Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-12-2011, 21:33   #821
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

taip, pumsė į skutelius Vaiduką, va ir matai kas gavos
okey, Deivi, skolinu aš tau šunį bandymams, tik viena sąlygą - gausi augint ir Vaidį, ir jagę, ir jų vaikus a tinka?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2011, 04:08   #822
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

nu ir išklotinė....pirmoj nuotraukoj net pagailo - it kokio empire state building prispaustas vargšas....vike, išduok paslaptį ar čia spec pristatymas ar viešai prieinamas daiktas..?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2011, 15:20   #823
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Na nežinau kaip ten su tuo viešai prieinamumu čia spec man padarė vilkioką ir dar varliukes tokias žavias o šiaip tai jie atkeliavo pas mane iš Kukuruku šalies http://kukuruku.blogas.lt/apie tu man rods buvai prieš kelis metus kai vyko csv varžybos, tai gal pameni dalyvavo iš Klaipėdos tokia pitbuliukė, tai va čia jos šeimininkės sutvėrimai pas mane dabar gyvena
vike jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2011, 17:59   #824
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

ar čia tina - ta, kuri uždusina belaižydama..?..
dėkui už nuorodą....supratau, kad rytų kultūra skverbiasi su kaupu....o gal čia tas panašumas su protėvių dvasia, kurią užgožė krikščionybė, susišaukia....anyway, nukrypimas....išklotinės gražios....gal pataikysiu ant kokios mugės....arba reiks sesės prašyt, kad pasidairytų kokioj mugėj kažko gražiai įdomiai praktiško....

beje, kaip pum-pumsė..?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2011, 18:20   #825
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Toni tokia ryža laižūnė
Pumsė gerai.. deja jau zoo sėdi, vien dėl savo pačios saugumo ;( nes namie jau bandydavo šokt ant aukštesnių spintelių, o jai šuolis žemyn tai jau reikštų galinių letenų traumas ir vėl ilgus gijimus. Tai dabar zoo tokia surimtėjus visa, ištiesų jau tą dieną kai išvežt reikėjo, lyg nujausdama, buvo tokia visa rimta, pasimetus, be jokių dūkimų Vaiva kaip tik buvo atvarius, tai aš ją prigasdinau, jog pasiruoštų atakoms, pumos šuoliams ant nugaros, o atvažiavo, ir Taiga kaip tyčia visa surimtėjus tai ir kaime dabar tokia sėdi, vaikštinėja, murkia kai atvažiuoju, glaustosi, bet tokia rami, rami.. o namie kas per bardakai jau buvo, neidavo nuramint, dūkdavo, šokinėdavo, dėl to ir išvežiau, kad nesusitraumuotų.. Auuu, tai kada atvažiuosi aplankyt?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2011, 18:10   #826
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

aha, ta pati "pasilenkatsiklaupkpadarykbetką,kadpažemėtum,ne snepasiekunuprausttavesavoliežuviu"....
a beje, a bus galima kada kokį pasakojimą išgirst apie tai, kas liko už kadro..?..nes laidą mačiau, bet kažkaip mažoka man ten buvo tų keturgalūninių....ar čia kokį susitarimą pasirašėt, kad tai, kas už kadro, tas tik tiem, kas už kadro..?..
a beje, kaip taiga į persikraustymą reagavo ir išsiskyrimą..?..gi ten, kaip suprantu, sofkutės neturi....ar turi..?..ir kaip nauji kaimynai jai atrodo..?..pro šalį einančios lamos nepriverčia seilės varvėt..?..
ooooj, vike....kada aplankyt.....? ech....nu nežinau kada aplankyt.... a į narvą pas taigą bus galima įeit..?.. šiaip ar taip, turbūt norint paniūrkyt mažą jauną "katytę" reiks eit pasigaut ką kalnuose....
(ot kaip paprasta....tik pasakyk, kad bus galima pasigrumt ar paglostyt kokį gyvūnėlį ir pusę pasaulio jau nebekliūtis..... )
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2011, 21:07   #827
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

o ką tu nori išgirst kas liko už kadro? mažai aktės, nes ji nelabai tesirodė iš tiesų..
o dėl gyvenimo ne namie, tai gana normaliai iš tiesų ji reaguoja, maniau šokinės, blaškysis norėdama bendravimo, bet ne, sėdi sau rami, išdidi šiaip džiaugiuosi, kad nepanikuoja, ramiai liūdi tik o kaimynų tai nekokių ten ji ir teturi, nes ne lauke gyvena, o viduj, šildomose patalpose, nes neištvertų dar šios žiemos Taigoša kieme būdama, ir su sąnariais iškart būtų dar bėdų. Nors šiandien tai jau žiaaaauriai knietėjo išsivest į kiemą padūkt sniege, tačiau dar savaitėlę noriu palaukt, nes vėl šlubuoja truputį..
ir kas čia pas tave per klausimai, ar galima bus į narvą pas ją AIŠKU, kad galima, nes ji labai rami, ir meili, ir nedidukė dar, nors tas nedidukė, tai.. šiand nešiau ant rankų keliasdešimt metrų, tai ohoho pasijautė.. nors jei ji būtų ir nerami, žinau, kad tavęs tas neišgasdintų oo, beje, Auuu, tai kur tu dabar, kuriam pasaulio krašte gyveni?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2011, 13:40   #828
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

tai kodėl nesirodė..?..kameros elektromagnetinis laukas atstumenčiai veikė..?..ar čia tas surimtėjimas prieš kraustymąsi taip pasireiškė..?..
nu va, atsisakei ir įžeidei jos bepradedantį vystytis šuniškumą.... tai dabar nereikia nei bendravimo, nei blaškytis....
o kas jai su sąnariais..?..įgimtos ar įgytos problemos..?..
beje, dėl tos "nedidukė" - kiek jai laiko dabar..?..įtariu kokia keturiasdešimt kilogramų turėtų sverti....
nuuuu....vikeee....tai dabar jau reiks kažkaip susispaust dar labiau ir bandyt atlėkt kažkaip į tą pajūrį.... aišku, tai, kad rami ir meili ji yra šioks toks trūkumas, nes su neramia būtų šiek tiek įdomiau, nu bet vis tiek....sunkiai prisimenu, kad dar kada tekę būtų kišti nosį prie katininio....
aš dar kol kas ten pat, bet artėju prie "kur dievas duos" etapo....o kadangi tarp manęs ir dievo skirtumas tik tas, kad mano egzistavimas - įrodytas faktas, tai.....
beje, visada prašom į svečius....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 25-12-2011, 13:22   #829
Deividas
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Vilnius
Posts: 13
Default


Su Sv. Kaledom hebra
Deividas jest offline   Reply With Quote
Old 25-12-2011, 13:39   #830
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

su sventom visus irgi
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2011, 13:15   #831
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

su.
kai saka, sniego ir šalčio jumi....
http://rutube.ru/tracks/2025795.html...1f515189028ff7
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-2012, 19:30   #832
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

pasirodo visai pamiršau kokie čekai dydeli....a jūs visi tokie..?..nes kažkaip mija pasirodė baisiai dydelė po tiek laiko....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-2012, 20:44   #833
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Atika mažutė jei kyla baimė dideliem čekam, laisvai galima niurkyt maniškę maža, kompaktiška ir didelė gėrietė kaskart, kai susitinkam su kitais, Atika atrodo kaip paaugliukė. Kiti tikrai atrodo dideli.
AisteM jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-2012, 21:25   #834
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

baimės tai nekyla, ale nustebimas tai kažkaip buvo... sutarėm - užsirašau į niurkymą..(..kaži kiek jūsiškė ištemps mano niurkymo....paprastai visus šunis sugebu užknist.... )..man pora savaičių kaip minimum bus laaabai karštos, tai nežinau ar pavyks kur šviesiu paros metu ištrūkti, bet galim bandyt tiktis kadu....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 28-08-2012, 11:38   #835
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Laisvai mes grįžtam iš Margo ir esam daugiau mažiau laisvos gali parašyt man: 862595114 ir sutarsim
AisteM jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2012, 18:43   #836
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by AisteM View Post
Laisvai mes grįžtam iš Margo ir esam daugiau mažiau laisvos gali parašyt man: 862595114 ir sutarsim
koma. per darbus visai nėr laiko pasiūlyt susitikt....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 30-01-2013, 11:34   #837
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Paskaita "Vilkas mitologijoje ir realybėje"


Vasario 13d., trečiadienį, 18.00 Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultete vyks paskaita, kurios metu galėsite sužinoti koks buvo vilko vaidmuo baltų kultūroje bei kokie yra ir kas yra žinoma apie realiai gyvenančius vilkus (socialinė struktūra, biologija ir panašiai).


Paskaitos auditorija bus patikslinta


Paskaitą skaitys:
Rolandas Petkevičius, Gamtotyros draugijos „Gyva“ vadovas, etnologas
Raimondas Cekanavičius
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 30-01-2013, 12:00   #838
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

O, kaip įdomu. O registracijos/mokesčio nėra? Galima taip va ateiti ir tiek?
AisteM jest offline   Reply With Quote
Old 30-01-2013, 15:23   #839
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

jap, ateini, išsirenki patinkančią vietą, atsisėdi, išklausai ir pradedi klausinėti....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 30-01-2013, 15:34   #840
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Super. Reiks būtinai sudalyvaut.
AisteM jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org