Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-10-2004, 22:44   #1
Ghost
Junior Member
 
Join Date: Jan 2004
Location: Praha-Východ
Posts: 74
Default

Ahoj.

Ten nápad s "přechodem" Václaváku by se mohl ujmout a daly by se i pořádat soutěže.
Pro zviditelnění čsv by to byla zajímavá reklama. Jen nevím, jak by se tvářili náhodní kolemjdoucí, kdyby se na Václaváku najednou sešlo třeba 20 vlků. Mě osobně by se ten pohled ale líbil.

Zdeněk "Ghost" Havlík
Ghost jest offline   Reply With Quote
Old 16-10-2004, 00:57   #2
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

no a jak by se tvářili, kdyby se těch 20 vlků po Václaváku rozuteklo ;oE ..to by byla teprve reklama..

..a možná i televizní..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2004, 08:24   #3
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Když se může na Václaváku hrát basket, závodit na kolech a v atletice, a já nevim co ještě, proč ne, byla by to fakt dobrá propagace plemene, jenom pravidla bych bych upravil na něco reálného a pro kolemjdoucí zajímavého.
Dan
artus jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2004, 09:17   #4
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Ghost - nas klub (KCHCSV SR) ma tradiciu, ze ak mame letny tabor blizko Banskej Bystrice, tak tam jeden z dni ideme cela grupa aj s vlkmi. Sice na voditkach (vacsina - v meste je voditko povinne), ale aj ta svorka vlkov zaujme. A zatial sme ziadne problemy nemali (klop klop...)
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2004, 12:25   #5
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by artus
Když se může na Václaváku hrát basket, závodit na kolech a v atletice, a já nevim co ještě, proč ne, byla by to fakt dobrá propagace plemene, jenom pravidla bych bych upravil na něco reálného a pro kolemjdoucí zajímavého.
Slibuji, že o tom budu přemýšlet a pokusím se něco dát dohromady (Vaše nápady mi můžete posílat na můj email [email protected]). Ale chtělo by to asi až na jaře. Teď přes zimu bude na Václaváku pěknej humus, protože celý střed města se při sněhové nadílce řádně solí ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 18:32   #6
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

tak pavle, co treba 30. 11. u kone? je to sobota, tak pocitam az nekdy odpoledne?
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 18:43   #7
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by oblivion
tak pavle, co treba 30. 11. u kone? je to sobota, tak pocitam az nekdy odpoledne?
Charlie, Ty neumíš číst . Psal jsem o tom, že náměty zasílat na můj email a především, že navrhuji něco takového uspořádat až na jaře. Do konce roku už jsou termíny naplánovány a skutečně nenajdu volný víkend.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 18:53   #8
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

ok, neumim cist, ale Ty zase mas sklerozu :oD

Quote:
Originally Posted by pavel
A co se týká toho Václaváku, rád Tě v Praze přívítám a předvedeš mi procházku nahoru a dolů celým náměstím se psem na volno u nohy.
hm, tak kdyz ne vikend, co takhle patek? 29. 10. nebo 5. 11.? taxe mi zda, ze se z toho najednou chces vykroutit! :oE
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 19:05   #9
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by oblivion
ok, neumim cist, ale Ty zase mas sklerozu D
Sorry, to skutečně mám .

Quote:
Originally Posted by oblivion
hm, tak kdyz ne vikend, co takhle patek? 29. 10. nebo 5. 11.? taxe mi zda, ze se z toho najednou chces vykroutit! E
Já myslel, že tohle jsme už vypustili a že místo individuálního předvedení bychom se sešli ve větším počtu, jak to navrhl Dan.
Ale pokud chceš předvést mně osobně výsledky výcviku Tvé Josefíny, souhlasím. 29.10. by neměl být problém. Řekni kdy.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 19:18   #10
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Ale pokud chceš předvést mně osobně výsledky výcviku Tvé Josefíny, souhlasím. 29.10. by neměl být problém. Řekni kdy.
:oD :oD ..takhle to mysleno nebylo!! neslo mi o chlubeni se vysledky vycviku josefiny, ostatne nemam cim se chlubit, ale o demonstraci rozdilu mezi psem na volno a u nohy bez voditka.. a ze ani u csv to nemusi byt problem..

pokud prijedes tuhle sobotu sem do plzne na vyhlidku (o pohar starosty), tak presny termin muzeme domluvit tam..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 19:44   #11
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by oblivion
pokud prijedes tuhle sobotu sem do plzne na vyhlidku (o pohar starosty), tak presny termin muzeme domluvit tam..
Jasně, že nebudu v Plzni chybět. To by musely hromy bít abych nepřijel na tradiční závod. Doufám, že se s Jozefínou postavíš taky na start alespoň kategorie ZZO .
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 22:04   #12
Ghost
Junior Member
 
Join Date: Jan 2004
Location: Praha-Východ
Posts: 74
Default

Václavák nechte na jaro, ale v sobotu po závodě si můžete střihnout kolečko v Plzni na náměstí kolem chrámu. Lidí tam bude taky určitě dost a pozorovat rozdíl mezi "na volno" a "u nohy" bude zajímavé

Ghost
Ghost jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 22:16   #13
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost
Václavák nechte na jaro, ale v sobotu po závodě si můžete střihnout kolečko v Plzni na náměstí kolem chrámu. Lidí tam bude taky určitě dost a pozorovat rozdíl mezi "na volno" a "u nohy" bude zajímavé
Po závodě nebude čas na nějaký předvádění po náměstích. Budeme slavit. A´t už vítězství nebo jen účast .
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-2004, 01:33   #14
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

ghost: tak to asi neznáš plzeňský náměstí!! je to prázdná placka a lidi chodí zásadně po okraji, takže prostředek náměstí je z vlčího pohledu to nejbezpečnější místo.. na náměstí si chodíme hrát, na volno i na bruslích..

leda by tam zrovna byly trhy, to by bylo něco jiného.. jak jsem říkal, václavák není to nejhorší místo - takové tržiště se stánky, plachtami a ve větru se výhružně kývajícím rozvěšeným oblečením, to je teprve vlčí horor.. ne nadarmo lovili (kdysi kdesi) vlky tak, že kolem leče natáhli šnůry s barevnými hadříky..

a nebo třeba hala hlavního vlakového nádraží ve všední den v době ranní špičky.. proudy lidí, pojizdné kufry, tlampač, rotující údaje na tabuli odjezdů a pod ní uprostřed toho všeho odložený pes, zády ke schodům od nástupišť.. to mě nenechá odejít dál než 5 metrů.. v klidnější části haly je to lepší, to se můžu i někam schovat.. ale až po tom, co si pro ni musím několikrát dojít před nádraží.. :o)

tak v sobotu!
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2004, 09:50   #15
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

tak jsme si s josefínou v sobotu po návratu od artemise prošli václavák, příkopy, můstek, havelský tržiště, pak kolem máje a nakonec anděl..

a bylo to lehčí než jsem čekal! nemusel jsem na ní ani myslet, ani jí nic říkat.. hlídala si mě.. když dostala několikrát volno, po pár (5 - 10) metrech se stejně vrátila.. taky jsme si procvičili slalom na těch zelenejch sloupcích vedoucích prostředkem václaváku mezi silnicí nahoru a dolu..

vlastně celou cestu z opatova přes václavák až do řep byla bez vodítka, jen s košíkem.. zkrátka, když nemá kam utéct, protože je to všude kolem stejně strašné, tak to ani nezkouší..

takže něco tak jednoduchého ani není třeba nikomu dokazovat..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2004, 11:17   #16
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

to je fajn prostě správná výchova! alfimu jsou tři měsíce, v přírodě chodíme jedině na volno ale ve městě mezi lidma bych se bál že uteče a už ho nepřivolám, má takovou podle mě špatnou vlastnost - je moc důvěřivý k lidem které nezná a hned za každým peláší, myslím že ještě nemá tak pevnou vazbu na mě. Do diskuse? má být pes důvěřivý k ostatním lidem nebo jenom přiměřeně a nebo vůbec a jak ho to naučit tak aby nebyl k okolí agresivní? jinak setkání na václaváku bych stejně uvítal stejně tak i alf kteremu se s čsv čkama moc líbilo na sobotních hrátkách.
dan
artus jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org