Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Tisk, televize a reklamy

Tisk, televize a reklamy Českoslovenští vlčáci v médiích, reklamě, videoklipech a televizi (kde hrají vlky nebo sami sebe). Články a programy o tomto plemeni...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-12-2008, 10:44   #21
Irisdane
Junior Member
 
Irisdane's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Karlovy Vary
Posts: 34
Send a message via ICQ to Irisdane
Default

To vcelku chápu, Balt je taky přiblblý štěně, ale já neměla na mysli zrovna ulici...Například když jsme v lese, u řeky, kde je mimochodem obrovská cedule s nápisem Prostor pro volný pohyb psů, tam na mě křičí ať si ho chytím právě z důvodů toho, že jsou to majitelé malých roklepaných ratlíků. Ze zkušeností vím, že jsou proti ratlíkům zaujatí snad všichni majitelé větších psů. :-) Balthasar je největší pes nejen v baráku, ale i v ulici... pak jsou okolo vážně už jen "kabelkoví pinčové"...
Irisdane jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 11:26   #22
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

a přitom jsou malé hyeny mnohem agresivnější. na patře máme king charles španělku,která se bojí psů a proto na ně startuje.v nestřežené chvíli,když jsme se potkali se sousedem kousla arwen do čumáku,musela jsem se mezi ně vložit a klidnit arwen aby to neřešila,jinak si myslím,že by si to líbit nenechala. to jsou psi,kteří nikdy se psama v kontaktu nebyli.my venčíme na stopce v lese a hraje si jen s velkýma po vzájemné dohodě,nebo má nejlepší kámošku na žižkově,kam jezdíme a taky k Rudovi Desenskému na free soboty i mimo ně.Zatím se lidem spíš hodně líbí,tak ji okukujou,je fakt,že v metru apod má košíček,tak vypadá mín krvelačně
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 11:36   #23
Irisdane
Junior Member
 
Irisdane's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Karlovy Vary
Posts: 34
Send a message via ICQ to Irisdane
Default

No, on bude možná problém spíš v majitelích... kdykoli si Balt chtěl jen očuchat nějakého malého psa, majitelka (většinou majitelka) začala hystericky ječet a psa odhánět.Ten můj chudák ani netušil, co provedl. Fakt se mi snad ještě nestalo, aby majitel malho pesana nezačal hysterčit kdykoli jsme se přiblížili... No, od jisté doby už je fakt jenom obcházíme... S majitelem větších a velkých psů žádný problém nemáme.
Irisdane jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 12:15   #24
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

no,jakej pán takovej pes OT,kolik je Baltíkovi?
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 12:16   #25
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by leila View Post
http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html
krimi noviny, je to na konci
No dobrý, kdyby toto bylo zakomponované do původní reportáže, tak by na to nebylo co říct. Televize JOJ aspoň rychle zareagovala. To jedna naše česká téměř celoplošná komerční televize odvysílala - je to už víc než rok - ještě horší "reklamní" reportáž. Obrátili jsme se na ně opakovaně e-mailem a dopisem, aby věci uvedli na pravou míru a nabídli jim dokonce natáčení se psy v jimi vybraném regionu a čase, ale nejen že nic neodvysílali - neobtěžovali se ani vůbec nějakým způsobem odpovědět. U nás holt není tiskový zákon a reportáž o ČSV, které si hraje s reportérem, by pro typického konzumenta bulváru asi nebyla zajímavá.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 13:10   #26
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Já jsem ani jednu reportáž neviděla,nemám na to nervy a na bulvár žaludek . Je fakt,že proč by televize vysílala reportáž o hodných psech,vždyt je to nuda,nejlepší je takový,co někoho nejlépe "sežere",ať je senzace a lidi se mají na co koukat Myslím,že majitelé bulíků by mohli vyprávět,jakou "reklamu" jim už televize udělala. A přitom v žebříčku nejčastějšího pokousání vedou kokři,jezevci a pak už nevím,možná i nějací ovčouni.Jasně,záleží,kdo si psa pořídí a co z něj udělá,osobně,když vidím namachrovaného plešatého borce s pitbulem,dávám si bacha
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 14:44   #27
Anarvin
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Černá Hora
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Kamenovat Tě nebudu, ale neměla bys asi psát o věcech, o kterých nemáš ani páru. Kdopak Ti tohleto nakukal ? Vidělas někdy neurotického a podrážděného psa, který by se mohl používat ve službě a tím pádem měl i složené služební zkoušky ? To, cos napsala je nesmysl a chtělo by to, aby sis možná něco o tom nejen přečetla ale i se s takovými psy a jejich psovody setkala.


Proč by to měl být nesmysl? jen proto, že ty s tím nesouhlasíš Pavle? Yzengrin si to asi z prstu nevycucala a tento názor má přímo od policajta,jak tu píše, to už asi o něčem mluví ne? I kdyby byl jedinej na světě kdo takovýho psa měl, tak to neznamená, že je to nesmysl, jen tvá nevědomost.
Anarvin jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 14:47   #28
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default Neblbni

Pavel musí mít vždycky pravdu. To je prostě dogma. Když si píchneš volant do zeměkoule, taky budeš nejchytřejší, ale od toho snad toto forum není.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 15:05   #29
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

osobně si myslím,že střídání psovodů nedělá nijak zvlášt dobře ani psovi NO,který je na to odmalička zvyklej natož ČV.Měla jsem pocit,že armáda od jejich používání upustila proto,že nebyli dostatečně útoční,nechtěli zadržet,ale spíš sami zdrhnout,ale jistá si tím nejsem....Ono ty F1 musely být dost šílení psi
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 15:24   #30
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Anarvin View Post
Proč by to měl být nesmysl? jen proto, že ty s tím nesouhlasíš Pavle? Yzengrin si to asi z prstu nevycucala a tento názor má přímo od policajta,jak tu píše, to už asi o něčem mluví ne? I kdyby byl jedinej na světě kdo takovýho psa měl, tak to neznamená, že je to nesmysl, jen tvá nevědomost.
Nesmysl to je, na tom trvám. Jak může "neurotický, podrážděný, agresivní" pes být ve službě ? Víš vůbec, co služební pes musí splňovat, aby byl do služby zařazen ? Možná, že tohle platilo právě u SUPů, ale i tam byli psi vybíráni. Yzengrin není jediná, která se zná s policejními psovody. Na našich táborech a výcvikových víkendech nejen vyprávějí, ale také tam se svými psy cvičí. A jinak, kdyby ten policajt měl jednu negativní zkušenost, nelze ji přece zevšeobecňovat.

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Pavel musí mít vždycky pravdu. To je prostě dogma. Když si píchneš volant do zeměkoule, taky budeš nejchytřejší, ale od toho snad toto forum není.
Nějak jsem nepochopil, proč volíš hned tak konfrontační tón. Navíc Tvůj příspěvek je trochu offtopic. Jestli se chceš hádat a házet osobními invektivami, je tady sekce offtopic.

Last edited by Pavel; 10-12-2008 at 15:54.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 16:36   #31
Anarvin
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Černá Hora
Posts: 42
Default

[quote=Pavel;177018]Nesmysl to je, na tom trvám. Jak může "neurotický, podrážděný, agresivní" pes být ve službě ? Víš vůbec, co služební pes musí splňovat, aby byl do služby zařazen ? Možná, že tohle platilo právě u SUPů, ale i tam byli psi vybíráni. Yzengrin není jediná, která se zná s policejními psovody. Na našich táborech a výcvikových víkendech nejen vyprávějí, ale také tam se svými psy cvičí. A jinak, kdyby ten policajt měl jednu negativní zkušenost, nelze ji přece zevšeobecňovat.

A nenapadlo tě,že právě díky té službě, tomu jak se jim střídali psovodi byl ten pes neurotický nebo cokoliv z toho co tu padlo? Já myslím, že stejně tak jako na každýho člověka působí jinak pracovní stres, tak je to stejné u toho psa a dále také věkem, psovodem a dalšími okolnostmi, nemyslím si tedy, že by to musel být až tak absolutní nesmysl. Není to zevšeobecňování, je to vyjádření názoru na základě vyjádření některého policisty, který měl tu špatnou zkušenost a věřím tomu, že jich bude víc, ale taky jich je určitě spousta, kteří mají jen a jen dobré zkušenosti... Ale myslím,že každá mince má dvě strany a to i v tomto případě.
Anarvin jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 16:46   #32
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Naprosto s Tebou souhlasím, že vše má vždy dvě strany. Ale přečti si ten příspěvek, na který jsem reagoval. "Že byli agresivní...to je, pokud vím, obecně problém policejních psů (jsou neurotičtí, podráždění, agresivní-z věčného střídání psovodů atd.).". A tohle je nesmysl. Možná to je problém jednotlivých psů, kteří jsou naprosto osamocenými výjimkami, ale obecně nic takového nemůže platit a taky neplatí.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 16:56   #33
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Thumbs down

Pavle, nejde mi vůbec o to se hádat, ale jsem tu na foru poměrně nový a už teď vidím, že spolu tak jako tak nebudem vycházet. Nemám rád egoisty, pro které je jediná pravda ta jejich a stejně tak lidi, kteří se tváří jako naprosto dokonalí, ale ani zdaleka tomu tak není. Prostě jakoukoliv možnost využiješ aby ses mohl nad někoho povyšovat. Zkus se nad sebou trochu zamyslet a chovat se jako normální člověk tady na foru. Neříkej mi prosím, co mám dělat. To už bych měl umět posoudit sám. Kdybych byl první, kdo není spokojen s tvým stylem "diskuze", radši bych ani nepsal, ale možná by to chtělo se sebou něco dělat...
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 17:16   #34
Anarvin
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Černá Hora
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Naprosto s Tebou souhlasím, že vše má vždy dvě strany. Ale přečti si ten příspěvek, na který jsem reagoval. "Že byli agresivní...to je, pokud vím, obecně problém policejních psů (jsou neurotičtí, podráždění, agresivní-z věčného střídání psovodů atd.).". A tohle je nesmysl. Možná to je problém jednotlivých psů, kteří jsou naprosto osamocenými výjimkami, ale obecně nic takového nemůže platit a taky neplatí.


Já jsem slyšela, že ČsV byli staženi z pohraniční stráže protože nezvládali střídání svých psovodů co dva roky... to by také mohlo napovídat různorodému chování a některý pes třeba tesknil a jiný byl agresivní...Je to teorie, já jsem tam nebyla a policajty co znám tak psy nemají,takže se ani zeptat nemůžu, věřím ale tomu, že i takový pes existoval a především, že to z něj z velké části udělali lidé...
Anarvin jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 17:20   #35
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Neříkej mi prosím, co mám dělat. To už bych měl umět posoudit sám. Kdybych byl první, kdo není spokojen s tvým stylem "diskuze", radši bych ani nepsal, ale možná by to chtělo se sebou něco dělat...
Hmm, je dobře, že Ti nemám říkat, co máš dělat. Ale hned ve druhé větě mne poučíš, co mám dělat já .

Nevím, zda jsme se někdy někde potkali, já si toho vědom nejsem. Takže mne docela dostává to, jak mne hodnotíš. Já lidi hodnotím podle toho, jací jsou a co dokázali a ne podle virtuálního světa webu. A skutečně krásnéje to, že už teď víš, že spolu nebudem vycházet. Ale já tady nejsem proto, abych s někým vycházel. Tohle není seznamovací nebo chatovací server. Tasdy nejde o lidi ale o psy.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 17:23   #36
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Podle mě střídání psovodů neprospěje žádnému psovi a už vůbec ne čévéčku, s ohledem na jeho vlčí příbuzenství, neboť vlk, jak známo, je zvíře velice úzce svázané se svou smečkou a pokud je z ní odstraněn, velmi strádá, nezřídka hyne. Pro mě je to jedna z jeho nejcennějších vlastností (to, že je tak vázán na smečku, ne to, že hyne).
Je to jako kdyby vás někdo strkal od jedněch adoptivních rodičů k druhým, taky by vám z toho přeskočilo.
Jinak opravná relace mě potěšila, už proto, že se tím vůbec někdo zabýval. Aspoň že tak.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 17:27   #37
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Anarvin View Post
Já jsem slyšela, že ČsV byli staženi z pohraniční stráže protože nezvládali střídání svých psovodů co dva roky... to by také mohlo napovídat různorodému chování a některý pes třeba tesknil a jiný byl agresivní...Je to teorie, já jsem tam nebyla a policajty co znám tak psy nemají,takže se ani zeptat nemůžu, věřím ale tomu, že i takový pes existoval a především, že to z něj z velké části udělali lidé...
Mluvíme o dvou rozdílných věcech. Pohraniční stráž a ČsV a Policie a jeiich současní psi. Pokud vím, tak u Policie není prezenční služba, takže jsou psovodi, kteří mají své psy doma od štěněte až do konce (pár jich takových znám). To, co píšeš o ČsV u PS je asi pravda, i když já jsem to nezažil a znám to jen z vyprávění. A opět - u policejních psů se určitě vyskytnou i problémpví jedinci ale není to obecný jev.

Last edited by Pavel; 11-12-2008 at 09:58.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 11-12-2008, 00:48   #38
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Promiň, ale trochu ses netrefil. Není to druhá věta a navíc je to pouze doporučení, jenže pro tebe není možný se zamyslet nad sebou, ale nad tím, jak sejmout ostatní.
Nemusím tě potkat, abych mohl hodnotit tvoje počínání na foru. Já zas lidi nehodnotím podle toho, co dokázali, protože znám lidi, co mohli dokázat víc, ale nedokázali, protože byl někdo proti. Tady píšou psi? Asi jsem si nevšiml... o psy tu možná jde, ale pak nevím, co tu děláš, když ty si tu hlavně upevňuješ svoje ego. Promiň, ale bez předchozí konfrontace si člověk přečte tvoje komentáře a hned ví, že nejde o člověka, který se snaží pomoct, ale o někoho, kdo se snaží upevnit svoje ego... možná ho nikde nezískáš, ale ikdyž máš třeba zkušenosti, tak tímhle stylem jsi pro toto forum spíše přítěží. Když ti tak jde o psy, tak řeš je a ne to, koho můžeš napadnout. To není rozkaz, pouze doporučení.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 11-12-2008, 06:46   #39
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Milý Romane, jak a komu jsem kdy pomohl a nepomohl určitě nenechám na hodnocení Tobě. Jinak pokud sis sem přišel léčit nějaké své antipatie ke mně, tak jsi skutečně na špatné adrese. A to je vše, co k tomu píši, protože diskuze tímhle směrem tady skutečně nemá místo.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 11-12-2008, 08:16   #40
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Milý Pavle, hodnotím jen tvoje psaní tady na foru a nikdo nemluvil o tom, komu jsi kdy náhodou pomohl. Spíš mi šlo o to, kolik lidí tu zbytečně shazuješ, protože jen Ty jsi ten nejlepší. Nepíšu, abych si něco léčil, to nějak nepotřebuju, ale možná bys potřeboval léčit ty.
Ber to tak, že takto působíš na člověka, který je to nový.
Tato zpráva má čistě informační charakter, prosím neodepisujte.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org