Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Žijeme s vlčákem...

Žijeme s vlčákem... Příběhy jako varování pro budoucí majitele ČSV... vše o povaze československých vlčáků

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-07-2010, 20:38   #21
Saren
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 38
Default

Marianko souhlasím s tebou. Taky mne to hned napadlo, ale nechtěla jsem se k tomu vyjadřovat, aby nevznikaly nesouvisející diskuse. Ale když už jsi to napsala...Jsou situace, kdy by měla jít spory stranou.
Saren jest offline   Reply With Quote
Old 21-07-2010, 23:29   #22
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Ali byl krásnej pes a užil si určitě super život. Jenom škoda, že se to tu zas musí pitvat. Asi dost nuda když už paní inženýrka nepotřebuje k hádání ani Pavla, ale asi má neskonalou potřebu dokázat, že je to tu prostě Bulvár. Co takhle si založit samostatné téma a Aliho nechat v klidu odejít na druhou stranu?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 22-07-2010, 09:26   #23
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Co takhle si založit samostatné téma a Aliho nechat v klidu odejít na druhou stranu?
Ali odošel v klidu a na všechny pozemský hádky s ... píp.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 22-07-2010, 16:46   #24
milancin
Junior Member
 
milancin's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Strasbourg
Posts: 276
Default

Ali sa dozil pekneho veku.
Nie je lahke stratit svojho stvornoheho priatela.
Citime s vami.
Marica
milancin jest offline   Reply With Quote
Old 22-07-2010, 19:28   #25
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Sbohem Ali.
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 22-07-2010, 21:09   #26
Dayen
Not so Junior Member
 
Dayen's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Brno
Posts: 202
Default

Hani, to je smutné, je mi to líto. Pro mne to vždycky bude ten krasavec, co v Trusalové vrčel na medvěda. Jak to letí...
__________________
In wildness is the preservation of the world...
So seek the wolf in thyself
www.wolfdog.name
Dayen jest offline   Reply With Quote
Old 22-07-2010, 22:11   #27
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Ali byl krásnej pes a užil si určitě super život. Jenom škoda, že se to tu zas musí pitvat. Asi dost nuda když už paní inženýrka nepotřebuje k hádání ani Pavla, ale asi má neskonalou potřebu dokázat, že je to tu prostě Bulvár. Co takhle si založit samostatné téma a Aliho nechat v klidu odejít na druhou stranu?
Ali odešel v klidu a prožil dlouhý život psí. Odejít musí ale 100% živých organismů a paní inženýrka na něj vzpomíná jen v dobrém a ví, že Aliho život byl naplněn! Aliho totiž znala.
Neodešlo malé štěně...či tragicky nezahynul pes v nejlepších letech. Odešel stařešina rodu a jsem si jistá, že jeho nespoutaná duše je štastná a opět svobodná, vyvázána ze starého a nemohoucího těla.

Lhát se ale nemá, tím méně při takovéto pietní situaci.... Snažit se zneužít sentimetu druhých a svou pohodlnost svalovat na druhé, to je fakt trapné a s Alim nesouvisí.

Monika
wolfdogs.cz
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2010, 08:36   #28
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Myslím, že tohle téma je o rozloučení s Alim. Z toho, co tady někteří píší je jasně vidět, že se neštítí ničeho, ani napadání a pomlouvání ve chvíli, kdy člověku není zrovna nejlépe po rozloučení s jedním ze členů domácnosti. Hanko, je třeba tyhle lidi prostě ignorovat. Když mi odešel Hokýsek, tak se do mne a něj naváželi úplně stejným způsobem.
Je to hnus a doufám, že i lidé, kteří se takzvaně "nechtějí plést do klubové politiky" pochopí, co tohle je za lidi až zase budou na nějaké schůzi moralizovat a napadat ostatní.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2010, 12:59   #29
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Myslím, že tohle téma je o rozloučení s Alim. Z toho, co tady někteří píší je jasně vidět, že se neštítí ničeho, ani napadání a pomlouvání ve chvíli, kdy člověku není zrovna nejlépe po rozloučení s jedním ze členů domácnosti. Hanko, je třeba tyhle lidi prostě ignorovat. Když mi odešel Hokýsek, tak se do mne a něj naváželi úplně stejným způsobem.
Je to hnus a doufám, že i lidé, kteří se takzvaně "nechtějí plést do klubové politiky" pochopí, co tohle je za lidi až zase budou na nějaké schůzi moralizovat a napadat ostatní.
Naprosto výjimečně s mistrem Hanuškou souhlasím. Někteří lidé a on je také jeden z nich, abych byla konkrétní, se neštítí ničeho v žádné životní situaci!
Monika
wolfdogs.cz
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 02:12   #30
Marinette
Junior Member
 
Join Date: Jun 2004
Location: Plzeň
Posts: 41
Send a message via ICQ to Marinette
Default

I Cherry od Úhoště a nás mrzí, že jí odešel tatínek. Ali přejeme ti všichni, aby jsi se měl v tom psím nebi stejně krásně, jako jsi se měl tady na zemi. Moc nás to mrzí, že tu už s náma nejsi.

Snad tě v tom nebi potěší, že Cherry se má dobře. Už je z ní také dáma v letech (lítací pošuk období už jí pustilo). Hodně přibrala a je z ní pořádná důstojná vlčice, kterou všichni milují.
Marinette jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 07:53   #31
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Moc děkuji.... Budu ráda za nějakou fotečku Cherry.....
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 14:17   #32
Marinette
Junior Member
 
Join Date: Jun 2004
Location: Plzeň
Posts: 41
Send a message via ICQ to Marinette
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Moc děkuji.... Budu ráda za nějakou fotečku Cherry.....
Přidala jsem Cherry nějaké fotky do galerie z léta 2010. Pokud budete chtít klidně je i pošlu mailem.

Ještě jednou nás moc mrzí odchod Aliho. Dožil se ale krásného věku. Včera jsem koukala na fotky a byl to moc hezký dědeček.
Marinette jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 10:19   #33
robertomaggio
Junior Member
 
robertomaggio's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Castel San Pietro Terme (Bo)via Liano 3200/F
Posts: 331
Default

I'm very sorry for Ali.
Form me was like a legend.
Ciao
Roberto
robertomaggio jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org