Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-12-2006, 18:20   #61
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Jéjej dnes je ale veselý den, koukám, že si tu někdo bere mé jméno do klábosnice. Takže jen upřesním zavádějící údaje patologických lhářů Pavla a Margo.
1. na wolfdogu jsem zaregistrovaná od dob, kdy se snad ještě wolfdog nejmenoval - ověřte si adresu [email protected] - tak rok 1998 počítám - ano tenkrát ještě chodily emaily - nejčastější znění - stránky byly aktualizovány a emaily s díky Monice Soukupové za informace
2. wrighta jste v databázi slavně uveřejnili a já jen nevěřícně zírala na ta úžasná čísla a čekala, kdy se někdo ozve, že je to blbost - když se tak nestalo, napsala jsem tuším Pavlíkovi a ten mne odkázal na Přemka, který databázi tvořil. S Přemkem jsme si vyměnili několik emailů, abychom odhalili tu osudovou chybu, což se podařilo a já Přemkovi vysvětlila, jak se počítá wright u zvířat z příbuzenské plemenitby - Přemek přepsal vzorec a ejhle, čísla vycházela tak, jak měla . Ještě jsem s Přemkem řešila z kolika generací je nejvhodnější wrighta počítat - toto vše se odehrálo někdy na přelomu roku 2001 - 02 - a pokud není Přemek postižen chorobným lhaním jako Pavel a Margo, tak toto popřít nemůže. Ještě jsem tehdy dostala přístup do databáze v úrovni chovatel dnes jsem anonymní
Btw ještě mi Přemek tehdy veřejně děkoval, ač jsem o to vůbec nestála . Toto byla opravdu má jediná spolupráce s wolfdogem, jinou spolupráci jsem odmítla a nelituji.
3. doporučuji novým uživatelům přečíst si staré články a zejména komentáře , kde najdete leckdy protichůdná "stanoviska" - tuším článek o databázi na wolfdogu, tam je něco o onom "vykrádání" - pokud to někdo nesmaže.
4. jsem ráda, že mé stránky jsou zdrojem mezinárodní zábavy, opravdu mě to upřímně těší - já se při dlouhé chvíli bavím na wolfdogu fundovaností a názory jak korouhvička.
5. těší mne stoupající "popularita" u Pavla a Margo - Moniko, brzy dosáhnu tvého stupně ó můj milovaný guru - jsem ti opravdu věrná, až nejvěrnější :0)))))))))
6. Pavle - 7 členů je de facto 5, ale pan Krása, Schubert , wolfek se ještě nezaregistrovali. Fórum je velice veselé a rozhodně nezákonné - měl by jsi požádat o jeho zablokování :0))))))))


To Daiva - pošli mi článek o rozdílnosti DNA "kanaďáka" a "karpaťáka" - nikde jsem ho nenašla a Margo mi ho také neposlala. Případný článek o rozdílné fyziologii by mne také zaujal - tento převrat ve světě vědy mi unikl

Dnes je veselo na všech bulvárních stránkách - asi nějaká dobrá konstelace hvězd.
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 20:11   #62
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

to moze wyuc litewski, tez moglismi pogadac.

ale twoj post pokazal jak duzo wzlosci i glupoty w tobie jiest. nie mam czasu ani checi cos tlumaczyc tej osobe, ktora ma mozg przedszkoliaka.
a po drugie kto chce to znalesc to i znajdze, czy nie umie cie google uzywac.

a co do wolfdoga. jiesli cos NIEPODOBA SIE i cos bylo u was pierwsze, pokazcze PATENT na to.

czy chcecie powiedziec ze web site, koeficient wrighta i rodowody wy wymiszlilis cie i przed tym NIKT O TYM NIE WIEDZIAL?
smieszne to wygliada, te wasze bof bof bof...ten pies ktory laje nie gryzie wie cie to?
tak na przyslosc pamietaj cie to :

before asking stuping question ask google
dobrego dnia
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2007, 12:06   #63
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Otevřeně se přiznávám , že mám mezery v evropských řečech. Ač soukromý server nešlo by tu zařídit překlad, aby si to někdo ( třeba já ) nevysvětlil špatně?
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 04-09-2007, 12:22   #64
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Red face Živé mrtvolky z Molu Es

Tak jsem zavítala nedávno na seznam psů "z Molu" v databázi a co nevidím - křížky u zvířátek, která vesele běhají po tomto světě. To by mne zajímalo, kdo tyto údaje dodal, když se databáze mění jen na základě údajů hodowca či wlastnitela . Teda jak u koho....neexistující zvířátka žijící si virtuálním životem a ta skutečná, žijíci označená jako mrtvolky......
Cato z Molu a Ly-Rick z Molu Es živé mrtvolky.....
__________________
Rocco

rocco jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org