Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2010, 19:52   #61
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Auu Tai kai isigysi suny tai tada ir burnok o db galetum bishki ir patilet su savo komentarais ir procentais ir panasiom nesamonem istrauktom is knygu ar is google.lt;]]]]...dv prisiminsim visi kas kada koki suny turejo priesh simta metu ir kaip su juo elgiesi.db mes snekam butent apie db.Kai jau uztikrinsi savo suniui "roju";]]]]tada bus kita kalba, o db mergyt paprasysiu i mane net nesikreipt ir su manim nediskutuot pupa nes nei as tave zinau nei ka;]]]]Kaip sakant maziau siutimo , daugiau davimo;]]](kas matyt tau tikrai negresia);]]]
Nes apart tavo kazkokiu durnu komentaru dar nieko protingo neisgirdau, ir jai nori izeidinet tai gali man i privata rasyt mielai tau atsakysiu ...

Last edited by Lauryte; 29-11-2010 at 20:10.
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 20:21   #62
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

visų pirma tai aš nei pupa, nei mergytė, nei kas nors iš tos temos....

Last edited by auuuu; 29-11-2010 at 22:13.
auuuu jest offline  
Old 29-11-2010, 20:26   #63
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Sauliau, bet Majos kažkodėl nepuola? Ar irgi pilna palaidų šunų puldinėja nuolat? Mus su Bru yra kartą puolęs šuo, bet šeimininkas jį greit pasiėmė ir mums baisiau buvo tai, kad kartu ėjo patinas Argentinos dogas, kuris galėjo bet kuriuo metu netekti kantrybės (mat Bruknę puolė kitas palaidas patinas). Kad mažiukas užpultų ir padarytų kažkokią žalą... Nu laksto jie aplinkui ratu, kiauksi, nu nervina, bet REALIOS žalos nepadaro. Ir jei šunį vedi taip, kad jo galva būtų pakelta, jis taip pat kitam, mažam, aplink lakstančiam šuniui nieko nepadarys. Jei aišku šeimininkas nenorės. O tam, kad šuo, būdamas su antsnukiu, galėtų sugriebti ir papurtyti kitą šunį, reikia ir šeimininko noro, pripažinkim. Beje, nežinau apie kokį laikotarpį tu kalbi, bet bent pastaruosius keletą metų retai kada tenka sutikti agresyvių šunų. Tikrai.

Nežinau, Laura, su kuo tu ten paskambinus kalbėjai, bet bent Vilniaus mieste buvo toks punktas taisyklėse, kad palaidas šuo gali būti vedžiojamas "nuošaliose, žmonių mažai lankomose vietose". Taip kad mano minėtu atveju šis punktas nėra pažeidžiamas.

Beje, kalbėjimo tonas, žodynas bei kalbos kultūra net ir forumuose labai gražiai parodo žmogaus pagarbų (ar nelabai ) požiūrį į aplinkinius. O tikėtis, kad mus gerbs, nors patys negerbiam kitų irgi mažų mažiausiai naivoka.

P.S. Tokiose diskusijose man įkyriai į galvą skverbiasi viena mintis... "The dog is a reflection of his master" (beje, citata VA pradininko/kūrėjo Max von Stephanitz)
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 20:37   #64
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

trukt uz vadziu vel is pradziu
vaiva citata gera, gaila tik kad Stephanitzui nepavyko islaikyti savo VA iki sio laiko

merginos ( manau suprantat kurios) easy bo nubanysiu kokiai savaitei nervam nuraminti.

geriau papasakokit, kaip jusu vejas siandien nenunese
__________________
wolfin jest offline  
Old 29-11-2010, 21:19   #65
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Dw panos jai norit rietis rasykit man privaciai Visom atsakysiu mielai...
Jei žmonės norėtų rietis, tai taip ir padarytų.
Negi taip sunku suprast, kad galbūt yra norinčių, kad šunys su šeimininkais Lietuvoje galėtų be antsnukių vaikščioti po miestą, eiti į parkus, kuriuose šunys bėgiotų be pavadžių, važinėti be problemų autikais, sėdėti kavinėse. Kad nereiktų idiotiškų ribojimų dėl šunų skaičiaus bute. Kad nereiktų (vėl) kaimynų sutikimų, norint įsigyti šunį. Kad kaimynai ne bėgtų, o prieitų paglostyt. Kad mamos vaikų netemptų į kitą gatvės pusę nuo šuns. O kiekvienas konfliktas, kiekvienas šuo, kuriam leidžiama kratyti, kaip tu išsireiškei, tą "mėsgalį" (kažkam tai labai mylimas draugas, gal net vienintelis artimas padaras, ypač kai apie tas bobutes kalbam) tą siekiamą situaciją nutolina. Kiekvienas mūsų gali padaryti maximumą su savo šunimi ir jei tarkim bent tie, kurie šį forumą skaito, galės šimtu proc užtikrinti, kad jų šuo niekada nekels pavojaus nei žmonėms, nei kitiems šunims, mes per žingsnį priartėsim prie idiotiškų draudimų ir suvaržymų panaikinimo.

O rašydama apie kalbos kultūrą turėjau omeny, kad tu net nesivargini rašyti be klaidų - taip rodai nepagarbą pašnekovams.
Pareiškimai apie "mergom matyt sikna lb niezti pasirieti ir jos riejasi, matyt neissiduksta namie"... Na taip, tokiais žodžiais tu daugiausiai pasakai apie save, ne apie kitus.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 21:23   #66
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nu man irgi kartais klavisai pasimauna ir he, he ... man turbut pavyko numoderuot
eik sausainiu recepta rasyt daba
__________________
wolfin jest offline  
Old 29-11-2010, 21:27   #67
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
nu man irgi kartais klavisai pasimauna ir he, he ... man turbut pavyko numoderuot
eik sausainiu recepta rasyt daba
Na vienas dalykas kai pasimauna, kitas dalykas, kai piktybiškai rašoma. Na kaip tuose "Kreivo veidrodžio atspindžiuose" SM Sausainiai jau kitoj temoj, eik ieškot Ir - šaunuolė - nieko nepradanginai tikrai
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 01-12-2010, 15:23   #68
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Neseniai pabuvojau tokioj situacijoj: einam pavakariais parke trise su trimis šunimis (Parsono Raselo terjerė ir du baltieji šveicarų aviganiai), visi parišti pavadžiais ir be antsnukių (šeimininkai kontroliuoja, kad prie kitų žmonių ir gyvūnų neitų, prasilenkiant šunys laikomi prie šono ant trumpų pavadžių). Ir sutinkam vyrą, atvažiavusį parkan su savo dideliu juodu šuniu. Pamatom jį, laikantį šunį už antkaklio. Pokalbis. Jis:
- Ar jūsų šunys draugiški?
- Dantis turi. - einam nestabdydami pro šalį.
- Tai gerai. - Ir paleidžia savo šunį laisvai, o tas ramiai eina link mūsiškių apsiuostyt.
- Pasiimkit savo šunį, mes nenorim jo palaido (jis ir be antsnukio) šalia saviškių.
- Taigi nieko tokio, tegu apsiuosto. Kas čia baisaus?
- O čia Cane corso?
- Taip.
- Pasiimkit savo šunį.
- Tegu pažaidžia šunys, jie išsiaiškinti moka. O jei ir kas, tai nuvažiuoji pas veterinarą ir susiūna, baisaus čia daikto.

Toks šuns šeimininko požiūris - "paprastas" šuns lopymas kaip kokios kojinės - kažkaip ne itin nuskambėjo, tuo labiau, kad veislė tai galinga. Baigėsi tuo, kad prie mūsų priėjusį corsą paėmėm už antkaklio, atitraukėm nuo savų ir darkart pasakėm, kad pasiimtų. Pamatęs, kad nenorim "šuniukų pasižaidimo", pasiėmė. Tai ką ir kalbėti apie tai, kad LT šunų šeimininkai yra sąmoningi (dar per mažas jų procentas, nors tikrai yra). Ir nuo auginamos veislės tai nepriklauso. O ir elementarios pagarbos kitiems dar dažnai trūksta.
Guu jest offline  
Old 02-12-2010, 09:31   #69
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Sveiki visi,
Pagaliau man leido prisijungti prie forumo (anksciau vis error pasidarydavo rasyti neduodavo).
Del puolimo ir gynybos tai visgi manau Laura (kreipiuos i tave), kad turetum paklausyti, ka mandagiai Vaiva bando paaiskinti. Problema yra ne tame, kad tavo suo papurte pakrate kita palaida suni, bet tai, kad tuo didziuojiesi ir manai, kad toks elgesys pavyzdinis. Pvz. as didziujuosi priesingai, kad kai palaidas suo (kale misrune ugio man iki keliu) pribegusi prie Mijos puole dantimis (issipese keli plaukai bet odos negrybztelejo del greitos reakcijos) tai sioji nepuole atgal, bet sukdamasi ratu (vengdama kandimo) parverte kita suni ant nugaros (pilvu i virsu), prispaude savo letena ir stipriai laikydama nieko nedare. Atejo misrunes seimininkas labai atsiprase uz savo suns elgesi, nes kale nutruko nuo pavadzio, pasidomejo ar zala nepadaryta. Kai buvo maza Mija labai mego urgzti ant kitu sunu ir "rautis", bet toks elgesys man nepatiko, jeigu as buciau skatinusi toki elgesi neaisku, koks suo butu uzaugintas. Atmink Laura (vel kreipiuosi i tave), kad musu sunys turi ganetinai stipru sukandima ir didelius dantis (turbut visi zinome, kaip nesunkiai kaulus traisko), tai net netycia gali suo padaryti zalos. O jeigu pribegs vaikas is kampo ir pagriebs tavo suni uz uodegos (nes uodega pukuota ir taip norisi vilka paciupineti), o tavo suo ivertins tai kaip puolima, baisu net isivaizduoti pasekmes. Kalba eina ne apie tai, kaip elgiasi suo, bet apie tai, kaip tu toleruoji elgesi ir kaip ji suvaldai. Jeigu tavo suo klauso taves ir turi komanda "paleisti, neliesti ar dar kokia kita" tai viskas gerai ir nelaimiu isvengsi, bet jei ne tuomet nukentesime visi. O del palaidu suneliu tai visuomet galima graziai paprasyti, kad prisiristu seimininkai. Tokia yra mano nuomone ir tu, Laura, gali i ja nereaguoti ir neatsakineti, nera vykdomas taves puolimas, kaip atrodo is tavo zinuciu, tiesiog bandoma diskutuoti ir savo poziuri atskleisti. Manau esame visi pakankamai suauge, kad moketume priimti ir kitu nuomone, net jeigu ji kardinaliai skiriasi nuo savosios.
__________________
www.dropshots.com/Imija
giedrë jest offline  
Old 03-12-2010, 17:03   #70
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Jai visi gerai skaito zinutes tai turetu matyt apie ka as ten rasau.O rasau apie tuos atvejus ir dar 100 karta pakartosiu kai seimyninkas nereaguoja i tavo prasyma paimt suny ir kai seimyninko isvis nera salia o kazkur velniai zino kur.Dar karta kartoju as nesneku apie tuos sunys kuriuos seimynikai pasikviecia as sneku apie tuos kuriem px kad ju sunys palaidi.Nzn ismokyt kada nors skaityt zinutes ne taip kaip jum atrodo o kaip raso kitas ir ka bandau jau nzn 100 karta paaiskint nes jau ta pati tikrai uzknisa po 100 karta kekvienam rasyt.Dar karta sakau jai seimyninkai pasijema ta suny tai viskas ok bet yra kurie skaito kad tai yra normalu kad kitas suo puldyneja.O del vaiku tai as ir galiu parasyt o jai vaikas pribegs ir ispirs suniui?Tai uz tai as turiu ji pagirt?Ne as visiskai laikausi savo nuomones ir tegu mano kad blogai ar ne.As netoleruoju paliaistu be prieziuros sunys ir netoleruosiu tokio dalyko niekada tai va.Jau daugiau man atrodo to pacio rasyt nereikia tiesiog perskaitikyte taip kaip as bandau paaiskint ir neiskreipkite zodziu.O del nuomoniu lb teisingai parasei kekvienas daro savo nuoziura ir pagal save.
Lauryte jest offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org