Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Mimo téma

Mimo téma O všem a o ničem - aneb jak příjemně strávit volný čas...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-11-2006, 15:56   #41
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default

http://www.cz-pes.cz/diskuse/7_4937_8.html

http://www.cz-pes.cz/diskuse/7_4937_9.html


Podívejte se na tuto diskuzi! Mluví se tam o wolfdogu i Pavlovi Hanuškovi!
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2006, 21:33   #42
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Romano
Podívejte se na tuto diskuzi! Mluví se tam o wolfdogu i Pavlovi Hanuškovi!
Hmmm, a Tebe mrzí, že se tam nemluví o Tobě nebo jinak nechápu, proč jsi to sem napsal.
Je velice jednoduché psát anonymní příspěvky a v nich kohokoliv pomlouvat a napadat. Na rozdíl od Tebou doporučované (a dalších jiných) diskuzí u nás alespoň i Ti, kteří na sebe "dští oheň a síru" se představí, protože moc dobře ví, že jen tak mají jejich příspěvky nějakou váhu a smysl. Ty jsi tady toho už hodně napsal ale zatím jsi neuznal za vhodné se představit. Ale co, každý je trochu jinak vychován a má jinde nastaveny hranice slušnosti...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 09:27   #43
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Asi mi něco uteklo, kdy se představil třeba Wolfek?
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 09:54   #44
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default Aha

Ale já jsem se představil ve svém prvním příspěvků, že se jmenuji Roman. Vy víte moc dobře, jak se jmenuju přijmením, máte přeci mé iniciály, které se vypisovaly při registraci - navíc chodí mailem...Navíc kolik lidí se zde hlásí i přijmením? Někteří dokonce píší pod jménem psa a tam to nevadí. I když je znáte vy, nemusí je znát ostatní. A i když já vás znám, tak vy mne znát nebudete. ...Budiž jmenuji se Roman Pylner, věk 30 let, majitel 5 psú (z toho 2 cšv bez pp), 197/102/20 stačí?
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 09:54   #45
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Jiřino, proč zase tak osobně ? Samozřejmě anonymní psaní příspěvků a míra slušnosti platí pro všechny a těm byla určena i má slova. Není to jen Wolfek ale je tu více "ostrých" pisatelů, kteří nějak nemají zájem odhalit svou identitu ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 09:57   #46
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Quote:
Originally Posted by Romano
Podívejte se na tuto diskuzi! Mluví se tam o wolfdogu i Pavlovi Hanuškovi!
Hmmm, a Tebe mrzí, že se tam nemluví o Tobě nebo jinak nechápu, proč jsi to sem napsal.
Je velice jednoduché psát anonymní příspěvky a v nich kohokoliv pomlouvat a napadat. Na rozdíl od Tebou doporučované (a dalších jiných) diskuzí u nás alespoň i Ti, kteří na sebe "dští oheň a síru" se představí, protože moc dobře ví, že jen tak mají jejich příspěvky nějakou váhu a smysl. Ty jsi tady toho už hodně napsal ale zatím jsi neuznal za vhodné se představit. Ale co, každý je trochu jinak vychován a má jinde nastaveny hranice slušnosti...
Nemrzí mne to! V tomto kontexu bych nikdy být vedený nechtěl! proč jsem to napsal? Aby např. lidé viděli, jak jste slavný! A jak je slavný wolfdog! Je teda fakt, že to píše zrovinka kontroverzní osoba, ale to nic nemění na faktu slávy wolfdogu. Toť vše....
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 10:07   #47
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default Ale no tak

Quote:
Originally Posted by Pavel
Jiřino, proč zase tak osobně ? Samozřejmě anonymní psaní příspěvků a míra slušnosti platí pro všechny a těm byla určena i má slova. Není to jen Wolfek ale je tu více "ostrých" pisatelů, kteří nějak nemají zájem odhalit svou identitu ...
To bylo mířeno na mne..Aspoň se mohlo jmenovat, že...Ale já toto nařčení odmítat budu, protože se podepisuji již od svého prvního příspěvku!
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 10:19   #48
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Romano
Aby např. lidé viděli, jak jste slavný! A jak je slavný wolfdog! Je teda fakt, že to píše zrovinka kontroverzní osoba, ale to nic nemění na faktu slávy wolfdogu. Toť vše....
Tomu nějak nerozumím ? Tady nikdo nechce být slavný, to jen někteří se snaží tady budit takový dojem, že Wolfdog.org a lidé kolem něj se snaží jen o jakousi slávu nebo dokonce moc.

Quote:
Originally Posted by Romano
Ale já toto nařčení odmítat budu, protože se podepisuji již od svého prvního příspěvku!
Ale ale, kde je ten podpis ? Snad ne "Romano" ? To snad není myšleno vážně.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 10:30   #49
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Quote:
Originally Posted by Romano
Aby např. lidé viděli, jak jste slavný! A jak je slavný wolfdog! Je teda fakt, že to píše zrovinka kontroverzní osoba, ale to nic nemění na faktu slávy wolfdogu. Toť vše....
Tomu nějak nerozumím ? Tady nikdo nechce být slavný, to jen někteří se snaží tady budit takový dojem, že Wolfdog.org a lidé kolem něj se snaží jen o jakousi slávu nebo dokonce moc.

Quote:
Originally Posted by Romano
Ale já toto nařčení odmítat budu, protože se podepisuji již od svého prvního příspěvku!
Ale ale, kde je ten podpis ? Snad ne "Romano" ? To snad není myšleno vážně.
Ne, vždyť jsem se přece podepisoval jako Roman! A to už přece není nick, ale jméno!
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 10:41   #50
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default AHA

Právě jsem při kontrole příspěvků zjistil, že jsem se fakt nepodepsal....Tak to se všem i Tobě omlouvám...Ale již jsem to napravil....
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 11:22   #51
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Je zajímavé, že se Pavel ozve s tím, že by se měl někdo představit jen tehdy, když mu názory oné osoby nejdou pod nos......
To je jen takový letmý postřeh
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 11:46   #52
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Trochu zavádějící rocco. na tvém místě bych raději o reakcích jiných nepsal, tvé jízlivé příspěvky tě narozdíl od obrázku očí pod tvým jménem výmluvně charakterizují...
Dan
artus jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 11:56   #53
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default Tak to teda pardon

Quote:
Originally Posted by artus
Trochu zavádějící rocco. na tvém místě bych raději o reakcích jiných nepsal, tvé jízlivé příspěvky tě narozdíl od obrázku očí pod tvým jménem výmluvně charakterizují...
Dan
A co je za problém? Že tady Eva upozorňuje na něco, co se jí nelíbí, pravda trošku drsným způsobem, ale zas na druhou stranu, pokud nemá pravdu, tak tady o tom třeba tu Evu přesvědčte!Zatím jsem neviděl JEDINÝ příspěvek, který by trojlístku Rocco, Sedivak a Monika odpověděl přímo na otázku ihned a bez zbytečných vytáček!

Mezitím se tady vynoří pochybný člen Wolfek, který napíše jeden výkřik do tmy a zmizí!Nediskutuje s Monikou, ačkoliv ta mu to nabízela, jen ji sestřelí a určitě se hrozně diví, že to pak tvrdě schytá....Ona se pravda opravdu někdy blbě poslouchá, že?
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 13:29   #54
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default Re: Ale no tak

Quote:
Originally Posted by Romano
Quote:
Originally Posted by Pavel
Jiřino, proč zase tak osobně ? Samozřejmě anonymní psaní příspěvků a míra slušnosti platí pro všechny a těm byla určena i má slova. Není to jen Wolfek ale je tu více "ostrých" pisatelů, kteří nějak nemají zájem odhalit svou identitu ...
To bylo mířeno na mne..Aspoň se mohlo jmenovat, že...Ale já toto nařčení odmítat budu, protože se podepisuji již od svého prvního příspěvku!
To nebylo mířeno na Romana, ale pan Hanuška odpověděl mě.
Sice nevím proč narážka "zase tak osobně" , jen mě to vyznělo, že se už všichni podepsali kromě Romana. Ale jelikož jsem od Moláků tak asi proto. Přesto s panem Hanuškou souhlasím, míra slušnosti platí pro všechny. Jen někteří z nás si myslí, že když se ví o koho jde např. já , ale i pan Hanuška, tak se pokaždé podepsat nemusí. Pokud někdy zapomenu, předem se omlouvám.Jiřina
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2006, 13:38   #55
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Quote:
Originally Posted by artus
Trochu zavádějící rocco. na tvém místě bych raději o reakcích jiných nepsal, tvé jízlivé příspěvky tě narozdíl od obrázku očí pod tvým jménem výmluvně charakterizují...
Dan
Tak to jsem pane Artus nepochopila . Ano, jsem cynická, jízlivá, miluju černý humor a chápu, že to mnozí nechápou. Na druhou stranu jen tak neměním názory a neřídím se heslem "kam vítr, tam plášť" . Co se týká obrázku u mého nickname, kdo mě zná - chápe. Jiným nemám co vysvětlovat.
rocco jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org