Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-07-2003, 21:20   #1
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Setkani a vystava v Pozna (PL) 12-14.9.2003

Chtěl bych upozornit na plánované 2. setkání československých
vlčáků v Poźna v Polsku (podrobnosti na
http://www.wolfdog.org/ces/events/109.html). Loňské setkání se velice
vydařilo, takže doufáme, že letos bude účast ještě větší a že přijede i
více účastníků z ČR. Ohledně jazykové bariéry nemějte obavy, čévéčkáři
se vždycky dohodnou a porozumějí si ). Navíc je setkání kombinované s
hromadnou účastí na národní (CAC) výstavě v Zielonej Górze.

Pavel
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 26-08-2003, 07:26   #2
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Setkani a vystava v Zielonej Gore 12/-/14/9/2003

Jestli ještě někdo má zájem přijet na setkání československých vlčáků v Pózna (PL), spojené s účastí na národní výstavě v Zielonej Goře, nechť si pospíší. Setkání bude vskutku mezinárodní neboť svou účast už potvrdili majitelé ČsV ze 4 států (RUS, PL, CZ a D). Přihlásit se na výstavu do Zielonej Góry je možné už jen online přes formulář na adrese http://zkwzg.dogomania.pl/wystawa/zgloszenie.php a to do 27.8.2003 do 18:00 hod., kdy bude přihláška stažena z webu.

Účast na setkání je zatím potvrzena takřka rekordní (zcela jistě je již přihlášeno přes 20 ČsV) a vypadá to tak, že by i účast na výstavě mohla být novým polským rekordem.

Takže neváhejte

Pavel

PS : Informace o akci najdete na http://www.wolfdog.org/ces/events/109.html nebo nás kontaktujte na [email protected].


Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 04-09-2003, 14:07   #3
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Národní výstava Zielona Góra - 14.09.2003

Seznam vystavujících:

PSI
====

- třída mladých
AMBER WOLF z Peronówki
HARRY Kollárov dvor

- otevřená třída
DRAGON Eden severu
IKY od Úhoště

- třída šampiónů
BOLTON Eden severu
HOKY z Molu Es


FENY
====

- třída dorostu
IOWA Eden severu

- třída mladých
ANDARIEL WOLF z Peronówki
BERTA z Vlčí chaloupky
CIRA Šedý chlup
CONNIE Šedý chlup
CAREY Šedý chlup
HALLA Kolárov dvor

- mezitřída
MERRY BELL z Molu Es

- otevřená třída
JULIE z Litavské kotliny

- třída šampiónů
JOLLY z Molu Es


Pavel
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2003, 18:41   #4
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Článek o setkání v Późne (PL) v časopise Pes přítel člověka

Protože stále přicházejí dotazy na článek, který vyšel v prosincovém čísle časopisu Pes přítel člověka Margo ho naskenovala. Takže pro ty, kteří prosincové číslo časopisu už nesehnali a mají zájem, článek je zde na adrese http://www.zperonowki.com/pics/prasa/pps12-2003.jpg.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2003, 23:54   #5
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default Článek

Hmm, já měla v Právu článek o ČSV na půl stránky, a taky to nikdo neví Asi že to není kynologický časopis?
Anebo spíš nejsem tak zajímavý a kontroverzní autor

Mirka

Nicméně pro zájemce to můžu naskenovat taky.
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 16:42   #6
suuva
Junior Member
 
suuva's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Dublin
Posts: 21
Default Re: Článek

Quote:
Originally Posted by Mirkawolf1
Nicméně pro zájemce to můžu naskenovat taky.
Sem s tim.
suuva jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 00:27   #7
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default Pro Suuvu a ostatni

Clanek je k precteni na http://vlcisen.wolfdog.cz/article.jpg
Chce to trpělivost, načítá se to celkem pomalu .. Jo a snad jeste.. omluvte kvalitu naseho skeneru je zrejme tesne pred smrti

Mirka
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2003, 14:01   #8
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

U nás na cvičáku článek ze Psa působil pobavení celé přítomné kynologické veřejnosti...
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2003, 14:16   #9
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by rocco
U nás na cvičáku článek ze Psa působil pobavení celé přítomné kynologické veřejnosti...
Ano, je skutečně velice směšné, že se sešlo tolik vlčáků z celé Evropy na jednom místě. Ještě směšnější je, že byl pro ně organizován závod, kterého se mohli účastnit i ti, kteří se jinak nikde na výcviku neobjeví, protože prostě se psem normálně necvičí.
A nejsměšnější je, že tam byla skutečná pohoda a super nálada.
Skutečně se nedivím, že se "kynologická veřejnost" mohla potrhat smíchy.

Pavel
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2003, 16:11   #10
Olga
Junior Member
 
Olga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 14
Default

Už jsem se divila, že by se z adresy "rocco" neobjevil skutečně "přínosný" komentář k věci. Slečna Eva mne nezklamala. Pak kdo vyvolává blbou náladu!!!! Olga
Olga jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2003, 14:43   #11
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Blbá nálada ? Co to je ?
Ten článek podle mne zrovna propagaci v duchu "ČSV pracovní pes" -neudělal. Spíše naopak. Ptalo se mě na to více lidí, kteří Psa čtou. On to TART brzo zachrání...No, je to můj názor, holt jdu opět "proti". A stále rejpu - taková jsem já zlá a ošklivá. Tak zase brzo...
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2003, 15:16   #12
Dragosani
Junior Member
 
Dragosani's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 22
Default

..Ja tu Evu taky nemam rad :!))), ona proste vsechno rekne tak jak to je...,no nic.

Jenom k psani clanku,je urcite fajn prezentovat CsV kde se da,ale je to vec velice osemetna(aspon ma zkusenost) :!).
Pomerne casto se pohybuji ve spolecenstvi lidi, kteri maji trojkova zvirata(tim nemyslim DKK :!~)))) a prave od nich jsem slysel narazky na clanek typu, hele oni necuchaj, hele oni nekousou????, mam jim rikat, neeee, tak to nebylo mysleno, to byl jenom takovej funny clanek?...

Vemte ten casopis do ruky, prectete si clanek o mistrovstvi v IPU a clanek o zavodech CsV.....a co vas napadne?....

S pranim primereneho dne
__________________
Dragosani
Dragosani jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2003, 15:41   #13
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default Kecalové

Já to vidím tak, že je dobře naše plemeno propagovat, říci hele, tohle je československý vlčák, takhle to vypadá a dá se s ním cvičit nebo dělat tohle a tohle. A pořádají se pro ně různé akce a je možné tam ty psy vidět. Co na tom, jestli to čévéčko běhá agility nebo kouše do rukávu. Lidi je stále neznají, a o tom to, vážení kecalové, právě je.
Zajděte si do knihkupectví a podívejte se do atlasů psů - v kolika z nich najdete československého vlčáka? A když už ho tam najdete, tak se podívejte, jaké hlouposti tam jsou napsané! Takže proto ty články!
Přestaňte se pořád nafukovat a stavět proti všemu, co udělá někdo jiný než vy sami. Umíte akorát mlít pantem, ale ani Rocco, ani Dragosani nám tu do teďka nepředvedli vůbec nic, než samé nesmysly. Lepší článek v novinách, než živá ukázka Rocca v akci. Takovou reklamu nepotřebujeme.

Mirka
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2003, 19:30   #14
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Re: Kecalové

Vážená Evo a Láďo (Rocco a Dragosani),
jestli jste si skutečně dobře všimli, tak článek se nejmenuje "Mistrovství světa ČsV" ale "2. mezinárodní setkání ČsV v Polsku". To, že jsme tam udělali závod bylo překvapení i pro účastníky, jak je v článku uvedeno. A jednalo se skutečně o "srandamač", jakých se po celé republice konají ročně desítky a účastní se jich i Ti "trojkoví" psi.
Ani článek od Mirky není o špičkových výkonech ČsV, ale slouží jen a jen k propagaci plemene v široké veřejnosti.
Především ale, jak už napsala Mirka, proč nenapíšete něco zajímavého do časopisů a novin a především Eva, jako členka redakční rady, která zde stále něco kritizuje ? Kdy se naposledy objevil článek o ČsV, informující o akci, pořádanou KCHČSV ? Pardon, z Roudnického závodu ano, asi po 5 letech !!! Já se snažím pokud možno z každé větší akce napsat alespoň krátkou reportáž a ČsV tam zmínit.
A co se týká TARTu, skutečně o tom Evo, nemáš co mluvit. Lepší předvést podprůměrné výkony na TARTu, než se chovat ke svému psu na oficiálním závodě tak, jak jsi to Ty předvedla v Roudnici, kdy Tě musel rozhodčí veřejně napomenout za hrubé chování vůči svému psovi. I v tomto směru má Mirka naprostou pravdu.
Takže opět opakuji už poněkolikáté, kritika je skutečně přínosná věc, ale musí být o něčem a předevšm by měla být od člověka, který sám nemá máslo na hlavě (jsi přece v redakční radě, tak je přímo v náplni Tvé práce se o propagaci ČsV starat).

Pavel
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2003, 11:48   #15
BrunhoferovaV
Junior Member
 
BrunhoferovaV's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Praha 10
Posts: 52
Send a message via ICQ to BrunhoferovaV
Default

Oba články jsou pěkné. I fotečky. Míšu a její psy poznám všude !
Myslím, že jakákoliv zmínka o ČsV je fajn, já se ráda podívám i na fotky v inzerátech
BrunhoferovaV jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2003, 12:12   #16
Dragosani
Junior Member
 
Dragosani's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 22
Default

Vsem se omlouvam za otazku,uz se to nebude opakovat.

S pranim primereneho dne vsem CsV
__________________
Dragosani
Dragosani jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2003, 13:13   #17
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Jistě hluboce se klaním před Pavlem a jeho propagací ČSV. Mirky článek jsem taky četla, proti tomu jsem neměla namitky. Ale proč když se někde objeví obrázek a pár řádků o ČSV z toho dělat událost ???? Ale PPČ je časopis, který čtou i trochu "jiní" kynologové než čévéčkáři a jejich reakce jsou jaké jsou.
Narozdíl od Mirky nemám pocit, že by lidi ČSV neznali. Ale já se pohybuju v druhé půlce republiky než Mirka. ..
Jistě já jsem členem redakční rady, ale mám i svoji práci a vymýšlet každý měsíc článek o tom, jak jsme se sešli na cvičáku - na to fakt nemám buňky ani konexe....
S těmi atlasy psů je to pravda, ale ono kolik jich je českých, že. Je spousta knih o psech, koních - ale většinou jsou to překlady, obrázkové publikace, kde jsou informace pochybné hodnoty. Čest výjimkám.
Nedá mi ještě jednu poznámku, ale přijde mi offtopic . Pavle a Mirko - vy znáte Rocca ? Kolikrát jste ho viděli ? Kdy naposled ? Když si berete do úst (držím se) mýho psa, mě a Roudnici, není nic lehčího, než se podívat na výsledky.....Ono hrubé chování zmiňované rozhodčím, o co šlo ? Když už to tu padlo několikrát, napiš o co šlo.... na to si s radostí počkám.
Eva
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2003, 13:18   #18
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Ještě poznámka - proti TARTU já nemám vůbec nic, právě naopak.
Čekám, kdy z "pracovní linie" ČSV se tam někdo prosadí. TART totiž není opičárna a to se mi ĺíbí.
Jenže Pavel ví všechno, jak co myslím a co dělám akorát, že mé narážky většinou nepochopí....
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2003, 17:17   #19
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default Rocco

Ja si myslim, ze aj taketo clanky by mali byt v casopisoch pre beznu verejnost. Ved kopa majitelov ma alebo chce psa, s ktorym ale nemieni cvicit "naozaj". A je dobre pre nich vediet, ze pre nas nie su nimandi, ze my sme radi ked sa svojmu psovi venuju.

Kazdy kto sa venuje kynologii na vyssej urovni, cita skor clanky o prebotroch a o tom by sa tiez malo pisat. Takze si myslim, ze ak by si mala nieco kritizovat, tak nie to ze sa pise o stretnuti priaznivcov, ale ze sa nepise o uspechoch pri vycviku.

Sorry, ale ak sa na vasom cvicaku ludia smeju ze o com bol ten clanok, tak je to banda ... co vidia len v mantineloch a ktori nemaju pochopenie pre zaciatocnikov a priaznivcov inych zaujmovych cinnosti ako je cisto sluzobny vycvik.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 11-12-2003, 01:43   #20
suuva
Junior Member
 
suuva's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Dublin
Posts: 21
Default

Ten článek v PPČ jsem četla už před rozpoutáním téhle diskuse, jejíž téma se zhouplo zbytečně (nejspíš záměrně ) jinam. Zanechal ve mě příjemný pocit z celé akce ( můžu se zatím počítat k té širší veřejnosti, které je časopis určený) a to hned z několika důvodů:
1) že s ČSV budu mít příležitost účastnit se také jiných akcí než závodů krásy (leckdy zkorumpovaných, závistiplných tadada..) nebo závodů v bezmezné poslušnosti a bezchybnosti, pro které, jak se lze dočíst i na stránkách cswolfdog.cz, není ČSV příliš vhodný
2) že někdo kolem ČSV je schopen vytvořit pro takovou akci tak příjemné podmínky - např. prostor pro volný pohyb psů, citlivý přístup k nezkušeným psům apod.
3) že všichni psi (byť někteří k tomu záměrně necvičení, páč to zjevně nebyly zkoušky Tartu bo ZVV1 bo kýho čerta) až na jediného projevili nebojácnost
4) že mít ČSV a být tam, měla bych fajn příležitost nezávazně si ověřit jeho schopnosti a ještě se u toho pobavit
4) že tam vládla skvělá nálada
5) že jsem si o ČSV mohla přečíst v nejspíš nejčtenějším kynol. časopise v ČR

Pozorný čtenář samozřejmě nepřehlédne titulek článku a ani zmínku o problémech ne psů, ale psovodů.

Takže můj závěr zní, že ať jsem se snažila sebevíc, žádnou antipropagaci plemene jsem tam fakt nenašla a wolfdogu za něj díky.

Hodně by mě tudíž zajímalo, která že to část toho článku je schopná potrhat bránice kynologů a ponížit plemeno v očích veřejnosti???
Když už kritika, pak aspoň konstruktivní, která o kritizujícím nenapoví, že je buď ze základní školy nebo z pavlače.

btw: Já osobně bych se moc nesmála, kdybych se jako potenciální majitel ČSV dočetla, že jsou hned z fleku ochotný skočit figurantovi po krku.
suuva jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org