Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Tisk, televize a reklamy

Tisk, televize a reklamy Českoslovenští vlčáci v médiích, reklamě, videoklipech a televizi (kde hrají vlky nebo sami sebe). Články a programy o tomto plemeni...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-04-2011, 11:39   #1
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default Reportáž o ČSV v bavorské TV

Tuhle neděli (17. 4.) v půl šesté večer bude na bavorské stanici BR3 v pořadu Euroblick reportáž o čévéčkách. Bude tam povídat pan Hartl (česky). Kdybyste to náhodou někdo chytal a měl možnost to nahrát, bylo by to super...

Jinak samozřejmě doporučuju aspoň ke shlédnutí.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011, 11:57   #2
wolf
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 74
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Tuhle neděli (17. 4.) v půl šesté večer bude na bavorské stanici BR3 v pořadu Euroblick reportáž o čévéčkách. Bude tam povídat pan Hartl (česky). Kdybyste to náhodou někdo chytal a měl možnost to nahrát, bylo by to super...

Jinak samozřejmě doporučuju aspoň ke shlédnutí.
http://www.br-online.de/br-mediathek...questid=209512
wolf jest offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011, 19:06   #3
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Pro rejpaly, kteří tam uvidí mne, blekotat německy - dělám občas pro BR produkci v ČR a bylo tomu tak i v tomto případě. Požádal jsem KCHČSV oficiálně o pomoc s reportáží, ale kromě kontaktu na pana Hartla jsem se ničeho jiného nedočkal. Takže vše jsem musel zařizovat sám a tedy sám tam i mluvit. Možná dobrý námět na schůzi a dotaz na předsedu KCHČSV ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011, 19:16   #4
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Pro rejpaly, kteří tam uvidí mne a Darlinčinu "poslušnost": Strčte si nohu za krk...
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011, 19:20   #5
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Pro rejpaly, kteří tam uvidí mne a Darlinčinu "poslušnost": Strčte si nohu za krk...
Přesně tak. Potřeboval jsem psovoda se psem, kteří cvičí, ale bohužel Klub nespolupracoval a ti, které jsem oslovil buďto nemohli nebo se mi přes příslib už neozvali. Takže bohužel propagace plemene a jeho výcviku zůstala na Lence a na mně. I když cvičící budoucí maminku v začínajícím 10. měsíci těhotenství, to asi v TV ještě neměli
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011, 21:05   #6
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

V Roudnici bohužel nebudu. Ohledně reportáže... kontaktoval mě pan Thomas Kirschner, a to 24. 3. telefonicky, následně na moji žádost e-mailem. V naší korespondenci v průběhu dalších cca tří dnů jsem mu předal kontakty (Ing. Hartl, "Dědo" Rosík) a také seznam akcí, které je možné navštívit s nabídkou spolupráce. Řekl mi, že některé z nabídnutých akcí by mohly připadat v úvahu a být z jejich pohledu vhodné, a že v případě potřeby se ozve. Neozval.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 14-04-2011, 12:51   #7
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Příspěvek byl odstraněn autorem z důvodu nechuti "hnát to vejš". Můj soukromý dojem z pár lidí není třeba brát jako "dost závažnou informaci" a zase sklouznout k ventilaci osobních averzí. Pracujte, zachraňujte, hádajte se kdo co udělal nebo neudělal a kdo je důležitější střed vesmíru. Klub není politika. Trochu nadhledu a nebrat se tak děsně vážně by občas neškodilo. Konec.

Last edited by Vlkodlak; 14-04-2011 at 15:04.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org