Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Parodos

Parodos Mūsų pergalės ir pasiekimai parodose, kaip paruošti CSV parodai, kaip išstatinėti....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-06-2011, 09:46   #41
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

jep giriu klanas - gi labai patogu ir su veisles kilme siejas

nu ka pasakot - as daug begiojau, po to man kazkas pasake ka as laimejau bo susipainiojau po to bonitacija po to 40 km begimas su kuti nakti per akmenukus po to kritimas ir desreliu valgymas ir miegot,

tame tarpe spejau pauostyt alaus gauti dovanu siek tiek pabendrauti su zmonem ir vsio
laimetojus galima jau parodu skyrelyje rasti su fotkem galerijoje, o kiti tegul pasakoja ka jie mate ir girdejo ir veike, bo as nelabai turiu ir ka
nooors vieno suns veiseja labai dideli straipsni parase apie tai, kaip jos suo laimejo BOB budamas vienas klaseje ir po to kaip ji cia mafija sunaikino ... hmmm ale tada tos mafijos labai daug ir net pasaliniai zmones pasirodo jai priklauso
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 10:03   #42
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
jep giriu klanas - gi labai patogu ir su veisles kilme siejas

nu ka pasakot - as daug begiojau, po to man kazkas pasake ka as laimejau bo susipainiojau po to bonitacija po to 40 km begimas su kuti nakti per akmenukus po to kritimas ir desreliu valgymas ir miegot,

tame tarpe spejau pauostyt alaus gauti dovanu siek tiek pabendrauti su zmonem ir vsio
laimetojus galima jau parodu skyrelyje rasti su fotkem galerijoje, o kiti tegul pasakoja ka jie mate ir girdejo ir veike, bo as nelabai turiu ir ka
nooors vieno suns veiseja labai dideli straipsni parase apie tai, kaip jos suo laimejo BOB budamas vienas klaseje ir po to kaip ji cia mafija sunaikino ... hmmm ale tada tos mafijos labai daug ir net pasaliniai zmones pasirodo jai priklauso
Oho, kokios Santa Barbaros Katras cia tss sunaikintas suo?
Zuvedra jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 10:07   #43
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Zuvedra View Post
Oho, kokios Santa Barbaros Katras cia tss sunaikintas suo?
atviros klases suo esantis paskutineje vietoje
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 11:09   #44
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Nu va, o sakai, kad nėra ką pasakoti. Tikros dramos! Laukiam ir kitų pasakojimų.
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 14:29   #45
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

bet koki rezultatai.... sakyčiau į vienus vartus....taip su perspektyviom progom, bet vis tiek į vienus....nuuuu, kongraduleišons, daiva....
tiek laukiau visų įspūdžių kantriai, tai toks straipsnelis visai pradžiugino....tiesa, ar man jau su lietuvių gramatika prastai, ar ten tikrai šiek tiek klaidų yra..?..
na, kaip ten bebūtų, mintis suprasta....laukiam kitų....chebra, nebūkit slapukai, pasipasakokit nuuuu....ar čia bausmė iš operos: "nebuvai, tai ir nereikia."..?..žiauru....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 14:38   #46
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

vat butent, nebuvai, tai ir pati kalta :P
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 14:39   #47
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nu o ku as galiu padaryt kad va kiti gali tik web saituose parasyt kazka bet nepasirodo patys ringe ( cia as apie uzsieniecius)
dekui dekui
aha ir as radau, bet jaunatviskas etuziazmas manau atperka tai - kiek as supratau tai vieno zmogaus darbas visas tas psl smagu, kad daro tai ka daro, manau ateityje pasitaisys.

nu as cia vienintele tik ir terasau- kitiem duok velniu
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 15:36   #48
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

nuuuu....nepykit, aš turiu pateisinamą priežastį ir tą patvirtinantį daktaro raštelį....
vaiva, bite ir kiti, davai nespauskit ir pasidalinkit įspūdžiais....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2011, 13:17   #49
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
nuuuu....nepykit, aš turiu pateisinamą priežastį ir tą patvirtinantį daktaro raštelį....
vaiva, bite ir kiti, davai nespauskit ir pasidalinkit įspūdžiais....
Man nustojo wolfdogas siųst pranešimus apie tai, kad kažkas kažką rašo, tai nemačiau, kad kas domisi
Va čia dar kelios fotkės: http://kvepia-pelynais.blogspot.com/...6/klubine.html

Šiaip viskas šaunu, tik mano nepakantumas karščiui daro savo - labai tikiuosi, kad kitais metais tokį tūsą apturėsim ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį, nors man ir žiema labai tiktų (Bruknei irgi ). Klubinė praėjo ramiai ir be įtampų, bonitacijos kiek ten pirmą dieną tebuvo - irgi jaukiai šeimyniškai, smagu buvo pamatyt senus veidus ir susipažint su naujais, gaila, kad va net ir vilniečiams nepavyksta susitikimų didesnių susiorganizuot - vis po du, po tris maximum...Darbas grupėse...
O paskui... paskui kas šiaip posėdžiavo, kas dviračiais važiavo, šiaip apkalbėjom, kad kitiems metams/kitam kartui reiktų pasigalvot kažkokių atrakcijų per tą laisvą laiką, laukiant bėgimo ar tiems, kurie nebėga, nes truputį prailgo tas laikas gal. Bet čia jau smulkmenos.
Mes grįžom tą patį vakarą (naktį, jei tiksliau), kas išvis labai patogu

Žodžiu, rimtai matyt reikia būt ir dalyvaut, nes papasakot va taip tai nelabai ir yra ką
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2011, 18:00   #50
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Man nustojo wolfdogas siųst pranešimus apie tai, kad kažkas kažką rašo, tai nemačiau, kad kas domisi
Va čia dar kelios fotkės: http://kvepia-pelynais.blogspot.com/...6/klubine.html

Šiaip viskas šaunu, tik mano nepakantumas karščiui daro savo - labai tikiuosi, kad kitais metais tokį tūsą apturėsim ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį, nors man ir žiema labai tiktų (Bruknei irgi ). Klubinė praėjo ramiai ir be įtampų, bonitacijos kiek ten pirmą dieną tebuvo - irgi jaukiai šeimyniškai, smagu buvo pamatyt senus veidus ir susipažint su naujais, gaila, kad va net ir vilniečiams nepavyksta susitikimų didesnių susiorganizuot - vis po du, po tris maximum...Darbas grupėse...
O paskui... paskui kas šiaip posėdžiavo, kas dviračiais važiavo, šiaip apkalbėjom, kad kitiems metams/kitam kartui reiktų pasigalvot kažkokių atrakcijų per tą laisvą laiką, laukiant bėgimo ar tiems, kurie nebėga, nes truputį prailgo tas laikas gal. Bet čia jau smulkmenos.
Mes grįžom tą patį vakarą (naktį, jei tiksliau), kas išvis labai patogu

Žodžiu, rimtai matyt reikia būt ir dalyvaut, nes papasakot va taip tai nelabai ir yra ką
nu va, nors šis tas....
a kokios įtampos per parodą gali būt ar būna, jei jau ši praėjo be įtampų..?..tarp šeimininkų ar tarp šunų..?..įtampos trikampis: šeiminkas - šuo - teisėjas..?..
o dėl tų atrakcijų....tai galima visada alias įsimesti.... nors, kita vertus, manau turint šunis šalia, užtenka smėlio dėžės - tūsas garantuotas....pakasi ką nors ir po to visi einat "lobio" ieškoti....
tose nuotraukose ketvirtoje nuo viršaus gali pagalvoti, jog bruknėj prasimušė hokaidinio vilko genai....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org