Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-05-2007, 19:11   #41
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

mano Girius dar vaikas budamas per Apuoles festivali bande is rimtuju ikast baikeriui kai tas bande ji paglostyt,o jis man tarp koju sedejo isitaises,taip ir nesupratau ar jis save gyne(nes turejo but drasu kai salia seimininko) ar mane.Siaip net nuostabu kai toks svelnus gyvunelis akimirksniu gali pavirst neatpazistamai agresyviu zverim.Blogai tik,kad jis priprato,jog as ji su kareiviais dresiruoju,tai dabar pamates uniformuota,staciai pasiunta - seka kiekviena judesi ir jei tik staigiau sujuda - bando pagriebt,o jei pamato ka nors beganti(nebutinai kariski) tai pagatavas su masinos priekiniu stiklu issokt,kad pavytu.Apsiramina tik kai pasakau "fu",o siap su juo jauciuosi ypac saugiai,pasitikiu kaip paciu savim.
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 19:20   #42
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Off topic
"'Wayeh' is the Cherokee word for Wolf....


One evening an old Cherokee told his grandson about a battle that goes on inside people. He said, "My son, the battle is between 2 "wolves" inside us all.

One is Evil. It is anger, envy, jealousy, sorrow, regret, greed, arrogance, self-pity, guilt, resentment, inferiority, lies, false pride, superiority, and ego.

The other is Good. It is joy, peace, love, hope, serenity, humility, kindness, benevolence, empathy, generosity, truth, compassion and faith."

The grandson thought about it for a minute and then asked his grandfather:
"Which wolf wins?"

The old Cherokee simply replied, "The one you feed.""
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 19:23   #43
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Benai, visada lengviau suni nuslopint su komanda nei ji priverst tai padaryt.
na Harka dirbdama pasienyje irgi labai jau uniformu nemego, ir dabar dar kartais pasisiausia, o ne per seniausiai vienam policininkui i ranka sege, ale...nu pats zioplas ir hmm per kondicinis buvo
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 19:35   #44
nendre
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Siauliai
Posts: 34
Send a message via Skype™ to nendre
Default

Na tikriausiai as niekada nebusiu rami, kai vaikas ir suo yra paliekami kartu net minutelei. Baisu net pagalvoti kokios pasekmes gali buti. Ir nesvarbu kokios veisles suo, negaleciau taip pasitiketi... Na nebent tas suo gyventu su manim daug metu.

Vaikysteje turejom suni (misruna), bet jau suo ten buvo su superiniu charakteriu. Tikras vaiku dziaugsmas. Su visais gyvunais labai gerai sutare, be isimciu... Nesvarbu, kad katina pirmakart gyvenime buvo mates is arti, bet nebuvo tokios minties jo pulti (netgi issigando tokio mazucio kaciuko) mazi suniukai lipdavo ant sprando, uz ausu tampydavo-o jis be galu pakantus guli Aisku, labai klausydavo ir darydavo puolimo komandas (net ant pazystamu) ir kai jau reikia apsiraminti. Vienu zodziu


P.S. Aciu uz silta priemima
nendre jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 19:38   #45
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Nendre, su savu sunimi paliekama ir ramiai, tik aisku iki kazkurio amziaus reikia siek tiek daugiau prieziuros, o veliau...jokiu problemu
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 21:16   #46
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Girius kai pirma kart katina pamate tai irgi puole zaist kaip prie suns,o dabar juos puola,nes jau zino,kad jie bega,o gaudyt juk smagu
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:09   #47
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aaa gi Benas priminė katiną
namie jau kelias dienas turim kokių trijų savaičių miškinės katės jauniklį, kuris didžiąją nakties dalį kniauksi ir yra mažas žvėriūkštis, kuris nekanda ale tik prieini spjaudosi, urzgia. Ir pirmą kart kai daviau Vaidžiui pauostyti vos spėjau patraukt, nes bandė perkąst iškart, bet paskui lyg ir normaliai, kolkas dar Vaidilkai labai įdomu papešiot jį už plaukų, bet gal susibendraus kada nors, jei išvis įmanoma prisijaukint miškinį katinuką.. įdomu Vaidis čia šiaip kando nes kažikoks padaras, ant mano rankų, ar visos katės vienodai smirda, ir atsiminė, kad keli jo susidūrimai su kate pasibaigė vienodai.. Vaidila praeitą vasarą du kartus katės buvo nuridentas nuo maždaug penkiolikos metrų aukščio laiptų.. taigi nežinau kaip sutars su tuo mažu bjauriu žvėriūkščiu..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:16   #48
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

prisimink viena dalyka-sunys neturi pirstu, todel viska liecia ...dantimis.
na cia jau reiks ziuret, speju, kad Vaidutis pripras, tik neaisku ar katinas nebus per daug bjaurus.
klausimas-tu ji tik augini ar su visam
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:22   #49
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by vike
Aaa gi Benas priminė katiną
namie jau kelias dienas turim kokių trijų savaičių miškinės katės jauniklį, kuris didžiąją nakties dalį kniauksi ir yra mažas žvėriūkštis, kuris nekanda ale tik prieini spjaudosi, urzgia. Ir pirmą kart kai daviau Vaidžiui pauostyti vos spėjau patraukt, nes bandė perkąst iškart, bet paskui lyg ir normaliai, kolkas dar Vaidilkai labai įdomu papešiot jį už plaukų, bet gal susibendraus kada nors, jei išvis įmanoma prisijaukint miškinį katinuką.. įdomu Vaidis čia šiaip kando nes kažikoks padaras, ant mano rankų, ar visos katės vienodai smirda, ir atsiminė, kad keli jo susidūrimai su kate pasibaigė vienodai.. Vaidila praeitą vasarą du kartus katės buvo nuridentas nuo maždaug penkiolikos metrų aukščio laiptų.. taigi nežinau kaip sutars su tuo mažu bjauriu žvėriūkščiu..
hm...
"Shocked jei kada susišaus į galvą, kad mes su Vaidilka norim katės į draugiją, pasakykit kas nors, prašau, kad geriau vilkšunis dar vienas.. Laughing Laughing"
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:30   #50
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Quote:
Originally Posted by vike
Vakar vakare pirmą kartą Vaidis kando žmogui nežaisdamas (to jis nėra mokintas), kažkoks vyriokas prisikabino prie mūsų su šunimis, šaukė isterikavo aplink mus, buvo išgėręs, pilstėsi alumi ant mūsų, galiausiai susistumdėm, ir aš Vaidį paleidau, paskui šiek tiek atsitraukiau pasiimt Vaidį ir paduot draugei, kad palaikytų, kai priėjęs trenkė galvon, tada šuns nebepavyko susigauti, nes draugas tą vyrą parsigriovė, ir Vaidis šoko iškart kąsti jam į kojas. Dar kolkas nesuvokiu ar čia gerai ar blogai, kad jis taip kando..
Taigi Vike mūsų prisikarksėjo, kol buvau Klaipėdoj tai tik ir girdėjosi, kaži jei užpultų mane tai ką Vaidis darytų. Ir užpuolė ir pamatei ką Vaidis daro, eina už tave kaip už tėvynę, šaunuolis bernas Taves tai biškį gaila, nemalonūs ir labai nervinantys tokie dalykėliai yra
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:30   #51
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Ooo velniava, nu čia tai prisišnekėjau...
Ne, o jei rimtai, tai buvo taip, kad arba pasiimu mažylį namo, arba motina bjaurybė jį suėda, nes jau buvo likęs paskutinis, tai visai net negalvojau, kad nemėgstu kačių, kad nesugyvensiu su ja ir taip toliau
Daiva, neklausk kuriam laikui jis pas mane.. pakol valgys jau viską pats kuo puikiausiai tai tikrai, arba.. nugi negalėsiu atiduot, jei jis susidraugaus su šunimis ir manimi, juk negalėsiu.. Nors aš abejoju ar susidraugaut gali, nes motina... http://www.biteplius.lt/lt/2club.clu.....-=(987188132 Čia ji su manim taip gražiai elgėsi..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:32   #52
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Nieko aš neprisišnekėjau, čia tik atsitiktinumas Palauk, dar negailėk manęs.. kai ryt praneš gydytoja, kad smegenų sutrenkimas arba pareis nebloga baudelė už tai, kad šuo kando, tada galėsi gailėti..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:36   #53
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Jei pareis bauda už tai, kad šuo kando tai tada galėsi kelt didžiausią triukšmą koks tik gali būti, nes šuo buvo panaudotas ginybai, o be to turi liudininkų nemažai O su smegenim jei dabar nepykina ir nesilpna tai nebus sutrenkimo.
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 22:46   #54
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Na, kaip čia pasakius.. pykino naktį, bet nevemiu, važiuojant su auto baisiai bloga buvo, visą dieną nuo pat ankstyvo ryto skauda galvą, ypač kai judu, pasilenkus iškart apsvaigsta.. Nebus problemų?
Num joa, ir liudininkų, ir iš esmės mes teisūs, ale žinai kaip būna.. man nepatinka aiškintis per teismus, geriau jau asmeniškai ir nebūtinai gražiais pokalbiais..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-2007, 23:07   #55
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Tai gerai trinktelėjo, kad taip galvelei negerai Nu dėl pasėkmių nežinau, man galvą skaudėjo ir pykino tik savaitę, bet man nebuvo taip jau žiauriai blogai kaip tu dabar rašai Na matai aiškinantis be teismų, o savais metodais po to galit jūs nusikaltėliais patapt, o ne tas kas prie jūsų prikibo Nu vien žo, laukiu naujienu iš jūsų fronto tikiuosi viskas bus ok
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2009, 13:33   #56
bite
Junior Member
 
bite's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Vilnius
Posts: 105
Send a message via Skype™ to bite
Default

na va, perskaiciau daaaaaug... pries tai skaiciau daaaaug... vistiek noriu ir viskas ... reiks imt
bite jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 13:17   #57
Adam
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 6
Default

Norėčiau paklausti, ką patartumėte auginant vilkšunį, kadangi turiu 2.5mėn vilkšunį, tai pirmasis mano šuo, tai nelabai ką ir išmanau aš.
Adam jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 13:53   #58
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

O gal galetumete mums papasakoti apie savo augintini - kur pirkote, kas jo tevai? Ir koks jo vardas? Ir kokiame mieste gyvenate su savo ceku?
natali jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 15:03   #59
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

sveiki, mane irgi domina tas pats kaip Natali.
o auginti kaip- viska perskaityti cia, pasakyti kuriame mieste gyvenat, tada galesim nukreipti pas dresuotojus, veterinarus ar kitus zmones, kas cekus jau turi ir yra praeje ta "juodaji" augimo perioda.
p.s. prasyciau i mano meila [email protected] imesti dokumentu kopija- statistikai musu turimu ceku papildyti
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009, 15:47   #60
Adam
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 6
Default

Na mes gyvenam Radviliškyje, tai mažas miestas netoly Šiaulių. Na aš tą šunį gavau, kaip dovaną nuo merginos, tai nelabai ką ir suvokių, kiek žinau, kad jis yra grynakraujis ir tiek. Vardas šunelio yra Fuksas.
Adam jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org