Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výchova & charakter

Výchova & charakter Jak se postarat o štěně, jak ho socializovat, nejčastější problémy s ČSV a jak je řešit...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-02-2009, 18:49   #21
milancin
Junior Member
 
milancin's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Strasbourg
Posts: 276
Default

Na mne si nas Art, ako na radovom clenovi svorky, (alfa je manzelka) vzdy zgustol ked som lezl na gauci a kusanie a utoky nemali konca. Ani hrubsie nasilie z mojej strany nepomohlo, naopak, este ho to viac vzrusilo a utoky boli silnejsie. Manzelka mi pri tom trebars z kuchyne kricala, ze mu mam rozkazat aby prestal, ale v zapale boja medzi nami clenmi svorky a s adrenalinom v krvi som si aj tak nevedel spomenut co mu mam povedat a najme v tom momente aj v akej reci.
Az som prisel na to ze namiesto odporovania a boja som ho zacal skrabkat na hrudi. Stisk pomaly povolil a presiel do lizania ruky a prestal uplne. Teraz sa uz pride iba dat poskrabkat a vynecha svoje 'hratky'.
skuste mozno to pomoze
Milan
milancin jest offline   Reply With Quote
Old 02-02-2009, 20:29   #22
Ekkaia
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 8
Default

Pochopit je urcite zaklad, i kdyz nekdy to neni vubec jednoduche...
Reseni po vlcim to teda rozhodne neni, to uznavam souziti s ceveckem mi ale prijde spis jako neustaly kompromis mezi vlcim a clovecim svetem.. nemyslim, ze je nutne se omezovat na "vlci rec", hlavni je, kdyz je to rec spolecna.. a co myslim postrikanim trochou vody pochopil velice rychle, i ve chvili kdy nevidel-neslysel, takze ucel to splnilo a zaroven to nebyla podle meho metoda nijak drasticka nemusi fungovat samozrejme u kazdeho, nam to ale celkem pomohlo..
Na druhou stranu urcite nejaka ta neposednost a zlobeni ke stenecimu veku proste patri a ze spousty veci nakonec sami vyrostou (ooo jak jednoduse se to rika kdyz z toho naseho dablika uz se vyklubalo vcelku hodne stvoreni )
Tak preju vsem pokousanym, poskrabanym a zmodrinovatelym majitelum krokodylu hlavne spoustu trpelivosti


Helena
Ekkaia jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 11:10   #23
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Já mám 11ti týdenního prcka a už mám asi jen dva nezahojený kousance. Takové věci jako hračky a podobně, to zabralo asi tak na dvě vteřiny, než to otočil v hobě a zjistil, že živý je živý Teď když nepomůže nesmíš, tak Akkon končí lehce násilně v poloze lehni, když se uklidní, hladím ho Mívá to dva možný konce. První z nich je omluva olizováním ruky a druhá, že uraženě odejde. Rád bych mu jeho ignoraci vracel, jenže mezi lidma to nemá moc cenu nebo spíš to nejde.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 12:07   #24
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

počkej,až se začne přezubovat,to z modřin nevyjdeš
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 13:43   #25
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Lepší modřina než pořádnej kousanec jehlama
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org