Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Adopcje

Adopcje Psy szukające nowego domu: rasowe wilczaki, ale i "wilczakopodobne" psy z polskich schronisk....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-06-2008, 09:39   #1
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default Ervin Braterstwo wilczaków poszukuje nowego domu

Jak w tytule szukamy nowego domu dla Ervina Braterstwo wilczaków. Pies ma 7 m-cy i jego obecna właścicielka z różnych powodów, o których nie zostałam upoważniona aby pisać, nie jest w stanie zapewnić mu odpowiednich warunków. Pies jest wesoły, zsocjalizowany z ludźmi i innymi psami. Wg słów właścicielki nie sprawia kłopotów wychowawczych większych ponad te jakie mogą dotyczyć 7 m-cznego psa czyli praktycznie jeszcze szczeniaka.
Ostatni raz widziałam go na wystawie w Lublinie w kwietniu, gdzie przyjechał towarzysko i świetnie się bawił.
Załączam fotkę ze spotkania kwietniu, na której jest z Mentallem i Maxem. W najbliższym czasie postaram się o aktualne zdjęcia.
Proszę Cię Margo i Przemku o umieszczenie informacji w części "Dorosłe wilczaki szukające nowego domu" wraz z kontaktem telefonicznym do mnie 500 001 575.




Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 10:25   #2
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by konek View Post
Proszę Cię Margo i Przemku o umieszczenie informacji w części "Dorosłe wilczaki szukające nowego domu" wraz z kontaktem telefonicznym do mnie 500 001 575.
Juz zrobione...
http://www.wolfdog.org/pol/adult/#i430
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 10:33   #3
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Dziękuję bardzo.
Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 11:25   #4
florena
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Góra
Posts: 31
Default

Bardzo ładny ,myślę że znajdzie nowego właściciela - szkoda że to tak bliskie pokrewieństwo z Medi bo mógł by mieszkać z nami.
Pomożemy szukać nowego domu.
florena jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 11:32   #5
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by florena View Post
Bardzo ładny ,myślę że znajdzie nowego właściciela - szkoda że to tak bliskie pokrewieństwo z Medi bo mógł by mieszkać z nami.
Pomożemy szukać nowego domu.

hmm a to robi jakies trudnosci zeby miec psa? mozna miec i brata i syna i ojca dziwne to brzmi.

mam nadzieje ze szybko znajdzie nowy dom.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 12:01   #6
Wojtek
Silver Power
 
Wojtek's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Międzyborów
Posts: 114
Send a message via Skype™ to Wojtek
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
hmm a to robi jakies trudnosci zeby miec psa? mozna miec i brata i syna i ojca dziwne to brzmi.
A ja myśle, ze nie powinno się brać na swoje barki zbyt wiele...
Zbyszek ma jeszcze przed sobą sporo pracy z Medi i problemu z leczeniem Norisa a to jest główny powód aby nie decydować się na 3 wilczaka.
Nie jest również obcy temat cieczek, które mogą się u niektórych suczek np. przeciągać z tego co się mówi.
Dlatego dla mnie nie brzmi to dziwnie ale jest raczej dość odpowiedzialnym podejściem do tematu.
Małgosia
__________________
http://www.frey.com.pl/wilczak/
Wojtek jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 13:55   #7
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

jasne ze dobrze ze o tym mysli, ale to wlasciciel decyduje moga czy jego psy miec maliuchy czy nie. a teras to mialo taka mysl- ze jesli beda razem to i beda rozmnazane,bo rodowodowo to mozna.

ale to nie moj interes zycie dobrego domu i jak najszczybczej
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 17:06   #8
florena
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Góra
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
jasne ze dobrze ze o tym mysli, ale to wlasciciel decyduje moga czy jego psy miec maliuchy czy nie. a teras to mialo taka mysl- ze jesli beda razem to i beda rozmnazane,bo rodowodowo to mozna.

ale to nie moj interes zycie dobrego domu i jak najszczybczej
Nie bardzo rozumiem skąd ta złośliwość , rozmawiałem z Małgosią rozważając wszystkie za i przeciw co nie znaczy że definitywnie podjąłem decyzję.
Wiem coś o psach z adopcji ponieważ oprócz Medi której los znają wszyscy , mam jeszcze 2 owczarki które znudziły się właścicielom i sukę Bernardyna bo była największa z miotu i "jakaś taka dziwna" , powiem inaczej tylko Noris trafił do mnie od szczeniaka bez przygód życiowych.Wszysycy wiemy jakie są wilczaki i dlatego polecając kogoś na nowego właściciela , czy wręcz namawiając kogoś na adopcję wilczaka , będziemy czuli się współodpowiedzialni za jego los.Dlatego jeśli w najbliższym czasie nie znajdzie sie odpowiedni własciel , wrócimy do sprawy adopcji Ervina - pozdrawiam - Zbigniew
florena jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 17:50   #9
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Quote:
Pomożemy szukać nowego domu.
Dzięki Zbyszku, znając Twoje ogromne serce wiedziałam, że nie zostaniesz obojętny. Pomoc każdego w szukaniu domu dla Ervina jest bardzo dla mnie cenna a tych, którzy w niesieniu pomocy już się sprawdzili - bezcenna.

Quote:
A ja myśle, że nie powinno się brać na swoje barki zbyt wiele...
Małgosiu, masz świętą rację. Dziękuję Ci bardzo za zabranie głosu w tej sprawie i zamieszczenie informacji o Ervinie na swojej stronie.
Mam nadzieję, że otoczeni ludźmi życzliwymi i chętnymi do niesienia pomocy znajdziemy szybko dom dla Ervina, tak aby nadal mógł być wesołym psem.

Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 17:57   #10
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Quote:
Pomożemy szukać nowego domu.
Dzięki Zbyszku, znając Twoje ogromne serce wiedziałam, że nie zostaniesz obojętny. Pomoc każdego w szukaniu domu dla Ervina jest bardzo dla mnie cenna a tych, którzy w niesieniu pomocy już się sprawdzili - bezcenna.

Quote:
A ja myśle, że nie powinno się brać na swoje barki zbyt wiele...
Małgosiu, masz świętą rację. Dziękuję Ci bardzo za zabranie głosu w tej sprawie i zamieszczenie informacji o Ervinie na swojej stronie.
Mam nadzieję, że otoczeni ludźmi życzliwymi i chętnymi do niesienia pomocy znajdziemy szybko dom dla Ervina, tak aby nadal mógł być wesołym psem.

Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 18-07-2008, 09:15   #11
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Ervin znalazł nowy dom. Od niemal dwóch tygodni mieszka w Gdańsku a właściwie w okolicach obwodnicy Gdańska, gdzie ma zarówno dużo miejsca do harców przy domu oraz niedaleko las ale także miejsce dobre do socjalizacji ze względu na teren zamieszkały.
Pierwszego dnia miał "wejście smoka" więc czekaliśmy trochę na rozwój wypadków ale pies przy wsparciu nowych opiekunów zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu i obecnie właściciel potwierdza, że wszystko jest w porządku i nie ma z nim większych problemów i mam napisać, że Ervin jest i będzie szczęśliwy. Biorąc pod uwagę te codzienne wielokilometrowe piesze wypady z Ervinem za każdym razem w inne miejsca to wrażeń mu nie brakuje . I dotyczy to zarówno Ervina jak i nowego właściciela .
Może "wilczakowcy " z Gdańska i okolic zauważą gdzieś Ervina przy tej okazji na trasie.
Mam nadzieję, że Ervin wraz ze swoją nową młodą pańcią i jej tatem pojawią się na jakiejś wystawie lub spotkaniu w wilczakowym gronie a jak tylko skończą się im problemy z internetem to liczę na jakąś fotkę.

Życzę więc powodzenia nowym właścicielom i wielu fantastycznych wrażeń jakie niesie za sobą życie z wilczakiem .
Dziękuję wszystkim pomocnym a w szczególności Małgosi i Wojtkowi, na których zawsze można liczyć.
Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 18-07-2008, 09:39   #12
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

I kolejny happy end.. zyczymy powiodzenia..
I nech juz więcej nie będzie takich stytuacji
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 18-07-2008, 23:57   #13
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Powodzenia!
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 19-07-2008, 00:50   #14
justi
Junior Member
 
justi's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: dortmund
Posts: 143
Send Message via Gadu Gadu to justi
Default

to mnie takze cieszy i siostrzyczke....powodzenia w nowym domku
justi jest offline   Reply With Quote
Old 21-07-2008, 18:41   #15
tom3k1214
Junior Member
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2
Send Message via Gadu Gadu to tom3k1214
Wink jak zabrac sie za zakupienie Wilczaka?

Witam ! czy w okolicach krakowa mozna zakupic wilczaka? i ile sie czeka na szczeniaka a takze po ilu miesiącach mozna szczeniaka zabrac od matki ?
tom3k1214 jest offline   Reply With Quote
Old 21-07-2008, 22:54   #16
Hexeann
Junior Member
 
Hexeann's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Kampinos
Posts: 97
Default

Quote:
Originally Posted by tom3k1214 View Post
Witam ! czy w okolicach krakowa mozna zakupic wilczaka? i ile sie czeka na szczeniaka a takze po ilu miesiącach mozna szczeniaka zabrac od matki ?
Sorry, ale zakupić to można filet mrożony 3 gatunku w Tesco.
Nie ma punktów dystrybucyjnych Wilczaków ani w okolicach Krakowa, ani też w innych.
Wydaje mi się, że chęć posiadania CSV nie powinna być ukierunkowana umiejscowieniem geograficznym hodowli.
Nie obraź się, ale post sformułowany został mocno niefortunnie.
Polecam lekturę tego forum.

pozdrawiam
Hexeann
Hexeann jest offline   Reply With Quote
Old 21-07-2008, 23:36   #17
tom3k1214
Junior Member
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2
Send Message via Gadu Gadu to tom3k1214
Default

tak wiem zle to sformulowalem ale co mam zrobic zeby wilczak stal sie mieszkancem mojego domu ?
tom3k1214 jest offline   Reply With Quote
Old 21-07-2008, 23:41   #18
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

juz napisal Hexeaan. najpierw przeczytac wszystko co tu jest. duzo odpowiedzi znajdzies. potem spotkat sie z nimi w realu i pogadac z wlascicielami i hodowcami. potem juz oni powiedza czy mozes miec takiego psa czy nie. a potem... zobaczymi jak pojdzie te pierwsze punkty.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 11-05-2010, 20:53   #19
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Bozenko, czy masz moze jakies namiary na Ervina?
Moze wlasciciele chcieliby sie spotkac?
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 12-05-2010, 04:02   #20
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Mam namiary, tak w ogóle to fajnie, że o nim pamiętasz, podam Ci wszystko na priva po 25 maja jak wrócę z Anglii ba mam w domu adres i telefon. Trochę mnie przestraszył ten tytuł na forum, bo myślałam, że znów Ervinek szuka domu.
pozdrawiam
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org