Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Zdraví a výživa

Zdraví a výživa Jak krmit vlčáka, informace o psích krmivech, jak vakcinovat a co dělat, když pes onemocní...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-07-2008, 17:02   #1
hesasek
Junior Member
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1
Default Panostitis

Dobrý den, poradí mi prosím někdo? Jsem už absolutně zoufalá. Moje fenka má od 8 týdnu panostitidu, byla léčena všemožně, v 8. měsících to vypadalo, že máme vyhráno, ale bohužel se jí o teď spolu s háráním ve 12-ti měsících vrátilo a ještě zákeřněji, absolvovali jsme další vyšetření na vyloučení ostatních diagnóz a 23 RTG snímků potvrdilo opět panostitida, dostali jsme Rimadyl bere jej už 14 dní a jediné co je, že už nebrečí při každém pohybu, ale pouze při zrychleném. Je mi jí strašně líto a nevím už jak bych ji pomohla, poslední vyšetření + preparáty nás vyšlo na 20000,--. Předchozí vyšetření nebyla levnější. Nevím co s ní už, nemáte prosím někdo podobnou zkušenost? Budu vděčná za jakoukoliv radu.
hesasek jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-2008, 21:18   #2
pato_garzik
Junior Member
 
pato_garzik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Bratislava
Posts: 71
Send a message via Skype™ to pato_garzik
Default

pozri sem
http://www.iws.sk/forum/?thread=9
pato_garzik jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2008, 00:05   #3
daviscz
Junior Member
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1
Default Rimadyl

Dobrý den,
našel jsem váš diskuzní příspěvek týkající se onemocnění kloubů pejska. Psala jste, že užívá rimadyl, pokud ho stále potřebujete a měl by jste zájem, zůstalo mi balení tablet 100mg učinné látky. Jsem schopen vám ho nabídnout za 60% ceny, tzn. 45kč/tableta. Pokud již nepoužíváte a nebo nemáte zájem, omlouvám se. email je [email protected]
daviscz jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org