Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-08-2005, 14:55   #1
leśniczyna
Member
 
leśniczyna's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Wejherowo
Posts: 517
Default Andzia i jej Mama + De Molka

Dzisiaj widzielismy się z Andzią i jej przemiłą Mamą na Polance Redłowskiej w Gdyni. Andzia jest prześliczna - co od razu zostało zauważone przez męską część stada - ale niesamowicie małomówna, dlatego wciąż zastanawiałam się, czy to wynika z tego, że jej podoba się De Molka, czy powaaaaażnie jej decyzja została zachwiana. Ale potwór (czyt. DeMolka ) jak na złość była grrzeeeeeeeeeczna - to chyba jakaś zmowa wszystkich wilczaków, by na spotkaniu z przyszłymi właścicielami wprowadzać w błąd swoją urokliwością.
Było bardzo miło i mam nadzieję, że będzie okazja powtórzyć spacer
leśniczyna jest offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 15:35   #2
Andzia.
Junior Member
 
Andzia.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 70
Default

Eee tam "prześliczna" , to Demola jest sliczna a ja nie jestem malomówna, ale nie gadam byle czego a poza tym zastanawialam sie poważnie czy dam sobie rade z taką dziką naturą w domu z resztą, obie z mamą sie zastanawiamy...ja chcialam mojego wilczaka zabierac na kazdy nawet najmniejszy spacer po osiedlu i nie wiem czy uda sie nauczyc ją ładnie chodzic na smyczy zeby nie ciagnela, bo jak taka czeweczka mnie pociagnie to niewiele ze mnie zostanie.
No...ale bylo bardzo milo, chociaz nie spodziewalam sie az takiej wilczości . A spacerek na pewno trzeba bedzie jeszcze powtorzyc kiedys Pozdrowienia i dziekujemy
Andzia. jest offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 15:38   #3
leśniczyna
Member
 
leśniczyna's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Wejherowo
Posts: 517
Default

Quote:
Originally Posted by Andzia
a ja nie jestem malomówna, ale nie gadam byle czego a
hm.. to znaczy ze my wciaz mowilismy byle co?
No tak.. poczulas, co to znaczy, jak wilczak idzie spokojnie, lecz nie przy nodze ja mysle, ze nie bedzie tak zle - musiaalam Wam troszke powiedziec o tym, iz nie musi byc to idylla, ale skoro macie takie warunki czasowe jak mowilyscie, to bedzie dobrze a chodzic przy nodze ja nauczysz. Ale wplywac na decyzje nie moge wahanie musi potrwac - da Ci do myslenia i decyzja bedzie na pewno odpowiedzialna
leśniczyna jest offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 15:40   #4
Andzia.
Junior Member
 
Andzia.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 70
Default

Nie, nie...Wy mowiliscie baardzo ciekawie ale ja nie mam wilczaka wiec nie mialam nic ciekawego w tej sprawie do powiedzenia wolałam posłuchać Was
Andzia. jest offline   Reply With Quote
Old 21-08-2005, 15:45   #5
leśniczyna
Member
 
leśniczyna's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Wejherowo
Posts: 517
Default

Hehe czasem sie usmiechnelas, ale bylo widac, ze sie powaznie zastanawiasz patrzac na nia - sliczna, ale co w niej siedzia?
wiesz.. czego bym nei mowila.. DeMolka jest bardzo kochana. I ta jej niezaleznosc nabiera uroku wslasnie teraz, gdy mozna wyegzekwowac od niej podstawowe komendy.. Teraz mowie, ze warto, choc mialam chwile, gdy cieszylam sie, iz wyjechalam i nie muszde sie z nia uzerac... teraz zaczelo sie poprawiac
leśniczyna jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org