Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-05-2009, 08:10   #21
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

EEEEEE?

Dziewczyny, ja lubię poezję, wiem co to wiersz biały, ale hmm, może piszcie wyraźniej, bardziej prosto układając myśli, tak otwartym tekstem.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 20-05-2009, 08:52   #22
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by aneta1 View Post
Wszyscy którzy się nie zgadzają ze zdaniem Grześka Wilczakrew wszyscy Ci którzy wyrażą swoją sprzeczną opinię z jego opinią Wszyscy Ci którzy mają swoje zdanie a nie Grześka Wszyscy którym nie podoba się forma wypowiedzi Grześka
Strzeżcie się Wasze zdjęcia lub zdjęcia waszych psów powędrują do skrzynek meilowych a wyśle je za waszymi plecami Pan Grzesiek

Szkoda słów dziecinada wybacz ale twoje zachowanie wywołało u mnie śmiech i zupełnie mnie to nie ruszyło ja będę robić swoje a ty rób tak dalej to zobaczymy kto jak wyląduje

Aaaallee o co chodzi????
Jesli to możliwe Aneta, napisz o co dokładnie chodzi?
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 20-05-2009, 09:13   #23
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

To proste masz inne zdanie niż G w tym samym dniu zostaną rozesłane zdjęcia zrobione przez Pana G w sytuacji gdzie twój pies nie wyszedł za ciekawie lub miał zły dzień lub coś podobnego w ten sposób ten osobnik odpłaca się za nawet małą różnicę w zdaniu nie popierającą jego zdania lub jego osoby

Tak właśnie postępuje Pan Grzesiek Wilczakrew

Dla tego by uniknąć więcej takich sytuacji musimy mieć takie samo zdanie jak on i popierać go w 100%

Grzegorz wybacz już będę się z tobą zgadzać we wszystkim
__________________



Last edited by aneta1; 20-05-2009 at 09:17.
aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 20-05-2009, 09:34   #24
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Ale ja się z Grzegorzem często nie zgadzam - w sumie to się nasze zdanie pokryło się dopiero ostatnio i to też tylko w paru sprawach i nie dowiedziałem się niczego takiego.

Ja bym proponował każdemu po zimnym pienistym dla schłodzenia atmosfery
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 20-05-2009, 12:28   #25
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

no cos... zobaczylam tem slinny email. Rozumiem ze w konflikcie sa niektorze psy, liudzi, ktore udzieliali sie na forume w tym temacie. Ale kedy widze psy i wlasciciele, ktore nawet nie znaja ze taki konflikt jest i dla Ciebie nie powiedzieli ani jednego zlego slowa... to juz przesada. co - mam pokazac im jak "reklamujes" ich w realu fajne psy? z jakiej strony? i po co takim sposobem? co chces miec?
zgadzam sie z innymi, ktore powiedzieli ze przesadziles. naprawde mi przykro z tego powodu i teras powazne bede ostrozna, kedy bede Cie widziec okolo mnie czy moich psow.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 20-05-2009, 23:52   #26
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by aneta1 View Post
To proste masz inne zdanie niż G w tym samym dniu zostaną rozesłane zdjęcia zrobione przez Pana G w sytuacji gdzie twój pies nie wyszedł za ciekawie lub miał zły dzień lub coś podobnego w ten sposób ten osobnik odpłaca się za nawet małą różnicę w zdaniu nie popierającą jego zdania lub jego osoby

Tak właśnie postępuje Pan Grzesiek Wilczakrew
???? Chyba zartujesz?
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 04-08-2009, 01:52   #27
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Wybacz bo ja również mogę wstawić pewne zdjęcia i zacząć na ich podstawie oceniać psy i ich właścicieli. To jak do tego podchodzisz jest żałosne.
Oceniasz na podstawie czegoś co nie ma większej wartości.
W prezentacji Graby nie ma nawet krztyny przemyślanej prezentacji.
Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Ależ proszę bardzo- co Cię powstrzymuje? Na pewno nie dobre wychowanie, biorąc pod uwagę to co napisałeś poniżej:
Taka była moja odpowiedz, jaką wysłałem wraz ze zdjęciami mailem do Gagi:
Quote:
Wysyłam Ci te kilka zdjęć o, które prosiłaś. Może wyrobisz sobie na ich podstawie lepszy obraz psów i wypracujesz lepsze reportaże.
Pozdrawiam
To jaki zrobiono z tego użytek nie jest już moją sprawą .
To gdzie dalej zostały rozesłane zdjęcia i jakim opatrzone komentarzem nie było moją zasługą.

Ale gratuluje pomysłu.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 04-08-2009, 08:16   #28
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Nie zabierałam ostatnio głosu na forum ale często je czytałam a teraz .....
czy naprawdę nie można normalnie?
Co nowy temat czy jak widać stary temat to czepianie się słówek, wyciąganie zakończonych spraw, emocje, emocje, emocje. I to nie te które pozytywnie nakręcają.
Mam propozycję:
W związku z tym, że wielu postów się nie daje czytać mimo, że ich nazwa i początek tematu wskazują, że coś ciekawego się dowiem to może:
Jeżeli ktoś nie umie zapanować nad swoimi negatywnymi, emocjami, jeżeli ktoś chce się pochwalić swoją "wiedzą" na każdy temat, jeżeli ktoś chce drugiemu dokopać, jeżeli ktoś chce kopnąć kogoś drugi raz w to samo miejsce, chociaż się już zagoiło, jeżeli po prostu ktoś kogoś nie lubi i dla zasady jest przeciw, to załóżmy proszę osobną grupę postów na forum nazwaną np. "KOPOWISKO" którego nazwa wskazuje na kopanie czy też pochodzi od innego powszechnie stosowanego słowa i niech tam kwitnie ta radosna twórczość pełna jadu, nienawiści, wymądrzania się ale która nic nie wnosi, ani informacji bardziej radosnej czy mniej czy po prostu potrzebnej, ani dobrych rad, ani fajnego i jakże potrzebnego zapracowanym relaksu, zadumy nad ważnymi aspektami życia z wilczakami i nie tylko.
Albo jeżeli ktoś chce pisać tylko dlatego, że bo nie może wytrzymać niech pisze na priva, wtedy nie musimy wszyscy na to co jest poniżej pewnego poziomu patrzeć, czy reagować bo nas trafi.
Mnie przepraszam bardzo ale trafił szlag. I chcę wyrazić swoją niechęć do tego typu zachowań.
Nie mam tak dużo wolnego czasu aby wyczytywać 80 postów na jeden temat, który mógłby się zakończyć po 8 rzeczowej informacji. Czy nie lepiej ten czas poświęcić naszym psom a emocje obrócić na pomysły. Czy praktyka typu "ja wiem ale nie powiem, niech ona powie bo powinna wiedzieć" i czekanie, że może jej się noga powinie, może się pomyli, może nie wie, jest praktyką którą można się szczycić? Przykłady można by mnożyć.
I znów pewnie kogoś negatywnie nakręciłam, więc jeżeli Ktoś chce ten temat kontynuować w duchu, który krytykuję to poproszę na priva, bo na forum nie będę odpowiadać. Pewnie nie odpowiem i prywatnie, tylko wrzucę maila do kosza.
Mam nadzieję, że nie obraziłam tych co nie chciałam obrazić.
Wyłączam swoje emocje i czekam na coś normalnego, bądź uznawanego przez obowiązujące normy za normalne.
Aniu (Fori) zazdroszczę Ci opanowania i klasy z jaką wypowiedziałaś się na forum. Mnie się nie udało tego zachować ale może i w takim stylu trzeba docierać do niektórych.
Wzorem paru osób z tego forum mam w nosie wszystkie negatywne emocje na temat mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 04-08-2009, 10:35   #29
Kasia82
Junior Member
 
Kasia82's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Warszawa
Posts: 67
Default

Podpisjuję się z całym przekonaniem pod powyższą wypowiedzią.
Ja na wolfdogu szukam użytecznych informacji pt. co mogę jeszcze zrobić dla mojego psa i dla siebie, żeby nam się lepiej, bezpieczniej i weselej żyło.... a tu jak wspomniała koleżnka powyżej nie idzie przebić się przez tonę zawoalowanego jadu jaka się wylewa wielu osobom.
Nie dalej jak wczoraj na spacerze wybuchłam i powiedziałam: co to ma być forum czy targowisko bo już mnie trafia i cholera bierze jak staram się coś przeczytać, a tu ciągle ta sama bajka pt. dajmy sobie po razie.

Może tak trochę luzu i mniej własnej ambicji o to który pies najlepszy, najpiękniejszy i z jakiej hodowli pochodzi.
TE PSY TO NASI PRZYJACIELE!
ps. przynajmniej ja tak postrzegam Łycka i może się to wydać wielu osobom naiwne i dziecinne no, ale cóż...
Kasia82 jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org