Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2010, 08:37   #16
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Dar galiu pasakyt del auklejimo auklet tikrai iseina, bet as pati jam liaidziu vakyt suny;']ir liaisiu toliau nes as ziuriu as kaip cia pasakius esu lb jau bloga cia bet tie kurie veda sunys be pavadzio ir nesugeba ju prisikviest kai tie prie koju skalija yra geri.... Beje i zmones jis visiskai nereaguoja lauke tik i sunys.Manau kai ateis policija arba kai suniu busiu teisme tik tada manau galima bus teigt kad tikrai esu bloga o db net nesiparinu ir net neimu i sirdy;]]]Geros dienos visiem;]]]
Na žinai, tai, kad kažkas kitas elgiasi blogai, nesuteikia teisės tau taip pat elgtis. Čia iš serijos, jei kažkas mėto šiukšles, tai dar nereiškia, kad ir tau šuns š susirinkt staiga nebereikia. Juo labiau, kad jų šunys viso labo paloja, o taviškis, kaip suprantu, puola jau dantimis.
Asmeniškai aš stengiuosi padaryti iš savo pusės kiek įmanoma - registruoti šunį, vedžioti taip, kad niekam nekliūtų, rinkti š, šypsotis kaimynams, sutvarkyti gėlyną prie laiptinės "papildomiems pliusams". Tada tiesiog niekas nieko negali prikišt man ir mano šuniui. O palaidus šuniukus daug protingiau nuvaryti koja - niekas nieko tau nepasakys jei nuspirsi svetimą šunį į šoną. Bet jei tavo šuo papjaus kitą - daug kartų mažesnį - šunį, dar neduok dieve, matant vaikams, tai sakau - užtampys po teismus. O ir iki šuns konfiskavimo prieit gali. Konfiskavimo visam laikui. Buvo čia pamenu prieš kelis metus tokia situacija. Kaimynai pradėjo rašyt skundus dėl agresyvaus šuns ir...

Beje, turbūt visi vilkšunių augintojai žino, kad daugelyje Europos šalių buvo ar ir tebėra problemų su veislės legalizavimu, taip? Pvz Norvegijoje iki šiol DRAUDŽIAMA auginti vilkšunius. Turint omeny mūsų valdžių polinkį drausti... Jūs nenorit, kad agresyvių veislių sąrašas būtų peržiūrėtas mūsų veislės nenaudai? Aš nenoriu. Todėl stengiuos, kad mano šuo niekam nekliūtų kaip netinkamai besielgiantis

O diržų ir kitokio gėrio turi va čia: http://julius-k9.lt/catalog/index.php?cPath=37_41
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org