Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

View Poll Results: Souhlasíte s tím, aby køí¾enci kanadské vlèice a NO bez PP byly zapisováni v registru ÈsV ?
ano 15 17.86%
ne 69 82.14%
Voters: 84. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-11-2009, 10:50   #101
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
PS : jako podklad pro žalobu za veřejnou pomluvu ovšem taky
..jo, to jsem si taky v duchu říkala..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 10:59   #102
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Mýlíte se, Audrey má českou bonitaci.
Podle toho odkazu na výsledky i Ave, jenže...

Viděl někdy někdo (kromě několika "vyvolených") jejich bonitační karty? Byl někdy někde zveřejněn jejich bonitační kód? Byl někdy někde oficiálně zveřejněn jejich výsledek DKK?


Jo jo, tyto předem řádně neoznámené bonitace na letních táborech... tábor v Jetřichovicích, kde tato bonitace měla proběhnout, navíc není táborem pořádaným KCHČSV, je to soukromá akce (to není nic proti Vám, paní Nekvasilová).

Letos na jaře jsme konečně dostali - po čtyřech letech!!! - od bývalé poradkyně chovu bonitační karty do roku 2004. Minimálně poslední roky (od r. 2000) však nejsou kompletní, spousta psů tam chybí. Bonitační karty Audrey a Ave Lupo Mutara chybí samozřejmě také. Abych byl konkrétní, z fen bonitovaných v roce 2004 byly klubu předány pouze 4 bonitační karty: Aset Voodoo Wolf z Peronowki, Bernie z Uher, Dixie Dakmat, Kira (Itálie). Toť vše. Bernie a Kira byly bonitovány na téže bonitaci v Jetřichovicích, proč tedy mezi předanými bonitačními kartami chybí karty Ave a Audrey Lupo Mutara (a Upstream Arimminum)?

Karel

Last edited by alexa; 05-11-2009 at 11:06.
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 11:24   #103
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
Podle toho odkazu na výsledky i Ave, jenže...

Jo jo, tyto předem řádně neoznámené bonitace na letních táborech... tábor v Jetřichovicích, kde tato bonitace měla proběhnout, navíc není táborem pořádaným KCHČSV, je to soukromá akce (to není nic proti Vám, paní Nekvasilová).
Opět se mýlíte.( Nic proti Vám pane Skoupý). První tábor v Jetřichovicích BYL pořádán KCHČSV. Bonitace byla předem oznámena a členskou schůzí na jaře v Hostivicích schválena. A přijeli na ní i lidé , co na táboře nebyli. Další roky jsem to klubu opět nabízela a nebyl zájem, proto další tábory už byly jako "Moje soukromá" Dovolená se psy pořádaná jako výcvikový tábor pro ČSV a pod záštitou kyn. organizací se tam pořádaly zkoušky - řádně nahlášené a uveřejněné.

"Bernie a Kira byly bonitovány na téže bonitaci v Jetřichovicích, proč tedy mezi předanými bonitačními kartami chybí karty Ave a Audrey Lupo Mutara (a Upstream Arimminum)?"
to se neptáte mě doufám.

Last edited by RadeKKK; 05-11-2009 at 11:44.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 11:43   #104
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Opět se mýlíte.( Nic proti Vám pane Skoupý). První tábor v Jetřichovicích BYL pořádán KCHČSV. Bonitace byla předem oznámena a členskou schůzí schválena. A přijeli na ní i lidé , co na táboře nebyli. Další roky jsem to klubu opět nabízela a nebyl zájem, proto další tábory už byly jako "Moje soukromá" Dovolená se psy pořádaná jako výcvikový tábor pro ČSV a pod záštitou kyn. organizací se tam pořádaly zkoušky - řádně nahlášené a uveřejněné.
Tak to pardon, omlouvám se za tuto mylnou informaci. Nemám tady u sebe staré Zpravodaje, neověřil jsem to, neměl jsem to psát. Moje chyba. Taky nikdo nezpochybňuje zkoušky - o těch nepadlo snad ani slovo, ba ani platnost oné bonitace. Jen konstatuji že některé bonitační karty nebyly předány. A je jich dost, nejen Audrey a Ave.

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
"Bernie a Kira byly bonitovány na téže bonitaci v Jetřichovicích, proč tedy mezi předanými bonitačními kartami chybí karty Ave a Audrey Lupo Mutara (a Upstream Arimminum)?"
to se neptáte mě doufám.
Ne, neptám se na to Vás. Ta otázka jen vyplynula z Vašeho příspěvku a je směřována někomu jinému, i když nečekám že na ni odpoví...

Karel Skoupý

Last edited by alexa; 05-11-2009 at 11:53.
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 11:49   #105
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
Ne, neptám se na to Vás. Ta otázka jen vyplynula z Vašeho příspěvku a je směřována někomu jinému, i když nečekám že na ni odpoví...

Karel Skoupý
To nebyl dotaz na mě že? Na bulvárním serveru se o tom s tebou nikdo bavit nebude. Jasně položená otázka je ta na kterou se nejhůř odpovídá. A proč odpovídat na bulváru... Je to pořád to samý dokola.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 11:50   #106
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Něco jste si přečetla, něco zaslechla a podle toho si děláte názor. Mimo mísu to rozhodně není. Zkuste si najít něco z té doby, včetně toho, že se mají Mutary zúčastnit spec. výstav.
Jo, přečetla. Vaši větu: "... kdo se víc podobá vlkům než kříženec vlka? ...

To je celé na co jsem původně reagovala.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 11:57   #107
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Tak snad ví, že posuzuje křížence (za účelem pokračování nebo nepokračování pokusu). Nebo musí dát kříženci VD a teprve potom mu organizátoři řeknou, jak ho nachytali, že to vůbec není čistokrevné?

A pokud jde o normální výstavu, tak se tam ten kříženec vůbec neměl dostat, ne?
Leko, ona nevěděla že je to kříženec, píšu to už poněkolikáté, Anička opravdu myslela že je to čsv. Jestli jí to organizároři po výstavě řekli, nevím. Když dostala CAC koukali jsme všichni s otevřenou pusou a kdosi pronesl "To bude průšvih" ... a byl
Jak je to s normální výstavou nevím, ale nepředpokládám že by měli majitelé Mutar nějaké výstavní ambice
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:00   #108
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Tak tohle je to nejpodařenější, co jsem od Vás četla, nic ve zlým, ale jako vtip roku dost dobrý
PS : jako podklad pro žalobu za veřejnou pomluvu ovšem taky
Jako žalovat Pavla?
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:03   #109
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Je zajímavé, jak na společných akcích se na sebe všichni usmíváte, tváříte se jako přátelé a hned druhý den už to tady "frčí". Pomluvy, napadání..je to nechutné a je to nejlepší způsob jak nejen nové majitele spolehlivě odradit od jakýchkoli aktivit ohledně ČSV.
Jani
My se na sebe s Pavlem neusmíváme.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:09   #110
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Čím dál více nabývám dojmu, že v okamžiku, kdy někdo nesouhlasí s Vašimi názory, nebo má názor jiný..nedej bože se svého názoru zastává, automaticky jej hážete do jakési druhé skupiny.
Myslím, že byste si měl sakra dobře rozmyslet co chcete napsat, než to napíšete!!!
Nevím, jak jste na to přišla ? Drtivá většina mých kamarádů a zmámých z okruhu čévéčkářů má jiné názory na spoustu věcí, než já. O tom to vůbec není. Za tím, co jsem napsal, si stojím a mám k tomu i důvody, protože Daniela i já jsme v Klubu déle než Vy a tedy známe i některé souvislosti z minulosti, které Vám asi unikají.

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Je zajímavé, jak na společných akcích se na sebe všichni usmíváte, tváříte se jako přátelé a hned druhý den už to tady "frčí". Pomluvy, napadání..je to nechutné a je to nejlepší způsob jak nejen nové majitele spolehlivě odradit od jakýchkoli aktivit ohledně ČSV.
Kde jste se se mnou setkala, že víte na koho se usmívám a na koho ne ? Ano, mám hodně nepřátel především v partičce okolo bývalé poradkyně chovu, ale nikdy by mne nenapadlo se na ně usmívat (a oni se neusmívají na mne). A když to chcete vědět, tak s Danielou se normálně zdravíme, ale nikdy jsme spolu na pivě neseděli ani jsme necítili potřebu (tedy alespoň já) si spolu přátelsky popovídat. Bohužel jsem takový, že dávám lidem otevřeně najevo svě pocity a otevřeně říkám, co si myslím. Za ničími zády jsem nikdy nic nedělal. Když se podíváte do minulosti, byl jsem to jen já, kdo písemně protestoval proti některým nestandartním postupům v Klubu a proti Mutarám. Ostatní si to jen povídali pokoutně ale veřejně s tím vylézt nechtěli.

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
PS : jako podklad pro žalobu za veřejnou pomluvu ovšem taky
Víte co je nejzajímavější ? Že žalobami proti mně se vždy ohánějí ti, kteří mají nejvíce másla na hlavě. Žalobou mi vyhrožoval Dr.Kolomazník, když jsem zveřejnil poměry, za jakých chová čévéčka, žalobou vyhrožoval pan Valášek, když už nebylo zbytí a nevěděl, jak jinak zvrátit rozhodnutí členské základny, že nechce Ing. Soukupovou ve výboru a ani tzv. "Pražskou pobočku KCHČSV" a trestní oznámení podala Ing. Soukupová, což bylo jen plácnutím do vody (trestní oznámení podala, to nic nestojí, žaloba by už stála soudní poplatky). Takže prosím, s žalobou se vůči mně neohánějte.

A ještě závěrem - Mutary jsou od počátku obrovským podvodem, který provázejí neli podvodné, tak nestandartní postupy. Už jejich zápis byl v rozporu s tehdy platným zápisním řádem, jejich zápis neschválila chovatelská komise (navíc ta v tomto případě nemá co schvalovat, protože "schválení klubu", znamená schválení minimálně výborem), na výstavách byla posuzována normálně ve třídách s ČsV, přestože je to v rozporu s výstavním řádem, minimálně jednu Mutaru posuzoval rozhodčí, který byl do celého "pokusu" zainteresován, o jejich zbonitování ani o výsledcích DKK nebyl dosud Klub informován (jsou zapsáni v pomocném registru, který je součástí plemenné knihy ČsV a ta je majetkem KCHČSV) atd. atd. Tady není a nebyla diskuze o tom, zda Mutary jsou krásné nebo ne, zda mají znaky ČsV nebo ne, zda a jak jsou socializované. Tady je základní to, že byly zapsány do plemenné knihy ČsV bez vědomí KCHČSV a tedy jejich zápis není legální. Pokud vykradu byt a následně po nějakém čase věci vrátím, stle jsem zlodějem. A stejné je to u Mutar. Kdo je obhajuje, obhajuje prostě nelegální křížence a jejich podvodné uchovnění.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:16   #111
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Leko, ona nevěděla že je to kříženec, píšu to už poněkolikáté, Anička opravdu myslela že je to čsv. Jestli jí to organizároři po výstavě řekli, nevím.
To je právě to, co mě na tom zaráží. Přece pokud bylo účelem posoudit ji kvůli pokusu, tak to měla vědět a nebyl důvod se s tím tajit. Nebo se pletu?

To je přesně to, proč má spousta lidí (včetně mě) pocit podvodu. Protože kdybychom všichni věděli (ne se domnívali na základě nějakých diskuzí), že to byl kříženec, proč tam byl a jak to dopadlo, neměli bychom o čem spekulovat.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:23   #112
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
To je právě to, co mě na tom zaráží. Přece pokud bylo účelem posoudit ji kvůli pokusu, tak to měla vědět a nebyl důvod se s tím tajit. Nebo se pletu?

Lenko, kdyby to věděla bylo by to taky špatně
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:24   #113
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Za tím, co jsem napsal, si stojím a mám k tomu i důvody, protože Daniela i já jsme v Klubu déle než Vy a tedy známe i některé souvislosti z minulosti, které Vám asi unikají.
Jako že jsem nebo jsem byla majitelkou nějaké Mutary? Pavle přestaň, vždyť to už ani není směšné ....
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:28   #114
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak Mutary byly jenom tři, tak když je dá Pavel do spoluvlastnictví, už je vlastní šest lidí
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:32   #115
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

...ale nikdy jsme spolu na pivě neseděli ani jsme necítili potřebu (tedy alespoň já) si spolu přátelsky popovídat

Já pivo nepiju.Náhodou jednou jsem si přisedla na konferenci k vašemu stolu, protože jinde nebylo místo. Ale přátelsky jsme se nebavili, protože nejsme přátelé.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:57   #116
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Jako že jsem nebo jsem byla majitelkou nějaké Mutary? Pavle přestaň, vždyť to už ani není směšné ....
Danielo, nekonstruuj, já jsem nic takového tentokrát neměl na mysli.

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Já pivo nepiju.Náhodou jednou jsem si přisedla na konferenci k vašemu stolu, protože jinde nebylo místo. Ale přátelsky jsme se nebavili, protože nejsme přátelé.
To skutečně nejsme, yzengrin by měla občas na nějakou čévéčkářskou klubovou akci dojet a poznala by realitu a až poté psát
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 12:57   #117
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post

Ano, mám hodně nepřátel především v partičce okolo bývalé poradkyně chovu, ale nikdy by mne nenapadlo se na ně usmívat (a oni se neusmívají na mne).
Můj nepřítel rozhodně nejste, i na nepřátelích mi totiž záleží. Mě na Vás nezáleží, ale zdravíme se bez úsměvu. To máte pravdu, k úsměvu nemáme důvod.


Víte co je nejzajímavější ? Že žalobami proti mně se vždy ohánějí ti, kteří mají nejvíce másla na hlavě. .....
Takže prosím, s žalobou se vůči mně neohánějte.
¨
Já rozhodně nemám máslo na hlavě. A neoháním se vůči Vám žalobou. Pomluvil jste Danielu. jak to bude řešit nebo neřešit je její věc. Až takhle pomluvíte veřejně mě, pak Vás budu žalovat. ( i bez másla)
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 14:23   #118
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Já bych se v souvislosti s pomluvami - když už jste je tady nakousli - rád zeptal, kdo konkrétně třeba o mně veřejně šíří, že jsem údajně řekl, že si jistá majitelka koupila pro jistou fenu nulový RTG (nota bene u jednoho ze dvou veterinářů - posuzovatelů, kterého doporučuju každému, kdo se mě ptá kam má snímek k vyhodnocení poslat), kdo tluče do hlavy některým lidem takové bludy, že nemá cenu s jejich psy chodit na bonitaci, protože jsou z jisté chovatelské stanice a současná poradkyně chovu je tudíž stejně neuchovní atd. To jen tak něco málo z doby nepříliš dávné. V případě zájmu můžu uvést další příklady, ale upozorňuji že to by bylo na delší psaní...

Nezastávám se Pavla, ale toto vyhrožování žalobami je úsměvné zase pro mě. Tady i jinde už proběhly slova mnohem těžšího kalibru...

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 14:32   #119
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Nezastávám se Pavla, ale toto vyhrožování žalobami je úsměvné zase pro mě. Tady i jinde už proběhly slova mnohem těžšího kalibru...

Karel
Opakuji znovu, že nikomu nevyhrožuji, zkuste si přečíst úplně původní přispěvek. jen říkám jak bych to řešila, kdyby se to týkalo mě.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 14:50   #120
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
...ale nikdy jsme spolu na pivě neseděli ani jsme necítili potřebu (tedy alespoň já) si spolu přátelsky popovídat

Já pivo nepiju.Náhodou jednou jsem si přisedla na konferenci k vašemu stolu, protože jinde nebylo místo. Ale přátelsky jsme se nebavili, protože nejsme přátelé.
...jo, tohle je mi jasné, ale není mi jasné, když teda Pavel mluví tak otevřeně a říká, co si opravdu myslí, tak proč se Tě na to nezeptá přímo? Bez "ochrany" internetu..ono na netu se strašně snadno píše..ale v reálu už si člověk tolik netroufne...o to se mi jedná.
Ano, nejsem v klubu a nemám čévéčko nijak dlouho, je víc než pravděpodobné, že spoustu informací nemám, ale Pavlův příspěvek, na který jsem reagovala, mi přijde dost sprostý. Bez ohledu na to, jestli se jedná o problém Mutar, nebo hejna kachen co sedí na rybníku..
...a že se s někým bavím, ještě automaticky neznamená, že to musí být přátelský rozhovor
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org