Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výstavy psů

Výstavy psů Naše úspěchy na výstavách, jak ČSV připravit na výstavu, jak ho vystavovat...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-01-2009, 13:33   #1
madonna
cskuklik
 
Join Date: Nov 2007
Location: Kuklík
Posts: 34
Send a message via Skype™ to madonna
Default Klubová výstava ČSV Hořovice 13.4.2009

Zdravim,
plánovala jsem jako každoročně přihlásit a vystavit své feny na Klubové výstavě ale jsem poněkud v šoku a zklamaná Klubová výstava se koná na velikonoční pondělí což je pro mě bohužel nepřijatelné.Zajímalo by mě kdo a z jakého důvodu navrhl tento termín?Bonitace je 11.4.2009 v Roudnici to je super ale 13.4.2009 Klubovka v Hořovicích?Děkuji za případné odpovědi.

Jarka Mrkosová
madonna jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 13:38   #2
leila
http://www.tobrok.sk
 
leila's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Nitra - Mojmírovce, Slovakia
Posts: 550
Default

Klubová výstava na SVK v Nitre bola 1. a 2.novembra, čo si myslím tiež nebol najšťastnejší dátum, na všech svätých - pamiatka zosnulých. myslím, že niektoré dátumy výstav by sa mali posunúť...
__________________
www.tobrok.sk
leila jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 14:14   #3
madonna
cskuklik
 
Join Date: Nov 2007
Location: Kuklík
Posts: 34
Send a message via Skype™ to madonna
Default

Ano,to taky byl takový nepovedený termín chápu že organizování není nic lehkého/sama jsem již pár akcí organizovala/ a většina akci se koná o vikendu,ale na velikonoční pondělí má být každá ženská doma a čekat na pomlazení od koledníku...nešlo by termín ještě změnit??Moc ráda bych na Klubovku jela
madonna jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 14:36   #4
Elar
Junior Member
 
Elar's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Bratislava
Posts: 74
Send a message via ICQ to Elar
Default

Quote:
Originally Posted by leila View Post
Klubová výstava na SVK v Nitre bola 1. a 2.novembra, čo si myslím tiež nebol najšťastnejší dátum, na všech svätých - pamiatka zosnulých. myslím, že niektoré dátumy výstav by sa mali posunúť...
Klubovka bola v nedeľu 2.11.08... v sobotu 1.11.08 bola Medzinárodná výstava.. takže klub sa musel prispôsobiť tomuto dátumu. Bolo by blbé keby Medzinárodná bola jeden víkend a trebárs o týždeň neskôr by bola klubovka.. a tieto výstavy bývajú vždy prvý novembrový víkend..no teraz to blbo vyšlo.. ale ten veľkonočný pondelok je fakt sila...
Elar jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 14:44   #5
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Termíny klubových a speciálních výstav určují pobočky KCHČSV, které je pořádají. V případě klubovky 2009 je to tedy česká pobočka KCHČSV. Termínový kalendář pobočky na příští rok navrhuje výbor pobočky a doplňuje a schvaluje její podzimní členská schůze. V případě výstav je tady ale určitá vyjímka, protože termíny a místa konání klubových a speciálních výstav na další rok je NUTNÉ nahlásit ČMKU společně s delegacemi rozhodčích na MVP a NVP nejpozději do 15. srpna roku předcházejícícho. Termín pak už většinou není možné měnit, jedině s případným souhlasem ČMKU - ale k tomu by snad byla šance někdy na podzim (neprodleně po členské schůzi, kdyby tato projevila k termínu vážné výhrady), teď už je myslím pozdě. Členská schůze čp navíc tento termín odsouhlasila (viz. http://www.cswolfdog.cz/index.php?op...huzi&Itemid=78).

Takže doporučuju se s tímto dotazem (kdo to vymyslel) obrátit na výbor české pobočky KCHČSV. K dotazu jestli je v tuto chvíli ještě možná změna - obávám se že nyní už ne.

Karel Skoupý

P.S.: Souhlasím že tento termín není zrovna "šťastně zvolen"
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 14:54   #6
madonna
cskuklik
 
Join Date: Nov 2007
Location: Kuklík
Posts: 34
Send a message via Skype™ to madonna
Default

Děkuji za odpověd,na členské schůzi jsem bohužel nebyla takže taky vinu nesu,no chybymi se člověk učí tak letos zůstaneme doma
madonna jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 15:22   #7
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Domnívám se naopak, že řada žen/a nedivil bych se kdyby šlo o záměr/ tento termín ráda uvítá a raději nebude čekat na "pomlazení" od koledníků na vratkých nohou.

Nehledě k tomu, že tento pohanský zvyk přísluší k datu příchodu jara 21.3. a již náš Holešovský pan farář před lety tiskem pilné farníky varoval před nedůstojnými ušáky, vejci a tatary starověrců. V některých německy mluvících krajích se navíc dodnes peče místo beránka Osterwolfe, čili Velikonoční vlk/aby vrátil na oblohu slunce které na podzim sežral/. Takže myslím , že termín výstavy je více než příhodný.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 16:20   #8
madonna
cskuklik
 
Join Date: Nov 2007
Location: Kuklík
Posts: 34
Send a message via Skype™ to madonna
Default

Určitě,některé ženy to určitě rády uvítají ale u nás na vysočině nechodí jen koledníci na vratkých nohách ale i nejmenší příslušníci mužského pohlaví a ty ani nezajímá tak mé omlazení jako nějaká dobrota a především mé krásné vlčí holčičkyjiný kraj jiný mrav..
madonna jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 16:35   #9
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

A jo. Na tyhle bych málem zapoměl. U nás na Valašsku ,ale chodili i malé holky. Jak by k tomu přišly, přijít o sladké úlovky.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 19:28   #10
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Pořádání KL v Hořovicích v daném termínu navrhl a organizačně se nabídl zajistit předseda české pobočky Václav Zeisek. Osobně si myslet rovněž můžu co chci, ale rozhodnutí už padlo.
Bohužel, redakční radě dosud nebyly dodány přihlášky na danou výstavu, tedy případným zájemcům doporučuji obrátit se přímo na pana Zeiska...
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 21:11   #11
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Na schůzi jsem sice nebyla ale mám pocit že hlasující vůbec nevěděli že jde o pondělí velikonoční. Pochybuju že by tento termín byl odsouhlasen.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 13:49   #12
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Možná, že prostě někdo jen usoudil, že když je volno, nemusí se do práce, tak proč toho nevyužít a neudělat akci.. Že jde o svátek si možná ani neuvědomil.
Anebo možná .... jak znám Vencu, tak toho naopak zneužije k tomu, aby mohl přítomné ženy a dívky "oblažit" svým koledováním..
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 12:38   #13
spelinka
Junior Member
 
spelinka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 3
Send a message via Skype™ to spelinka
Default

Dobrý den, také se chceme na klubovku přihlásit, že je v pondělí je mi vcelku jedno, ale budu mít krátce před porodem, tak nejspíš s naším hafanem bude běhat manža. Nejvíc mě láká, že je to do Hořovic od nás docela blízko a kdyby jsme se dobře umístili na klubovce, tak toho bych si cenila nejvíc.
spelinka jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 14:37   #14
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

To jako, že by startoval s tatarem po ženách majícími vlčáka po boku? Tak vem ty své sterilní nitě a připomeň mi ať vyndám z lednice mezokain.

Souhlasím, že klubovka zahřeje mnohem víc. Když jsme byli onehdá poprvé 3. z 12 ve třídě přišlo mi to jako strašný úspěch. Na mezinárodce jsem 3. ze 3 cítil jak na odstřel i když na papíře to V3 bylo stejné.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 20:51   #15
spelinka
Junior Member
 
spelinka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 3
Send a message via Skype™ to spelinka
Default

Samozřejmě tím myslím, že by v kruhu běhal se psem on, nejspíš bez pomlázky. I když u něj nikdy nevím, aby si ji nevzal sebou. Snad žádnéně lokální anestetikum nebudu potřebovat a dojedu domů opět 2 v 1.
Je jasný,že když se pejsek umístí 3 z 12, tak je to úspěch. Tak snad dopadneme dobře i my.
spelinka jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 21:21   #16
Veronika
Junior Member
 
Veronika's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Zadní Chodov
Posts: 30
Send a message via ICQ to Veronika
Default

A už jsou na světě propozice?
__________________
Veronika "Rhoderick Sodar"
Veronika jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 21:36   #17
spelinka
Junior Member
 
spelinka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 3
Send a message via Skype™ to spelinka
Default

Myslím, že ještě ne, asi vyjdou teď aktuálně ve zpravodaji. Ale nevím to jistě, jen si to myslím.
spelinka jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org