Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > _Administrace

_Administrace Otázky spojené s Wolfdog.org, databází a další technické záležitosti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-09-2011, 11:24   #1
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default Změna?

Ahoj, na portále, kde jsem adminoval bylo zvykem, že když se překopal web, sepsalo se co je tam nově a proč, co tam třeba není a někde v článku byla zmíněna prosba uživatelům o hlášení chyb, bugů a podobně. Mně by třeba zajímalo kam se poděla nabídka dospělých psů. To už WD nebude podporovat jejich umístění?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-2011, 12:38   #2
nanno
ChS Tichý stín
 
nanno's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Kopřivnice - Mniši
Posts: 65
Send a message via ICQ to nanno Send a message via Skype™ to nanno
Default

mě by take zajimalo par věci.jestli informace ktere sem zaslal mailem budou tam vloženy a nebo jestli je budeme muset znova posilat a kam?myslim tim inzerci nove uskutečněne vrhy a informace o nich.nic co sem posilal se neaktualizovalo.a nebylo toho malo.děkuji

Hynek ChS Tichý stín -- www.wolfdogs.name
nanno jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-2011, 14:39   #3
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

To, co teď vidíte na svých obrazovkách, není definitivní verze serveru. Programátor vše postupně upravuje a doplňuje.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-2011, 17:04   #4
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

A nebylo by lepší o tom všem uživatele informovat a nechat si od nich pomoct? Kdybych podle tohodle soudil jak si jich vážíte...
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-2011, 22:52   #5
Saerithra
Junior Member
 
Saerithra's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 96
Default

Je pravda, že mohlo byt vypsané aspoň nějaké oznámení. Jsem se ráno dívala na ,normální' stránky a večer už byly nové. Provedení se mi líbí, i když jsem se napřed trochu ztrácela.
Saerithra jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2011, 20:26   #6
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Hrobaři, nerej tolik. Když přijdeš na stránky, na kterých jsi nikdy nebyl, taky se chvíli orientuješ a nikomu za to nenadáváš.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2011, 21:18   #7
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Ano, ale když vím, že mi sem chodí x stovek lidí pravidelně, překopu jim to, něco přidám, něco uberu a neobtěžuju se jim o tom zmínit, tak mi to vůči nim přijde silně nefér. Koneckonců ty lidi jim mohli pomoct. Když jsme na dnešní playzone.cz měnili web, vždycky o tom uživatelé věděli a pomáhali nám vychytat chyby. A tak mi to přišlo daleko lepší s portálem, kterej je pro lidi a zároveň by bez těch lidí nebyl. Když tady dostaneš jedinou informaci, že tohle není kompletní, tak mi to přijde bídně málo. Sesmolit článek o tom co se změnilo a proč zabere maximálně hodinu a dle mých zkušeností pak na hledání chyb na novým webu třeba 5 hodin ušetříš. Kdyby bylo kam, chodil bych na konkurenční portál.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 07:45   #8
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
....Kdyby bylo kam, chodil bych na konkurenční portál.
Tak co kdybysme ten konkurencni portal pripravili? Ja stejne pripravuju databazi (a nejakej layout + bych chtel napsat plugin do joomly) plemene CSV, s tim ze samozrejme se to snazim delat tak, aby se to dalo pouzit i na jina plemena. Takze cast bysme mohli mit hotovou a pak uz to jen rozjet. Co ty na to?
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 07:57   #9
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Máme oficiální klubové stránky. Proč nemít ještě jiné, na "pokec"? Já bych byla pro....
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 08:20   #10
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Máme oficiální klubové stránky. Proč nemít ještě jiné, na "pokec"? Já bych byla pro....
Mel jsem predstavu, ze by tam byly i zkusebni rady, karty plemene, chat, diskuze. S diskuzi by byl samozrejme problem, nebot vetsina uzivatelu je zvykla chodit sem. Mel jsem spise na mysli portal, kde by uzivatele i sami tvorili obsah portalu (podobne je tomu treba abclinuxu.cz) - psanim clanku, blogu, apod. Myslel jsem, ze hcy to rozjel na cswolfdog.com, ale nakonec jsem tam hodil jen v postate "svuj CSV blog"
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 08:21   #11
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Já myslím, že "psavých" čévéčkářů je v ČR dost, takže by web nebyl nudný....
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 08:25   #12
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Já myslím, že "psavých" čévéčkářů je v ČR dost, takže by web nebyl nudný....
Tak uz je jen oslovit (osobne nikoho neznam), jestli by nenapsali par clanku, nebo neumoznili publikovat jejich obsah z jejich webu, aby bylo na strankach neco do zacatku...
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 09:01   #13
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
Tak co kdybysme ten konkurencni portal pripravili? Ja stejne pripravuju databazi (a nejakej layout + bych chtel napsat plugin do joomly) plemene CSV, s tim ze samozrejme se to snazim delat tak, aby se to dalo pouzit i na jina plemena. Takze cast bysme mohli mit hotovou a pak uz to jen rozjet. Co ty na to?

Schválně si tipnu odkud tu databázi chceš vzít: odsud. Nebo se pletu? V tom případě by mě fakt zajímalo, kde ji hodláš sebrat.
Lidi, co tady na tom pracují, tomu musí dát minimálně hodinu každý den (nevím sice přesně kolik jich na to je, ale to je fuk) a dělají to léta.
Webů, na kterých je okopírovaný standard ze stránek ČMKU je jako sr......, pardon, jako chlupů z vlčáka.
Místo, abyste měli trochu pochopení, že se tu někdo snaží dělat něco pro všechny, tak máte plnou hubu řečí. Jsem zvědavá, kdy ten váš konkurenční web spustíte. Stejně jako jsem zvědavá, kdy konečně někdo z vás začne spolupracovat na klubových stránkách, jak jste naslibovali.
To, že se tyhle stránky předělávaj, už se tady zmiňovalo dávno a několikrát, tak nevím, proč vás to překvapilo (když máte takový přehled).
Mně teda naprosto vyhovuje, že se admini snaží co nejdřív vychytat mouchy, místo aby tady psali, co stejně všichni vidíme.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 09:17   #14
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Schválně si tipnu odkud tu databázi chceš vzít: odsud. Nebo se pletu? V tom případě by mě fakt zajímalo, kde ji hodláš sebrat.
Lidi, co tady na tom pracují, tomu musí dát minimálně hodinu každý den (nevím sice přesně kolik jich na to je, ale to je fuk) a dělají to léta.
Tady ma nekdo kratkou pamet a ihned utocny ton. Nechapu. Vas postoj je ten, ze se na vechno hned stavite na zadni. Co se tyce databaze - co mrknout na thread http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=15024 nez tady zacnete neco kricet? Psal jsem, ze to budu delat zadarmo, s tim, ze vsechno co udelam, bude v mem vlastnictvi a budu si s tim nakladat, jak ja budu chtit, s tim, ze databazi, plugin do joomly dam klubu zdarma (ale nevim, zda si to nerozmyslim, uz kvuli takovym utocnym prispevkum, jako pisete Vy.). S tim, ze klub dostane databazi (prazdou) a importni modul, kterym si tam data muze nasypat.
Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Webů, na kterých je okopírovaný standard ze stránek ČMKU je jako sr......, pardon, jako chlupů z vlčáka.
To je i tri pr... jinych stranek, tenhle komentar jaksi nechapu, kazdy si muze zalozit blog o cem chce a muze na nem publikovat verejne dokumenty jak se mu za chce - nebo mate na ten dokument autorske pravo?
Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Místo, abyste měli trochu pochopení, že se tu někdo snaží dělat něco pro všechny, tak máte plnou hubu řečí. Jsem zvědavá, kdy ten váš konkurenční web spustíte. Stejně jako jsem zvědavá, kdy konečně někdo z vás začne spolupracovat na klubových stránkách, jak jste naslibovali.
Zrejme si myslite, ze nektere veci jde zpytlikovat za jeden vecer. Poznamku ze jste zvedava, kdy to spustime, snad nema cenu komentovat. Nikdo se nesnazi konkurovat tomuhle webu, spise doplnit chybejici diru, Chtelo by to nejdrive poradne cist, pak chvili premyslet, nez neco napisu...
Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
To, že se tyhle stránky předělávaj, už se tady zmiňovalo dávno a několikrát, tak nevím, proč vás to překvapilo (když máte takový přehled).
Mně teda naprosto vyhovuje, že se admini snaží co nejdřív vychytat mouchy, místo aby tady psali, co stejně všichni vidíme.
Na zmenu portalu ja osobne jsem nijak nereagoval, nevim proc to sem tahate. Zmenu vitam, praci ocenuji. Nebudu hned komentovat neco, co neni jeste hotove.
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 10:40   #15
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Nehádejte se, vždyť o nic nejde. Jde jen o to, jestli si budeme moct popovídat o vlčácích na jednom, dvou nebo více místech,....Každý server může bý trochu jiný, s jinou náplní. Nejde přeci o to někoho trumfovat, čí stránky jsou lepší, čtenější...
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 10:44   #16
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Já jsem nebyla první, kdo se tu stavěl na zadní...
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 12:10   #17
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Nehádejte se, vždyť o nic nejde. Jde jen o to, jestli si budeme moct popovídat o vlčácích na jednom, dvou nebo více místech,....Každý server může bý trochu jiný, s jinou náplní. Nejde přeci o to někoho trumfovat, čí stránky jsou lepší, čtenější...
Presne tak jsem to myslel. Vytvorit jakousi uzivatelskou sekci, kde lidi budou psat blogy, prispevky, zkusenosti a nebude formou diskuze - diskuze bude pod clankem/blogem/zpravou/....

Dat hlavy dohromady a sepsat body, ktere treba na tomhle webu chybi a samozrejme, pokud by byl zajem tyto portaly prolinkovat a ne si navzajem konkurovat.
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 12:52   #18
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
A nebylo by lepší o tom všem uživatele informovat a nechat si od nich pomoct? Kdybych podle tohodle soudil jak si jich vážíte...
I hope I get it right - anyway the technical information is/will be published here:
http://www.facebook.com/wolfdogorg
Moderators can copy it to their personal language versions.
admin jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 14:40   #19
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Odpověděl bych anglicky, ale toto je české forum. Pořád si myslím, že to info by mělo být tady a ne ještě poměrně chatrné na FB. Bylo by fajn, kdyby se toho někdo z českých a slovenských moderátorů zhostil a napsal aspoň co je funkční, co není funkční, případně co je potřeba otestovat.

Promiň Lenko, ale radši si přečtu v novince, že adopce dospělých psů tu ještě nefunguje než když ji budu jak debil hledat, protože na starý verzi stránek byla. To, že při přechodu na novou verzi stránek admini makaj víc než obvykle je normální, ale jde to si tu práci zjednodušit a zpříjemnit tu změnu i uživatelům nebo jim aspoň zjednodušit orientaci v tom co přibylo, ubylo, co se změnilo a co zůstává.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2011, 15:25   #20
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Ahoj, na portále, kde jsem adminoval bylo zvykem, že když se překopal web, sepsalo se co je tam nově a proč, co tam třeba není a někde v článku byla zmíněna prosba uživatelům o hlášení chyb, bugů a podobně. Mně by třeba zajímalo kam se poděla nabídka dospělých psů. To už WD nebude podporovat jejich umístění?
pokud dobře vidím tato nabídka je v pravo dole vedle fotky dne
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org