Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-06-2007, 20:48   #141
Sariel
Junior Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: bbbb
Posts: 192
Default

Dziekujemy za dzisiejsze spotkanie , druga lekcja Fiony z socjalizacji z wilczakami zaliczona, mniejsza na jaką ocene.

Na wystawie , no cóż ..... gdybysmy startowali w owczarkach niemieckich to pewne pudło, tak suka ciagneła sędzina, bardzo przemiła kobieta skwitowała to z uśmiechem jako ADHD

Trzeba zdecydowanie popracować nad zachowaniem w ringu, ale przegraliśmy z aktualną królową ringów klasy pośredniej, nie było innej mozliwości.


Pozdrowienia z Bielska
Sariel jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2007, 21:23   #142
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by panodfiony View Post
Dziekujemy za dzisiejsze spotkanie , druga lekcja Fiony z socjalizacji z wilczakami zaliczona, mniejsza na jaką ocene.
Co tam ocena, ważne, że się sunia uczy i ośmiela

Quote:
Originally Posted by panodfiony View Post
Na wystawie , no cóż ..... gdybysmy startowali w owczarkach niemieckich to pewne pudło, tak suka ciagneła sędzina, bardzo przemiła kobieta skwitowała to z uśmiechem jako ADHD


Quote:
Originally Posted by panodfiony View Post
Trzeba zdecydowanie popracować nad zachowaniem w ringu, ale przegraliśmy z aktualną królową ringów klasy pośredniej, nie było innej mozliwości.
Anglicy mądrze mówią: Practice makes master!
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2007, 21:40   #143
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

My też pięknie dziękujemy za fantastyczną gościnę, spotkanie, atmosferę
Jedziemy z relacją:
w klasie psów szczeniąt wystartował Idun Imbus i jak go oglądałąm to usmiech nie znikał mi z twarzy- jak ja lubię brykające radośnie wilczaki w ringu ( sedzina, jak widac też)

"oddaj- to moja ringówka"



ale to była tylko przygrywka, bo prawdziwego czadu zadał Foras (klasa młodzieży): tak się witamy z sędziną:



a tak się pokazuje zęby:


Pozniej bylo juz ciut stateczniej acz nadal radosnie i wesolo :
w kalsie posredniej nasz "gold" Euryś:




tym co widac powyżej Eury zostawił Cheya w tyle i kazał mu się zadowolić res-Cacibem :P
Czas na klase otwarta,
Varg (klasa harmonii między Aga i Vargiem co widac na kazdym kroku- Aga brawo!)


i Cheyzwalniam fryzjera bo po jego zabiegach młody całkiem stracił futro )
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2007, 21:44   #144
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Teraz suki.
Ishtarka zaliczyła "nieobecny-nieusprawiedliwiony".
W młodziezy- dylemat sędziego- jak wybrać skoro widzi się cos takiego:

a pojedynczo: Garuda


i Gwaihir ( Zwyciężczyni )


w klasie posredniej Eresh:

i Fiona :


w klasie otwartej przedstawicielka gospodarzy - Dona:
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2007, 21:50   #145
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Wyniki sa juz w tabeli ( Wojtek, dawaj tę ocenę).
a na finał BOB :


Pucharek, który widzicie ufundowany został przez hodowle "Galicyjski WIlk" i podczas robienia tej foty, na widok tej nagrody miny były takie :


"Aleeeee puchar! My tez taki chcemy"
****

No i jeszcze fotki naszych nieocenionych kibiców:

(Jabber)- prawda, ż słodziak?

oraz Jadiel-tandem!



No i wisienka: to druga wystawa z rzędu (po Łodzkiej), na której sedzia tak mocno chwali nasze wilczaki Pani Semik powiedziała, że na Słowacji nie widziała takich dobrych psów. I ze ktoś tu naprawde fajnie mysli. Hodowcom poprzewaraca się pewnie w głowach bo takie komplementy to duza rzecz , ale fakt- psy niezłe :P

Jeszcze raz wszystkim dziekujemy, bardzo fajnie było Was znów zobaczyc/poznać i mam nadzieję, ze w Warszawie będzie równie fajnie.
pozdrawiamy
Gaga, Roman i Chey
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 00:00   #146
Sariel
Junior Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: bbbb
Posts: 192
Default

No za tak wzorowe ciagniecie to doskonala, trzeba troche tego zebrac,zeby jakiegos kawalera legalnie skusic
Sariel jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 14:46   #147
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Rona dziękuje w imieniu Varga)

My też bardzo dziękujemy za spotkanie, oj było wesoło .
Co prawda wystawa dla nas była raczej nieudana, bo, jak to pani Sędzina stwierdziła, w Polsce jest już na tyle dużo CzW, że do hodowli można wybrać na pewno lepsze niż to to nasze małe i chude.
To była nasza pierwsza wystawa od chyba zeszłorocznej w Białymstoku, także mieliśmy okazję poznać mnóstwo nowych psów . A Varg-strasznie było przyjemnie patrzeć, jak dobrze mu biegać wśród tych wilczych pysków . Bp przecież zabawa z CzW to zupełnie co innego, niż zabawa ze "zwykłym" psem......
Także za spotkanie jeszcze raz dziękujemy i wszystkich pozdrawiamy
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 15:04   #148
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default



MAGDA - KOCHANY GALICYJSKI WILKU,

Uszy pieką nas ze wstydu - za gapiostwo, a powiem nawet dosadniej - starcze niedołęstwo.
Bardzo, bardzo dziękujemy za PUCHAR - piękny, bo ze SZCZEREGO, WIELKIEGO SERCA !
Zajmie szczególne miejsce wśród trofeów Eurysia.
Odebraliśmy go w ringu z absolutnym przekonaniem, że na plakietce jest, jak zwykle, napisane BOB - Kraków 2007. Rutyna nas pogrzebała. WYBACZ.

PIĘKNY PUCHAR, PIĘKNY GEST - WIELKIE DZIĘKI GALICYJSKI WILKU.

A Euryś kocha Donkę.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 15:43   #149
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
Co prawda wystawa dla nas była raczej nieudana, bo, jak to pani Sędzina stwierdziła, w Polsce jest już na tyle dużo CzW, że do hodowli można wybrać na pewno lepsze niż to to nasze małe i chude.
Aga- nic to!
Po pierwsze- statystycznie wychodzi, że zawsze się kiedyś bdb zarwie, po drugie - skrajne kontarsty na ogół niosą pore ryzyko (w obie strony) - na przyszłość będziemy mądrzejsze. Po trzecie- ocena sędziego zawsze jest oceną SUBIEKTYWNĄ, i mimo wzorca tak ja nalezy traktowac.
No i last but ot least : pies to charakter a nie futro. W zyciu najwazniejsze jest porozumienie a w tej dziedzinie ,jak było widać spokojnie możecie iść do dowolnie obsadzonej konkurencji.

Głowa do góry i czekamy na Was w lipcu w Warszawie
ps... jak się obrobię to Ci podesle pare ładnych fotek Varga
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 16:28   #150
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Bardzo miło było spotkać dla mnie nowych właścicieli, zobaczyć jak porosły te maleństwa z zeszłego roku z Późnej, wtedy to moja Ereshka była większa od nich a teraz....
Ereshka odniosła dla mnie ogromny sukces i nie chodzi tu tylko o wyniki wystawy ale przede wszystkim o wreszcie normalny siostrzany stosunek do Eurysia. Do tej pory była diabłem wcielonym, który na widok tego braciszka (i tylko jednego wyróżnionego z rodzeństwa) szczerzył zębiska. I stało się, że Ereshka zapałała wielką miłością do Eurysia a ja będę mogła wreszcie bez przeszkód z jej stroony normalnie zbliżyć się i rozmawiać z jego przesympatycznymi właścicielami. A oto dowód normalności Ereshki
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 16:30   #151
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Na fotki czekam z wielką przyjemnością, swoje też niedługo postaram się wrzucić na stronę naszą i wtedy dam cynk .

Wiadomo, jest to ocena subiektywna, a wystawy raz wypadają lepiej raz gorzej. Varga nie zmuszę, żeby był jakiś tam "lepszy", zresztą bo i po co, skoro dla mnie jest super i najlepszy.... , ale jednak ta wystawa dała mi trochę do myślenia i wniosek jest taki, że będziemy więcej chodzić na rower, a tymbardziej, że teraz w wakacje będzie na to duuuużo więcej czasu niż w roku szkolnym , nie ma się co oszukiwać.

A teraz lecę spróbować napisać jakiś reportaż z wystawy i spotkania na stronce Varga .
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 16:31   #152
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Aha, zapomniałabym-
wyżej wstawione zdjęcie Jadiel i Konrada jest suuuper!
Bardzo mi się podoba.
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 16:55   #153
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Bylo super
Bardzo dziekujemy za goscine i mile spedzone chwile. Szkoda, ze tak krotko, bo nie zdazylam ze wszystkimi sie nagadac Trzeba czesciej urzadzac takie zloty. Psom tez sie podobalo, a bylo na tyle wesolo, ze w koncu popadaly ze zmeczenia:



No i bardzo sie ciesze, ze udalo nam sie spiknac rodzenstwo - Jabber wybawil sie za wszystkie czasy. W domu mam teraz jakas podrobke wilczaka, bo caly czas tylko spi


Reszta fotek - niewiele, bo padla bateria w aparacie:
http://sssmok.wolfdog.org/galeria/th...lbum=15&page=2page=2

No i czekamy teraz na wszystkich w Warszawie
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 17:01   #154
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
A teraz lecę spróbować napisać jakiś reportaż z wystawy i spotkania na stronce Varga .
Agnieszko, masz zdrowe podejście do sprawy Na szczęście nie jestem sędzią, więc mogę oceniać co chcę i mnie subiektywnie Varg się bardzo podoba - jego wdzięk, przyjazny charakter, ciepłe spojrzenie, spokój.... a najbardziej lekkość ruchu! Jak nocą biegał po ogrodzie wydawał się leśnym srebrnym duszkiem, takim wilczakowatym elfem - jakby płynął nad ziemią.... Zresztą każdy z wilczaków jest inny i każdy ma coś specyficznie fajnego i charakterystycznego tylko dla siebie !
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 17:11   #155
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Rona dzięki

Dobrze, że Varg nie umie czytać, bo po takich pięknych słowach pewnie się w sobie zakochał....
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 17:31   #156
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Za to korzystając z wizyty w Stołecznym Królewskim Mieście Chey musiał poglądowo uczyć się historii:

Widać, Gaga odpuściła już sport ('ostatni bój'), urodę (zwolniła fryzjera ) i teraz nastawia się na rozwijanie intelektu Cheya Zapraszamy ponownie do Parku Jordana - mamy dużo postumentów pasujących rozmiarami do gabarytów Cheitanka....
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 17:42   #157
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Zapraszam na stronkę Varga, mały reportaż już jest, zdjęcia będą-mam nadzieję-wieczorem....

http://www.varg.wolfdog.org/blog
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 17:43   #158
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Widać, Gaga odpuściła już sport ('ostatni bój'), urodę (zwolniła fryzjera ) i teraz nastawia się na rozwijanie intelektu Cheya Zapraszamy ponownie do Parku Jordana - mamy dużo postumentów pasujących rozmiarami do gabarytów Cheitanka....
Rona,tak, licze, że może skoro nawet fryzjer nie pomoze, a sportowo tez kicha bo skandalicznie trzymam go w zerowce mimo podeszlego wieku to moze chociaz mlody blysnie intelektem... choc jak patrze na niego to porywam sie z motyka na slonce, ale co tam! Raz sie zyje
A okolicznosci przyrody w parku zacne, wiec taki pretekst do odwiedzin jest calkiem, calkiem
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 17:44   #159
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Widać, Gaga odpuściła już sport ('ostatni bój'), urodę (zwolniła fryzjera ) i teraz nastawia się na rozwijanie intelektu Cheya Zapraszamy ponownie do Parku Jordana - mamy dużo postumentów pasujących rozmiarami do gabarytów Cheitanka....
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2007, 17:46   #160
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post
Varga nie zmuszę, żeby był jakiś tam "lepszy", zresztą bo i po co, skoro dla mnie jest super i najlepszy.... ,
Aga ale jakie "zmusze" ? On jest z Toba i dla Ciebie, a skoro dla Ciebei najlepszy to nie ma sprawy


Quote:
ale jednak ta wystawa dała mi trochę do myślenia i wniosek jest taki, że będziemy więcej chodzić na rower, a tymbardziej, że teraz w wakacje będzie na to duuuużo więcej czasu niż w roku szkolnym , nie ma się co oszukiwać.
jak rozumiem tylko dla przyjemnosci ew. po prostu treningow?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org