Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2006, 15:48   #1
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default Ch.K. KCHČSV

Protože není možno diskutovat na Klub. stránkách a nevím, zda členky CH.K. navštěvují jiné servery, než wolfdog……prosím o vysvětlení zde, týká se českoslovenkých vlčáků.
Může někdo blíže osvětlit již 3 přebonitaci feny Kiss Eden severu?? Byť jsou mi její majitelé sympatičtí a svým způsobem jsem schopna je pochopit, nechápu CH. K. ! Tato fena nemá se záchranou genofondu nic společného !!! A tak jak je to opřeno v zápisu ze schůze – Ariel Dar přírody – je to velmi špatný a chabý argument.
Zápis ze schůze najdete zde:
http://www.cswolfdog.cz/Article800.html
Více pak také zde:
http://www.rocco.estranky.cz/clanky/...a-chk-srandu-_

Děkuji, Monika Soukupová.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2006, 23:47   #2
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Moniko, je hezké že zde děláš za každou cenu reklamu jakýmsi webovým stránkám ale nejsme klubový server a nejsme členy vedení Klubu, takže tady asi odpovědi nenajdeš. Bez ohledu na to, co si myslím nebo nemyslím o rozhodnutí výboru, proč se jako řádná členka KCHČSV neobrátíš na výbor ? Tam by Ti měli odpovědět, ne tady na soukromém serveru, který jsi označila za bulvár.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2006, 00:25   #3
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Bulvár je vpořádku, taky si čas od času koupím Blesk! Nic proti bulvár :0)) Chovatelská komise mlčí. A na schůzi je schovaná!

Některé členky chovatelská komise jsou velkými příznivci wolfdogu a k jiným tématům se zde normálně vyjadřují. Nevidím důvod, proč se zde nepobavit na tak mediálně zajímavé téma.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2006, 09:36   #4
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Moniko, je hezké že zde děláš za každou cenu reklamu jakýmsi webovým stránkám ale nejsme klubový server a nejsme členy vedení Klubu, takže tady asi odpovědi nenajdeš. Bez ohledu na to, co si myslím nebo nemyslím o rozhodnutí výboru, proč se jako řádná členka KCHČSV neobrátíš na výbor ? Tam by Ti měli odpovědět, ne tady na soukromém serveru, který jsi označila za bulvár.
Za éry starého vedení se zde dosti často rozebíraly "klubové záležitosti" a nejednou tu není vhodná půda?
Co tak zásadního se změnilo?
Konkrétně ty ses vyjadřoval v těchto záležitostsech vždycky velmi ostře.S nástupem nového vedení jsi ztratil vlastní názor?
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2006, 17:33   #5
Veronika
Junior Member
 
Veronika's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Zadní Chodov
Posts: 30
Send a message via ICQ to Veronika
Default

. Nevidím důvod, proč se zde nepobavit na tak mediálně zajímavé téma.

P. Soukupová, já nevidím důvod, proč se chcete bavit na můj/náš účet? Od Vás jako od profesionálky mě to velice mrzí, čekala bych od Vás spíše pomoc než výsměch. Nehledě na to, že jsme se viděly párkrát...
Veronika jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2006, 21:39   #6
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Helejte Veroniko, tohle opravdu není Váš problém, byť jste možná o tu přebonitaci požádala. Není to o Vás a je to z mého prvního příspěvku patrné. Člověk však musí umět své činy obhájit a ne se dovolávat pomoci.
Mimochodem, existují jiné způsoby jak na feně odchovat štěňata s p.p. , bez toho, že to bude někdo schovávat za ušlechtilé zájmy :0) a porušovat pravidla, když to opravdu není životně důležité. Navíc sestra Kaimi bonitací prošla a můžete tedy v Čechách chovat na ní.
A Kiss je v tom nevině a myslím, že jí je zcela šumafuk, jestli bude chovná anebo ne.

Mne a mé psy si neustále někdo bere či bral do úst a dost nevybíravými způsoby na mne útočil a špinil mou práci, ba dokonce vykrádal mou e - poštu....a bránila jsem se i když dost lidí mu to "žralo". Bohužel, pozice se otočily a chovatelská komise, která se tolik drala na místo po p. Hartlovi, Jindrovi Jedličkovi a mně, by měla umět také obhájit své názory!
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2006, 22:57   #7
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela
Za éry starého vedení se zde dosti často rozebíraly "klubové záležitosti" a nejednou tu není vhodná půda?
Co tak zásadního se změnilo?
Konkrétně ty ses vyjadřoval v těchto záležitostsech vždycky velmi ostře.S nástupem nového vedení jsi ztratil vlastní názor?
Danielo, vůbec nic se nezměnilo. Jen jsem podotkl, že Monika sama se hanlivě vyjadřuje o úrovni našeho serveru a přitom zde nikoliv diskutuje ale klade otázky, které zde nikdo nezodpoví, protože je může zodpovědět jen vedení KCHČSV. O tématu může diskutovat kdo chce ale Monika svůj příspěvek postavila zaprvé jako reklamu nějakému neznámému serveru a zadruhé jako by zde byly nějaké klubové stránky, kde jí někdo oficiálně odpoví na dotazy ohledně rozhodnutí vedení KCHČSV. Tak jsem také na její příspěvek reagoval. Nic víc a nic míň.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org