Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-04-2009, 08:04   #21
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

Tak snad se nepletu, když napíšu že by většina raději než do zoo, vyrazila někam na výšlap...
Undertaker nás zve na Tour de Železné hory a ještě by nám i něco ugriloval....to jsem pro všemi deseti
Jen bych termín, ať jsme už konkrétnější změnil z 30.5 na 23.5, aby se k nám mohl přidat i Garmík s paničkou která psala že by taky raději volila výšlap....pak se určitě přidá i sestřička Affinity....Yzengrin to snad bude mít už taky v dosahu( nebo jí Sofča určitě přesvědčí, že chce vidět brášku)....atd.
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-2009, 12:48   #22
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

Tak to se opravdu nepleteš, já jsem zapoměla, že máme 30.5. jít koncert a Lenka by mě zabila, nebo by na mě sposlala Garmíka aby mě ulízal k smrti, což bych nerada. Železné hory jsou krásné, skoro můj rodný kraj, to by jsme určitě jeli, nehledě na to, že by jsme s Lenkou a Garmem vlezli do auta a frčeli. Jen ty Slatiňany bych vynechala, budou hříbátka, sice to je krásné, ale zbytečně by jsme je děsili. Dělala jsem tam praxe, tak vím, jak to koňáky těší ) Ale myslím, že za vůni rodného kraje a grilovačky bych byla všemi deseti.
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-2009, 18:54   #23
Wolf.Angel
Shinigami キバ 。Kiba
 
Wolf.Angel's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Břeclav
Posts: 60
Send a message via MSN to Wolf.Angel Send a message via Skype™ to Wolf.Angel
Default

Plně souhlasím se vsím.
__________________


Síla bez viny, láska bez pochyb, není to špatné být vlkem....

Wolf.Angel jest offline   Reply With Quote
Old 25-04-2009, 09:53   #24
Tisethor
Junior Member
 
Tisethor's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Mladá Boleslav
Posts: 28
Send a message via ICQ to Tisethor Send a message via MSN to Tisethor Send a message via Yahoo to Tisethor Send a message via Skype™ to Tisethor
Default

Myslím, že v našem případě se určo nepleteš. Byli bychom raději pro výšlap a pro termíny 23.5.
Samozřejmě grilováním nikdy nepohrdneme. Problém je jenom v tom, že náš Arísek také ne.
__________________
Jitka a Arísek
Tisethor jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-2009, 15:03   #25
Beruska
Junior Member
 
Beruska's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 47
Send a message via ICQ to Beruska Send a message via Skype™ to Beruska
Default

Berušky hlásí, že by taky vyrazily provětrat někam pacičky a uplně nejlíp, kdybyste nám ještě domluvili nějakou odolnou příšerku na kousání, ať nedlachníme štěnda, tak by to bylo uplně supr :-)) Takže až se bude rýsovat něco konkrétního, tak dejte vědět na forum.
Beruska jest offline   Reply With Quote
Old 27-04-2009, 07:06   #26
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

OK Takže 23.5. počítám s vámi tady a potom někdy zvládnem tu zoo. Co vzít ssebou ještě upřesním, ale asi nejjednodušší by bylo počítat s přespáním, takže kromě spacáku bych doporučil pro hafany nějaké to kvalitnější úvazivo. Přece jen vodítko je zábava na pár chvil (tím jsem vůbec nemyslel žádnou fenku osobně ). Batohy sundáme u nás a potom uděláme nějaký okruh a skončíme zase tady. Trasu asi zvolíme podle štěňat, ikdyž já už Akkona neutahám, obráceně to funguje líp
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 27-04-2009, 07:52   #27
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

Quote:
Originally Posted by Beruska View Post
Berušky hlásí, že by taky vyrazily provětrat někam pacičky a uplně nejlíp, kdybyste nám ještě domluvili nějakou odolnou příšerku na kousání, ať nedlachníme štěnda, tak by to bylo uplně supr :-)) Takže až se bude rýsovat něco konkrétního, tak dejte vědět na forum.
Odolných příšerek bude dost, jestli té tvé nebude stačit Garm....tak už nikdo. A o štěnda bych strach neměl, bude jich tolik že ani Brenna je nestihne dodlachnit všechny.
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 27-04-2009, 08:04   #28
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

A chtělo by to sem umístit už ale úplně konkrétní příspěvek, ať když se sem někdo podívá ať ví přesně na čem je....doufám že se ještě přidají další....čím víc vlků tím líp....( jen ať si lidi myslí že v Železných horách zas vlci vijí).
....

TOUR DE ŽELEZNÉ HORY

KDY: 23.5 - 24.5
KDE: ???
ČAS: ???
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 07:22   #29
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Můžem začít asi jako tradičně 10:00. Sraz Rabštejnská Lhota na návsi, tzn. u největší křižovatky, kde je autobusová zastávka, škola a Jednota. Pokud by někdo potřeboval, můžu se pro něj do Chrudimi otočit autem.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2009, 08:47   #30
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Prosím aby se mi ozvali nejlíp předem ti, kdo přijedou a případně jestli až k nám nebo jen do Chrudimi, abych věděl s čím počítat a hlavně jestli vůbec někdo dorazí
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2009, 11:13   #31
svarog
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Tuněchody (CR)
Posts: 1
Default

Pokud by nevadilo, že ČsV teprve plánuju, tak bych se přidal. Případně bych mohl vzít i někoho z Chrudimi, mám to po cestě
svarog jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2009, 19:30   #32
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

Ahoj, moc mě to mrzí ale my nemůžeme přijet, mám rozbité auto a navic se ohlásili stavaři, že se nám konečně vrhnou na rekonstrukci domečku. Mrzí mě to, snad příště.
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 07:32   #33
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

U mě se nic nezměnilo, stále hodlám dorazit a pořád jsem i pro případný grilování po výšlapu.
A kdyby měl někdo od Brna rozbití auto nebo podobný problémy s dopravou, ještě jednoho človíčka a psa uvezu.
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2009, 23:20   #34
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by svarog View Post
Pokud by nevadilo, že ČsV teprve plánuju, tak bych se přidal. Případně bych mohl vzít i někoho z Chrudimi, mám to po cestě
Není problém. Právě účast na akcích s ČVčkama je tvoje plus až budeš hodnotit jestli si ho pořídit nebo ne. Když budeš moct někomu kdo přijede vlakem pomoct, tak tím líp, ale zatím se nikdo takový neozval.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 19-05-2009, 11:53   #35
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

Hlásím další učastníky....dorazí naše sestřička Cairo
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 20-05-2009, 11:15   #36
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Měl jsem dotaz na GPS souřadnice, tak tady jsou:
49°54'55.576"N, 15°46'6.542"E

Pokud se nic nezmění, vypadá to na akci pro půlroční omladinu
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 24-05-2009, 10:14   #37
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Děkuji všem zúčastněným za nalezení a označení "nebezpečných míst" v okolí a vzornou reprezentaci plemene (pomocí pachové stopy ) v okolí.
Další místa, kam bych se rád podíval by byly Adršpašské skály a Broumovské stěny, dále pak Český kras. Pokud přijde i jiný návrh a vyjde čas, jel bych i jinam.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 24-05-2009, 16:09   #38
jacklack
Junior Member
 
jacklack's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Dvůr králové n/l
Posts: 16
Send a message via ICQ to jacklack Send a message via Skype™ to jacklack
Default

Zdravím,tak Adršbach nebo ty Teplický skály bychom s Angii rádi absolvovali taky.Pokud by se něco takového dělo,rádi se připojíme
jacklack jest offline   Reply With Quote
Old 24-05-2009, 16:16   #39
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by jacklack View Post
Zdravím,tak Adršbach nebo ty Teplický skály bychom s Angii rádi absolvovali taky.Pokud by se něco takového dělo,rádi se připojíme
Pokud bydlíte někde poblíž, tak já tam chodím i v tejdnu, když mám volný odpoledne. Ještě před týdnem tam byl sníh. Hafan měl neskutečnou radost
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-05-2009, 11:54   #40
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

ten adršpach bychom rádi dali taky. Třeba tenhle víkend i s bivakem ?
mellorn jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org