Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > _Administrace

_Administrace Otázky spojené s Wolfdog.org, databází a další technické záležitosti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-10-2011, 13:09   #41
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

No vidíš a ty mi zas běhaj v pohodě... právě z těchhle důvodů mi přijde vždycky lepší nechat starej web o něco dýl a novej otestovat a vychytat chyby. Taky to, že půlku mám sice česky, ale druhá je mix nagličtiny a polštiny mi přijde zbytečný a to jsou ty nejmenší chyby.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2011, 13:51   #42
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Ty seš fakt hroznej rejpal...
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2011, 14:01   #43
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Proč to považuješ za rejpání? Napsal jsem proč si myslím, že by to šlo líp a jak Napsal jsem co jim nechodí nebo chodí špatně, aby věděli na čem pracovat, tak co je špatně?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2011, 14:13   #44
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Tohle mi přijde jako rejpání:

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
...právě z těchhle důvodů mi přijde vždycky lepší nechat starej web o něco dýl a novej otestovat a vychytat chyby.
... a to jsou ty nejmenší chyby.
Občas mám z tebe pocit, že si připadáš jako pámbů. Všechno víš nejlíp, všude jsi byl a od všeho máš klíče. Ale to je fuk.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2011, 14:25   #45
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tohle konkretně je osobní zkušenost a teď mám i srovnání. Když jsme dávali dohromady nový web na jiném portale, tak jsme to nejdřív testovali sami, pak nechávali testovat uživatele a ti nám pomáhali najít chyby na které nepřišel nikdo před nimi. To mi přijde lepší než okamžitě nahodit nový web s mnoha chybami a spolíhat na to, že když už se někdo ozve, tak moji reputaci zachrání někdo komu se to zdá v pohodě. Mám srovnání, proto píšu, že by mi to přišlo lepší jinak. Když už to admini udělali takhle, tak musí počítat s tím, že se někdo ozve... a astejně tak asi mohli spolíhat na to, že se jich někdo zastane, takže všechno podle plánu.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 10:55   #46
Rhilien
Junior Member
 
Rhilien's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Madrid, Spain
Posts: 82
Send a message via Skype™ to Rhilien
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Tohle mi přijde jako rejpání:



Občas mám z tebe pocit, že si připadáš jako pámbů. Všechno víš nejlíp, všude jsi byl a od všeho máš klíče. Ale to je fuk.
To je jen zpusob vyjadrovani myslim..Undertaker bude asi nejake ohnive znameni..mozna
__________________
I pad na hubu je pohyb kupredu...
Rhilien jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 10:59   #47
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Tohle mi přijde jako rejpání:

Občas mám z tebe pocit, že si připadáš jako pámbů. Všechno víš nejlíp, všude jsi byl a od všeho máš klíče. Ale to je fuk.
Zajimaly by me Vase zkusenosti s vyvojem nebo rozjezdem nejakeho webu, popripade portalu. Undertaker je evidentne ma a vi o cem mluvi. Nemyslim si, ze se jedna o nejaky rejpani, ale o konstatovani vlastnich zkusenosti. Vidim, ze tady se nic nemeni, nikdo si nesmi dovolit zadnou pripominku, nedejboze konsrtuktivni kritiku....
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 11:01   #48
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

znovu po 14 dnech
Dobrý den, nevím kdo momentálně zpravuje wolfdog, ale vkládala sem inzerát přes svůj nick tady a místo mých údajů, jsem nějaký Danny z Bratislavi ( pán sice má Aryu ale z Devinskej, já mám fenu Arya Arqeva). Mohla bych požádat o opravu ůdajů v tomto inzerátu? http://www.wolfdog.org/site/cs/dbase/litters/1425 na
Název chovatelské stanice: s Divokou krví
Adresa: Letecká 657/43
Město: 16100 Praha
Stát: česká republika
WWW: http://sdivokoukrvi.wbs.cz
E-mail: [email protected]
Telefon: 773126850
Další kontaktní info: forum Alissea

Děkuji předem
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 12:57   #49
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
Zajimaly by me Vase zkusenosti s vyvojem nebo rozjezdem nejakeho webu, popripade portalu. Undertaker je evidentne ma a vi o cem mluvi. Nemyslim si, ze se jedna o nejaky rejpani, ale o konstatovani vlastnich zkusenosti. Vidim, ze tady se nic nemeni, nikdo si nesmi dovolit zadnou pripominku, nedejboze konsrtuktivni kritiku....
Díky, opravdu to nebylo myšleno jako rejpání a třeba se to někdy bude hodit někomu jinýmu. Prostě přechod na nový web se dá udělat líp, o nic jiného mi nešlo. Je lepší zkrátka nechat testovat a doladitco se dá ještě před ostrým spuštěním. Třeba Alza to měla teď taky tak a výsledek je jasný. Nový web je neříkám bez chyb, ale hned po spuštění plně provozuschopný.

Rhilien, já mám hlavně pocit, že Undertaker bude trošku tvrdohlavý znamení
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 13:30   #50
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Alissea View Post
znovu po 14 dnech
Dobrý den, nevím kdo momentálně zpravuje wolfdog, ale vkládala sem inzerát přes svůj nick tady a místo mých údajů, jsem nějaký Danny z Bratislavi ( pán sice má Aryu ale z Devinskej, já mám fenu Arya Arqeva). Mohla bych požádat o opravu ůdajů v tomto inzerátu? http://www.wolfdog.org/site/cs/dbase/litters/1425 na
Název chovatelské stanice: s Divokou krví
Adresa: Letecká 657/43
Město: 16100 Praha
Stát: česká republika
WWW: http://sdivokoukrvi.wbs.cz
E-mail: [email protected]
Telefon: 773126850
Další kontaktní info: forum Alissea

Děkuji předem
Co takhle zkusit napsat soukromou zpravu primo uzivateli Admin (popr. mejl)? Pohybuju, ze si toho v threadu jen tak vsimne.
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 13:33   #51
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
Co takhle zkusit napsat soukromou zpravu primo uzivateli Admin (popr. mejl)? Pohybuju, ze si toho v threadu jen tak vsimne.
obojí napsáno před 20 dny, jak mejl, tak tady přes kontakt tak zprávu. Zkouším všechno co se dalo
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 13:40   #52
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Nic se nedá... to, že jsi Aryu prodala na Slovensko okamžite napráskám Jiřině
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 13:42   #53
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Alissea View Post
obojí napsáno před 20 dny, jak mejl, tak tady přes kontakt tak zprávu. Zkouším všechno co se dalo
Mno parada, je videt pristup adminu. Trosku mi to pripomina poslani mejlu do KCHCSV
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 13:53   #54
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Nic se nedá... to, že jsi Aryu prodala na Slovensko okamžite napráskám Jiřině
Klidně v sobotu jsem měla sebou jen její dvojnici
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 14:03   #55
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
... poslani mejlu do KCHCSV
Můžeš být konkrétnější? Komu jsi psal (a na jakou adresu) a on ti nevyhověl nebo neodpověděl?
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 14:07   #56
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Já také zadávala inzerát a i psala adminovi a každý den čekám jestli se to tam objeví a kde nic tu nic! Docela bych ty štěňata potřebovala inzerovat, kor v tý konkurenci co toudle dobou bude..
Údaje o odchovech na wolfdog dodávám tak nevim kde je problém - ??
Jestli to ted má trvat 3 týdny jak píše Terka, bývala bych ho podala už při krytí..
Myslím že se tu někde upozorňovalo že se nebudou nějakou dobu dělat aktualizace, ale to jde třeba u výsledků výstav, kde to taky bylo vidět, ale ty přece jen nejsou tak aktuální, ale ta inzerce celkem jo!! Navíc výsledky výstav tu nové jsou.. teda vlastně jeden..
__________________
CHS Norský vlk
www.vlcanda.estranky.cz
http://vlcanda.rajce.idnes.cz/
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 16:38   #57
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Vůbec se nechci admina zastávat nebo něco omlouvat ALE :

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Třeba Alza to měla teď taky tak a výsledek je jasný. Nový web je neříkám bez chyb, ale hned po spuštění plně provozuschopný.
No super. Web Alzy spočítám kolem nějakých 50-100 tisíc Kč za práci programátorů a převodu dat. Tak já Ti pošlu číslo účtu a můžeš nám tam tu nižší částku poslat, zaplatíme programátora a bude to natotata. Problém je v tom, že Wolfdog.org jede od svého počátku jako absolutně neziskový web, který dělá parta lidí ve svém volném čase zadarmo. Tedy spíše než "neziskový" je lepší definice "silně ztrátový", protože tihle lidé tomu věnují svůj čas, peníze a námahu o čemž vědí, že se jim nikdy nevrátí.
I mně štve, že nový web není stále hotov a že přidávání nových dat nyní trvá tak dlouho, ale chápu, že admin a programátor nemají každý den čas se tomu věnovat. Přidávání dat bohužel nefunguje tak rychle proto, že běžně je přidává 5-6 lidí, ale kvůli přestavbě webu bylo nutné všem vypnout jejich administrační práva, takže vše nyní přidává jen programátor.
Je jistě super zpráva, že náš web je tak důležitý, že mnozí spoléhají při prodeji štěňat především na něj. Ale na druhou stranu není úplně zdravá situace, že prodej štěňat je závislý převážně na inzerci na jednom webu .
Doufejme, že se podaří web co nejdříve plně uvést do provozu a že pozitiva, která bude nabízet, zdaleka převáží problémy, se kterými se v současnosti všichni potýkáme.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 17:31   #58
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Rozhodně to není tak, že by se někdo spoléhal s inzercí jen na wolfdog, alespoň u nás rozhodně ne, ale je to inzerce zahraniční, jinak tu českou máme poměrně ošéfovanou a pořád se na tom pracuje..
__________________
CHS Norský vlk
www.vlcanda.estranky.cz
http://vlcanda.rajce.idnes.cz/
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 17:35   #59
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Vůbec se nechci admina zastávat nebo něco omlouvat ALE :



No super. Web Alzy spočítám kolem nějakých 50-100 tisíc Kč za práci programátorů a převodu dat. Tak já Ti pošlu číslo účtu a můžeš nám tam tu nižší částku poslat, zaplatíme programátora a bude to natotata. Problém je v tom, že Wolfdog.org jede od svého počátku jako absolutně neziskový web, který dělá parta lidí ve svém volném čase zadarmo. Tedy spíše než "neziskový" je lepší definice "silně ztrátový", protože tihle lidé tomu věnují svůj čas, peníze a námahu o čemž vědí, že se jim nikdy nevrátí.
I mně štve, že nový web není stále hotov a že přidávání nových dat nyní trvá tak dlouho, ale chápu, že admin a programátor nemají každý den čas se tomu věnovat. Přidávání dat bohužel nefunguje tak rychle proto, že běžně je přidává 5-6 lidí, ale kvůli přestavbě webu bylo nutné všem vypnout jejich administrační práva, takže vše nyní přidává jen programátor.
Je jistě super zpráva, že náš web je tak důležitý, že mnozí spoléhají při prodeji štěňat především na něj. Ale na druhou stranu není úplně zdravá situace, že prodej štěňat je závislý převážně na inzerci na jednom webu .
Doufejme, že se podaří web co nejdříve plně uvést do provozu a že pozitiva, která bude nabízet, zdaleka převáží problémy, se kterými se v současnosti všichni potýkáme.
Pavle tohle vůbec není o penězích, ale o systému práce. Argument, že to někdo dělá zadarmo je sice fajn, ale sem vůbec nepatří. Opravdu nechápu, proč nemohl nový web ještě měsíc počkat než se tam dodělá co je potřeba, aby byl aspoň rozumně funkční. Právě o tom mluvím... hodně lidí spoléhalo na to, že jim wolfdog s inzercí pomůže a ono nějak ne. Potom se nemůžeš divit, že i ten, kdo je v týhle oblasti začátečník vám omete o hlavu, že je celkem fatální chyba mít web do půlky rozkopanej, funkčnost mizivá a posun kupředu velmi velmi pomalý.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 17:45   #60
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Pavle tohle vůbec není o penězích, ale o systému práce. Argument, že to někdo dělá zadarmo je sice fajn, ale sem vůbec nepatří. Opravdu nechápu, proč nemohl nový web ještě měsíc počkat než se tam dodělá co je potřeba, aby byl aspoň rozumně funkční. Právě o tom mluvím... hodně lidí spoléhalo na to, že jim wolfdog s inzercí pomůže a ono nějak ne. Potom se nemůžeš divit, že i ten, kdo je v týhle oblasti začátečník vám omete o hlavu, že je celkem fatální chyba mít web do půlky rozkopanej, funkčnost mizivá a posun kupředu velmi velmi pomalý.
Jenže pokud sis nevšiml, tak starý web byl po hackerském útoku jen mizivě funkční také. Byla možnost nechat ho běžet a přidělávat si problémy nebo najet na nový systém, ještě lépe zabezpečený a holt se smířit s tím, že bude také jen omezeně funkční, ale už s perspektivou, na rozdíl od toho starého.
A peníze sem patří, když nás srovnáváš s nejtvrdším komerčním webem.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org