Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2012, 15:31   #11
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Podaj mi choć jeden cytat, gdzie tu bronię Edith, napisz mi gdzie ja robię Ci wyrzuty do tamtych psów???? Ostatni raz widziałam się z nią bodajże na wystawie na Węgrzech, więc wybacz, że tak się pomyliłaś. Ja nie mogę za nią nic pisac, ale jak wspomnialam, PROSZE BARDZO MOZECIE WZIAC KREW GISA.
Ale nie chodzi o krew Gisu. Masz doskonaly kontakt z Edith, wiec mozesz pomoc masie ludzi. Chodzi o maly szczegolik - krew Issara, ktory jest u Edith.

Dasz rade to zrobic? To na serio oczysci MASE psow z Crying Wolfa i ich potomkow. To na serio jest BARDZO WAZNE.
Zrobisz to, czy nadal bedziemy prowadzic pogaduszki?

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Ja pytam jednie o psy które poznałam i w których ewidentnie widzę rodziców, a skoro oboje rodzice są ze SK to co tam miało skazić ten miot?
Aga, jestes hodowca. Powinnas wiedziec cos o przekrywaniu suk innymi psami i mozliwosci, aby jeden miot mial dwoch, a pewnie i trzech rodzicow. Gadanie o watpliwosciach co do rodowodow w hodowli Edith ciagnie sie od lat. Od czasu od kiedy jej psy i suki robia wycieczki. To slowa nie Margo, ale Michaela, ktory Edith zna i zdazyl ja doskonale poznac... Jakis czas byli nawet przyjaciolmi....Tyle, ze dotad nikt sie tego nie czepial, bo Edith miala na wybiegu jedynie CzW. Ale potem pojawil sie Saarloos, a wsrod szczeniat psow z CW zaczyly pojawiac sie przedziwne szczeniaki... A wiarygodnosc Edith jako hodowczyni CsW przestala istniec.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Mnie szlag nie trafił, ja tylko zaczełam się smiac, ale Ty widać strasznie tego chciałas, coz, takie rzeczy mnie juz tylko smieszą. Bez urazy, ale do Twoich klamst, w tym slodzenia chocby na wystawach i opluwania po za nim tez się przyzwyczaiłam.
Shaluka, nigdy nie slodze i nie ciumkam. Jak mi sie jakis pies nie podoba to nigdy nie bede sie nad nim rozplywac w zachwytach, bo "tak wypada". Jak jakis pies ma fajne cechy to mowie. To nie ciumkanie, ale otwarte powiedzenie tego co mysle. Agnieszka, W ZYCIU mi zaklamania w tym temacie nie wcisniesz.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Ja się pytam o konkretne psy, choćby Gisa i Monę, jakie są dowody, na jakiej podstawie dostali znaczniki, dlaczego baza nie jest konsekwenta, że jedne maja a drugie nie, dlaczego jeden pies z miotu ma a reszta nie ( nie mam tu na myśli Gisa)?
http://www.wolfdog.org/site/pl/Contact

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Co zaś do Hanki, to to, zadna teoria spiskowa nie była, po prostu zapytała. Nie wiem co Hanka dokladnie wypisuje, juz dawno nauczylam sie nie wierzyć w zadne piekne opowieści. Szukając psa do mojej suczki, patrze na 1) rodowód 2) jakie szczenięta dał pies 3) staram się znaleźć wszystkie możliwe zdjęcia w internecie ( jesli jest daleko i nie mam mozliwosci go poznania) 4) staram sie wypytywac o charakter - nie tylko hodowcy i wlasciciela, bo wiadomo jak jest swiat skonstruowany.
Ty użyłaś Irana do Jollki mimo iż nie miał minimum i wielu potępiało ten miot, ale miałas plan, patrzylas tez na rodowod = krew, co się ceni, wiec kto jak kto, ale uwazalam, ze Ty nie powinnaś sie tego czepiać i zrozumieć, tym bardziej, ze Ish daje duże i mocne psy, wiec potrzebuje swojego przeciwieństwa, z czego i Ty doskonale zdajesz sobie sprawę.
Ja już naprawdę mam dosć tej dyskusji, pragne tylko dostac dowody i wyjaśnienie, dlaczego Gisu i reszta jego potomstwa ma -!- i co to tak naprawde znaczy, nie jest to przeciez trudne pytanie.
Agnieszka, ja ABSOLUTNIE nie krytykuje Twojego wyboru psa... Nie musisz mi sie tlumaczyc. Nawet mi nie przeszkadza, jesli Timmy nie ma minimum. Bo Istar to spora suka i ma wysokie psy w rodowodzie, wiec wedlug mnie wzrost wyciagnie, bo widac, ze wyciaga.
Ja krytykuje gadanie Hanki, ktora zawsze rzuca wielkosc psow jako argument w rozmowach i za to jezdzi po Polskich psach (choc z zasady glupota jest wrzucanie wszystkich do jednego worka), a jest tajemnica poliszynela ze psy od Uhoste tez maja problemy z osiaganiem minimum (bo wielkosc psow w tej rasie jest rosyjska ruletka nawet u Czeskich psow). I naciaganie kodow bonitacyjnych tego nie zmieni...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 13-03-2012 at 15:36.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org