Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

View Poll Results: Mùj názor na setkání v Nadìjkovì 29.-30.5.2004
Jsem nad¹en a zcela jistì pøijedu znovu 3 100.00%
Bylo to OK ale nejsem z toho na vìtvi 0 0%
Normálka - prùmìr 0 0%
Myslím, ¾e nedostatky trochu pøevá¾ily nad klady 0 0%
Byla to ztráta èasu a penìz 0 0%
Voters: 3. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31-05-2004, 21:59   #1
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Víkend s ČsV (a nejen s nimi)- Nadějkov 29.-30.5.2004

Jménem organizátorů, výcvikářů, figurantů a sponzorů bych rád poděkoval všem účastníkům setkání a jejich čtyřnohým kamarádům za krásnou atmosféru, sportovní chování a snahu.
Celý náš tým se snažil seč mohl a přes drobné nedostatky se snad celý víkend podařilo dotáhnout zdárně do konce . Brzy se na našich stránkách objeví rozsáhlý článek a fotografie v galerii (pokud někdo máte nějaké pěkné fotky, pošlete je). Ale už teď je možno konstatovat, že se jednalo o jedno z největších výcvikových setkání ČsV (pokud ne vůbec největší).
Celkem se víkendu zúčastnilo 46 psů a z toho 35 ČsV !!!

Pokud se Vám naše akce líbila, můžete se těšit - celý tým se dohodl, že podobný víkend zopakujeme na podzim opět v Nadějkově .

Pavel
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-2004, 22:05   #2
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Ještě jsem zapomněl (jsem už docela dost sklerotický, jak se už jistě mnoho z Vás přesvědčilo ).
Podle ohlasů přímo na místě bylo vidět, že účast Rudy Desenského byla mnohými z účastníků bohatě využívána ke konzultacím a debatám. Prosili jste mne o kontakt na jeho webové stránky, takže tady je :

http://artemis.erbak.com/
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-2004, 19:22   #3
Artemis
Junior Member
 
Artemis's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vysočina
Posts: 30
Default Bylo to vážně prima

Musím říci, že tato akce na mě uděla fakt dobrý dojem, kdybych neměl na neděli tolik práce, určitě bych zůstal. Tato akce byla organizačně na profesionální úrovni, parta lidí byla také bezvadná a činnost bez chyby. V podstatě jsem se přijel jen tak podívat, jak to na vašich akcích chodí a často jsem měl dojem, že nevím kam nebo za kým dřív. Do toho hlídat svobodomyslnou fenku Báju, které tato akce velice prospěla a mohu říci, že vylepšila naše vzájemné vztahy.
Před Pavlem a vámi, jež jste tuto akci zorganizovali musím vážně smeknout. Určitě se rád zase někdy podobné akce zůčastním.
Artemis jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-2004, 21:19   #4
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Rudo, jsem rád, že se Ti naše akce líbila. K jejímu úspěchu jistě přispěla i Tvá účast. Určitě to mohou potvrdit ti, kteří ji využili a probrali s Tebou vše, co je trápilo. Jsem rád, že Báji pobyt v Nadějkově také prospěl (přes její výlety - nebo právě proto ).
Jinak pár fotek z akce je již v galerii a především už víme termín dalšího nadějkovského víkendu.

Příští výcvikový víkend v Nadějkově se koná 18.-19.9.2004.

Akci opět pořádá IWSC ve spolupráci s SKS TART Lišov a VAMA tremp.

Informace, propozice a termíny přihlášení se objeví v kalendáři akcí během června.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org