Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-03-2011, 18:31   #21
Maxa
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Location: Frymburk
Posts: 17
Default

co třeba Český Krumlov a jeho 5 jezů ?
Maxa jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 19:34   #22
Elsia&Benjamin
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Písty - Budyně nad Ohří
Posts: 124
Default

Quote:
Originally Posted by Maxa View Post
co třeba Český Krumlov a jeho 5 jezů ?
Hůůůůůůůůů. To by bylo přímo ďábelské... To by na mostě v Krumlově čučeli na vlčí konvoj.
Elsia&Benjamin jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 20:12   #23
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Troufám si tvrdit, že laminátová vydra je lehčí než plastovka (taky je sice křehčí, ale zas klasika je klasika). Nás se sjezd bohužel letos netýká, (což mě teda moc mrzí) protože máme moc psů a taky budeme mít Mauglí(ho).
Na výcvik se zatím hlásit nebudem, protože možná budem rádi, když zaplatíme aspoň holou účast, ale předpokládám, že výcvik se dá případně "dokoupit" na místě.
Každopádně jedem a moc se na všechny těšíme. Navrhuji v sobotu večer v rámci volné zábavy udělat táborák. Kytaristi by mohli přibalit duté dřevo, co vy na to?
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 21:32   #24
Elsia&Benjamin
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Písty - Budyně nad Ohří
Posts: 124
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Troufám si tvrdit, že laminátová vydra je lehčí než plastovka (taky je sice křehčí, ale zas klasika je klasika). Nás se sjezd bohužel letos netýká, (což mě teda moc mrzí) protože máme moc psů a taky budeme mít Mauglí(ho).
Na výcvik se zatím hlásit nebudem, protože možná budem rádi, když zaplatíme aspoň holou účast, ale předpokládám, že výcvik se dá případně "dokoupit" na místě.
Každopádně jedem a moc se na všechny těšíme. Navrhuji v sobotu večer v rámci volné zábavy udělat táborák. Kytaristi by mohli přibalit duté dřevo, co vy na to?
A když jsem Michalovi říkala, že když to jen trochu půjde, budete i s prckem, to mi nevěřil. škoda, že jsem se nevsadila.
Elsia&Benjamin jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 22:05   #25
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Maxa View Post
co třeba Český Krumlov a jeho 5 jezů ?
jééé to sem jela z vyšáku do boru nebo jak se to u čb jmenuje a splachovací most je nej
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 22:42   #26
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Snad jste si nemysleli, že budu s dítětem kysnout doma? Pro nás jsou bohužel překážkou spíš prachy (lépe řečeno jejich nedostatek) než mimino. Mě táta přines z porodnice v usárně, což asi mluví za vše.

Terez, to jsi jela asi z Vyšáku do Boršova, ne? To znamená poctivě celou štreku. (Pokud nepočítám krásný, ale (naštěstí) málo ježděný úsek Teplé Vltavy). Loni jsme na ty jezy koukali a skoro všude už jsou udělaný retardérky, což je podle mýho názoru škoda. Asi se tam německý děti moc často cvakaly. Ale i tak to bude určitě fajn výlet. Touhle dobou tam ještě nebude václavák. Jela bych hned...
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 22:56   #27
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Snad jste si nemysleli, že budu s dítětem kysnout doma? Pro nás jsou bohužel překážkou spíš prachy (lépe řečeno jejich nedostatek) než mimino. Mě táta přines z porodnice v usárně, což asi mluví za vše.

Terez, to jsi jela asi z Vyšáku do Boršova, ne? To znamená poctivě celou štreku. (Pokud nepočítám krásný, ale (naštěstí) málo ježděný úsek Teplé Vltavy). Loni jsme na ty jezy koukali a skoro všude už jsou udělaný retardérky, což je podle mýho názoru škoda. Asi se tam německý děti moc často cvakaly. Ale i tak to bude určitě fajn výlet. Touhle dobou tam ještě nebude václavák. Jela bych hned...
jojo jeli sme to celý na střední ve 3ťáku, trvalo nám to asi 4 dny a musím uznat že i přes svou paniku z vody sem si to užila, ale představa psa na raftu mě děsí víc než voda
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 23:04   #28
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

My měli psa jako porculána v lodi a bylo to v pohodě. Vyskakoval jen asi hodinu, než zjistil, že na břehu jsou kameny a kopřivy a pak už se mu v lodi i líbilo.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-2011, 10:37   #29
Maxa
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Location: Frymburk
Posts: 17
Default Vlci na Vltavě

Tak zatím máme 15 přihlášek
Maxa jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-2011, 16:25   #30
Maxa
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Location: Frymburk
Posts: 17
Default Vlci na Vltavě

Ahoj všem, poslušně hlásím že jsou poslední 2 volné chatky, tak kdo ještě váhá a rozmýšlí nedělejte to dlouho nebo na vás zbude jen stan nebo auto
Maxa jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2011, 12:09   #31
Saren
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 38
Default

Prosím prosím, našel by se nějaký dobrodinec, který by mne a čubu vyzvedl v pátek kolem jedenácté v Krumlově na nádraží a dopravil do kempu? Případně poradí někdo nějaký bus, abychom nemusely tlapkat pěšky? Moc díky.
Saren jest offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011, 20:21   #32
Maxa
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Location: Frymburk
Posts: 17
Default Vlci na Vltavě

Ahoj všem co jste se účastnili letošní akce Vlci na Vltavě, sice nás na začátku trochu vypeklo počasí a museli jsme to malinko překopat ale jinak si myslím že se nám to povedlo a chtěl bych vám všem poděkovat za hojnou účast, příjemný víkend s prima partou lidí a skvělou třešničkou na dortu v podání plavby s Vlky po Vltavě . Fotky budou brzo (snad) a už se těším na příští ročník na kterém snad vyjde počasí od začátku do konce. Mějte se fajn, starejte se hezky o vaše Vlky a příští rok AHOOOOOOJ
Maxa jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-2011, 20:28   #33
Elsia&Benjamin
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Písty - Budyně nad Ohří
Posts: 124
Default

Dal někdo někam na net (stránky, rajče atd.) nějaké fotky z vlků?
Elsia&Benjamin jest offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011, 10:17   #34
Maxa
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Location: Frymburk
Posts: 17
Default Vlci na Vltavě

ahoj tak fotky už jsou na světě.......v brzké době se dozvíte kde se na ně můžete podívat popřípadě kdo je bude chtít poslat na CD kam si o ně napsat. Zdraví Honza
Maxa jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org