Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Susitikimai ir kelionės

Susitikimai ir kelionės Susitikima - tie maži ir dideli, oficialūs ir privatūs. Svarbu, kad šunys išsišėltų... Kaip ir kur keliauti su šunimi...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-09-2011, 08:29   #1
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default Waidila ir Walkiria Jama Baltiją :D

Kad jau visai numiro mūsų lietuviškas forumas, bandom kiek pagyvint nuotraukomis iš savaitgalio susitikimo pajūryje su broliuku Vaidučiu












O kiti tipo nei atostogavot, nei kaip nors kitaip pramigavot, kad tyla visiškoji? Ar atnaujintas puslapis siaubą kelia? Man truputį kelia, bet viskas priprantama.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 11:17   #2
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

O, kokia mažutė, žemutė Bruknė atrodo šalia Vaidžio. Iš nuotraukų atrodo, kad labai draugiškai bendravo abudu, bet negi nei trupučio pasiurzgimų nebuvo? Beje, ar dominuoja CSV kalės prieš patinus? Ar visad pagrindinis dominantas būna patinas?
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 11:53   #3
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Na Bruknė tai labai auklėja patinus, ypač jaunesnius. Manyčiau, teisingiau būtų teigt, kad pagrindinis dominantas pas čekus kaip tik kalė, ne patinas
O su Vaidučiu tai jie žinai, seni draugai, tai gražiai, santūriai pažaidė, pasilakstė ir tiek
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 16:42   #4
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

aha, atsinaujinimas baisus dalykas....čia kaip su naujom lėkštėm: atsidarai spintelę ir sekundėlei susimąstai, ar ne pas kokį kaimyną nueėjai....
a jūs man pasakykit, ten priešpaskutinėj nuotraukoj taip palaimingai išsišiepęs vaidis..?..ausų nesimato, tai sunku pasakyt....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 15:13   #5
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aha, man irgi šiek tiek keisti tie atsinaujinimai, bet nieko.. jei ne Vaiva, tai turbūt net nebūčiau pastebėjus, kad atnaujinti ir aprašymai šunų, na pati duombazė.. retai ten užklystu aš, bet man kaaaip patiko! Daug fainiau, negu buvo
O savaitgalis tai superinis išties. Jau labai buvau pasiilgus Bruknės su Vaiva, tai mmm, senai neturėjau tokio gero savaitgalio o pasiurzgimų buvo, bet visi tik iš mano nuostabiosios, visiems išgirtosios uogelės ji ir Vaidžiui velnių davė (tipo - negalima čia myžt tau, čia maaaaano viskas, neuostyk, NEIK arti virtuvės, nebūk šalia žmogelių, juk čia viskas MAAAANO ), ir mane barė, kai bandžiau kartu laikyt, kad nufotkint. Bambeklė merga
O ten fotkėj šypso tai Vaidulis. Dabar galvoju ar jis rimtai gerokai didesnis už Bru, bet turbūt ne, gal tik foto taip atrodo.. ir dar dėlto, kad Bruknelė tai kaip ir priklauso mergaičiukei, susišukavusi, kailiukas švelnus, sugulęs gražiai, o Vaidosas tai gi apaugęs visas gaurais aš taip galvoju kad čia dėlto tas dydžio skirtumas labai matomas bet Vaiva, gal paneigs, ji geriau ten viską mato šunų klausimų
vike jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2011, 07:57   #6
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Na Vaidulio ūgis tai toks kaip Bru, bet pečių plotis, karčiai ir diiiiiiiidelė galva tikrai sudaro ryškų skirtumą. Na patinas yra patinas, subtilumo nedaug, ale gražu nors tu ką. Labai jis man patinka Juoba kad charakterio nerealaus, naglas, bet tuo pačiu labai draugiškas su žmonėm, net ir pirmą kartą matomais
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2011, 11:06   #7
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

vike, vaidis tiesiog gaivališkaijaunatviškaivėjavaikiškai išsitaršęs kaip ir pridera tokios jaunos sielos sutverimui....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org