Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Tisk, televize a reklamy

Tisk, televize a reklamy Českoslovenští vlčáci v médiích, reklamě, videoklipech a televizi (kde hrají vlky nebo sami sebe). Články a programy o tomto plemeni...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-03-2010, 10:22   #21
Argus
Junior Member
 
Argus's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 17
Send a message via ICQ to Argus
Default

Adriane, taky si myslím, že by to za odezvu stálo.
Argus jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2010, 16:43   #22
Beruska
Junior Member
 
Beruska's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 47
Send a message via ICQ to Beruska Send a message via Skype™ to Beruska
Default

No i my máme bohužel špatné zkušenosti s asistenčním psem-holt asi nemají rádi čivavy. Ťapali jsme s Brenou po městě a asistenční pejsek na nás dosti výhružně vrčel a chudáka majitele málem vtáhl pod auto - za ten den jsme ho potkali 2x a situace se opakovala (a pejsek nebyl nijak vyprovokován). Bylo mi majitele upřímně líto, myslím, že takoví psi by měli být z asistenční služby vyřazeni.
K tomu případu, nejhůř to bohužel odnese "aktér", ale možná to otevře zajímavou diskuzi - na jednu stranu asitenční psi a jejich spolehlivost, na druhé straně čivavy a jejich přirozené reakce. Jako obvykle, pravda je někde uprostřed a ani jedna strana není na 100% bez viny. Ale asistenční pes by měl být profesionál a podle mě se výcvik a výchova nevztahuje pouze na to, když je pes na vodícím postroji.
A na obhajobu asistenčních pejsků-95% co potkáváme, jsou naprosto vpoho:-)

Last edited by Beruska; 04-03-2010 at 16:47.
Beruska jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2010, 18:26   #23
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Ahoj Adriane, byl jsem ve velkém pokušení poslat link na tuto diskuzi do redakce, ale hlavně na Wall Světa psů na Facebooku . .... no nerad bych abys mne za to pranýřoval, tak mi napiš jestli to na ten Facebook můžu hodit. Čtou to příznivci toho časopisu, tak by minimálně tohle mohlo bejt dobrý....
Honza
jerabekj jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2010, 19:11   #24
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Edenseveru View Post
Pamatuji si jak mě to tenkrát Adrian vyprávěl,jako žhavý "zážitek".
I já bych byla pro se ozvat.
Ale žel souhlasím s Adrianem,že by to byl boj s větrnými mlýny
naše - jeho reakce by se setkala s obrovskou akcí..
...jsem přesvědčena, že by se harpye do Adriana pustili a vytáhli patřičnou fotodokumentaci a "důvěryhodné" svědky, kteří by to potvrdili...
A odnesl by to opět zase Adrian
už z principu budou "media" stát za harpyema !
Já tam s Adrianem byla, to malý štěndo byla Sofa..a pamatuju si to VELICE DOBŘE! A za Adriana se v každém případě postavím, pokud o to bude stát. Do redakce bych to poslala. Už jen z principu!
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2010, 21:18   #25
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
Ahoj Adriane, byl jsem ve velkém pokušení poslat link na tuto diskuzi do redakce, ale hlavně na Wall Světa psů na Facebooku . .... no nerad bych abys mne za to pranýřoval, tak mi napiš jestli to na ten Facebook můžu hodit. Čtou to příznivci toho časopisu, tak by minimálně tohle mohlo bejt dobrý....
Honza
už to tam je a žádnej pranýř bohužel
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2010, 23:20   #26
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Myslím, že jsou zvyklí na mnohem ostřejší věci. Dokážu si docela dobře představit, že takových reakcí jím musí chodit spousty na kdejaký článek. No i tak, úplně zadarmo jim to nedám. Co bych to byl za čivaváře bez špetky zlomyslnosti.

Ale stejně se přiznám, že takové reakce jsem tady nečekal. Asi, že většinou máme doma podobné delikventy a více než kteříkoliv jiní pejskaři se dokážeme hlouběji nahlédnout do divoké psí duše/jinak bychom asi debatili na stránkách úplně jiných plemen, třeba........., ale to je jedno/. Dík.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2010, 10:50   #27
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

takže mi psal redaktor ze světa psů a otisknou Adrianovo uvedení na pravou míru a zároveň je možnost napsat nějaký článek ze života s čsv
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2010, 12:02   #28
Elsia&Benjamin
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Písty - Budyně nad Ohří
Posts: 124
Default

Tak to by bylo dobré se toho chopit...
Kdopak tam něco napíše?
Elsia&Benjamin jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2010, 12:06   #29
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Elsia&Benjamin View Post
Tak to by bylo dobré se toho chopit...
Kdopak tam něco napíše?
Už sem to pár lidem nadhodila, tak snad z toho něco vzejde, já bohužel psát neumím
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2010, 12:41   #30
Elsia&Benjamin
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Písty - Budyně nad Ohří
Posts: 124
Default

Já bych se zase neodvážila psát něco z postu člověka, který je právě nejvíc nadšeným majitelem svého prvního čsv ve věku 8 měsíců. Nadšení a optimismus ze mě sice stříká na všechny strany, ale nemyslím si že bych měla fakticky právo (získané dlouhými léty ve společnosti těchto úžasných tvorů) na to psát o našich užasňácích-zlobidlech do časopisu.
Elsia&Benjamin jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2010, 12:47   #31
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Elsia&Benjamin View Post
Já bych se zase neodvážila psát něco z postu člověka, který je právě nejvíc nadšeným majitelem svého prvního čsv ve věku 8 měsíců. Nadšení a optimismus ze mě sice stříká na všechny strany, ale nemyslím si že bych měla fakticky právo (získané dlouhými léty ve společnosti těchto úžasných tvorů) na to psát o našich užasňácích-zlobidlech do časopisu.
Tak já bych si to taky nelajzla,proto sem rozhodila sítě jinam já si pak ten článek ráda počtu a pobavím nad příhodama jiných.
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2010, 23:50   #32
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Možná bych zkusil taky něco napsat, btw. co takhle zkusit vyhlásit třeba soutěž o nejlepší článek a ten jim tam pak poslat?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 10:30   #33
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

To je hezká myšlenka, ale za A), kdo vyhodnotí ten nejlepší? a za B) chtělo by to rychle, dokud je příležitost.

Ale rozhodně to není špatný nápad jak oživit náš klubový časopis. Co třeba v něm vyhlásit soutěž o nejhezčí povídku (ať už ze života nebo z fantazie) a vždy otisknout jeden dva příspěvky a na závěr roku (třeba) vyhlásit anketu které dílo se nejvíc líbilo?
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 11:39   #34
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Něco takového: ?
http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=1678
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 12:23   #35
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

http://helppes.cz/kalendar-akci-2009.php?view=113

mailem mi prisel odkaz co rikaji primo lidi z helppesu. bohuzel to v praci nespustim,tyhle stranky jsou blokle...je dobre,ze to ten casopis otiskne a jsem zvedava na reakce.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 14:02   #36
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
http://helppes.cz/kalendar-akci-2009.php?view=113

mailem mi prisel odkaz co rikaji primo lidi z helppesu. bohuzel to v praci nespustim,tyhle stranky jsou blokle...je dobre,ze to ten casopis otiskne a jsem zvedava na reakce.
No, asi to nebude jednoduché - popsali to dosti šalamounsky... (a to, žes toho psa, Adriane, nedávno viděl napadat na výstavě všechny psy okolo, může být nakonec ještě přičteno na Tvůj a Akeenahův vrub... - hezky si to v tom textu pojistili.)

Co se týká příběhů ze života s ČSV, mohu nabídnou své dva starší (poslední dobou - dlouhou dobou - nějak není na psaní ani čas a ni to správné rozpoložení )
http://www.sotis.eu/Ze-zivota-s-vl-kem/Diagnoza-posuk
http://www.sotis.eu/Ze-zivota-s-vl-kem/teneci-alotria
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 14:03   #37
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Jo, ale tím jsem, Adriane, nechtěla říct, abys to vzdával!
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 15:05   #38
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

To jsem četl a docela se tehdy divil, protože je to napsané hodně chytrou formou.Jako třeba, že jsem dobrý, že jsem to zatáhnul. Ale oni jsou ti kteří všechno zařídili. Já jen musel nechat psy hlídat lidem kteří tomu moc nerozuměli, odjet na kliniku a pak si vyslechnout, že malá holka si vzala mého psa bez dovolení a on jí fouknul málem pod autobus.

To, že by šla agresivita psa hodit na mé triko je jasný. Jenomže pes kterého druhý fatálně sejme obyčejně utíká a ječí. Tenhle jenom uskočil a odběhnul. Jestli, ale něco mohlo zanechat stopy, tak ta hysterie kdy kolem něj běhala parta vřískajících lidí s rukama od krve, hlavně, aby to každý viděl. To i majitel psa byl v pohodě. Od profesionálů bych čekal jiný přístup ke zraněným zvířatům.
No já jsem se pak začal zajímat trochu víc o tyhle organizace, ale diskuzi o tom bych rozpoutával velice nerad.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 16:22   #39
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
Tohle už jsem kdysi četla. Klasická hra na city za použití falešných metod typu přeslazených zdrobnělin. To bych asi uměla napsat taky, ale připadá mi to dost zoufalé. Navíc, udělat chudinku z půlmetrákového Akeenaha mi připadá jako groteska.
Třeba: "Urostlý a krásný československý vlčák Akeenah si svým impozantním vzezřením získal okamžitě srdce citlivé servírky ze stánku a ta mu okouzlena podala na přilepšenou pár kostiček. V tom se ale znenadání přiřítil rozmazlený nafrněný vodící vořech, nedbaje zoufalého volání svého bezmocného pána zuřivě se pustil do lítého boje o kus žvance a po právu za to vyfasoval spravedlivý trest v podobě směšného škrábance za uchem. Budiž zmíněno ke cti shora řečeného šlechetného Akeenaha, že mohl dopadnouti o poznání hůře a další porcí na tabuli mohla býti místo vepřových žebra vořechova...."

Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-2010, 18:02   #40
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Tohle už jsem kdysi četla. Klasická hra na city za použití falešných metod typu přeslazených zdrobnělin. To bych asi uměla napsat taky, ale připadá mi to dost zoufalé. Navíc, udělat chudinku z půlmetrákového Akeenaha mi připadá jako groteska.
Třeba: "Urostlý a krásný československý vlčák Akeenah si svým impozantním vzezřením získal okamžitě srdce citlivé servírky ze stánku a ta mu okouzlena podala na přilepšenou pár kostiček. V tom se ale znenadání přiřítil rozmazlený nafrněný vodící vořech, nedbaje zoufalého volání svého bezmocného pána zuřivě se pustil do lítého boje o kus žvance a po právu za to vyfasoval spravedlivý trest v podobě směšného škrábance za uchem. Budiž zmíněno ke cti shora řečeného šlechetného Akeenaha, že mohl dopadnouti o poznání hůře a další porcí na tabuli mohla býti místo vepřových žebra vořechova...."

tak tohle je moc hezky napsáno
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org