Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Standard plemene a bonitace

Standard plemene a bonitace Jak by měl vypadat typický vlčák, poměřování a komentáře ke standardu plemene, informace o bonitacích a svodech...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-07-2008, 12:48   #1
Silwuska
Junior Member
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3
Default Kolko sa štandardne dožíva ČSV

Dobrý den. Ja sice csvcko nemam, ale tieto psy ma velmi dlhu dobu fascinuju. Kym budem mat moznost si nejakeho zaobstarat, tak by som si rada o tychto "panoch psoch" toho co najviac zistila...

Stale mam jednu nezodpovedanu otazku a nemozem sa jej dopatrat...aky je priemerny vek psikov plemena csv?? vravi sa ze velky pes sa doziva menej...
Silwuska jest offline   Reply With Quote
Old 17-07-2008, 15:13   #2
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

sorry nemám možnost upravit zpětně svůj příspěvek, tak ještě jednou se změnou barvičky......
23.10.2007 - asi je na čase vyhodnotit anketu - Kolika let se dožívá ČSV ? - většina lidí (57%) si myslí, že 12-13 let. Já si myslím, že je to o rok méně. Myslím, že dnes narozené ČSV má velmi malou šanci dožít se 13 let.....z různých, především civilizačních, důvodů.
Ohledně snížení či stagnace průměrného věku si jsem celkem jistá - většina lidí si (56 %), stejně jako já myslí, že se věk ČSV snížil.
Seriózní data ovšem nejsou k dispozici.
__________________
Rocco

rocco jest offline   Reply With Quote
Old 17-07-2008, 20:12   #3
Silwuska
Junior Member
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3
Default

Dakujem za odpoved...a ako to je z vlastnych skusenosti?? na co najcastejsie odchadzaju "vlciska"?? maju uz aj nejake dedicne choroby??
Silwuska jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org