Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výchova & charakter

Výchova & charakter Jak se postarat o štěně, jak ho socializovat, nejčastější problémy s ČSV a jak je řešit...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-03-2011, 22:51   #1
malkovicz
Junior Member
 
malkovicz's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Potštejn
Posts: 90
Default trest nebo pochvala?

Zdravím prosím o radu naše fenka (Besta-3 měsíce) zvládá přivolání na jedničku pokud v tom není žrádlo tím myslím co najde na procházce (jablka,mršiny a různý pohozený odpad) nejde mi tak o to přivolání protože je jasné že ve 3 měsících přivolání není a ani nemůže být 100% spíše mi jde o to jak se zachovat když tu mršinu vezme do tlamy a já ji chci odvolat a ona jak naschvál ode mne odbíhá protože nechce abych ji to sebral a když se kni přiblížím tak zase poodběhne když tu mršinu spořádá tak jde ke mně ale nejde úplně jen kolem mě popobíhá a krouží a když už přijde na dosah tak nevím jestli ji pochválit což se mi nezdá moc výchovný nebo ji potrestat ale zase nechci aby se potom nebála ke mně přijít je to začarovaný kruh tak vás prosím o radu pokud s tím máte někdo zkušenost děkuji jo a odpovědi typu měj ji na vodítku si můžete odpustit mě zajímá jak řešit situaci když je na volno děkuji.
__________________
http://besta.websnadno.cz/
malkovicz jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org