energie na převýchovu psa. Umí s tím léčit i rakovinu, nebo se dostat až do druhého týdne věku zvířete a změnit mu tak imprinting! Stačí se podívat na jeho úspěch s Joshem!! Z trhače se stane rázem miláček okolí! Žádný uřvaný jorkšír už nepřijde na krchov!! Bude to světový bestseller!!

Lidi, nebojte se!Jen já a mí kolegové jsme to nejlepší pro plemeno československý vlčák! Uvidíte za pár generací, kam to dopracujeme. Já budu mít na starosti výcvik pomocí elektriky - Hoky sice díky tomu umřel, ale co, i armáda při cíleném šlechtění taky odepsala stovky psů. Budete mít zvířata labilní, ale ty budou kousat! A jak! prolezlí DKK a jinýma nemocema, ale to nevadí. Každé plemeno si tím někdy musí projít, že jo. Třeba NO nebo labíci. Ti si tím taky prošli a podívejte se, nijak je to nepoznamenalo.

Přeji vám všem krásnou Mikulášskou nadílku, to mi připomnělo, že bych měl taky něco Nancyně a Danymu nadělit. No, vidím to na nový elektrický plot. Oni totiž furt nemají v pořádku přivolání a furt ode mne rádi zdrhají.

Váš Pavel Krása
KarelKadlec jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2006, 14:28   #2
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Temat i konto zablokowane z powodu naruszenia netykiety.

"Nekrmte trolly"


"Dalším podobným pojmem je troll, pro kterého je typická poťouchlost při zasílání příspěvků. Zatímco flamer může prostě jen agresivně hájit kontroverzní názory, účelem příspěvků trolla je vyvolat reakce online komunity, nebo diskusi nějak rozvrátit. Troll se přitom obvykle s názory ve svém příspěvku vůbec neidentifikuje. Obvyklou formou trollingu je zasílání příspěvků zcela nesouvisejících s tématem diskuse (off-topic), vulgarit, politických sdělení, argumentů s očividnou faktickou chybou a podobně."

Vic: TROLL -> Wikipedia
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2006, 15:58   #3
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Myslím, že tento výplod jakéhosi chorého mozku se může zdát někomu vtipný, někomu urážející. Mne nechává klidným. Alespoň se ukazuje, jací lidé a jaké duševní úrovně mezi sebou máme a kam až jsou schopni zajítm když jejich guru (Monika Soukupová) nebyla vůlí většiny členů zvolena do funkcí.
Nemá smysl polemizovat se lží a nenávistí, která z tohoto výplodu jen kape. Nebudeme ho mazat, necháme ho tady aby si každý mohl udělat obrázek sám.
Pro náhodné návštěvníky, kteří nejsou "v obraze" - pisatel se rádobyvtipně vydává za mou maličkost, tento příspěvek je ovšem anonymní a nemá se mnou nic společného.

Anonyme, je vidět, že argumenty nestačí k diskuzi v Klubu a že se někteří musí uchylovat k pomlouvání mých psů, lžím (jakási legenda o "šmírování") a nadávkám. Chtěl bych upozornit, že zatím jediný, kdo podával žaloby k soudům, udání na policii a na Úřad pro ochranu osobních dat nejsem já ale právě lidé, se kterými zjevně táhneš za jeden provaz. A nutno říci, že zatím všechna udání byla smetena ze stolu jako neopodstatněná a soudní jednání (proti Klubu chovatelů ČsV), pokud vím, také nevyhráli. Jediný efekt je, že jste otravovali lidi (a státní orgány za peníze nás všech). Já jsem zatím žádnou žalobu za pomluvu nepodal a ani se takovou špínou nemíním zabývat. Pokud chce někdo skutečně vážně a slušně diskutovat, nečiní tak anonymně nebo pod falešnou identitou.

S pozdravem

Pavel Hanuška

PS : Fórum zatím zamčeno nebude aby se mohli eventuálně vyjádřit i ostatní. Pokud se ovšem objeví podobné další příspěvky, porušující základní pravidla budou mazány. V anketě si můžete o mé osobě pro legraci zahlasovat .
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2006, 21:00   #4
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Pavle, jestli čekáš třeba na mé vyjádření, tak se nedočkáš. Na tohle a těmhle NIKDY nebudu odpovídat. Jsem totiž slušnější....
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2006, 22:07   #5
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka
Pavle, jestli čekáš třeba na mé vyjádření, tak se nedočkáš. Na tohle a těmhle NIKDY nebudu odpovídat. Jsem totiž slušnější....
Ne Hanko, nečekám vyjádření nikoho konkrétního ale jen umožňuji aby se, kdo má potřebu, vyjádřil.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2006, 23:20   #6
soblub
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Mìstec Králové
Posts: 4
Send a message via ICQ to soblub
Default

Kdo by jaksi nechápal, viz následující odkaz pro získání souvislosti:

http://www.sky.cz/seda-eminence/

soblub jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-2006, 21:47   #7
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default Nechápu....

Quote:
Originally Posted by Hanka
Pavle, jestli čekáš třeba na mé vyjádření, tak se nedočkáš. Na tohle a těmhle NIKDY nebudu odpovídat. Jsem totiž slušnější....
Nechápu, proč by měl Pavel na vyjádření paní Kaufmannové čekat?! Vždyť je to přece blábol, tak to mohla přejít bez řečí...Takhle ale pár rejpalů může napadnout, že se potrefená husa ozvala.....
Jenik jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2006, 15:12   #8
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Mikulášská nadílka je jedno z nejhodnotnější a nejvyvedenějších dílek pana Hanušky. A dokonce humorných! To oceňuji. Těmi ostatními to pak ale zase trochu pokazil :0(

Jinak si objednávám 4 výtisky „ Využití elektřiny ve výcviku a výchově služebního psa „ z autorské dílny – Hanuška – Desenský. Prosím o vlastnoruční podpisy autorů.
Děkuji. Guru M.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2006, 19:44   #9
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Jinak si objednávám 4 výtisky „ Využití elektřiny ve výcviku a výchově služebního psa „ z autorské dílny – Hanuška – Desenský. Prosím o vlastnoruční podpisy autorů.
Děkuji. Guru M.
Pane Krása, bude to do Vánoc?Taky jednu prosím.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2006, 21:26   #10
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Mikulášská nadílka je jedno z nejhodnotnější a nejvyvedenějších dílek pana Hanušky. A dokonce humorných! To oceňuji. Těmi ostatními to pak ale zase trochu pokazil :0(
Možná bys, Moniko, udělala lépe, kdybys namísto rádobyvtipných urážek vysvětlila, jak dopadlo Tvé trestní oznámení, které jsi tak halasně avizovala (spolu s panem Valáškem, který přes svá velkohubá prohlášení na konferenci dokázal jen jedno - udat nás na Úřad pro ochranu osobních dat, který zjistil, že náš server pracuje plně v souladu se zákony a normami, platnými v EU) a kterým jsi otravovala nejen mne ale i další členy Klubu (a zjevně i Policii ČR) ? A možná bys také už mohla pomalu, spolu s dalšími, kteří neustále šíří pomluvy a lži o jakémsi "šmírování", přemýšlet o tom, jakým způsobem se mně a dalším omluvíš. Je snadné kohokoliv z čehokoliv obvinit. Ale v takovém případě je nutné počítat i s tím, že pokud je obvinění falešné, tak za něj je nutné převzít i zodpovědnost. A nést plně důsledky za šíření pomluv a křivých obvinění. Jsem zvědav, jak rovně se k tomu Ty a několik těch dalších, kteří v tom jedou s Tebou, postavíte ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2006, 21:40   #11
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Pavle tak to už opravdu přeháníš !!!!!! Nalhávat sám sobě, že jsi poštuMoniky nečetl - TY JSI TOMU SNAD SÁM UŽ I UVĚŘIL !!!!! Takže asi hlasující pro třetí možnost v anketě mají pravdu . Možná, kdybys tu nemazal příspěvky, které lecos objasňovaly, tak bys tu nemusel plamenně vykřikovat o zdržovaní Pliicie ČR
Každý není tak splachovací jako ty a důkazy jsou jasné (problém je spíše v zákonech této banánové republiky), přinejmenším Zdenek Beneš byl jediný natolik čestný, že to přiznal....ostatní šmíráci dělají, že se jich to netýká - jedině ty vehementně popíráš, že jsi soukromou poštu vykrádal a rozesílal ! ! Pár mailiků ještě archivuji Opětovně ti doporučuji návštěvu psychiatra a toto už zavání hospitalizací - idiot někdy není nadávka, nýbrž diagnóza.
PS: Také bych ráda 2 výtisky připravované knihy.
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2006, 23:10   #12
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Evo,
když někoho obviňuješ, musíš to mít něčím podložené. Legendu o tom, že Zdeněk Beneš se "přiznal" je lež, kterou jste rozšířili, když jste byli v koncích a nevěděli jste, jak jinak svá tvrzení podložit. Celé jednání konference jsme natáčeli na video a tak máme jeho slova přesně a doslova zaznamenány. Řekl tehdy pouze jako reakci na sprosté osočení (které na něj řval Jindra Jedlička a Petr Malášek), že je možné, že nějaké emaily dostal ale že protože mu zjevně nepatřily, tak je smazal, stejně jako desítky dalších spamů, které mu chodí. A poté tato obvinění odmítl (jak je také zaznamenáno ve schváleném zápise z konference). To je podle Tebe důkaz, to je podle Tebe přiznání ? Monika na nás poštvala Policii za halasného pokřikování pana Valáška, který div neprasknul, když se na konferenci mohl veřejně pochlubit, jak hluboce spolupracuje s Policií a jak hluboce je obeznámen se zákony. Policie nás všechny vyslechla a ... nic. Velká bublina splaskla. Navíc neoficiálně se policisté sami vyjadřovali, že se jim celá záležitost nějak nezdá a že to vše vypadá jen na osobní pomstu (nikoliv tedy to, co se teď snažíte opět šířit, že cosi bylo dokázáno, jen na to současné zákony nestačí). Nikomu nic prokázáno nebylo a už od počátku Policie předloženým obviněním sama nevěřila.
Pan Valášek, který se v celé záležitosti velice angažoval a před obecenstvem na konferenci se vytahoval, jaké má známé, právníky, kontakty apod. se nezmohl na nic jiného než na ubohé a nesmyslné udání na ÚOOÚ (viz. můj minulý příspěvek). Vzhledem k jeho vystoupením na konferenci je zřejmé i to, že právní zástupkyně skupinky, která žaluje KCHČSV je také jím doporučená. O kvalitě jejího postupu u soudu svědčí i průběh a výsledky celé žaloby (tím ji nechci snižovat, je to jistě dobrá právnička ale bohužel věnující se zcela jiné části práva).
Radím Tobě a ostatním abyste raději přehodnotili své chování. To, co šíříte na internetu a veřejně deklarujete na schůzích a konferencích je v rozporu se zákony téhle republiky, ať už si o ní myslíš, co chceš. Mohu si o Tobě myslet, co chci ale pokud pro svá podezření nemám důkazy, nedovolil bych si Tě veřejně z čehokoliv obvinit. To, co mi předložila Policie jako Monikou dodané důkazy, byly jakési texty, vytištěné na počítačové tiskárně, kterých si kdokoliv může vyrobit, kolik chce. Veřejně jste pošpinili několik lidí a stále je špiníte. Znovu doporučuji abys i Ty i ostatní, kteří se toho účastní, přestali a zvážili omluvu. Mysli si o tom co chceš ale jedno je jasné - veřejně nás bez jakýchkoliv důkazů špiníte. A proti tomu se dá v krajním případě bránit nejen slovně na internetu ale i právní cestou, která ovšem potom stojí podstatně více, než jen omluvu.

I to, že toto fórum otevřel anonym, který zjevně stojí na vaší straně a stejná osoba se vytrvale snaží proniknout znovu a znovu na toto fórum pod falešnými identitami a ve štvaní proti nám pokračovat, svědčí o skutečně vysoké morální a duševní úrovni (dnes 7.12. byl dotyčnému již 3x zamezen přístup). Já se za své názory a postoje nestydím a nemusím se schovávat za anonymitou nebo falešnou identitou. I tady je vidět koho jaké pohnutky k jednání vedou.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 00:01   #13
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Ne, nebaví mne neustále číst tvé výplody i když některé byly i humorné :0)
Zde je vše, co k tomu mohu říci. Ty které zajímá jen "ukradená pošta", nechť přejdou text " Jak se kupuje československý vlčák" a "Klub" a věnují se textu pod čarou. Tím končím.
http://zmolu.vlcak.cz/cs/historie.aspx#2
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 00:34   #14
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Za nic se nestydět a zatloukat, zatloukat, zatloukat.....tak tomu se říká bezpáteřnost, kdybys nevěděl a není to bůhvíjak bohulibá vlastnost. Co si asi o tobě myslí lidé, kteří v tom s tebou jeli a vidí jak reaguješ a co píšeš??? Mě zůstává rozum stát...ale to vše už tu bylo..
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 09:21   #15
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Řekl tehdy pouze jako reakci na sprosté osočení (které na něj řval Jindra Jedlička a Petr Malášek), že je možné, že nějaké emaily dostal ale že protože mu zjevně nepatřily, tak je smazal, stejně jako desítky dalších spamů, které mu chodí.
Bylo to jinak.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 09:30   #16
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Moniko,
jen opět opakuji, nařknout můžeš kohokoliv z čehokoliv ale vždy proto musíš mít důkazy. Všichni Tebou a Tvou partičkou osočovaní všechna obvinění odmítli jak veřejně na konferenci, tak při výslechu na Policii. Co máš za důkazy ? Na jakém základě si osobujete právo někoho obvinit ? Na základě těch cárů papíru, které jste nechali kolovat na konferenci a které jsi předala Policii ? Takových Ti můžu vyrobit kolik chceš, jakých chceš a proti komu chceš.
Šíříte jen lži a pomluvy, otravujete lidi udáními na státní orgány a žalobami k soudu. Zatím všechna byla smetena ze stolu, což svědčí o tom, zda jsou postaveny na pevných argumentech a důkazech nebo jen na smyšlenkách.
Nezvolili Tě do funkce, tak jste podali podnět KRK Klubu. Zjistilo se, že minulý výbor zatajil členům, že volený předseda KRK vůbec není člen Klubu. Poté jste podali stížnost na ČMKU. Ta byla zamítnuta jako neopodstatněná. Tak jste se snažili rozbít Klub založením jakési "pražské pobočky". Ta byla konferencí zamítnuta. Tak jste osočili několik členů klubu z jakéhosi "šmírování" a snažili jste se rozbít i jednání konference. Když vám ani to nevyšlo, podali jste žalobu k soudu. Ta byla tak nekompetentně udělána, že soud nejprve ani nevěděl, o čem má jednat. Pak jsi podala trestní oznámení na několik členů Klubu. I to bylo Policií po prošetření smeteno ze stolu. Mezitím jste poslali udání na ÚOOÚ na náš server (který mimochodem využíváte všichni k prezentaci svých názorů a nikdo vám v tom nebrání). Tohle udání zaměstnalo nejen úřad náš ale i polský. Po prošetření jsme se stali jedním z mála evropských soukromých serverů, který má evropský audit Úřadu na ochranu osobních údajů. Ten samozřejmě zjistil, že je na tomto serveru vše v pořádku. Co chceš víc jako doklad toho, že jsme nic nespáchali a že zjevně problém leží někde jinde. O tvém vztahu ke KCHČSV svědčí i to, že jsi založila vlastní klub, který ses snažila, spolu s panem Valáškem, včlenit do ČMKU a získat tak opět funkci a vliv na chov ČsV, který Ti odejmula členská základna. ČKS tento klub jasně odmítl. Jak tento halasně oznamovaný klub funguje ví každý - na jeho stránkách je poslední aktualizace z května 2005. Byl zjevně založen jen a jen kvůli tobě a tvé funkci a kvůli rozbití Klubu současného.
Tvé články, komentáře a srdceryvné výlevy, ve kterých se nikdy neopomeneš zaštiťovat jménem pana Hartla, mohou sice někoho dojmout ale s realitou nemají nic společného. Realita je taková, že jsi ty a těch pár tvých věrných pomluvili a pomlouváte a osočujete bez jakýchkoliv důkazů mne, členy vedení Klubu a celý KCHČSV na jehož začátky tak dojemně vzpomínáš.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 09:42   #17
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

A když už chceš "mikulášskou nadílku", tak jen jeden příklad toho, jak ty sama jsi čestná s dodržuješ zákony a předpisy.
V roce 2002 jsi podepsala krycí list na fenu Goody od Úhoště. Ta byla přesně podle krycího listu nakryta psem Grey Owl Arimminum, narodila se štěňata, podepsala jsi přihlášku štěňat a štěňata dostala rodokmeny. Je v tom ale jeden ne malý ale velký problém - pes, kterého jsi schválila nemá dodnes bonitaci a proto nesplňuje naše chovné podmínky. Argumentace, že majitelka feny pobývá v Itálii, je lichý. V roce 2002 byla její chovatelská stanice registrována v ČR a tedy podléhala chovatelskému a zápisnímu řádu KCHČSV v ČR. Nikdy nikdo o žádné výjimce nejednal (je možné si vyhledat zápisy výboru z té doby), vše jsi udělala o vlastní vůli proti všem pravidlům, které v KCHČSV platí a na které se tak ráda odvoláváš. O tom, že štěňata jsou zapsána v české plemenné knize se může každý přesvědčit v naší databázi.
Chovatelka je samozřejmě v situaci nevině, protože protože se prostě řídila tím, co jí doporučil poradce chovu ze země původu.
To jen na dokreslení situace.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 09:59   #18
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Takových Ti můžu vyrobit kolik chceš, jakých chceš a proti komu chceš.
A víš že tomu i věřím...
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 10:33   #19
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Koukám, že čestný a morální Pavlík chytil opět grafomanský záchvat plný polopravd , takže jsme evidentně trefili citlivé místečko . Pokud by tohle, co tu píšeš podepsali i další šmíráci, tak doporučuji hospitalizaci i jim
Tak jaké příspěvky "hrubé a urážlivé" jsou na wolfdogu cenzurovány ? Podívejte se na tento odkaz- (pokud mi ho opětovně čestný Pavel Hanuška z příspěvku nevymaže)


Bohužel, autora neznám a ráda bych se s panem Schubertem seznámila, již od dob, co vystoupil spolu s panem Krásou, jako známý pana Hanušky na stránkách klubu...i když vlastně víme, že Schubert a Krása = Hanuška.
Já vím, že duševně nemocní lidé za to nemůžou....ale měli by se léčit.
Hezký den a víkend všem normálním lidem.
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 10:43   #20
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Vše, ale naprosto vše si vysvětluješ po svém a věci tebou prezentované postrádají to základní – logiku - tomu se říká demagogie! Není pochyb, že těm lží opravdu věříš! Věří jim i tví kamarádi ????

Moji mi věří.
Máš alespoň pojem o tom co je to zahraniční krytí ??? A co pes musí splňovat???
Snad s jiným bych o tom diskutovala, ale z demagogem a atd….je to bez předmětné….točíme se pořád v kruhu. Ze své pravdy neustoupím ..dokaž, že všichni svědci šmírování lžou a manipulují z daty jako ty!!! Tím opravdu končím, vše bylo řečeno.

Monika
Monika jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org