Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-03-2012, 15:31   #321
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Podaj mi choć jeden cytat, gdzie tu bronię Edith, napisz mi gdzie ja robię Ci wyrzuty do tamtych psów???? Ostatni raz widziałam się z nią bodajże na wystawie na Węgrzech, więc wybacz, że tak się pomyliłaś. Ja nie mogę za nią nic pisac, ale jak wspomnialam, PROSZE BARDZO MOZECIE WZIAC KREW GISA.
Ale nie chodzi o krew Gisu. Masz doskonaly kontakt z Edith, wiec mozesz pomoc masie ludzi. Chodzi o maly szczegolik - krew Issara, ktory jest u Edith.

Dasz rade to zrobic? To na serio oczysci MASE psow z Crying Wolfa i ich potomkow. To na serio jest BARDZO WAZNE.
Zrobisz to, czy nadal bedziemy prowadzic pogaduszki?

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Ja pytam jednie o psy które poznałam i w których ewidentnie widzę rodziców, a skoro oboje rodzice są ze SK to co tam miało skazić ten miot?
Aga, jestes hodowca. Powinnas wiedziec cos o przekrywaniu suk innymi psami i mozliwosci, aby jeden miot mial dwoch, a pewnie i trzech rodzicow. Gadanie o watpliwosciach co do rodowodow w hodowli Edith ciagnie sie od lat. Od czasu od kiedy jej psy i suki robia wycieczki. To slowa nie Margo, ale Michaela, ktory Edith zna i zdazyl ja doskonale poznac... Jakis czas byli nawet przyjaciolmi....Tyle, ze dotad nikt sie tego nie czepial, bo Edith miala na wybiegu jedynie CzW. Ale potem pojawil sie Saarloos, a wsrod szczeniat psow z CW zaczyly pojawiac sie przedziwne szczeniaki... A wiarygodnosc Edith jako hodowczyni CsW przestala istniec.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Mnie szlag nie trafił, ja tylko zaczełam się smiac, ale Ty widać strasznie tego chciałas, coz, takie rzeczy mnie juz tylko smieszą. Bez urazy, ale do Twoich klamst, w tym slodzenia chocby na wystawach i opluwania po za nim tez się przyzwyczaiłam.
Shaluka, nigdy nie slodze i nie ciumkam. Jak mi sie jakis pies nie podoba to nigdy nie bede sie nad nim rozplywac w zachwytach, bo "tak wypada". Jak jakis pies ma fajne cechy to mowie. To nie ciumkanie, ale otwarte powiedzenie tego co mysle. Agnieszka, W ZYCIU mi zaklamania w tym temacie nie wcisniesz.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Ja się pytam o konkretne psy, choćby Gisa i Monę, jakie są dowody, na jakiej podstawie dostali znaczniki, dlaczego baza nie jest konsekwenta, że jedne maja a drugie nie, dlaczego jeden pies z miotu ma a reszta nie ( nie mam tu na myśli Gisa)?
http://www.wolfdog.org/site/pl/Contact

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Co zaś do Hanki, to to, zadna teoria spiskowa nie była, po prostu zapytała. Nie wiem co Hanka dokladnie wypisuje, juz dawno nauczylam sie nie wierzyć w zadne piekne opowieści. Szukając psa do mojej suczki, patrze na 1) rodowód 2) jakie szczenięta dał pies 3) staram się znaleźć wszystkie możliwe zdjęcia w internecie ( jesli jest daleko i nie mam mozliwosci go poznania) 4) staram sie wypytywac o charakter - nie tylko hodowcy i wlasciciela, bo wiadomo jak jest swiat skonstruowany.
Ty użyłaś Irana do Jollki mimo iż nie miał minimum i wielu potępiało ten miot, ale miałas plan, patrzylas tez na rodowod = krew, co się ceni, wiec kto jak kto, ale uwazalam, ze Ty nie powinnaś sie tego czepiać i zrozumieć, tym bardziej, ze Ish daje duże i mocne psy, wiec potrzebuje swojego przeciwieństwa, z czego i Ty doskonale zdajesz sobie sprawę.
Ja już naprawdę mam dosć tej dyskusji, pragne tylko dostac dowody i wyjaśnienie, dlaczego Gisu i reszta jego potomstwa ma -!- i co to tak naprawde znaczy, nie jest to przeciez trudne pytanie.
Agnieszka, ja ABSOLUTNIE nie krytykuje Twojego wyboru psa... Nie musisz mi sie tlumaczyc. Nawet mi nie przeszkadza, jesli Timmy nie ma minimum. Bo Istar to spora suka i ma wysokie psy w rodowodzie, wiec wedlug mnie wzrost wyciagnie, bo widac, ze wyciaga.
Ja krytykuje gadanie Hanki, ktora zawsze rzuca wielkosc psow jako argument w rozmowach i za to jezdzi po Polskich psach (choc z zasady glupota jest wrzucanie wszystkich do jednego worka), a jest tajemnica poliszynela ze psy od Uhoste tez maja problemy z osiaganiem minimum (bo wielkosc psow w tej rasie jest rosyjska ruletka nawet u Czeskich psow). I naciaganie kodow bonitacyjnych tego nie zmieni...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 13-03-2012 at 15:36.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 16:24   #322
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post

Nie Gaga. To ja oczekuje na FAKTY i DOKUMENTY, bo mam serdecznie dosyc wciskania mi, ze to ja poustawialam te ? i !. Masz na to dowody? [

Nasze prywatne wiadomości na ten temat gdy mi o tym opowiedziałaś, zapomniałaś już jaki miałaś ubaw z tej zabawy w chowanego?, błyskawiczne zmiany wprowadzane po przesłaniu informacji na Twoje prywatne gg (nie tylko ode mnie), bardzo jasna informacja od informatyka zajmującego się programowaniem oraz to, co wcześniej wspomniałam: zarówno Twój jak i Pauli styl pisania jest banalnie identyfikowalny.
Naprawdę nie ma NIKOGO, kto jeszcze dałby się nabierać na te głodne kawałki o oddaniu bazy.

Poza tym nie znasz podstawowej zasady walki-szacunek dla przeciwnika. Naprawdę uważasz, że masz do czynienia tylko z idiotami?
Daniela zadała pytanie cóż to za spec od rasy jest adminem i dzięki swojej wiedzy dopisuje różne cuda przy psach, na co dostała kompletnie kretyńska odpowiedź od Pauli, ze admin nie musi się znać na rasie, on tylko utrzymuje "porządek techniczny".......więc przeczytaj proszę ponownie pytanie Rybki kto informuje owego "admina" czy przesłane informacja powinny się znaleźć w bazie, czy nie. Bo ludzie czekają miesiącami na zmiany, wysyłając ponaglenia i ECHO....a z drugiej strony lekką ręką ktoś (nie admin przecież, on techniczny!) dopisuje znaczki sugerujące nieczyste pochodzenie psa. Wtopa na całego. Coś żeście się dziewczyny pogubiły....


A moje (nie tylko) pytanie jest nadal aktualne...na jakiej podstawie pojawiają się znaczki w bazie, które wpisujesz. Poproszę te podstawy...

I okiełznaj swoją paranoję- bo z Shaluką to pojechałaś kompletnie bezrozumnie-ostatni raz kiedy rozmawiałyśmy to było jakieś.......5 lat temu? Wygłupiłaś się na maksa.

Ile jeszcze wymyślisz pytań, życzeń i żądań na każdorazowo napisane pytanie o znaczniki przy psach w bazie?


Miałam nie komentowac reszty , ale tu nie wytrzymałam:
Quote:
A co do Urmahullu -(....) jestem z tego malego wojownika DIABELNIE dumna! I uwierz mi - charakteem i charyzma ma w sobie wilczaka za 10 innych....
???? bardziej dzikiego zwierzęcia nie widziałam, jak żyje....ale może to inny Urmahlullu....
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 16:24   #323
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

NAWET JAK BYM CHCIAŁA TO NIE MAM TAKIEJ MOCY!!
1) Jak większosć, nie mam teraz kontaktu z Edith, bo nie odpowiada nikomu. WIĘC WYBACZ, ALE CUDU NIE SPRAWIE I NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZĘ!
2) CO Z MOJEJ STRONY MOGE TO PROPONUJE I TO SPRÓBUJ DOCENIĆ, BO UWAŻAM ŻE JEŚLI KTOŚ OCZERNIA DANEGO PSA, TO POWINIEN CHCIEĆ TO POTWIERDZIĆ, LUB SPROSTOWAĆ!
CHCESZ TAK KREW ISARA?! JEDZ NA WĘGRY, POROZMAWIAJ Z SONIĄ ALBO KIMŚ KTO NAPRAWDĘ MA Z TYM WSPÓLNEGO. Po za tym, jest sporo miotów gdzie jest Isar i można by było by spokojnie na tej podstawie sprawdzic pokrewieństwo, jak u ludzi.
3) Ja świata nie zbawie, ale co mogę robić to robię, spróbuj to też zauważyć, a nie naskakiwać.
4) Ja chcę po prostu wiedzieć, dostac w końcu odpowiedzi na zadane pytania:
KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA PRZYZNANIE TYCH ZNACZNIKÓW?
NA JAKIEJ PODSTAWIE?
CZY SĄ JAKIEŚ DOWODY?
CO DOKŁADNIE OZNACZAJĄ?

Póki nie uzyskam odpowiedzi, nie mam zamiaru więcej wchodzić na poboczne tematy. Zadałam proste pytania, oczekuję prostych odpowiedzi, a nie manipulacji.
Teraz wybacz, wracam do pracy, bo wybacz, ale pieniądze same nie przychodzą, a oferty same się nie napisza, grafik komunii, sam sie nie rozplanuje, tak więc pozdrawiam i oczekuję prostych, jasnych odpowiedzi i dowodów.


P.S. Swoją drogą, po jaką cholerę mi tu gadasz o naciaganiu cm skoro nigdzie nie bylo pisane ze Timmy ma jakies 70cm w klebie? Czy naprawdę musisz każdego, kto ma inne zdanie niż ty wrzucać do jednego worka???? Ja bardzo czekam na ten miot, bo uważam, ze doskonale się uzupełnią. Jest wielu ludzi, w tym i ja, ktorzy mają po dziurki w nosie tego bagna i tego ciaglego pie****nia, dlatego skupiam sie na tym co robie, staram sie robic to dobrze i oczekuje, ze to w jakiś sposob juz też się przysluzy rasie. Nie robie 5 miotow rocznie, ale do tego jednego przykladam sie cala sobą, oddaje im serce i kazda minute wolnego czasu.

__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 13-03-2012 at 16:34.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 19:07   #324
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Nasze prywatne wiadomości na ten temat gdy mi o tym opowiedziałaś, zapomniałaś już jaki miałaś ubaw z tej zabawy w chowanego?, błyskawiczne zmiany wprowadzane po przesłaniu informacji na Twoje prywatne gg (nie tylko ode mnie), bardzo jasna informacja od informatyka zajmującego się programowaniem oraz to, co wcześniej wspomniałam: zarówno Twój jak i Pauli styl pisania jest banalnie identyfikowalny.
Naprawdę nie ma NIKOGO, kto jeszcze dałby się nabierać na te głodne kawałki o oddaniu bazy.
Gaga, DWA LATA TEMU (od tego czasu nie utrzymyjemy ZADNEGO kontaktu) zostalo Tobie napisane, ze przestaje byc adminem. Ze z powodu osobistych wycieczek konto to zostanie udostepnione wiekszej ilosci osob. Sam Wolfdog zostal oddany jednej osobie.

Oczywiscie Ty wiesz wszystko i wiesz najlepiej. Mozesz sobie identyfikowac, publikowac teorie, dolaczyc do Hanki i Grzesia. Prawde mowiac - nie interesuje mnie to juz. Ja swoje napisalam - jak chcesz to moge byc dla Ciebie nie tylko adminem, ale i Swietym Mikolajem. I Kroliczkiem Wielkanocnym.

Ale NIE ZYCZE sobie gadania, ze mam cos aktualizowac!!! Ani od Ciebie, ani od Shaluki, ktora jeszcze niedawno przesylala mi emaile, w ktorych "przemlym' tonie brakowalo juz tylko slow "Schneller, schneller, Schweine". Bo wlasnie z powodu takiego DENNIE ROSZCZENIOWEGO podejscia najwiekszych krzykaczy dalam sobie z tym spokoj. Chcesz cos zrobic to ZROB SOBIE TO SAMA! Ja sie tego nie dotykam i dotykac nie bede. Dla mnie to koniec dyskusji...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 19:13   #325
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
NAWET JAK BYM CHCIAŁA TO NIE MAM TAKIEJ MOCY!!
1) Jak większosć, nie mam teraz kontaktu z Edith, bo nie odpowiada nikomu. WIĘC WYBACZ, ALE CUDU NIE SPRAWIE I NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZĘ!
2) CO Z MOJEJ STRONY MOGE TO PROPONUJE I TO SPRÓBUJ DOCENIĆ, BO UWAŻAM ŻE JEŚLI KTOŚ OCZERNIA DANEGO PSA, TO POWINIEN CHCIEĆ TO POTWIERDZIĆ, LUB SPROSTOWAĆ!
CHCESZ TAK KREW ISARA?! JEDZ NA WĘGRY, POROZMAWIAJ Z SONIĄ ALBO KIMŚ KTO NAPRAWDĘ MA Z TYM WSPÓLNEGO. Po za tym, jest sporo miotów gdzie jest Isar i można by było by spokojnie na tej podstawie sprawdzic pokrewieństwo, jak u ludzi.
Nie, nie mozna - nikt tak nie bada. Za duzy margines bledu.

A Sonia mowi to samo - wplywu na Edith nie ma. Jest w Australii, a Issar u Edith.

Powiedz mi Shaluka, jak hodowca, ktorego bronisz, ze nie mozna czepiac sie jego miotow moze tak pazurami bronic sie przed badaniem, ktore ma na celu OCZYSCIC JEGO PSY Z PODEJRZEN?

Myslalam, ze Edith ucieka jedynie przed wlascicielami swoich szczeniat, ale teraz widze, ze ukrywa sie przed wszystkimi... Mozna sie tylko cieszyc, ze sprawa nabrala takiego rozglosu i zostanie wreszcie wyjasniona, bo trudno nie miec wrazenia, ze jednak cos tutaj diabelnie smierdzi!
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 19:20   #326
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Shaluka, Hanka, Grzesiek....kogo jeszcze wymyślisz? OK, wolisz iść w zaparte, choć wiesz równie dobrze jak ja, że kłamiesz w 100%. Po raz kolejny. To już Paula znalazła wyjście ratunkowe zwalając wszystko na awarie serwera... Ale jeśli taka jest Twoja nowa polityka -innym dokładać oznaczenia jako "podejrzane" - to gratuluję. Godne pozazdroszczenia.
Tak, nie kontaktuję się z Tobą, odkąd zaczęłaś te wszystkie przekręty....bo mi wstyd, że kiedyś Cię broniłam i krew mnie zalewa, że oszustwo oszustwem pogania, czego nie ruszyć

p..s nasze ostatnie rozmowy o Twoich błędach w bazie-za co mnie przepraszałaś i obiecałaś zmienić są z końca 2011r - zapomniałaś ? Zajrzyj na gg
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 13-03-2012 at 19:26.
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 19:28   #327
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Shaluka, Hanka, Grzesiek....kogo jeszcze wymyślisz? OK, wolisz iść w zaparte, choć wiesz równie dobrze jak ja, że kłamiesz w 100%. Po raz kolejny. To już Paula znalazła wyjście ratunkowe zwalając wszystko na awarie serwera... Ale jeśli taka jest Twoja nowa polityka -innym dokładać oznaczenia jako "podejrzane" - to gratuluję. Godne pozazdroszczenia.
Tak, nie kontaktuję się z Tobą, odkąd zaczęłaś te wszystkie przekręty....bo mi wstyd, że kiedyś Cię broniłam.
Gaga, w porzadku... ZAWSZE masz swoja wlasna wersje wydarzen. Z tym, ze to nie ma trace kolejnych (starych) znajomych - nie kolo mnie robi sie pustka... Nie ode mnie ludzie sie odwracaja...
Kto ze starej ekipy nadal jest z Toba....? Co, ludzie sa uzaleznieni od przekretow...? A moze sa to osoby, ktorych nie zaslepia zimna nienawisc i sami potrafia dodac 2 do 2, rozpoznac osobe, ktora chce cos zrobic, a nie tylko szukac dziwnych wymowek, aby komus dokopac wedlug wlasnego widzimisie i wymyslonych "dowodow".
Nie Gaga, to nie ja zdradzilam swoje wlasne idealy...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 13-03-2012 at 19:39.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 19:45   #328
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Nie Gaga, to nie ja zdradzilam swoje wlasne idealy...
A jednak.....
Jak masz na tyle odwagi to załóż nowy temat, przekonamy sie
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 13-03-2012 at 19:48.
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 22:21   #329
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Trochę się tu zadziało ale jak to ja też mam kilka pytań.
Niedawno korespondowałem z "adminem" na temat dodawania danych do bazy prosząc o zmianę u Andariel "Prawa hodowlane: NIE " na
"Prawa hodowlane:TAK" bo posiada takowy wpis w rodowodzie i spełnia wymogi ZKwP. Okazało się jednak że nie spełnia wymogów wolfdog.org i nie będzie ten wpis zmieniony. Ku mojemu zdziwieniu przy ostatnim przeglądaniu bazy danych w miejscu prawa hodowlane pojawił się nowy wpis "Prawa hodowlane:NO MORE" czyżbym trafił na dywanik, jak mam to interpretować ??
Ciekawy jest fakt że wolfdog.org ustanawia swoje własne standardy nadawania uprawnień hodowlanych mając za nic te obowiązujące w danym kraju czyżby wolfdog.org miał ochotę zastąpić ZKwP czy FCI ??
Pytanie o ujawnienie "admina" ponaglam bo nie wiem na kogo mam wysłać skargę za to że wolfdof.org jak i forum zawiera treści niezgodne z regulaminem ZKwP i FCI, działa na ich szkodę a w związku z tym na szkodę hodowców.
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 22:43   #330
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Quote:
Originally Posted by DanielZ View Post
Trochę się tu zadziało ale jak to ja też mam kilka pytań.
Niedawno korespondowałem z "adminem" na temat dodawania danych do bazy prosząc o zmianę u Andariel "Prawa hodowlane: NIE " na
"Prawa hodowlane:TAK" bo posiada takowy wpis w rodowodzie i spełnia wymogi ZKwP. Okazało się jednak że nie spełnia wymogów wolfdog.org i nie będzie ten wpis zmieniony. Ku mojemu zdziwieniu przy ostatnim przeglądaniu bazy danych w miejscu prawa hodowlane pojawił się nowy wpis "Prawa hodowlane:NO MORE" czyżbym trafił na dywanik, jak mam to interpretować ??
Ciekawy jest fakt że wolfdog.org ustanawia swoje własne standardy nadawania uprawnień hodowlanych mając za nic te obowiązujące w danym kraju czyżby wolfdog.org miał ochotę zastąpić ZKwP czy FCI ??
Pytanie o ujawnienie "admina" ponaglam bo nie wiem na kogo mam wysłać skargę za to że wolfdof.org jak i forum zawiera treści niezgodne z regulaminem ZKwP i FCI, działa na ich szkodę a w związku z tym na szkodę hodowców.
No pięknie Czyli Baldur, to według wolfdoga kundelek, skoro Pinki ''nie ma'' praw hodowlanych Ach to życie...
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 22:56   #331
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Mistrali View Post
No pięknie Czyli Baldur, to według wolfdoga kundelek, skoro Pinki ''nie ma'' praw hodowlanych Ach to życie...
chyba psy szczekaja nie w tym miejscu. wedlug ZNOWU ukochanej FCI suka, ktora jest starsza niz 8 lat juz nie jest suka hodowlana. moze warto troche pomyslec przed tym jak robic hysterje na forum o niczym?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 22:59   #332
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
chyba psy szczekaja nie w tym miejscu. wedlug ZNOWU ukochanej FCI suka, ktora jest starsza niz 8 lat juz nie jest suka hodowlana. moze warto troche pomyslec przed tym jak robic hysterje na forum o niczym?
Nie zrobiłam histerii, na nikogo się nie rzuciłam z pretensjami, po prostu zażartowałam. Przykre, że na wolfdogu zrobiło się tak sztywno.
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:01   #333
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

To Wolfin jest sztywna - bariera językowa i na Litwie nic nie mają
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:02   #334
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
To Wolfin jest sztywna - bariera językowa i na Litwie nic nie mają
A już się martwiłam. Dzięki
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:03   #335
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
To Wolfin jest sztywna - bariera językowa i na Litwie nic nie mają
i to cholerne dobrze, bo wystarczy tego ze polacy to maja
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:04   #336
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
i to cholerne dobrze, bo wystarczy tego ze polacy to maja

no ba
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:04   #337
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
chyba psy szczekaja nie w tym miejscu. wedlug ZNOWU ukochanej FCI suka, ktora jest starsza niz 8 lat juz nie jest suka hodowlana. moze warto troche pomyslec przed tym jak robic hysterje na forum o niczym?
Nie ma jak to nie doczytać i zmyślić sobie historyjkę żeby się z kogoś pośmiać.
Tylko kto z kogo ? Bo jak byś nie zauważyła to mam dwie suki o imieniu Andariel i kto tu histeryzuje i szczeka nie wtym miejscu co potrzeba.
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:05   #338
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by DanielZ View Post
Nie ma jak to nie doczytać i zmyślić sobie historyjkę żeby się z kogoś pośmiać.
Tylko kto z kogo ? Bo jak byś nie zauważyła to mam dwie suki o imieniu Andariel i kto tu histeryzuje
o jejku JAKI kawal Danielek zrobil ))))
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:09   #339
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

chyba chodzi o siostre, ktorej brakuje HD a nie matke Pinki uprawnienia automatycznie stracila konczac 8 lat.




A co do badan rodzenstwa i polrodzenstwa w celu ustalenia pochodzenia: Daniela pisala, ze to u psow rasowych niemozliwe ze względu na wysokie pokrewienstwo w populacji.
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2012, 23:11   #340
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
chyba chodzi o siostre, ktorej brakuje HD a nie matke Pinki uprawnienia automatycznie stracila konczac 8 lat.
kedy pisze tak to i odpowiedz jasna tu chyba brakuje badan na HD, czy znowu Wolfin przegapila gdzies pochwaly o HD A u Andariel II, to dla tego i nie ma wpisu ze jest hodowlana- proste i logiczne
oraz Admin na wszystko odpisuje- po co pisac tu na forum, kedy mozna jemu email wyslac
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org