Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2012, 03:09   #11
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Co do moich miotów, to ja specjalnie nie dodaj nowych zdjęć, bo mi sie podoba zestawienie jak były małe, poza tym u mnie sa ODRAZU odnośniki do galerii, gdzie można zobaczyć jak wyglądają aktualnie, a i na FB ciągle je uaktualniam, gdzie znacznie więcej ludzi zagląda.
Ale mnie nie interesuje FB. Chyba nie uwazasz, ze ktokolwiek bedzie chodzil po FB i sciagal fotki do bazy! Chodzi mi o to, ze baza powstaje na podstawie tego co robia hodowcy. Jesli nie dodaja danych to ich tam nie ma.... A doskonale pamietam, ze diabelnie dlugo trwalo zanim u Twoich pojawily sie nawet same imiona...
Dziwi mnie, ze oczekujesz, ze baza bedzie super, podczas gdy sama zaliczasz sie do hodowcow, ktorzy wlasnie powoduja, ze taka super nie jest, bo ma spore luki.
Oczywiscie masz takie prawo. Mozesz wcale im nie wysylac danych. Ale postepujac w ten sposob nie powinnas krytykowac, ze baza nie jest taka jaka byc powinna, bo sama jestes w pewnej czesci odpowiedzialna za taki stan rzeczy.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Zresztą, ja nie muszę mieć dokładnych zdjęć, bo moja strona TO NIE OFICJALNA, MIĘDZYNARODOWA BAZA!
Oczywiscie, ze nie musisz. Ale po co wtedy pisac, ze dane sa niekompletne. Kto ma uzupelniac dane TWOICH psow jak nie Ty sama.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
To tak jakbym się czepiała, że twoje trzyletnie 'szczeniaki' ciagle mają zdjęcia jako kilku miesięczne!
Kula w plot. Jesli nie ma fotek to JEDYNIE dlatego, ze nie zostaly MI przeslane. A nie dlatego, ze ja zawalilam swoja prace jako hodowca nie przesylajac ich danych do bazy.
Taka mala, acz istotna roznica miedzy nami.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Ale mi tu nie o to chodzi, tylko skoro podjęłaś się takiego wyzwania to może albo rób pierw podstawe porzadnie, a reszte, udokumentowaną, proszę bardzo dodawaj również! Nie mów mi, że nie oferowałam pomocy!
Czy Ty nadal nie lapiesz! NIE MA OCHOTY robic bazy. Nie interesuje mnie to! Tak jak pisalam Gadze - cala zabawe z baza zabijaja rosczeniowo nastawieni hodowcy. Ja poswiecilam jej kilka lat mojego zycia.
Ale Ty... Nic straconego. Sidaj i rob nowego leszego wolfdoga. Z LEPSZA i doskonale UDOKUMENTOWANA baza danych. Zrob to PORZADNIE!!!
Masa wilczakowcow bedzie ci dozgonnie wdzieczna. I pisze to serio.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Zreszta chocby fakt, ze wysyła sie po kilka razy (nie tylko ja) dane miotów, planowane mioty, osiągniecia, wyniki badań, aktualne zdjęcia i trzeba pisać ileś razy, po kilkanaście razy wypełnia się tabelki, a i tak nie widać zmian.. to znaczy chyba, ze ktoś tu pomieszał priorytety.
A wiesz dlaczego? Bo kolejni modzi wieja ile sil... Bylo juz sporo osob, ktore oferowaly pomoc i zaczynaly pomagac. Wysiadaly po miesiacu, po pol roku p roku. WSZYSCY dochodza do wniosku, ze to nie ma sensu. Ze oferuja swoj wolny czas, swoja prace, a jedyne co dostaja do mase chamskich emaili, ze sie ociagaja, ze nie pracuja tak jak powinni, ze zamiast pracowac dla innych maja czelnosc powodowac zaleglosci... Wybacz, ale nie znam takiego idioty, ktory chcialby sie w to bawic. Aby oferowac swoj wolnu czas i pracowac za darmo a dostac jedynie wiadro pomyj...

I ta Twoja wypowiedz jest doskonalym przykladem co czeka kazdego kto chcialby przejac moderacje polskiego forum... Czego bedzie musial sie nasluchac...
Ja nic mam pozycje moda dozywotnio, bo watpie, by ktos mial ochote sie w cos takiego wpadkowac.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Ja swoją stronę równie dobrze, mogę zlikwidować, dla mnie ważniejsze jest to, że mam stały kontakt z właścicielami i staram się pisać newsy nie tylko o moich psach, ale i szczeniakach, nie wrzucam samych zdjęć, ani nie kopiuje tematów, byle było cos na stronie, tylko dodaje coś od siebie.
Shaluka, nie wiem do kogo pijesz, ale zostaw podobne tematy. Na serio - nie prowokuj, bo ludzie zaczna pisac o kreowaniu sielankowych wizji niektorych hodowli strasznie kontrastowych do mrocznej rzeczywistosci...
Sliczny PR to nie wszystko. Trzeba tez byc rzeczywiscie fair w stosunku do ludzi....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org