Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Žijeme s vlčákem...

Žijeme s vlčákem... Příběhy jako varování pro budoucí majitele ČSV... vše o povaze československých vlčáků

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-11-2011, 19:03   #21
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Začínám mít pocit, že vlčák, kterej se dokáže zabít už musí bejt totální střevo
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 19:14   #22
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

No když jdeme po silnici, tak je celkem naučený chodit po kraji, radši jde trávou vedle, kde je něco na čichání... toto ovšem bylo tak, že jsem s ním šla polní cestou loukama a dobrých 100m od silnice, jsem se otočila, že už se vrátíme zpátky, zavolám na psa, otočím se zpátky a jen vidím, jak bere sprinty k té silnici... moje řvaní se pochopitelně míjelo účinkem... až po chvíli jsem si všimla, že za tou silnicí běží zajíc... sto metrů daleko, vůbec jsem ho neviděla... dál to radši nebudu popisovat, výsledek je ten, že jsem přežila já, pes, zajíc i řidič, tudíž všichni zúčastnění

Z okna mi taky jednou málem odešel... my sice bydlíme v přízemí, což ovšem v secesní vile v praxi znamená, že je pod námi sklep se stropy tři metry vysoko, takže máme z okna čtyři metry na dlažbu. Taky jsem v létě nechala naivně otevřené okno a odešla pověsit prádlo, přijdu a pes stojí na venkovním parapetu... zařvala jsem na něj, on se lekl a měl tendenci pokračovat směrem ven, nakonec si uvědomil, že asi ne a vycouval... ale to by ještě docela malý, dneska fakt věřím tomu, že by vyskočil... je to blázen
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 19:20   #23
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
...my sice bydlíme... v secesní vile ...
Závidím.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 19:21   #24
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
A že mu pud sebezáchovy vůbec nic neříká, jsem zjistila ve středu, kdy stál uprostřed silnice a díval se, jak se na něj řítí auto a vůbec ho nenapadlo, že by jako mohl uhnout... zřejmě byl ve své sebestřednosti přesvědčen, že se má vyhnout to auto...
Nemá zkušenost se střetem s autem, nemá důvod uhýbat. Vůbec o něm neřemýšlí jako o něčem, co ho může zranit.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 19:27   #25
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Nemá zkušenost se střetem s autem, nemá důvod uhýbat. Vůbec o něm neřemýšlí jako o něčem, co ho může zranit.
No jo, taková zkušenost se získává dost blbě. Většinou je to ta poslední a už ji nestihne využít...
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 19:42   #26
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Závidím.
Jj, to je co... prostory, které nejdou vytopit, věčně plesnivé zdi, okna která jsou tak velká, že nejdou umýt ani ze štaflí, a takových tvarů, že na ně nejdou dát záclony, a o těsnění nikdy neslyšela... a dalších spoustu výhod Ale po pravdě, taky bych neměnila

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Nemá zkušenost se střetem s autem, nemá důvod uhýbat. Vůbec o něm neřemýšlí jako o něčem, co ho může zranit.
To já chápu, ale přece jen by jeden řekl, že když se na něj řítí něco desetkrát většího, tak by mohl mít tendenci se uhnout... když se na něj k ohradě přišla podívat kráva, tak taky stáhl ocas utekl Asi že ta auta každý den vidí a vidí, že nic nedělají no... Každopádně jsem moc ráda, že se mi tu v Hradci naučil honit zajíce... ještě že u nás žádní nejsou
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 19:49   #27
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
No jo, taková zkušenost se získává dost blbě. Většinou je to ta poslední a už ji nestihne využít...
Ok, měla jsem napsat s vlakem
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 19:50   #28
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
. když se na něj k ohradě přišla podívat kráva, tak taky stáhl ocas utekl Asi že ta auta každý den vidí a vidí, že nic nedělají no... Každopádně jsem moc ráda, že se mi tu v Hradci naučil honit zajíce... ještě že u nás žádní nejsou
Auto je běžná věc, kdežto kráva je dost divná.
Taky jsem ráda že u vás zajíci nejsou )
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 20:45   #29
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Ok, měla jsem napsat s vlakem
No, doufám, že v tomhle případě pro změnu nebude mít příležitost tu zkušenost využít
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2012, 14:34   #30
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

kdyby někdo někdy scháněl někoho na výrobu vlčákovzdorné klece nebo kotce přesně na míru, tak tady mám jeden typ. http://zkracovatko.cz/WkMprE to na obrázku je trošku extrém, hlavně velikostně, ale je to takový příklad co si člověk může nechat udělat
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org