Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-04-2007, 13:51   #41
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

.... ten kalašnikov a panceřovou pěst z II. světové, mám pro případ, že by mne Pavel chtěl opět navštívit
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 16:35   #42
mája
Junior Member
 
mája's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Blansko
Posts: 140
Send a message via ICQ to mája Send a message via Skype™ to mája
Default

Pavle, v mor. pobočce byly dvě Marie a Jana Konečná. Marie Konečná je pokladník pobočky a 100% nemá štěně ČSV.
mája jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 18:39   #43
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela
Quote:
Originally Posted by Pavel
Víš snad o tom něco více Danielo. Pokud ano, poděl se s námi ...
Mám doma 4 na zahradě.
Co lžeš, dneska jsi mi řekla, že jich máš 5
Jenik jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 18:49   #44
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Jeníku, je vidět, Ĺže skuečně moc dobře nevíĹĄ, o čem mluvíĹĄ. Mutary mají potomky chované na faleĹĄné papíry v Itálii, to uĹže je fakt, který máme potvrzen. Chovatel se před zájemci netají tím, Ĺže ĹĄtěňata pocházejí z kříĹženců s kanadským vlkem a vydává to za jejich přednost. Samozřejmě, Ĺže pro některé zájemce je to velice atraktivní, kdyĹž se mohou pochlubit, Ĺže mají přímé potomky vlka. A podle téhle atraktivity stanovuje i přiměřeně vysokou cenu.
Diskuze tady na webu začala aĹž ve chvíli, kdy jsem dostal informace. KdyĹž se podíváĹĄ např. na naĹĄe anglické stránky, je tam fórum na toto téma otevřeno také 14.4. TakĹže bohuĹžel na schůzi jsem jeĹĄtě informace o Mutarách v Itálii neměl dostatečně ověřené.
Ce se týká Tvého zpochybňování protestů zahraničních Klubů myslím, Ĺže mateĹĄ veřejnost. MáĹĄ dojem, Ĺže např. ve slovenském Klubu nejsou svéprávní lidé, kteří si informace nejsou schopni ověřit a udělat si vlastní názor ? MyslíĹĄ si taky (společně s Monikou a její partičkou), Ĺže já mám takové slovo a moc, Ĺže jsem zmanipuloval oba Kluby v zahraničí nebo jim dokonce přikázal napsat protesty ?
Pan Hartl nikdy nechtěl nic takového udělat. Znám ho trochu déle a několikrát jsme o zaloĹžen nové linie mluvili. Znám jaké na to měl názory a proto si troufám tvrdit, Ĺže do Mutar byl vmanipulován.
Bohužel Pavle, obávám se, že vím o čem mluvím. Pokud máš důkaz, tak ho sem dej. Jenom prachatej úchyl nebo totální magor si může toto zvíře koupit. Bavme se teďko v rovině hypoteticky...Dejme tomu, že máš pravdu a dejme tomu, že jsou Mutary v chovu...Co si myslíš, co se stane, když budou dávat vesele potomky za třeba 7 generací? K slovenskému klubu - ne, znám jen československou mentalitu v podobě kam vítr, tam plášť a konkrétně nadání na intriky a tvoření polopravd. V tom jsme jako národ nepřekonatelný a taky znám vztah čechoslováků k penězům! proto jsem k tomu značně skeptický...A k panu Hartlovi..Je to krátkou chvíli, co jsem se u něj stavoval na návštěvě a musím potvrdit slova Moniky o jeho vztahu k Tobě.....Monika u něj nebyla a věř mi, že pan Hartl neměl důvod říkat nepravdu.....
Jenik jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 18:56   #45
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

pleas see in english forum...if you cann this make? or not will this make?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 19:44   #46
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Jeniku, myslím, že důkaz máš na anglickém fóru, kde je to prezentováno jako pomoc p. Jedličkovi, který má problémy v (s) českém klubu.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 22:48   #47
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka
Jeniku, myslím, že důkaz máš na anglickém fóru, kde je to prezentováno jako pomoc p. Jedličkovi, který má problémy v (s) českém klubu.
Jak toto může být důkaz?Důkaz přece není internetová diskuze...
Jenik jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2007, 23:30   #48
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

To bychom nesměli věřit ničemu, o čem jsme se tu kdy bavili. Od čeho tedy fóra jsou, než abychom se navzájem dozvídali různé věci? Ten autor to přeci napsal jasně, že pomohl J.J. Tys to nečetl?
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2007, 20:25   #49
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by mája
Pavle, v mor. pobočce byly dvě Marie a Jana Konečná. Marie Konečná je pokladník pobočky a 100% nemá štěně ČSV.
Májo a ostatní,
tady jsou údaje o štěňatech, které jsou již v ČR :

Sam Passo del Lupo
- Majitel: Konečná Jana
- Registrace: RSR/LIR: LI0671769
- Tetování: 6PDL15
- Pohlaví: pes

Selly Passo del Lupo
- Majitel: Jedlička Jindřich
- Registrace: RSR/LIR: LI0671770
- Tetování: 6PDL16
- Pohlaví: fena

Seiko Passo del Lupo
- Majitel: Malášek Petr
- Registrace: RSR/LIR: LI0671771
- Tetování: 6PDL17
- Pohlaví: fena

Jedná se tedy o Janu Konečnou, majitelku chovatelské stanice Šedý samotář.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2007, 20:47   #50
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin
pleas see in english forum...if you cann this make? or not will this make?
Daivo, myslím, že ne mnoho návštěvníků půjde číst anglické fórum. Ale tady je nejzávažnější fakt, který tam je zveřejněn. Jedna z našich registrovaných návštěvnic nám poslala následující (překlad ze špatné angličtiny) :

Ahoj,
zajímala jsem se o štěňata Passo del Lupo, ale když jsem četla o Alasce, začala jsem mít starosti. Šokovaná jsem se zeptala chovatele a dostala jsem odpověď. Zveřejňuji ji jako její příjemce :

Passo del Lupo píše:
Sangria je syn Liona Passo del Lupo a Alasky (nikoliv Viky).
V celém světě dává FCI možnost (pouze pro některá plemena, nikoliv obecně) zajímat se o novou krev pro vylepšení plemene.
Mutara je test a syn Mutary není na prodej.
Jindra je můj přítel a má nějaké problémy (v ČR) sledovat jak potomci Mutary rostou.
Hartl mi řekl, že mám Jindrovi pomoci a já mu pomoci mohu.
Mnoho informací prezentovaných na Wolfdogu není pravdivá, mohou tam psát pouze "správní" lidé a někteří z nich nejsou "naši přátelé".

S pozdravem ....


Pavel

PS : Omlouvám se za někdy nejasné formulace, ale z angličtiny jsem některé dost dobře nepochopil ani já .
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2007, 23:10   #51
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

z anglického fora:

fabio.. wrote:

Margo stai attenta a quello che scrivi.

"Passo del Lupo" non ha scritto nulla, non è neache iscritto.

Anche questa volta stai scrivendo falsità cercando di comandare i giochi.




OK, I will ask on the second forum who send this email - anyway the woman wrote it was send by the breeder of Sangria....


Margo


Odpověd od " woman " - Kingy zatím nepřišla.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2007, 23:32   #52
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Moniko, nechápu, proč sem dáváš italsko-anglické příspěvky. Prosím, nesnaž se zaneřádit česko-slovenské fórum podobnými věcmi. Buďto text přelož nebo se věnuj jazykovým mutacím, kde byly napsány. Podobné excesy budou příště mazány.
Jinak ale zde stále diskutuješ o ničem. Řekni tady otevřeně - souhlasíš s tím aby se v Itálii potomci Mutar dále křížili pod falešnými papíry ? Vše ostatní je podřadné a jen odbíhá od tématu.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-2007, 07:41   #53
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Moniko, nechápu, proč sem dáváš italsko-anglické příspěvky. Prosím, nesnaž se zaneřádit česko-slovenské fórum podobnými věcmi. Buďto text přelož nebo se věnuj jazykovým mutacím, kde byly napsány. Podobné excesy budou příště mazány.
Jinak ale zde stále diskutuješ o ničem. Řekni tady otevřeně - souhlasíš s tím aby se v Itálii potomci Mutar dále křížili pod falešnými papíry ? Vše ostatní je podřadné a jen odbíhá od tématu.
A já jsem ptal Pavle Tebe?Odpovíš mi? Otázka : Co si myslíš, že se stane s populací čsv za 7 generací, když do nich pustíš Mutary?K tématu to patří, není to off topic.

Děkuji Ti za odpověď
Jenik jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-2007, 07:59   #54
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Jenik
A já jsem ptal Pavle Tebe?Odpovíš mi? Otázka : Co si myslíš, že se stane s populací čsv za 7 generací, když do nich pustíš Mutary?
Tohle téma už se tady probíralo. Stačí se podívat na téma Kříženci ze stanice Mutara v registru ČsV. Já si především ale myslím, že nejdůležitější dnes je, že se Mutary dostaly do registru podvodem, bez souhlasu chovatelské komise, výboru KCHČSV a členské základny a že se dále množí pod falešnými papíry. To je, myslím, jádro celého problému. Tvoje otázka zní skoro jako (extrémní případ) kdybychom řekli, že když vrah zavraždí důchodkyni, tak ho ani trestat nebudeme, protože by stejně brzy umřela a nakonec to státu ještě ušetří peníze za důchod. Prostě už od počátku je vše nelegální a tedy nemá smysl se zabývat tím "co kdyby".

A ještě bych chtěl ocitovat z oficiální odpovědi na mou stížnost, kterou jsem poslal v roce 2003 vedení KCHČSV ohledně Mutar a na kterou odpověděl J. Jedlička (celá je zde) : "Tyto jedince je dle chovatelského řádu možno využít jedině v evidovaném chovu, o němž bude i v dalších nejméně čtyřech generacích rozhodovat chovatelská komise.". Pěkný to příklad lží a podvodů, na kterých se jmenovaní podílejí ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-2007, 11:44   #55
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

a že se dále množí pod falešnými papíry
Jestli že k něčemu podobnému opravdu došlo,je to především tvoje zásluha.A já osobně si myslím,že ti není nic do toho,co se děje v Itálii.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-2007, 11:59   #56
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela
Jestli že k něčemu podobnému opravdu došlo,je to především tvoje zásluha.
A je to tady opět. Samozřejmě, mohu nejen za Mutary ale i za zemětřesení v Turecku a srážku komety se Saturnem. Danielo, to přece nemyslš vážně.
Jak pan Hartl, tak majitelé Mutar mohli zcela normálně požádat Klub o možnost dalšího krytí a event, zápisu do registru. Pokud předloží skutečný projekt pokusu (za který od začátku Mutary vydávali), pak jistě vše bude pečlivě posouzeno. Ale jak je vidět J.Jedlička už ve své odpovědi z roku 2003 jen velkohubě kolem sebe rozsévá odborné výrazy a dává na odiv své znalosti, ale dělá pokus bez předchozího rozboru, stanovení cílů a cesty jak se k nim dostat. Každý, kdo chodil do základní školy Ti potvrdí, že sebeprimitivnější pokus se setává z rozboru, přípravy a uskutečnění. U Mutar tomu je tak, že se něco uskutečnilo a teď se hledají důvody, proč se to stalo a proč to má tak zůstat.

Quote:
Originally Posted by CDaniela
A já osobně si myslím,že ti není nic do toho,co se děje v Itálii.
Osobně si můžeš myslet co chceš. Co se děje kdekoliv na světě s ČsV a má to vliv na populaci v ČR musí zajímat každého slušného chovatele. Ty zřejmě k téhle skupině lidí nepatříš. Mutary jsou v ČR a jejich potomci už také. Takže mne to velice zajímá.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-2007, 15:07   #57
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Osobně si můžeš myslet co chceš. Co se děje kdekoliv na světě s ČsV a má to vliv na populaci v ČR musí zajímat každého slušného chovatele. Ty zřejmě k téhle skupině lidí nepatříš.
Já jsem byla vždycky hroznej lump.

Mutary jsou v ČR a jejich potomci už také. Takže mne to velice zajímá.
Jsi co se Mutar týče přehnaně hysterický.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-2007, 11:21   #58
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
majitelé Mutar mohli zcela normálně požádat Klub o možnost dalšího krytí ..
Toto považuji za nejlepší vtip roku :-)
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-2007, 20:40   #59
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Nevím, co je na tom za vtip ? Chovatelský řád mluví jasně. Pokud někdo chce zapisovat zvířata do registru, měl by zdůvodnit proč, co tím sleduje, jak chce cílů dosáhnout a toto předložit nejvyššímu orgánu Klubu - konferenci. Ta to posoudí a schválí nebo neschválí. Nikomu není zakázáno o toto požádat. Ale nesmí to být partyzánská akce, jako byly Mutary, musí to být řádně připraveno a zdůvodněno dopředu.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 25-04-2007, 06:28   #60
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

asi tak to tu vypadá,chápu že to je proště zajímavé téma ale že bás to ještě baví.tady poslední dobou člověk nenajde nic jiného než ty tam to ty támhleto ty jsi ale tohle a tamto,co takhle rozjet zajímavější debaty než to kdo je v čem zapletenej,kdo s kým kam a proč a ohledně tamtoho,jste jak děti... dost tím upadá serióznost serveru a dost bohužel i návštěvnost aspoň z kruhů lidí co znám co si chtěli pořídit čévéčko...
Jats jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org