Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Tisk, televize a reklamy

Tisk, televize a reklamy Českoslovenští vlčáci v médiích, reklamě, videoklipech a televizi (kde hrají vlky nebo sami sebe). Články a programy o tomto plemeni...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-03-2010, 10:35   #1
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default Rozhovor ve Světě psů...ach jo

Pokud čtete Svět psů, asi vás zaujme v rozhovoru s nevidomým panem Primákem, informace kterak byl jeho Endy napaden "uprostřed náměstí, československým vlčákem v rukou mladičké dívky". Docela mě ten článek nadzvednul a protože pochybuju, že by realita redakci zajímala tak ten smutek vyklopím aspoň tady.
Tak v první řadě se tedy prásknu, že tou mladičkou dívkou jsem byl já a agresor můj Akeenah. Je to víc než rok. A bylo to v bufetu na historickém trhu v parku. Pojídali jsme párky a pod stolem 3 vlčáci zpracovávali svou kostěnou pozornost od obsluhy, když se přiřítil Chesapeake bez doprovodu a bez zaváhání se pokusil se zavrčením Akeenahovy potravu odebrat přímo z tlamy. Ten se jen krátce varovně ohnal a pes zmizel. Nevím jestli šlo tomu zabránit? Žádného kontaktu jsem si nevšimnul, ale kdo ví.
Asi za třičtvrtě hodiny nás na témže místě sebrala Policie. Prý těžce pokousaný vodící pes. Měl asi centimetr natržené ucho, takže to krvácelo opravdu pěkně. Co je důležité, že přímo naproti bufetu měly stánek Helpes, které naši vlčáci od začátku jen svou přítomností docela vytáčeli/slovy jejich vedoucí:"kdo vůbec vznik tohoto plemene povolil?" No a pak to vypadalo jako když se na nás slétly harpye, včetně městské policistky, která na mě nenávistně syčela, že je majitelkou 3 canisterapeutických pitbullů. Do toho přicházeli trhovci kteří tvrdili, že vodící pes se stihnul mezi tím dost poprat z nějakým labradorem. Nikdo je neposlouchal.
Tak jsem navrhnul doprovod k veterináři. prý jestli jsem se nezbláznil, že to je pes za 200000,- a ten potřebuje sanitku a speciální kliniku. Tak jo. Pak jsem se pokusil aspoň psa ošetřit a očistit od krve. V tom mi zbránili, neboť bylo důležitější jej pořádně nafotografovat chlapíkem v kostýmu retrívra.
Když přijela psí záchranka, hledali psa těžce potrhaného vlky. Původně to chtěly ošetřit na místě, ale když viděli tu hysterii tak raději že pojedeme. Jak saniťák tak na klinice ve Stodůlkách viděli pana Primáka velice rádi, neboť tam všude měl sekeru od minulých akcí. Například když psa přecpal o vánocích cukrovím a tím ho přiotrávil /to v rozhovoru také zmiňuje, ale trochu jinak/. Celé ošetření trvalo asi 15 minut a při asistenci jsem zjistil, podle četných jizev, že těžce obézní pejsa se rve nejspíš často a rád. Taky jsem se divil velmi nepříjemnému stahováku na kterém visel prakticky pořád. Po návratu na místo, jsem se dozvěděl, že celý incident už stihli příslušníci Helpesu mohutně zpropagovat na hlavní scéně za pomocí Marty Kubišové, ale už to byly velmi nebezpeční 3 čsv/asi mysleli i to 3měsíční štěně/ kteří těžce zranili ubohého vodícího psa. Je to příspěvková organizace tak to chápu. Pořád mi to, ale strašilo v hlavě, protože vodící pes přece nemůže být agresivní. A před časem jsem ho potkal na výstavě. Napadal všechny kolem bez rozdílu a nevidomý majitel i s asistentkou měly co dělat aby jej udrželi. A dnes se dovídám, že pán Primák má už třetího psa, protože ti předchozí se zbláznili a nebo byly agresivní.
Tak takto nějak vypadá pozadí běžného článku v tisku. Za špatnou reprezentaci plemene se těm kterých se to dotklo omlouvám.

Last edited by Adrian; 03-03-2010 at 16:32.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 10:53   #2
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

ja vim,ze jsi mi to vypravel,ale fakt me to teda nadzvedlo. nechces tohle poslat do toho casaku jako svou verzi? a+t si udelaji obrazek sami ctenari...
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 10:55   #3
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Myslím, že by se jim tam mělo poslat aspoň todle, i když to nezveřejní, aspoň si to možná přečte někdo v redakci a bude moci přemýšlet jestli všemu 100% věřit. Samo že slepý majitel je handikapovaný, ale ne všichni majitelé růrných retrievrů jsou slepí, i když někdy mi tak svým chováním připadají..
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 11:15   #4
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Pokud se nemýlím (jestli ano opravte mě), tak máš právo reagovat a redakce musí zveřejnit tvou reakci.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 12:02   #5
Anetqua
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3
Default

Ahoj,

já bych to určitě poslala do konkurenčního časopisu, třeba Psí kusy by to mohlo zajímat. Né kvůlu tomu, aby si "očistil" své jméno, ale čsv obecně, protože tohle je hnus fialovej.
Anetqua jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 12:37   #6
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Adriane, neváhej a zašli jim to. Pokud zveřejnili nepravdu, jsou povini otisknout opravu.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 12:43   #7
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Jinak se psy z Helppesu máme už zkušennosti, kdy jeden jejich NO napadl na dětské akci před lety na cvičáku v Hloubětíně Shargoo. Shargoo ležel v pohodě pod stolem a jen pozoroval cvrkot. Najednou se k němu přihnal NO, kterého měli z Helppesu jako předváděcího vodícího psa a Shargoo se snažil napadnout. Naštěstí se podařilo je udržet těsně mimo dosah.
Když předváděli vodcí psy, museli všichni ostatní psi být z dohledu (to si vymínila paní Daušová). Proč, to už dnes vím...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 12:56   #8
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Jinak se psy z Helppesu máme už zkušennosti, kdy jeden jejich NO napadl na dětské akci před lety na cvičáku v Hloubětíně Shargoo. Shargoo ležel v pohodě pod stolem a jen pozoroval cvrkot. Najednou se k němu přihnal NO, kterého měli z Helppesu jako předváděcího vodícího psa a Shargoo se snažil napadnout. Naštěstí se podařilo je udržet těsně mimo dosah.
Když předváděli vodcí psy, museli všichni ostatní psi být z dohledu (to si vymínila paní Daušová). Proč, to už dnes vím...
tak aryu napadla slepecká fena, když sme kolem ní procházeli, naštěstí měla na hubě košík a aryou sem cukla včas aby odskočila.

A Adriane fakt to zveřejni
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-2010, 13:08   #9
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Určitě, bych to nechala otisknout. A pokud by měli kecy myslím, že nás bude dost co by se tě zastalo. jj takových "vodících" je více.
Stela jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 17:28   #10
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default Rozhovor ve Světě psů...ach jo

Na tento příspěvek jsme byli upozorněni dnes mailem jedné rozhořčené dámy, která byla přímým svědkem celé politováníhodné události. Pan Adrian zde, bohužel, neuvádí téměř ani jednu větu pravdivou, ale pouze své smyšlenky a lži. Naštěstí je celkem hodně přímých svědků celé události, na které máme, samozřejmě, také kontakty a některé z nich jsme již o této podlosti ze strany p. Adriana informovali. Celá záležitost se neudála v žádném bufetu, ale na úzké parkové cestičce, kde pořadatelé měli umístěný stánek se zabíjačkou. Obsluha zabíjačky dala p. Adrianovi pro jeho 3 psy kosti z čuníka (nevhodnost podávání vařených vepřových kostí psům pominu, zřejmě se p. Adrian domnívá, že nemá psy, ale vlky). P. Adrian byl zapovídaný s nějakou slečnou, psům nevěnoval pozornost a nechal je požírat kosti přímo na cestičce, kde procházeli davy lidí. Nevidomý p. Primák šel právě po této cestičce, protože mířil k našemu stánku, který, protože prostě nevidí, minul a samozřejmě, z pochopitelných důvodů, nemohl vidět ani hodující psy na cestě. Je asi logické, že když těsně míjel skupinku se psy, které se, přes davy lidí, ani nedalo vyhnout, jeho pes měl snahu si ke kosti čuchnout. Je i pochopitelné a nelze to čsv nijak zazlívat, že si kost bránil a po procházejícím psu vyjel. Takže žádné vrčení a provokace psů p. Adriana ze strany vodícího psa se nekonala. Vodící pes naopak na zaútočení čsv vykviknul, odskočil a pokračoval se svým pánem po cestičce dál. Až na upozornění jedné dámy, že jeho vodící pes silně krvácí (jednalo se o prokousnuté ucho, které vždy silně krvácí), se majitel vodícího psa dozvěděl, že jeho pes je zraněný. Je i pochopitelné, že když ho lidé zastavili a říkali mu, jak pes silně krvácí, majitel vodícího psa se málem zhroutil. On totiž, na rozdíl od p. Adriana, který mohl vše velmi dobře vidět, nevidí, takže když mu kolemjdoucí oznámí, že jeho pes krvácí, není schopen odhadnout závažnost zranění psa. Také není pravda, že by p. Adrian chtěl psu poskytnout první pomoc. Naopak, p. Adrian věděl velmi dobře, co zapříčinil, najednou psi měli nasazené náhubky a na rychlém odchodu z parku p. Adriana odchytila až Městská policie, kterou někdo z přítomných návštěvníků zavolal. To už se moji kolegové starali o p. Primáka, zjišťovali rozsah poranění a psu poskytovali první pomoc, kterou bylo možné v těchto provizorních podmínkách poskytnout. Zranění nebylo tak banální, pes krvácel opravdu hodně silně a dodnes mu chybí kousek ucha. P. Adrian zde opět lže, když tvrdí, že nějací trhovci říkali, že vodící pes se stihl "mezi tím" někde poprat, protože p. Primáka zastavila paní, která si všimla, že pes krvácí, cca 20metrů od místa, kde byl pes p. Primáka kousnut čsv. Podotýkám, že vodící pes byl po celou dobu na vodiči a vedl svého nevidomého pána, nepobíhal na volno ani nebyl na nějakém vypouštěcím vodítku. Rovněž není pravda, že posádka sanity chtěla psa ošetřit pouze na místě. Psu poskytli první pomoc a s jasným konstatováním, že je nutné ucho sešít, odjeli na kliniku. A již naprostá lež je, že by onen vodící pes byl psem, který napadá ostatní psy. Pes p. Primáka nebyl vycvičen v našem centru, ale již dlouhodobě p.Primákovi pomáháme. Právě na náš popud vrátil, tak jak uvádí i v článku svého předchozího psa, protože ten měl právě tendence napadat ostatní psy. Tohoto jeho psa známe od momentu, kdy ho převzal a jedná se o zcela nekonfliktního jedince a naštěstí ani tato událost ho nepoznamenala na psychice natolik, že by změnil své chování ke psům. Není mým zvykem tvrdit něco, co není pravda, tento pejsek ani není od nás, takže mně nikdo nemůže podezřívat z jakési obhajoby psa do nás. Na to, že pes p. Primáka je naprosto nekonfliktní existuje mnoho důkazů, ať už svědků, kteří tohoto psa velmi dobře znají nebo i videozáznamů. P. Primák se pravidelně zúčastňuje našich aktivit, kde často bývá obrovské množství nejrůznějších psů také z řad veřejnosti a jeho pes nebyl nikdy účastníkem, natož strůjcem, nějakých psích šarvátek. Překrucování faktů, zmiňovaných v článku (viz ...předchozí psi p. Primáka se zbláznili nebo byli agresivní...) a zmiňování o tom, že p. Primák dlužil sanitce a na veterině, mi už připadá jako naprostá nehoráznost ze strany p. Adriana. Pozorný a zejm. nezaujatý čtenář už pouze z této zmínky si udělá obrázek o charakteru p. Adriana dostatečný. Ano, p. Primák na veterině i sanitce dlužil. On také žije pouze z invalidního důchodu, je nevidomý a dostat se se psem na veterinární pohotovost, znamená zavolat si sanitku a vše si také zaplatit. Dluh už dávno samozřejmě uhradil, takže takováto poznámka od p. Adriana je více než sprostá vůči člověku s těžkým postižením. V kontextu lží p. Adriana je již pouze úsměvná poznámka, že Helppes "zpropagoval" celou událost na hlavní scéně za pomoci Marty Kubišové, která se této akce ale vůbec nezůčastnila. Událost vyvolala velký ohlas a zděšení mnoha přítomných lidí, kteří se nás chodili vyptávat, jak to s vodícím psem dopadlo. Abychom odpověděli všem a lidi naopak informovali o tom, že zranění vodícího psa není přespříliš vážné, ale zároveň upozornili, že právě takováto událost může ve vodícím psu zanechat velmi neblahé následky po celý život, mluvili jsme o této záležitosti na hlavní scéně. Ne, čsv p. Adriana opravdu nelze vytýkat nic. Pes si logicky bránil svou kost, choval se zcela přirozeně. Pes nemůže za svého majitele, který se choval naprosto nezodpovědně vůči svému okolí. Stejně tak, jak nám psala jedna paní, která je vyjádřeními p. Adriana pohoršena, mohl se ke krmící se smečce přiblížit malý psík nebo dítě a vše by mohlo mít tragické následky. Tvrzení p. Adriana, že by jeho psi neublížili dítěti, které by se k nim přiblížilo v momentě, kdy hlodají kosti, je pouze důkazem toho, o jak nezodpovědného člověka se jedná. Již vůbec není pochopitelné, že si zde p. Adriana stěžuje na to, že musel zaplatit náklady na ošetření vodícího psa. No to snad je samozřejmé a je divné, že když tedy v tom byl p. Adrian tak nevinně, že to netvrdil přítomným policistům. Že nebýt mně a mé kolegyně právě z napadané organizace Helppes, mohl to mít p. Adrian ještě dražší, tak tím se p. Adrian jaksi zde nechlubí. Po jeho odjezdu s majitelem vodícího psa na veterinu, nechal své psy na starosti velmi mladičké slečně. To nebyla náhoda, že si slečna vzala jednoho ze psů, p. Adrian jí ty psy nechal na starost. Vzhledem ke konstituční stavbě slečny i jejímu věku, nebylo tedy žádné překvapení, že psy nezvládla, jeden pes se jí vytrhnul a pelášil po hlavní pryč z parku. Probíhal na křižovatce s Kartouzskou ulicí, tedy mezi velkým množstvím aut a splašeně pobíhal po Štefánikově ulici mezi tramvajemi a právě já s kolegyní jsme jí pomáhaly tohoto psa odchytit. Když se to povedlo, tak slečna za svou chybu psa seřezala vodítkem. Nicméně se jednalo o psa a bylo nám v momentě, kdy byl ohrožen na životě úplně jedno, že se jedná o psa ze smečky, ze které jeden ze psů kousl psa vodícího. No, tak to jenom pro lepší obrázek o oněch zmiňovaných „harpyích“. Přestože ze zdejších reakcí je mi jasné, že p. Adrian má na tomto fóru početný "fanklub", považuji za nutné události uvést na pravou míru a je mi celkem jedno, jaká reakce tohoto "fanklubu" p. Adriana nastane, protože vše je zadokumentováno a velmi snadno svědecky prokazatelné a tudíž je možné lži p. Adriana snadno vyvrátit. Událost se totiž nestala ani v bufetu ani nikde v prostoru bez lidí a tudíž svědků, ale přímo před zraky mnoha lidí. Troufám si konstatovat, že plemeno čsv jsem velmi dobře znala již v době, kdy p. Adrian si hrál s plyšáky v kočárku. Znám i dobře tvůrce tohoto plemene, p. Ing. Hartla, kterého si nesmírně vážím a který by dozajisté nebyl nadšen, že psi tohoto ušlechtilého plemene se ocitají v rukou tak nezodpovědných lidí, jako je p. Adrian. Tvrzení p. Adriana, že jsem měla já říct "..kdo vůbec vznik tohoto plemene povolil?.." je tedy jenom další lží p. Adriana, která má zdejší majitele čsv ještě více popudit. Takový nesmysl bych totiž, jako člověk, který se věnuje psům 36 let a mj. plemeno čsv zná v celku dobře, těžko z úst vypustila. Troufám si i tvrdit, že o plemeni čsv vím víc, než samotný p. Adrian. Kdyby totiž plemeno, které vlastní znal, nemohl by se chovat tak nezodpovědně, jak se zachoval. K dalším lživým a smyšleným příspěvkům členů "fanklubu" p. Adriana se nehodlám vyjadřovat vůbec, myslím, že to samo o sobě vysvětluje hodně a že tak, pokud uznají za vhodné, učiní jiní. Ale vzhledem k veřejnému napadání člověka se zrakovým postižením, autora článku a organizace, kterou vedu a která již 9 let pomáhá lidem s postižením pomocí psů, nemůžeme takovéto veřejné lži a urážky ignorovat. Za Helppes Zuzana Daušová
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2010, 14:20   #11
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Pes si logicky bránil svou kost, choval se zcela přirozeně. Pes nemůže za svého majitele, který se choval naprosto nezodpovědně vůči svému okolí. Stejně tak, jak nám psala jedna paní, která je vyjádřeními p. Adriana pohoršena, mohl se ke krmící se smečce přiblížit malý psík nebo dítě a vše by mohlo mít tragické následky. Tvrzení p. Adriana, že by jeho psi neublížili dítěti, které by se k nim přiblížilo v momentě, kdy hlodají kosti, je pouze důkazem toho, o jak nezodpovědného člověka se jedná.
Nechci reagovat na tyto články ohledně této aféry, nevím kde je pravda a je mi to celkem fuk, vlčák tu naštěstí není popisován jako bestie, jak většinou bývá... To je mezi Vámi.
Ale na co chci reagovat - je výtah tohoto článku. Moje fena by také "zaútočila" na psa, který by se jí pokoušel sebrat kost - to je prostě chování ve smečce. Ale mohu za ni strčit i obě ruce do ohně, že by si totéž nedovolila k dítěti !!!. Fenu vyrůstala s mými bratry - (11 let, 1 rok), dále se neustále pohybuje "díky její oblibě" mezi dětmi mých kamarádů - 1,5 roku, 2 roky, 6 let, 7 let, 7 let atd... (Teda žije s nimi už 4 roky, takže někteří byli mladší někteří starší) a nikdy absolutně nikdy neměla jediný náznak dominance či čehokoliv vůči dítěti, žrádlo jí neberu, ale když prostě chci tak jí ho vezmu a ona si nedovolí ani se blbě podívat. NIKDY by si nedovolila na mě či jákékoliv dítě zaútočit. Tím nejsem nezodpovědný člověk - když děti, a že jich poslední dobou přibývá vidí moje holky mohou se obě strany zbláznit, dokonce nechají i ty kosti ležet a jdou se za dětmi mazlit (a že se nám jich kolikrát po zahradě válí). Takže prosím rozlišovat agrasivitu vůči psům a dětem. U nás dětem hrozí pouze velká pusa a absolutní radost. Tak neházet všechny do jednoho pytle není vlčák jako vlčák. Naši "vlčí bestie" jsou 100% hodnější a vychovanější než sousedovic labrador se zlaťákem, za nimi se děti netroufnou.

FOTO S DĚTMI :
Foto s klukama -zde
Takhle to u nás vypadá když jsou štěňata - ZDE a ZDE, TADY

Ještě ji tedy budu muset vyfotit s flákotou masa a všemi dětmi...Takovou fotku opravdu nemám.
Stela jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2010, 14:41   #12
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

ja bych celkem ocenila, kdyby nas madam z helppesu neznacovala jako nejaky adrianuv fanclub. nikdy jsem clenem zadneho nebyla ani se k tomu nechystam. dekuji. adriana znam osobne a nemyslim si, ze by nam tady vubec neco predkladal, kdyby se necitil rozhovorem v onom casopise dotcen. tolik k adrianovi. a souhlasim s pavlem, ze by se k tomu meli vyjadrovat ti, kteri u toho osobne byli a videli to. jen mala pripominka k tem kostem a tomu, ze se nad tim nekdo podivuje. nevim, zda byly opravdu varen, ale syrovym masem a kostmi krmi vetsina majitelu cevecek a troufam si rict, ze prirozene strave se zadne granule, kterymi pravdepodobne asistencni psy krmi, nevyrovnaji....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2010, 15:29   #13
Solveig
Junior Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 25
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Celá záležitost se neudála v žádném bufetu, ale na ... Událost se totiž nestala v bufetu ...
Paní Daušová, vy se snažíte udělat z Adriana lhář a berete si k tomu i jeho zmínku o bufetu. V tom případě vám musím vysvětlit, co to znamená BUFET:

1. místnost, jídelna, STÁNEK, gastronomické zařízení pro rychlé občerstvení
2. stůl s občerstvením (obvykle studeným), například při recepci a podobně
3. starší název pro kuchyňskou skříň, synonymum pro slovo kredenc

Z uvedeného vyplývá, že událost se odehrála v bufetu a nic na tom nemění fakt, že vy stánku říkáte jinak. Takže váš text je přinejmenším částečně nepravdivý. A na maličkostech záleží v takovýchto případech velmi...

Solveig jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 02:05   #14
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Solveig View Post
Paní Daušová, vy se snažíte udělat z Adriana lhář a berete si k tomu i jeho zmínku o bufetu. V tom případě vám musím vysvětlit, co to znamená BUFET:

1. místnost, jídelna, STÁNEK, gastronomické zařízení pro rychlé občerstvení
2. stůl s občerstvením (obvykle studeným), například při recepci a podobně
3. starší název pro kuchyňskou skříň, synonymum pro slovo kredenc

Z uvedeného vyplývá, že událost se odehrála v bufetu a nic na tom nemění fakt, že vy stánku říkáte jinak. Takže váš text je přinejmenším částečně nepravdivý. A na maličkostech záleží v takovýchto případech velmi...
Zajisté jste si našla na Wikipedii či obdobném informačním serveru správné výrazy pro slovo bufet, o tom nelze pochybovat. Ale v žádném případě parková cesta (lze nazvat též chodníkem) bufetem není, což vyplývá i z Vašeho výčtu toho, co slovo bufet znamená. Nebo se domníváte, že v prostoru parkové cesty (chodníku) stál kredenc, stůl či místnost?
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 08:30   #15
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Paní Daušová, Solveig Vám úmyslně zvýraznila slovo STÁNEK. Hádejte proč. Chcete říct, že stánek řezníků, kteří darovali kosti byl fiktivní? To, že se uchylujete ke slovíčkaření má pro mě jedinou koncovku. Není už kde brát pravdivé informace, že? Psala jste cosi o důkazních materiálech, tak proč je raši nepředložíte?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 18:59   #16
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Paní Daušová, Solveig Vám úmyslně zvýraznila slovo STÁNEK. Hádejte proč. Chcete říct, že stánek řezníků, kteří darovali kosti byl fiktivní? To, že se uchylujete ke slovíčkaření má pro mě jedinou koncovku. Není už kde brát pravdivé informace, že? Psala jste cosi o důkazních materiálech, tak proč je raši nepředložíte?
Cituji Solveig - "A na maličkostech záleží v takovýchto případech velmi...", takže laskavě nehovořte o slovíčkaření ve spojitosti s mou osobou. Ne stánek se zabíjačkou fiktivní nebyl, ale rozhodně nestál uprostřed chodníku!!!!!! Není lepším důkazem, než pomoc policie a mnoho svědků, zdejší tvrzení přímé účastnice, vystupující pod nickem Yzengrin?
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:02   #17
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Paní Daušová, Solveig Vám úmyslně zvýraznila slovo STÁNEK. Hádejte proč. Chcete říct, že stánek řezníků, kteří darovali kosti byl fiktivní? To, že se uchylujete ke slovíčkaření má pro mě jedinou koncovku. Není už kde brát pravdivé informace, že? Psala jste cosi o důkazních materiálech, tak proč je raši nepředložíte?
Ne stánek se zabíjačkou rozhodně fiktivní nebyl, ale v žádném případě nestál uprostřed parkové cesty.
A Vám připadá, že je málo důkazů? Nehodlám se opakovat, mnohé důkazy zde již byly uvedeny, další jsou určeny na zcela jiný level, než je tato diskuze, ale asi nejlepším důkazem je tvrzení přímé účastnice, samotné Yzengrin.
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2010, 18:29   #18
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Přestože ze zdejších reakcí je mi jasné, že p. Adrian má na tomto fóru početný "fanklub", považuji za nutné události uvést na pravou míru a je mi celkem jedno, jaká reakce tohoto "fanklubu" p. Adriana nastane,
Tyto stránky nejsou žádným "fanklubem Adriana" a myslím, že k tomu drtivá většina lidí tady má daleko. Takže myslím, že jste střelila trochu vedle.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
protože vše je zadokumentováno a velmi snadno svědecky prokazatelné a tudíž je možné lži p. Adriana snadno vyvrátit.
Bylo by super tady ty dokumenty zveřejnit, aby si lidé mohli udělat obrázek sami. Zatím je to jen tvrzení proti tvrzení jen s tím, že tvrzení proti Adrianovi bylo zveřejněno v tištěné médiu.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
K dalším lživým a smyšleným příspěvkům členů "fanklubu" p. Adriana se nehodlám vyjadřovat vůbec, myslím, že to samo o sobě vysvětluje hodně a že tak, pokud uznají za vhodné, učiní jiní.
Pokud máte na mysli mé zkušenosti s Helppesem, tak upozorňuji, že to nejsou žádné smyšlenky.

1. V roce 2001 nebo 2002 (už si přesně nepamatuji) jste byla pozvána cvičák v Hloubětíně, kde probíhala akce pro děti. Napadení ČsV, který tam klidně ležel Vaším psem si moc dobře pamatuji a najde se nás jistě více (minimálně manžel majitelky dotčeného psa). I to, že když Váš pes byl předváděn, nesměli se za páskou vyskytovat žádní jiní psi (na rozdíl od předvedení mondioringu, kde naopak majitelka chtěla aby tam bylo co nejvíce psů, aby bylo více rušivých elementů).

2. Ještě když jste sídlila na severozápadním okraji Prahy (myslím, že to bylo v Rudné za hřbitovem), byl jsem se u Vás podívat, protože jsme chtěli o výcviku psů psát do novin (bohužel jsme zjistili, že v té době probíhaly jakési spory o finance mezi Vámi a původní organizací, kde jste původně byla a tak jsme článek raději neotiskli). Výcvik mladých psů s elektrickým obojkem jsem viděl na vlastní oči a Vy osobně jste mi potom ještě ukazovala jaký typ obojku používáte (mám dojem, že to byl nějaký dovoz z USA).

Takže z mé strany žádné smyšlenky, jen vlastní zážitky.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2010, 20:03   #19
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post

Bylo by super tady ty dokumenty zveřejnit, aby si lidé mohli udělat obrázek sami. Zatím je to jen tvrzení proti tvrzení jen s tím, že tvrzení proti Adrianovi bylo zveřejněno v tištěné médiu.
Předpokládám, že paní Daušová má na mysli tytéž dokumenty, které "visí" na webu Helppes.
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-2010, 20:06   #20
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

A ještě něco, když jsem byla s p. Adrianem u Vašeho stánku, skutečně jste se tvářili dost pohdrlivě vůči našim psům a něco v tomto smyslu od Vás skutečně zaznělo. O tom, že jste řekli, proč někdo takové plemeno vůbec vyšlechtil mi říkal Adrian ten den, ještě než jsme na Anděla jeli, jelikož se v sobotu byl za Vámi zeptat na nějaké informace..chtěl se svými psy zkusit canisterpaii...
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org