Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-05-2009, 12:12   #41
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
My naszą też będziemy pilnować więc myślę, że zniszczeń nie będzie. Jedyne czego nie możemy obiecać to tego, że nie zasika wykładziny... Ale będziemy się starać- kto wie, może do tego czasu się nauczy gdzie się sika a gdzie nie
My do Nitry wzięliśmy na wszelki wypadek wielki kawał folii i zakryliśmy nią cały pokój.
Okazało się, że niepotrzebnie. Młody uznał, że tam się nie sika.
Zresztą większość czasu będziemy spędzać na dworze, więc nie powinno być problemu.
Ale zabezpieczyć pokój warto na wszelki wypadek. Po co mają myśleć źle o wilczakowcach.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 20:36   #42
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
My naszą też będziemy pilnować więc myślę, że zniszczeń nie będzie. Jedyne czego nie możemy obiecać to tego, że nie zasika wykładziny... Ale będziemy się starać- kto wie, może do tego czasu się nauczy gdzie się sika a gdzie nie
No ja mogę wam wypożyczyć kogoś do pilnowania. Efekt lux.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 13:46   #43
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Czy jest jeszcze wolny pokój? Dwie osoby i małe dziecko? Ile by kosztował, bo widzę dwie różne ceny (25/30złos.) i ile za dziecko, psy. Z tym, że my to raczej późniejszym wieczorem w sobotę byśmy dotarli.
Pozdrawiam
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2009, 18:05   #44
Louve
Wilcza Saga
 
Louve's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Częstochowa/Rzeszów
Posts: 809
Default

Piszemy się na 99.9%. Jedna/dwie osoby + jeden wilczak. Namiot, rzecz jasna. Miejsce zapowiada się ciekawie. Widzę, że będzie jeszcze kilka nowych, nie znanych nam wilczakowców. Miło będzie poznać Już się nie możemy doczekać. No i nareszcie się wilczyca wybiega porządnie.
No więc cóż... do zobaczenia na glicyjskim!
__________________
Bo to wszystko... to takie przesadnie wyraźnie poplątane jest!


Louve jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 09:42   #45
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Czy jest jeszcze wolny pokój? Dwie osoby i małe dziecko? Ile by kosztował, bo widzę dwie różne ceny (25/30złos.) i ile za dziecko, psy. Z tym, że my to raczej późniejszym wieczorem w sobotę byśmy dotarli.
Pozdrawiam
Różnica podanych cen wynika z tego że 25 zł kosztuje noc w domku a 30 w budynku głównym. Ponieważ Grzesiek zarezerwowal sobie budynek główny, a i domek jest już "obstawiony" to teraz ruszamy na poszukiwania wolnych miejsc w sąsiedztwie.Tak naprawdę nie będą to duże odległości do przejścia, ale właściciel obiektu inny,dlatego dopytuje się kto jeszcze jest chętny na pokój w najblizszym czasie Andrzej pojedzie tam jeszcze raz i znajdzie miejsca dla tych osób. Jest to akurat taki teren turystyczny że nie powinno byc z tym problemu, zwłaszcza że na każdym domu wisi tam tabliczka "pokoje do wynajęcia" Cena będzie pewnie w okolicach 25, 30 zł.
Za psa nie płaci się nic. Dzieci (ale takie już biegające ) płaca połowę, natomiast takie maleństwa jak Twoje to za darmo.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 10:26   #46
Khan
Junior Member
 
Khan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Łódź
Posts: 149
Default

Jeszcze my, chętnie byśmy się dołączyli. Dwie osoby i cztery psy. Mam nadzieję, że nie będzie problemu
Khan jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 10:45   #47
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

No to sie szykuje niezłe spotkanie!!!!
Juz sie nie moge doczekać!!

A że na Jurę od nas bliżej niż do Kudłaczy to juz w pt przed południem będziemy
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 11:30   #48
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Dzięki za odpowiedz, wolałam się upewnić by wiedzieć na jakie koszty się przygotować. Tak my będziemy na 100% w sobotę wieczorem, choć możliwe, że późniejszym i jak dobrze rozumiem psiaki mogą być z nami w pokoju ( a w razie czego zostanie dłużej to nie byłby problem?). Czekam na wiecej info.
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 12:24   #49
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena View Post
Ponieważ Grzesiek zarezerwowal sobie budynek główny, a i domek jest już "obstawiony"
Ja ze swojej strony mam już ustaloną liczbę noclegów. W zwiazku z tym zwolniłem kilka miejsc w budynku głównym. Sam też wracam na noc do domu więc będzie dla osób ze spotkania bo będą na miejscu.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 13:00   #50
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Jeśli jest jeszcze miejsce w głównym budynku to za 25zł to na sobotę wieczorem byśmy przyjechali na 100%
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 13:09   #51
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

W budynku głównym kosztuje nocleg 30 zł

P.S.
Kosztowął 25 zł w domku i wszystko zalezy w jakich cenach Madzia zdoła załatwić i czy zdoła noclegi w okolicy. Nie wszyscy sa chętni do brania na nocleg i na dodatek z duzym psem. To jest jednak problematyczne.
Myślę, ze osoby , które się nie załapały na noclegi mogą też sobie załatwiać je na włąsną ręke w okolicach miejsca spotkania bo mają ku temu więcej mozliwości niż Magda. Jest w zaawansowanej ciaży i musi zapewnić nam jeszcze całe zaplecze .

Last edited by wilczakrew; 07-05-2009 at 13:14.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 13:22   #52
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Myślę, ze osoby , które się nie załapały na noclegi mogą też sobie załatwiać je na włąsną ręke w okolicach miejsca spotkania bo mają ku temu więcej mozliwości niż Magda. Jest w zaawansowanej ciaży i musi zapewnić nam jeszcze całe zaplecze .
Ale przecież Magda sama parę postów wyżej prosiła, żeby na własną rękę nic nie załatwiać. (?) Bo raz, nie chciała, żeby "wszystko się pomieszało", a dwa, bo "w kupie siła" i zawsze można wynegocjować lepsze warunki, jak ktoś załatwia dla wielu, a nie tylko dla siebie.
Może niech Magda sama się wypowie?
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 13:25   #53
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Ale przecież Magda sama parę postów wyżej prosiła, żeby na własną rękę nic nie załatwiać. (?) Bo raz, nie chciała, żeby "wszystko się pomieszało", a dwa, bo "w kupie siła" i zawsze można wynegocjować lepsze warunki, jak ktoś załatwia dla wielu, a nie tylko dla siebie.
Może niech Magda sama się wypowie?
Prosiła aby ludzie na miejscu spotkania nie załatwiali na własna ręke bo będzie zamieszanie. Pewne osoby dzwoniły i chciały własnie tam zarezerwować noclegi. W tej chwili się sytuacja zmieniła i jest o wiele więcej chętnych niż noclegów więc w poblizu można to robić na własna ręke lub czekać i angażowac w to Magdę , ale ja nie widzę takiej potrzeby bo ma i tak za duzo obowiazków.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 17:32   #54
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
To jest jednak problematyczne.
Myślę, ze osoby , które się nie załapały na noclegi mogą też sobie załatwiać je na włąsną ręke w okolicach miejsca spotkania bo mają ku temu więcej mozliwości niż Magda. Jest w zaawansowanej ciaży i musi zapewnić nam jeszcze całe zaplecze .
Dziękuję za zaangażowanie ale adwokata nie potrzebuje. Jeśli podejmuje się coś zorganizować to od początku do końca. Gdyby zorganizowanie Galicyjskiego stanowiło dla mnie jakis problem to bym go nie organizowała.
Chciałam tylko dowiedzieć się ile osób będzie chętnych jeszcze na pokój , by wszytkich zainteresowanych umieścic w innym ale jednym budynku a nie każdy gdzie indziej, ogólnie zrobiło sie troche zamieszanie, ale chyba sytuacja została opanowana Bardzo prosze O NIE WPROWADZANIE nerowej atmosfery, wystarczy jej na innych wątkach. Galicyjskie jest spotkaniem integracyjnym, w założeniu ma służyć rozrywce i zabawie, czasem z elementem szkolenia (rozmawiałam z trenerką od szkolenia klikerowego ) które zostanie tam przeprowadzone.
Na forum pojawiam sie raz na jakiś czas, ale z chęcią SAMA odpowiem na wszytkie pytania.
I tylko chciałam zauważyc że spotkanie Galicyjksie a spotkanie GI to zupełnie dwie różne oddzielne sprawy nie powiązane ze sobą. ja organizuje Galicyjskie i bardzo ciesze się że mogę to robić, że są chętne osoby by przy grillu się spotkć, podzielić doświadczeniami, spostrzeżeniami, by można było poważnie podyskutować,w dzień połazić po parku, wziąść udział w biegu organizowanym przez Andrzeja lub innych atrakcjach nad którymi jeszcze myślimy.
Może jest troche mojej winy że informacje nie podaje w całości o wiele wcześnie, podyktowane to było zmianą miejsca organizacji i tym że od nowa musiałam szukać jakiegos ładnego przyjaznego miejsca. Na Kudłaczach niestety musielibyśmy wyżywienie zamówić u własciciela co byłoby dość kosztowne, a ja wiem ile i tak takie spotkania Was kosztuja, więc wolę wszystko przygotowac sama.(dokładne dane podam w ciągu kilku dni )
A ciąża to nie choroba.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 18:04   #55
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Ja na 50% rezerwuje jeszcze jeden pokój dla 1/2 osób. Dziś wieczorem powinnam wiedzieć na 100%. ( To tak w ramach informacji pomocniczej).

P.S. Ja pamiętam, ze jak byłam w ciąży to na koniec miałam jeszcze większego powera
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 07-05-2009 at 18:43.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 18:49   #56
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena View Post
Dziękuję za zaangażowanie ale adwokata nie potrzebuje. Jeśli podejmuje się coś zorganizować to od początku do końca. Gdyby zorganizowanie Galicyjskiego stanowiło dla mnie jakis problem to bym go nie organizowała.
Chciałam tylko dowiedzieć się ile osób będzie chętnych jeszcze na pokój , by wszytkich zainteresowanych umieścic w innym ale jednym budynku a nie każdy gdzie indziej, ogólnie zrobiło sie troche zamieszanie, ale chyba sytuacja została opanowana Bardzo prosze O NIE WPROWADZANIE nerowej atmosfery, wystarczy jej na innych wątkach. Galicyjskie jest spotkaniem integracyjnym, w założeniu ma służyć rozrywce i zabawie, czasem z elementem szkolenia (rozmawiałam z trenerką od szkolenia klikerowego ) które zostanie tam przeprowadzone.
Na forum pojawiam sie raz na jakiś czas, ale z chęcią SAMA odpowiem na wszytkie pytania.
I tylko chciałam zauważyc że spotkanie Galicyjksie a spotkanie GI to zupełnie dwie różne oddzielne sprawy nie powiązane ze sobą. ja organizuje Galicyjskie i bardzo ciesze się że mogę to robić, że są chętne osoby by przy grillu się spotkć, podzielić doświadczeniami, spostrzeżeniami, by można było poważnie podyskutować,w dzień połazić po parku, wziąść udział w biegu organizowanym przez Andrzeja lub innych atrakcjach nad którymi jeszcze myślimy.
Może jest troche mojej winy że informacje nie podaje w całości o wiele wcześnie, podyktowane to było zmianą miejsca organizacji i tym że od nowa musiałam szukać jakiegos ładnego przyjaznego miejsca. Na Kudłaczach niestety musielibyśmy wyżywienie zamówić u własciciela co byłoby dość kosztowne, a ja wiem ile i tak takie spotkania Was kosztuja, więc wolę wszystko przygotowac sama.(dokładne dane podam w ciągu kilku dni )
A ciąża to nie choroba.
Magdaleno co trzeba zrobić aby mieć pewność iż bede miał pokój (2 osoby + pies). jak już pisałem jedziemy na 100%, a chciałbym wiedzieć czy bedzie pokoj czy nie. Bo jak nie to wezme namiot.
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 20:24   #57
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena View Post
Trunskia, Ilma, Grin,pokoje w domku?
Mówisz masz , a na miejscu zapłacisz
Shaluka, nie pali się , jak będziesz wiedziała na 100% to daj znać
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-2009, 08:55   #58
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Magdaleno; właśnie wczoraj się dowiedziałam, że w tym czasie, gdy odbywać się będzie "Galicyjskie", nasza córa najprawdopodobniej już będzie na wakacyjnym wyjeździe, zatem byłyby nas dwie osoby (a nie trzy - jak to mówiłam pierwotnie) + pies.
Potwierdzę to w ciągu najbliższych paru dni na 100 proc.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-2009, 12:40   #59
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Magda wiesz co nasze dzieciaki powiedziały na pytanie czy jadą na spotkanie
Do Pani Magdy ZAWSZE i ty myślałaś że nie jedziemy ??????????
Tak więc przyjedziemy w sobotę i będzie nas 4 + 2 psy musieliśmy kogoś wykluczyć więc jeden psiak odpadł (zresztą naj mniej pasujący do reszty )
Prosimy o pokoik
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-2009, 13:07   #60
anetawron
Licho nie śpi...
 
anetawron's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Kanie
Posts: 490
Send a message via ICQ to anetawron
Default

My raczej niestety tylko na niedzielną wystawę się załapiemy, chociaż będziemy się starać być wcześniej Ale póki co nie rezerwujemy narazie nic, w samochodzie też można sie przespać... przetestowane rok temu chociaż ciasno było w dwie osoby i duże trzy i pół psa...
anetawron jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org