Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2010, 13:38   #41
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Natalija jai jos nori tegu mane puldineja man nuo to nei karsta nei salta;]
Vaiva ,As tikrai nesiruosiu kekvienam pasitaikiusiam seimyninkui lenkt galva ir subyne buciuot del to kad jis elgiasi kaip nori o as turiu savo suny tramdyt.As visvien laikausi ir laikisiuos savo nuomones, nes ne mano suo be pavadzio ir ne mano suo bega lot ant kitu, mano suo eina su manim ramiai, o kad kazkeno ten pribega ir tarp koju malasi tai gali maltis ir kad luz ten kazkam koks sonkaulis man tikrai nusishvilpt kad ir kas jam ten nutiks....ne mano bedos nes kai net nesistengia prisikviest suns as is kailio nesinersiu...tegu krato tegu kas ji ten nori ta ir daro su tuo suniu man svarbu mes ienam tvarkingai.tai tegu db visi palaidzia sunys o mes su cekoslovakais turim begiot nuo visu palaidu sunu.
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 13:59   #42
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

jeigu prieš gaunant šunį reiktų atlikti psichologinį testą, kai kas tikrai nebūtų gavęs leidimo....

laura, tau reikėjo bedančio dogo - didelis, baisus ir su tavo požiūriu kitiems mažiau pavojingas....
auuuu jest offline  
Old 29-11-2010, 14:12   #43
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Aciu auu uz pastebejima;]]]]]Kita karta kai isigysiu suny butinai pasinaudosiu tavo patarimu;]]]]Manau kazkam priesh rasant komentarus reiktu bent isigyt suny o tada jau komentuot;]]]Bet turesiu omeny apie bedanti doga;]]]visko gali pasitaikyt;]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 14:17   #44
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Jau nebežinau ką ir besakyti, Laura Vaidis irgi yra taip padaręs, nu ir pergyveni, atsiprašinėji, moki pinigus už kito šuns gydymą, nes tai visų pirma tavo ir tavo šuns kaltė.
Ir niekas nesako, kad šitam forume tik gražius dalykus reikia rašyt, toli gražu ne, aš esu labai labai už tai, kad reikia rašyti viską, kas blogiausia. Tiesiog čia yra nesuprantamas tavo požiūris, kad tipo - ai, nu, mano šuo, su antsnukiu, ir jūs neprisipisit prie manęs, nors jis ir gali su tuo antsnukiu įkąsti, bet teoriškai tai jis yra uždėtas, ir aš vedžioju pagal taisykles. Pagal taisykles tu privalai užtikrinti, kad tavo šuo niekam neįkastų. O tu to neužtikrini.
vike jest offline  
Old 29-11-2010, 14:24   #45
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Taip pagal taisykles kiti taip pat privalo man atrodo sunys su pavadziu vedziot nesvarbu mazas ar dydelis.Ir as nesneku apie tuos atvejus kai zmogus kad ir paliaides suny, bet bando ji prisikviest ir atkreipt demesy i save as sneku apie tuos atvejus butent kai net pacio seimyninko nesimato o kad ir matosi jis nieko nedaro.As nzn ar cia negirdi niekas ar tiesiog nori girdet taip kaip jiem patinka bet sakau tai nesikartoja kekviena diena, ir tas neivyksta seip kad ir pribega suniokas, as sneku kai ikiriai suo lenda prie sunu o seimyninko ir is tolo nesimato.
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 14:25   #46
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

O ka cia sakyt jai mes jau tokie baisus nzn tegu kas atvaro pereina musu laiptines pasiklausineja nuomones apie mano sunys ir tada bus aisku ar mes tikrai tokie jau baisus;]]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 14:30   #47
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default Ar tai savigyna- suo uzpuole suni

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Natalija jai jos nori tegu mane puldineja man nuo to nei karsta nei salta;]
na kodel, man is karto salta pvz pasidare as megstu siltus tarpusavio santykius ir objektyvuma, arba kaltinimus pagal fakta o kas bus arba butu - manau tu pati daugiau zinai del savo suns...
ir pritariu tau, projektuodama situacija i ta nelaiminga atveji is vasaros...butu sunekas pribeges palaidas prie musu, as nebuciau sokinejusi del jo geranoriskai...juolab kai isitikinome seimos poziuriu i fakta, kai Kestui tas misrunas (neskiepytas tarp kit ko) giliai ikando i pirsta...ir...jokios reakcijos is seimos, viskas ok atseit...
Auuu, nu bet tikrai, del psichologinio testo....
kita vertus, gal todel ne visi ir turi cekus
natali jest offline  
Old 29-11-2010, 14:34   #48
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Wolfin as tiesiog apsiginu;]ir tiek...tiesiog kai ant manes uzvaro as tikrai tilet nesiruosiu;]]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 14:54   #49
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Taip pagal taisykles kiti taip pat privalo man atrodo sunys su pavadziu vedziot nesvarbu mazas ar dydelis.Ir as nesneku apie tuos atvejus kai zmogus kad ir paliaides suny, bet bando ji prisikviest ir atkreipt demesy i save as sneku apie tuos atvejus butent kai net pacio seimyninko nesimato o kad ir matosi jis nieko nedaro.As nzn ar cia negirdi niekas ar tiesiog nori girdet taip kaip jiem patinka bet sakau tai nesikartoja kekviena diena, ir tas neivyksta seip kad ir pribega suniokas, as sneku kai ikiriai suo lenda prie sunu o seimyninko ir is tolo nesimato.
Nu jo, kaip vaikų darželyje. "O kitas irgi blogas, dėl to aš pasidarau teisesnis, jei pats elgiuosi blogai". Gal bijo tas šeimininkas tavo šuns, kuris ir su antsnukiu kandžiotis laisvai gali???
Wolfin, nemanau, kad tai tema, kuria reiktų tylėti. Taip, čekai būna agresyvūs. Dar būna agresyvūs čekų šeimininkai. O būna žmonių, kurie niekada neturėjo įsigyti tokios veislės/lyties šuns. Ir taip jau mes labai apsimetam baltais ir pūkuotais šitame forume Gal žmonės, besirenkantys šunį, paskaitys ir pagalvos, nes kaip žinia, renkasi VILKO išvaizdą, o charakterį ir fizines galimybes (tiek savo, tiek šuns) pamiršta.

Beje, pavyzdys iš kitos pusės. Vaikštom su Brukne nuošalioj vietoj, ji be pavadžio, per kokius 30 metrų nuo manęs. Visai netoli jos iš už posūkio išlenda diedukas su šuneliu ir metaline lazda. Bruknė aišku labai apsidžiaugia, pamačius šunį ir žmogų ir deda šuolį link šuniuko (agresijos nulis, uodega vizginama). Diedukas ima mosikuoti metaline lazda, bandydamas jai pataikyti (kas aišku jai atrodo kaip žaidimas ir tai, kad aš ją kviečiu, pasidaro nebelabai svarbu). Jei diedukas suknežins mano šuniui galvą ar stuburą, dėl ko šunį teks migdyt, ar tikrai tik aš būsiu kalta? O gal ir diedukas neadekvatus kiekviena sutiktą šunį bandydamas užmušti (nes su tokia lazda tai reiktų vieno gero smūgio...)
__________________
Walkiria Girios dvasia


Last edited by Vaiva; 29-11-2010 at 15:06.
Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 15:05   #50
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

tai jau sitai galima suprast ir buvusiuose vos ne 5 puslapiuose. Gi kartojates KARTOJATES nes tas pats zodynas per ta pati.

as tai noriu pasakyt kad galima jei labai norisi dabar copy paste daryt ir tiek - sakiniai tie patys mintys tos pacios

griztam prie sausainiu nes kakiu tema iki pavasario uzsalo, o ir ziema dvorterjeru maziau bus

be to cia ne sunyse kalte o musyse taip kad kiekvienam reikia pagalvoti ka jis daro gerai ar blogai, nes net nesvarbu kokia veisle turi.
__________________
wolfin jest offline  
Old 29-11-2010, 15:13   #51
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
be to cia ne sunyse kalte o musyse taip kad kiekvienam reikia pagalvoti ka jis daro gerai ar blogai, nes net nesvarbu kokia veisle turi.
Pritariu. Bet ir į veislės specifiką pasigilinti verta.
Va pvz turiu smagų pavyzdį su visiškai KITOKIA veisle Vedžiodama Bruknę vis sutinku tokį pagyvenusį vyriškį, kuris vedžiojasi rudą a la labriką. Tas labrikas aišku puslaukinis, loja nesustodamas, šeimininkas vos nulaiko jį, na, žodžiu nesusitvarko visiškai. Įsivaizduojat, kaip įdomu buvo sužinoti, kad tą šunį vyriškiui padovanojo jo vaikai tam, kad jis.... greičiau sveiktų po širdies operacijos Nu tipo, pasivaikščios dažniau, ir šiaip draugas namie
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 15:16   #52
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Pritariu. Bet ir į veislės specifiką pasigilinti verta.
Va pvz turiu smagų pavyzdį su visiškai KITOKIA veisle Vedžiodama Bruknę vis sutinku tokį pagyvenusį vyriškį, kuris vedžiojasi rudą a la labriką. Tas labrikas aišku puslaukinis, loja nesustodamas, šeimininkas vos nulaiko jį, na, žodžiu nesusitvarko visiškai. Įsivaizduojat, kaip įdomu buvo sužinoti, kad tą šunį vyriškiui padovanojo jo vaikai tam, kad jis.... greičiau sveiktų po širdies operacijos Nu tipo, pasivaikščios dažniau, ir šiaip draugas namie
nu ale dirba zmiogus va fizini darba - gi suni islaikyt reik

tai vat.. gaunas tas kas gaunas
__________________
wolfin jest offline  
Old 29-11-2010, 15:22   #53
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Vaiva ka cia shneket tu visada teisi, pas tave viskas gerai, suo turi pazimejima ir viskas puiku. Tai as su tuo tave ir sveikinu.O mes neturim pazymejimo, mes blogi ir bla bla bla bla ir neteisus, vaiku darzelis ir mum nereikejo isigyt suns ir pan ir dar daug daug daug pamokslu.Ne visi mes vienodi ir kekvienas masto skirtingai tiesiog vienas ta pasako garsiai kitas ne.Tiesiog is muses ispute drambly forume ....Kai ir daug kart kartojausi ir pakartosiu dar ne viena karta kai bus pakandziotas suo ir mes sedesim policijoj tada galesi sakyt kad mes buvom neteisus.O db nera ko cia ant kitu stumt del to kad tiesiog pasakiau savo atsitikima.Ar man dar i savo puse reiks daug klausit sudu?Del tavo sventos ramybes parasysiu TAIP AS BLOGA, NETEISI IR DAUG DAUG DAUG visko bet man nuo to gerai;]]]ir as nesiparinu;]]]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 15:28   #54
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

As ant saves sudu pilt niekam tikrai neduosiu ir jai reiks susipykt tikrai susipyksiu, kaip sakant man tokiu tokiu draugu nereikia, as tikrai turiu zmoniu kuriu nuomone labiau gerbiu ir su kuriais mieliau bendrauju, nei sypsotis cia is pareigos o uz nugaros dantys shiept...
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 15:34   #55
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
As ant saves sudu pilt niekam tikrai neduosiu ir jai reiks susipykt tikrai susipyksiu, kaip sakant man tokiu tokiu draugu nereikia, as tikrai turiu zmoniu kuriu nuomone labiau gerbiu ir su kuriais mieliau bendrauju, nei sypsotis cia is pareigos o uz nugaros dantys shiept...
tak i derzat - ner cia ko mum kaip gaidziam pesiotis. tas ta anas ana, einam geriau su sunimis pasivaiksciot, nes kiek zmoniu tiek ir nuomoniu
__________________
wolfin jest offline  
Old 29-11-2010, 15:37   #56
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Geros visiem dienos ir vakaro nes jau pavargau cia ta pati per ta pati rasyt;]]]Geros darbo savaites;]]]]Iki kitu pasipesiojimu;]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 16:12   #57
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Labai idomus gincas uzvire.As palaikyciau Lauros puse ir tuoj paaiskinsiu kodel. Nekarta su savo koviniu sunimi bevaikstant buvome uzpulti ivairiausiu veisliu palaidu sunu (dazniausiai dideliu), tai kol nuimdavau savo suniui ansnuki tai kitas suo apkandziodavo puse snukio mano suniui ir dar man i ranka kelis kartus gerai gnybsteldavo. Kazkaip niekada atbege seimininkai nekeldavo priekaistu del to, kad mano suo ju palaida suni sudorojo.Uzteko keliu tokiu kartu, kad priimciau sprendima vaikscioti be ansnukio, tiesiog maziau nervu, kad tavo suo ar tu nukentesi.Be to tikrai zinau, kad mano suo pirmas nepuls, o lauks kol ji uzkabins dantimis kitas suo. O del mazu veisliu sunu, tai tiesiog jei toks suo lekia apsiputojes lekia link musu, tai sustoju, garsiai perspeju seimininka, kad pasiimti suni. Jei seimininkas nereaguoja, tai tesiu savo kelione tuo paciu tempu, aisku suni laikydamas prie saves. Siuo atveju kaip jau sakiau 100% palaikau Laura.
Saulius jest offline  
Old 29-11-2010, 16:35   #58
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Tai va pasiskambinau as i policija ir pasiklausiau ar sio atveju as buciau kalta jai mano suo su antsnukiu ir pavadziu suzalotu kita suny kuris yra palaidas be pavadzio ir be antsnukio, tai va taisykles galioja pasake visiem vienodai tai butu kaltas palaido suns seimyninkai.Tai va kad ir suo geranoriskai bega bet koks seniokas gali jam suduot su lazda per kur nori ir kaip nori ir jis bus teisus.vat manau sioje temoje galima padet pagaliau taska;]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 17:33   #59
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Tai va pasiskambinau as i policija ir pasiklausiau ar sio atveju as buciau kalta jai mano suo su antsnukiu ir pavadziu suzalotu kita suny kuris yra palaidas be pavadzio ir be antsnukio, tai va taisykles galioja pasake visiem vienodai tai butu kaltas palaido suns seimyninkai.Tai va kad ir suo geranoriskai bega bet koks seniokas gali jam suduot su lazda per kur nori ir kaip nori ir jis bus teisus.vat manau sioje temoje galima padet pagaliau taska;]
Pagal istatymus jeigu matai kaip vagia tavo masina tu nieko negali padaryti, nes garantuotai virsysi butinos savigynos priemones. O jei kviesi policija, pagal istatymus, tai masina ir matysi kaip savo aki.
Chebra manau cia ne apie teisine baze, bet gal labiau is suvokimo kas gerai ir kas blogai sako. Bet siaip as irgi manau, kad cia is muses dramblis gavos. Niekas gi ir nesake, kad uzsiundina savo suni ant tu blusu sokinejanciu.

O kokosu aliejus irgi beje plaukams gerai, jeigu sausi ir skilineja :P O varnalesiu slinkimui gerai
Zuvedra jest offline  
Old 29-11-2010, 17:51   #60
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

psichologai nesutaria ar mokinio mokslo rezultatai šešiasdešimt, septyniasdešimt ar aštuoniasdešimt procentų priklauso nuo mokytojo....galima kalbėti apie veislės specifiką, tačiau šuo rezultate tiesiogiai priklausomas nuo šeimininko psichinės būklės ir įsigyjimo priežasčių....mačiau ne vieną šunį, kuris buvo įsigytas kaip galvos problemų sprendimas....visi baigė perimdami tas pačias problemas, tik jas geriau išreikšdami....

vieni yra buki, kiti be atsakomybės....o tretiems abiejų trūksta....

o kai galėsiu užtikrinti šuniui mažiausiai dvi valandas per dieną ir penkias - septynias savaitgaliais, tada ir įsigysiu....vis tik atsakomybė, o ne vaistas, žaislas ar šiaip "smagus daiktas".....




p.s. mano amžinąatilsį Šuo buvo nedresiruotas, nesocializuotas, be antsnukio....nesvarbu ar įkyriai, ar draugiškai prie Jos lindo kiti - jokios aktyvios agresijos, tik pasyvus nepasitenkinimo rodymas....vienintelis kartas buvo - užpuolė koli patelė....šeiminkas stovėjo toliau ir smaginosi žiūrėdamas....baigėsi tuo, kad stojau tarp abiejų šunų su Saviške sau už nugaros ir kojom bei balsu nuvijau....
iš čekų vis tik man labiausią įspūdį padarė varg'as....nedaug trūko, kad man įsisegtų į koją, bet labai kantriai jis leido oscaro pypliui ant savęs lipt....

Last edited by auuuu; 29-11-2010 at 17:57.
auuuu jest offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org