Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-09-2007, 21:52   #1
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default A za rok matura...

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
,ja mam mature,ty to co innego,
Achhhhh a u mnie matura i dyplom dopiero za dwa lata
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2007, 22:09   #2
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Jaka juz pewna dyplomu
Ehh wam to dobrze,jedna za rok,druga za dwa,inni juz po.. tylko ja taka nieszczesna zostalam
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2007, 23:46   #3
zubrzyca
Junior Member
 
zubrzyca's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Katowice
Posts: 63
Default

spokojnie, jeszcze tylko pare miesiecy i bedziesz miec labe studiow
a tam to juz z gorki.
z reszta, nie wierze, by tak prosty sprawdzian jak matura, byl dla ciebie problemem
zubrzyca jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 15:42   #4
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Jaka juz pewna dyplomu
Pewna, pewna, bo dyplom u nas musi robić każdy....
Ale mimo że szkoła czteroletnia, to jednak normalny ogólniak ma z jednej strony lepiej- bo gdy Ty będziesz "tylko" uczyła się do matury, to mnie będzie czekać ta sama nauka i jeszcze + dyplom, którego robienie zajmie pare dobrych miesiecy
Ale na razie jest czaaaaaaassss..... teoretycznie
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 19:04   #5
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

taaaaa.. niby tak,ale poziom tez jest zupelnie inny,oczywiscie tez zalezy od ogolniaku.. niektorzy byli zbyt porywczy i wyskoczyli z motyka na slonce,biorac sie za najlepsze...

Co do matury to powoli zaczynam sie bac,w szczegolnosci ze zdaje historie sztuki i to poziom rozszerzony, no ale to nie nasz temat... wiec finito,swoja droga.. mozna by zrobic jakies takie mini forum na tematy ludzi z psiakami,ale tez poprostu ludzi by mozna pogadac co slychac u reszty skoro dziela nas te kilometry i wogóle,bysmy mogli sie tez lepiej zrozumiec.. co wy na to?
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 20:12   #6
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
w szczegolnosci ze zdaje historie sztuki i to poziom rozszerzony, no ale to nie nasz temat...
Jesli chodzi o tematy dla pogadania, to jestem za-myslę że wystarczy na to offtopic. I mam nadzieje, że Margo ten temat utnie i gdzieś wklei, bo jednak chce go dalej ciągnąć.

A gdzie chcesz zdawać? Też będę pisac rozszerzoną historię sztuki. Ogólnie to masz w szkole taki przedmiot, czy się gdzies douczałas?
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 20:53   #7
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
A gdzie chcesz zdawać? Też będę pisac rozszerzoną historię sztuki. Ogólnie to masz w szkole taki przedmiot, czy się gdzies douczałas?
Polecam Olimpiadę przedmiotową z HS. U nas sie sprawdziło jako "przepustka" na HS na UJ - wystarczyło dotrzeć do etapu ogólnopolskiego, czyli zostać finalistą
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 20:54   #8
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Nie,mam tylko WOK ale to ze sztuka ma tyle do czynienia co nic :/
Ja sie sama douczam,poza tym pomagaja mi (w szczegolnosci jesli chodzi o materialy) znajomi co juz sie dostali,badz pokonczyli ASP,bo tam tez pragne sie dostac,albo UŁ(mam tez pare innych pomyslow,zobaczymy papiery sie posklada..)... nigdzie dalej raczej nie patrze, bo raz ze kasa,dwa ze musze znalesc miejsce gdzie bede mogla byc z psami.. a teraz jest ciezko by zalatwic chocby mieszkanie gdzie mozna trzymac psy... :/ A mieszkanie z rodzicami lub wspomoga od nich odpada... wiec wiesz..

tylko niepotrzebnie ten temat jest na glownej stronie
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 22:08   #9
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Polecam Olimpiadę przedmiotową z HS. U nas sie sprawdziło jako "przepustka" na HS na UJ - wystarczyło dotrzeć do etapu ogólnopolskiego, czyli zostać finalistą
Będę brać udział (Paweł też), ale dopiero za rok, jak już materiał będziemy mieć przerobiony cały...
Czyli Halszce musiało dobrze pójść na Olimpiadzie? Gratulacje! :-)
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 22:13   #10
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Aha Margo dziękuję za zrobienie tematu


Shaluka- a na ASP gdzie?
Oj to z haszu ucz się dużo, ucz... Materiał olbrzymi, ale najlepiej chyba byłoby sobie jakieś korepetycje przygotować? Ja mam to szczęście, że pani w szkole jest FANTASTYCZNYM historykiem sztuki i potrafi przygotować do matury ekstra. Koleżanka z normalnego LO zrobiła z tą panią w pół roku (lub trochę więcej niż pół) cały materiał i... napisała chyba na 90%, ale to ogólnie zdolna dziewczyna (zdała zresztą do Krakowa w tym roku na UJ ). Ale pani Polkowska-super.
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 22:16   #11
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

.. ehh niektorzy nie maja czasu,ledwo wyrabiaja z postawowymi materialami,pracami i obowiazkami,powoli mnie to przerasta

Na razie koncentruje sie na historii i pracy maturalnej,wole to zrobic wczesniej..a materialow potrzebuje duuuuzo, bo mysle tez nad wersja multimedialna,polaczona ze standardowym przedstawieniem tematu wybranego...
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 22:21   #12
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Zazdroszcze Ci takiej nauczucielki-pasjonatki.. Ehh, choc tez do konca nie moge narzekac,mam wkoncu takich znajomych,szkoda ze 'rozstrzelonych' po calym kraju... a ASP mysle o łódzkim,badż wrocławskim...
Ja siedze nad kasiazkami i muze,galerie,spotkanie artystyczne namietnie odwiedzam,takze i teatr(ale to juz z uwielbienia )

Hmm swoja droga juz dawno nie bylam w moim ukochanym jaraczu trzeba to nadrobic
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org