Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Mimo téma

Mimo téma O všem a o ničem - aneb jak příjemně strávit volný čas...

View Poll Results: Kradl Pavel Hanu¹ka po¹tu?
Ano 8 61.54%
Ne!On je èestný! 3 23.08%
Mìl okno, nepamatuje si to! Hulí trávu a odchází mu pamìt! 2 15.38%
Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-12-2006, 11:38   #21
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
dokaž, že všichni svědci šmírování lžou a manipulují z daty jako ty!!! Tím opravdu končím, vše bylo řečeno.
Ano, to je skutečně konečný argument - "Dokaž že jsi nic neudělal a my tě necháme na pokoji". Nepřipomíná Vám tenhle přístup něco ? Mně ano. Podobnou větu mi v roce 1988 řekl vyšetřovatel Stb při jedno z výslechů "Pane Hanuška, dokažte, že jste s tím člověkem nemluvil a my už si Vás předvolávat nebudem...".
Moniko, probuď se !!!! Už je rok 2006 a nikdo nemusí dokazovat, že něco neudělal, naopak, pokud je někdo z něčeho obviněn, musí mu být dokázáno, že to skutečně spáchal. Jak jsem už opakovaně napsal, udávali jste, podávali trestní oznámení, žaloby k soudu. Žádný z nezávislých orgánů nic nezjistil a nikoho z ničeho neobvinil. Co ještě chceš za důkazy ?

PS :
trestní zákon 140/1961 Sb. ve znění posledních úprav 412/2002 Sb.
§206
Pomluva
(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 11:48   #22
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

ŽÁDÁM ČESTNÉHO A MORÁLNÍHO PAVLA HANUŠKU, ABY NEUPRAVOVAL MÉ PŘÍSPĚVKY !

Ten odkaz je
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 11:54   #23
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Evo, slyšela jsi někdy co to znamenají autorská práva ? Právě je porušuješ. Proto byly tvé příspěvky upraveny a nezákonné odkazy smazány. My, na rozdíl od Tvých stránek, nedovolujeme aby zde byly zveřejňovány příspěvky, které porušují zákony.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 11:56   #24
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Hahaha wolfdog mluvi o autorskych pravech, to je gól. Ano, tak čestně budu "porušovat" onen autorský zákon dál....dle me je horší cenzura
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 12:05   #25
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Evo, nevím, co tím sleduješ. Ale zjevně chceš abychom se nechali vyprovokovat ke zrušení Tvé registrace na serveru. Potom by jste mohli spustit kravál, jak cenzurujeme a nechceme svobodnou diskuzi.

Žádám Tě abys přestala porušovat pravidla (a v tomto případě i autorský zákon). Přečti si poznámku v dolní části stránek. Autorská práva na tyto stránky máme my a nikdo nemá právo nic z tohoto serveru zveřejňovat bez našeho svolení.
Svobodná diskuze tady byla je a bude ale pravidla a zákony se tu budou doržovat.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 12:11   #26
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

No, ale vždyť cenzurujete a ten odkaz je jasný důkaz a proto ho tam dávám......zažaluj mě, smaž mě když si tím ulevíš, autorský zákon neporušuji - rozdílná interpretace nebudu to tady rozebírat, ale ten odkaz tu dám nebo bude na mých stránkách.
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 12:16   #27
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Evo, ještě jednou Tě žádám abys respektovala pravidla tohohle serveru. Tady to není veřejný diskuzní server, kde vládne anarchie, tady jsou prostě pravidla a kdo tu chce diskutovat musí je dodržovat. Je to tak těžké pochopit ?
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 12:32   #28
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Abych předešel dalším lžím a pomluvám - protože Eva Špreňarová (rocco) se opakovaně i po mých dvou žádostech stále snažila zveřejnit odkaz na nezákonnou kopii našich stránek, byl jí dočasně odepřen přístup.
Takže Evo, Tvůj přístup nebyl zrušen, jen dočasně vypnut. Nemáme totiž čas neustále sedět u počítače a sledovat, zda jsi zase nenapsala nějaký příspěvek, kterým porušuješ zákony téhle země. O zapnutí přístupu Tě budeme informovat.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 14:30   #29
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Hmmm -nikdo mne neinformoval ! ŽE BY DALŠÍ LEŽ ? Jsem ráda, že bdíš nad dodržováním zákonů (že by jsi začal u sebe ?) Možná dostaneš pochvalu před nastoupenou jednotkou a možná bude rozvinuta i zástava IWC Řád Zlatého šmíráka bude předán na slavnostním zasedaní ÚV.
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 15:36   #30
nonsens
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 14
Send a message via ICQ to nonsens
Default Mikulášská nadílka pro všechny

Zajímalo by mě, jaký smysl mělo toto napsat veřejně ? Takovéto debaty podle mě patří do soukromé pošty, pokud autor nemá v úmyslu vyvolat rozepře, ovlivnit čtenáře a poškodit jmenované. Toto je podle mne bezpáteřní, ať už zmínění udělali cokoliv. Pokud by autor skutečně chtěl něco řešit, mohl se obrátit na právníka a případně podat žalobu.
nonsens jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 17:08   #31
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by rocco
Hmmm -nikdo mne neinformoval ! ŽE BY DALŠÍ LEŽ ? Jsem ráda, že bdíš nad dodržováním zákonů (že by jsi začal u sebe ?) Možná dostaneš pochvalu před nastoupenou jednotkou a možná bude rozvinuta i zástava IWC Řád Zlatého šmíráka bude předán na slavnostním zasedaní ÚV.
Skutečně velmi inteligentní. Ne, s těmito lidmi se nemá smysl moc bavit. Udělají vše proto aby se mohli dostat zpět do funkcí a k moci nad ostatními chovateli a majiteli československých vlčáků. Házení špíny na ostatní a zákulisní podrazy jim byly a zjevně stále jsou tím nejbližším. Co to má za cíl se lze jen dohadovat. Uspokojení osobních ambicí ? Kšefty se štěňaty ? Každý si musí udělat obrázek sám.
Já sám jsem nikdy po žádném vlivu ani funkci netoužil. Do výboru české pobočky jsem byl vyzván výborem v roce 1998 a v roce 2001 jsem z něj sám vystoupil, protože se mi nelíbily postupy a jednání právě Ing. Soukupové (vše je popsáno v článku Jak to bylo s Wolfdogem a stránkami KCHČSV ?). Od té doby jsem se dění v Klubu účastnil pouze a jen jako řadový člen a přesto, že jsem byl několikrát za tu dobu některými členy osloven abych kandidoval do výboru, nikdy jsem to nepřijal. Chovatelem sice jsem, ale má fenka Nancy má už přes 10 let a tak ani nějaké motivy spojené s prodejem štěňat jsou liché (nevlastním více chovných fen abych za každou cenu produkoval štěňata).
Lži a pomluvy, které se na mne a několik dalších "nepohodlných" lidí snesly jsou jen a jen osobní pomstou a snahou Ing. Soukupové a její skupinky (známé mezi členy Klubu jako "suchdolská partička") se opět ujmout neomezené moci a vlivu v KCHČSV a s pomocí jména pana Hartla, kterým se stále zaštiťují, vládnout a především lukrativně prodávat štěňata (vždyť na stránkách jedné italské chovatelské stanice donedávna ještě stálo, že spolupracuje "s největší světovou odbornicí a chovatelkou ČsV na světě - Monikou Soukupovou" !!!). Všechny legální zbraně už použili (Policii, soudy, stžnosti, udání) a protože vše bylo shledáno bezpředmětným, kope kolem sebe tahle parta, seč může i za cenu dalších lží a pomluv.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 17:24   #32
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Udělají vše proto aby se mohli dostat zpět do funkcí a k moci nad ostatními chovateli a majiteli československých vlčáků.
Tohle snad nemůžeš myslet vážně....
Ty to opravdu nechápeš?
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 17:47   #33
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Pane Hanuška či Kráso vím já…Wolfku, PROBUĎTE SE!!
Však schizofrenie je hrozná..to nevím, jen tuším, když to tak sleduji.…..
Stačil jste si vůbec všimnout, že Klub je zájmovým sdružením, navíc náš Klub je velmi úzká skupina lidí a práce pro Klub se dělá zdarma!!! Zabírá hodně času !! Nesete i část odpovědnosti za ostatní, musíte pomáhat, být k dispozici a vše ZDARMA!!! Není to bůhví co, někteří na Vás dokonce píšou i stížnosti a vykrádají vám poštu a to jen proto, aby se dozvěděli kde se kdo s kým sejde a s jakým Azorem budu krýt svoji Fifi. A já to musím vědět, dělala jsem to.
O jaké VLA´DĚ a MOCI tady mluvíte???????!!!!

Jediný kdo skutečně porušil zákon jste Vy!
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 17:50   #34
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela
Tohle snad nemůžeš myslet vážně....
Ty to opravdu nechápeš?
Hmm, Danielo, tak mi tedy vysvětli např. návrh na založení "pražské pobočky" nebo Asociace chovatelů vlčáků. Proč k těmhle krokům došlo až ve chvíli, kdy nebyli někteří členové téhle partičky zvoleni ? A pokud vím, tak dokonce Olga Jedličková sama přiznala na původním fóru na klubových stránkách, že "Ale to není hlavní příčina, proč souhlasím s novou pobočkou.Máš, Pavle ,pravdu, , že hlavní důvod je nezvolení některých lidí, jmenovitě nezvolení Moniky Soukupové do chovatelské komise.". Takže tzv. "pražská pobočka" byla navržena právě proto aby Ing. Soukupová mohla znovu dostat funkci, do které jí členové současné pobočky nezvolili. A bylo to napsáno jasně a přímo. Zkus mi odpovědět Ty, proč ke snaze o založení pobočky a založení konkurenčního klubu došlo a proč zrovna v té době ?
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 18:38   #35
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Celou debatu přehráváš uplně jinam,přesně podle způsobu tvého myšlení.
dokonce Olga Jedličková sama přiznala na původním fóru na klubových stránkách, že "Ale to není hlavní příčina, proč souhlasím s novou pobočkou.Máš, Pavle ,pravdu, , že hlavní důvod je nezvolení některých lidí, jmenovitě nezvolení Moniky Soukupové do chovatelské komise.". Takže tzv. "pražská pobočka" byla navržena právě proto aby Ing. Soukupová mohla znovu dostat funkci, do které jí členové současné pobočky nezvolili.

A ty si opravdu myslíš,že paní Jedličková chtěla Moniku opět dostat k moci - ber to doslova a do písmene ??Aby mohla neomezeně vládnout?Nechápeš,že jí mohlo motivovat něco úplně jiného,pro tebe nejspíš absolutně nepodstatného.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 18:53   #36
soblub
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Mìstec Králové
Posts: 4
Send a message via ICQ to soblub
Default

Je pravda že 13. 2. 2005 v Příbrami Klub chovatelů československého vlčáka dvěma hlasováními zrušil právo na ochranu soukromí?
soblub jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2006, 19:19   #37
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Zkus mi odpovědět Ty, proč ke snaze o založení pobočky a založení konkurenčního klubu došlo a proč zrovna v té době ?
Odpověď na toto jsem si musela dobře rozmyslet.Tak,aby byla pro tebe co možná nejsrozumitelnější.
Budu odpovídat za sebe.
Takže - čti pozorně!
Já konkrétně jsem chtěla podpořit založení pobočky z jednoho prostého důvodu.
Plánovala jsem velkou množitelskou kariéru.A to nejen na Tajze(kterou jsem v té době pravděpodobně ještě neměla),ale také na dysplatickém Agarovi(toho jsem už určitě měla) a přiznám se ti ,i na svých třech nalezencích - kastrátech.Uznej,že k tomu prostě Moniku potřebuju.

Samozřejmě,že by mi musela vystavit krycí listy a zařídit papíry.Však my už bychom se nějak domluvily
Hlavně aby tam seděla!!!
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2007, 21:10   #38
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

tohle fórum mi hodně dalo ale vzalo taky, vzalo mi v mých 18 letech iluze o slušném chování, ať už je pravda na jakékoliv straně(přikláním se na stranu okradených) je mi líto že se takto kazí pověst wolfdogu

doufám že se vyhnu ukamenování je to jen názor bodoucí majitelky a člověka co hledal na fóru pomoc a radu
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2007, 21:40   #39
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Nechtěli jsme nikomu brát iluze. Tohle fórum jsme tu nechali aby si každý mohl udělat obrázek sám. Není problém ho nenávratně vymazat ale to právě na Wolfdogu neděláme (tedy pokud téma nebo příspěvky neporušují zákony a pravidla).
My jsme stále jen z něčeho obviňováni (a to i veřejně) ale nikdy nikdo nikomu z nás nic nedokázal a vyšetřování zatím vždy potvrdila nesmyslnost nařčení a naši nevinu. Každý se může přiklánět na jakoukoliv stranu pře ale fakta jsou fakta. Falešné "důkazy", které jsou neustále zveřejňovány proti nám mohou někoho utvrzovat, že jsme se něčeho dopustili ale faktem je, že zatím žádný orgán (myslím tím především Policii) je neakceptoval. Takže zřejmě nebude vše tak jasné, jak píší ti, kteří nás stále ostouzejí. Ono je velice jednoduché o někom vypustit na veřejnost jakékoliv pomluvy nebo ho z něčeho obvinit ale každé obvinění musí stavět na nějakém reálném základě a být podloženo fakty a důkazy. My nemůžeme předložit důkazy o něčem, co jsme nespáchali, v tomto je postavení pomlouvačů snazší. Ale jak jsem řekl, nezávislí vyšetřovatelé vše posoudili a nikdy neshledali, že bychom se čehokoliv dopustili. Jaká ještě další fakta chcete od nás předložit ?
Všimli jste si, že veškerá obvinění, trestní oznámení a další udání byla vznesena až poté, co volby do vedení Klubu nedopadly tak, jak si udavači a pomlouvači představovali ? Všimli jste si, že když Ing. Soukupová nebyla zvolena do vedení Klubu, trvalo chvilku vyrobit "důkazy" o jakémsi scanování emailů a předloženy byly až na konferenci, jejíž jednání chtěli za každou cenu dotyční rozbít ? A kdo na konferenci byl moc dobře ví, jak vulgárně, hlasitě a neomaleně tam někteří vystupovali. Jak pan Valášek držel řeč o svých výborných kontaktech na Policii a z hlavy jmenoval paragrafy, ze ktarých zcela jistě budeme obviněni. Nebyli jsme obviněni z ničeho.


PS : A kdo byl v roce 2003 na schůzi jistě si pamatuje, že tehdejší vedení ústy pana Procházky (policisty) zaútočilo na Karin Neubertovou, která na našich stránkách jen vyjádřila svůj názor. Bylo jí tehdy zcela otevřeně vyhrožováno trestním stíháním tak, že s pláčem opustila schůzi. Samozřejmě, že dodnes se nic nestalo. Už tehdy Ing. Soukupová a její skupinka ukázala, že se neštítí ničeho a že kdo 100% nesouhlasí s ní, ten musí být prostě zlikvidován.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-01-2007, 08:59   #40
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
PS : A kdo byl v roce 2003 na schůzi jistě si pamatuje, že tehdejší vedení ústy pana Procházky (policisty) zaútočilo na Karin Neubertovou, která na našich stránkách jen vyjádřila svůj názor.
Na schůzi jsem asi nebyla.
Paní Karin Neubertovou osobně neznám. Její názor jsem si těď přečetla a zajímalo by mě jaké má psy - jestli je má uchovněné a jaké mají zkoušky. Protože pokud má neustále stejný názor, tak zkoušky má a nebo nechová štěňata. Taky by mě zajímalo jak by řešila háravou fenu, když ne umistěním v kotci.
Předem děkuji za odpověď Jiřina
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org