Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-09-2004, 21:58   #41
Sebastian
Member
 
Sebastian's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Wejherowo blisko morza, Kaszuby
Posts: 716
Send a message via Skype™ to Sebastian Send Message via Gadu Gadu to Sebastian
Default

Oczywiście i my dołączamy się do podziękowań za atmosferkę , bonitację, przepyszne żarełko , za "lożę szyderców " i oczywiście gratulujemy wszystkim wyników bonitacji i wystawy .

Pe jedynki z Kaszub
P.s. Ach Czeneka narzeka, że nie było obiecanego coursingu, a ona tak bardzo czekała
__________________
http://harry.wolfdog.org
Sebastian jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-2004, 22:31   #42
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Gratulacjie Wszystkim P1
Niestety, tym razem znów nie udalo nam sie przyjechac, czego bardzo zaluje, ale w domu zaistniala taka sytuacja, ze eh..
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 10:39   #43
romejo
Junior Member
 
romejo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Kraków
Posts: 53
Default

No i ja sie dolacze. Dzieki za fajowa zabawe browarki i tony grila. No i oczywiscie P1 .
Pozdrawiam i czekamy z szamanem na kolejny rok.
Narka
romejo jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 10:54   #44
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Sebastian
P.s. Ach Czeneka narzeka, że nie było obiecanego coursingu, a ona tak bardzo czekała
Ja wiem, ja wiem ... prosze nie zabijajcie mnie . Program byl na jednej stronie i realita na drugiej. To, ze na bonitacji i zlot mlodych bede 30 psow nikt nieoczekiwal. I ja myszle, ze lepsze bylo prowierzyc nasze psy w zawodach nez w coursingu. To, ze czeweczko ma talentu dla polowania nie potrzebne testowac . Wczoraj byla w Poznej debata o nastepnym spotkaniu i napewno zorganizujeme czas tak, aby byl i coursing. Tego mozem obiecac.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 11:49   #45
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Wreszcie odespalismy poprzedni weekend
Dzis konczymy sprzatanie, ale niestety z fotkami trzeba jeszcze poczekac, bo pojutrze znow spadamy, by w sobote poogladac sobie zawody CzW w Svetlej (CZ), a w niedziele oczywiscie specjalna wystawa CzW...

Co do spotkania, to rzeczywiscie rekordy padaly w kazdej dziedzinie: ilosci psow na bonitacji, zawodach i .... w ilosci wypitego piwa...

Na terenie przebywalo kolo (? kto by je zliczyl) 40 psow, ale ani jednego pogryzienia i mimo, ze wiele biegalo bez smyczy po podworku caly bilans strat to dwie male zlamane galazki drzewek. I kto mowi, ze wilczaki potrafia tylko demolowac.. Reszta szczegolow zostanie opisana w oddzielnym artykule...

A ja chcialabym podziekowac dziewczynom za pomoc w kuchni i mezczyzna za pomoc przy barku i ustawianiu sprzetu (czasem tez na odwrot ). Bez Waszej pomocy spotkanie to po prostu nie byloby mozliwe.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 11:57   #46
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

A co z uciekinierem? znalazl sie?
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 12:02   #47
Huan
Member
 
Huan's Avatar
 
Join Date: Jan 2000
Posts: 912
Send a message via Skype™ to Huan Send Message via Gadu Gadu to Huan
Default

Quote:
Originally Posted by Ori
A co z uciekinierem? znalazl sie?
Uciekinier spacerowal po wiosce. Podobno poszedl do sasiadki na podworka, a ta go pogonila. No to poszedl na przystanek autobusowy i czekal na nastepny bus do Francji . Phillipe zlapal Eliske tam okolo 10:30
Huan jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 12:12   #48
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Re: Po spotkaniu w Późnej

Quote:
Originally Posted by DanielZ
P1 , P1 górą
My jeszcze dokladamy dwa psy - Wieworke (Alistair) i Balroga. Byly na przegladzie mlodych i dostaly najwyzsza ocene z mozliwych: "wybitnie obiecujaca" i wspaniale opisy (na svodzie zamiast kodu dostaje sie na Slowacji profesjonalny opis psa).

Czyli po bonitacji mamy w Polsce 5 P1-ynek wiecej. Dla suk to kwestia samozadowolenia i potwierdzenia jakosci suki, ale psom otwarlo to droge do krycia suk w Czechach i na Slowacji (teraz tylko trzeba skompletowac wyniki przeswietlenia na HD ) Trzeba przyznac, ze psiaki spisaly sie swietnie, bo bez problemu dawaly sie mierzyc i nie trzeba bylo meczyc sie przez godzine, zanim czlowiek bedzie znal wysokosc w klebie...

GRATULACJIE!!!!
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 12:22   #49
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Margo
, ale niestety z fotkami trzeba jeszcze poczekac, bo pojutrze znow spadamy, by w sobote poogladac sobie zawody CzW w Svetlej (CZ), a w niedziele oczywiscie specjalna wystawa CzW...
Nieeeeeeeeeeeeeeeeee ...nie wytrzymam
nie moge sie ciagle doczekac jak wyglada rodzenstwo Balroga i inne "Wasze" psiaki ...a tu ciagle nic
Wrzuccie bodaj na maila czy co....
Jak sie nei doczekam to moge umrzec i bedziecie mieli mnie na SUMIENIU
pozdrawiam
roztrzesiona Gaga
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 13:25   #50
Huan
Member
 
Huan's Avatar
 
Join Date: Jan 2000
Posts: 912
Send a message via Skype™ to Huan Send Message via Gadu Gadu to Huan
Default

Quote:
Originally Posted by Gagazpracy;)
nie moge sie ciagle doczekac jak wyglada rodzenstwo Balroga i inne "Wasze" psiaki ...a tu ciagle nic
Wrzuccie bodaj na maila czy co....
Z przykroscia musze napisac, ze raczej sie nie doczekasz, bo w takim zamieszaniu nie mielismy czasu, aby robic fotki pojedynczym psom... robilem fotki glownie sytuacyjne i to tez tylko w przerwach miedzy bieganiem i zalatwianiem wszystkiego (dogodzic takiej "malej" grupce ludzi nie bylo latwo )... ale fotki robil tez Phillipe i Irek .... wiec jakas szansa jest... my zrobilismy jakies 150 fotek, a z tego moze 1/3 nada sie do publikacji
Huan jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 15:38   #51
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

A wogole to daliscie niezla plame nikomu nie powiedzieliscie ze jest Banshee domyslilismy sie dopiero na wystawie!(juz nie wspomne nawet o przedstawieniu)
czy to bylo z premedytacja?
tak wiec zdjec Banshee tez nie mam , a szkoda, moglam zrobic, nie wiem nawet dobrze jak wyglada
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 16:35   #52
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Ori
A wogole to daliscie niezla plame nikomu nie powiedzieliscie ze jest Banshee domyslilismy sie dopiero na wystawie!(juz nie wspomne nawet o przedstawieniu)
czy to bylo z premedytacja?
Ela, my nawet nie porobilismy fotek psow z naszej hodowli, a co dopiero gadac o oficjalnym przedstawianiu.

Co do Banshee to trudno bylo jej nie zauwazyc , bo robila przeglad mlodych i darlismy sie, ze ma podejsc do oceny. To samo przed testem charakteru - sprawdzali jej reakcje na strzal i na swoja kolejke czekali obok Ciebie. Wywolywalismy ja na glos... No i jeszcze odczytywanie wynikow... Co tu duzo gadac - nie sadzilam, ze trzeba ich przedstawiac, skoro jej imie padalo na spotkaniu wiele razy...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 20:07   #53
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Przemek
Z przykroscia musze napisac, ze raczej sie nie doczekasz, bo w takim zamieszaniu nie mielismy czasu, aby robic fotki pojedynczym psom... robilem fotki glownie sytuacyjne i to tez tylko w przerwach miedzy bieganiem i zalatwianiem wszystkiego (dogodzic takiej "malej" grupce ludzi nie bylo latwo )... ale fotki robil tez Phillipe i Irek .... wiec jakas szansa jest... my zrobilismy jakies 150 fotek, a z tego moze 1/3 nada sie do publikacji
150? I mowisz ze nic nie ma? ??? Dobra - jak sobie chcesz -ja powiedzialam - ide sie obwiecis i bede Was straszyc sami chcieliscie....
Gaga
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 20:51   #54
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ale przynajmniej jest nowa fota Banshee w wynikac wystawy ......albo gratulacje dla fotografa albo ona jest piekna suka
Gaga
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 21:53   #55
romejo
Junior Member
 
romejo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Kraków
Posts: 53
Default

Ja mam z 300 zdjec a z racji ze nie rozpoznaje poszczegolnych psiakow nawet czasami moj mi sie myli wiec robilem fote wlasciciela z psem i samego psa. Wiele zdjec jest do wywalki ale troche nawet niczego sobie szczegolnie pinki i jej kawalera oraz troche psow z samego spotkania
Jesli serwer moj pomiesci to wszystko to jutro wstawie jesli nie to pogadam z Przemkiem i napewno udostepnie troche przestrzeni u siebie
Ale jutro podam linki do fotek jednak nie liczcie na opisy zdjec
Narka i jeszcze raz dziekuje za zaje.... zabawe
To mowilem ja wlasciciel P1!
romejo jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 21:56   #56
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Ale przynajmniej jest nowa fota Banshee w wynikac wystawy
...ta fotka to dzieki ludziom z Niemiec. Choc oni zrobili fotke naszego psa, bo nie byloby zadnej....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 21:59   #57
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by romejo
Ja mam z 300 zdjec
Uffff..... Widze, ze znalazla sie choc jedna przytomna osoba... Bo co do nas, to nie sprawdzilo sie, ze czlowiek uczy sie na bledach, bo przed rokiem bylo to samo.

Quote:
Originally Posted by romejo
Ale jutro podam linki do fotek jednak nie liczcie na opisy zdjec
O to sie nie martw - starczy kawalek ucha (ew. ogona) i jakos dopasujemy do niego opis...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2004, 22:55   #58
Yule
Junior Member
 
Yule's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Copenhagen
Posts: 5
Default

I my chemy Wam bardzo podziękować za wspaniałą amomosferę, gościnność, pyszną strawę i wogóle za możliwość uczestnictwa :)
Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku pojawimy się u Was jako właściciele kolejnego członka Watahy! ;)
Pozdrawiamy
Julia&Adrian

p.s. Dzięki spotkaniu w Peronówce, przekonaliśmy się, że Honada Accord zdecydowanie NIE jest odpowiednim miejscem na "nocleg"... :>
Yule jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2004, 08:26   #59
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Pierwsze fotki sa juz w galerii. Tylko niektore nie moge identyfykowac. Moze niekto pomoc ?
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2004, 10:05   #60
Natalya
Junior Member
 
Natalya's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Moscow
Posts: 262
Send a message via Skype™ to Natalya
Default

http://www.wolfdog.org/eng/gallery/pic21278.html
To je můj Brian
Natalya jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org