Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Standard plemene a bonitace

Standard plemene a bonitace Jak by měl vypadat typický vlčák, poměřování a komentáře ke standardu plemene, informace o bonitacích a svodech...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-10-2006, 23:26   #21
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Moniko že se rozčiluješ?Já se tou Pavlovou hrou docela bavím a myslím,že kýžené ovoce přinese
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2006, 13:12   #22
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Ne svod opravdu není tak důležitý, neboť se nerozhoduje o chovnosti předvedených jedinců. A P14 se na svodu dávají opravdu jen zřídka a kvůli PROKÁZANÝM a ZŘEJMÝM vadám.
Doporučuji konzultaci s patologem a návštěvu teratologického muzea,pak možná i naprostý přírodovědně netknutý člověk pochopí, co je rozštěp patra.
Ale polopravdy a lži jsou efektní Pavlíkovy metody. Btw je zmiňovaný pes snad v chovu ? A nepodsouvej, že by byl - kdyby....Kdo chce, tak si informace najde - tak 2 roky, možná už 3 roky zpět např. ve Zpravodaji. Jé a jak jsme se krásně přesunuli jinam - přešoupni to do fóra chov z molu es, ať to navazuje, že
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2006, 21:16   #23
wolfprincess
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 14
Default Ale vy se pletete

Quote:
Originally Posted by Monika
Quote:
Originally Posted by Pavel
O čem to mluvíš ? Já jsem v Roudnici nebyl a protože se tu rozproudila diskuze, tak jsem požádal chovatelku aby mi poslala naskenovanou kartu a tu jsem zveřejnil. Je mi úplně jedno, kdo kde udělal chybu a jak vidíš, tak jsem v tomto případě poukázal na naprosto zásadní chybu chovatelské komise, která nebyla schopna zadat správný kód. Kterým směrem mám být tedy slepý a kterým ne ?
Prosím tě Pavle, nedělej z nás idioty (a ze sebe si ho dělej, jak uznáš za vhodné!)
O jaké "chovatelce" mluvíš?? Ano, čistě náhodou je majitelkou tohoto serveru, výsledky si opisovala, výsledky na wolfdog vkládala, diskusi sledovala a členkou bonitační komise byla upozorněna na chybu. Prostě se jí odpovědět nechtělo. Musela požádat tebe. Pardón, ty jí
Mohli jsme si všichni ušetřit dost času a nesmyslné diskutování, kdyby se jednoduše odpovědělo na jednoduchou otázku již zhruba před týdnem. O nic nešlo a nejde. Pes je slušný, kvůli povaze byl hodnocen tak jak byl.
Pan Pavel je náhodou jedním z nejobjektivnějších a nejdemokratičtějších adminů v čechách, proto jsme se s přítelem rozhodli věnovat jeho záslužné práci nejeden článek na našem populárně vzdělávacím serveru o psech, jehož název Vám dozajista nemusím ani připomínat, myslím, že to tak bude i vhodnější DDDDD
wolfprincess jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org