Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Sport & trénink

Sport & trénink Českoslovenští vlčáci jako pracovní psi - jak cvičit, jak učit nové prvky, informace o soutěžích a zkouškách a výcvikových seminářích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-10-2004, 12:10   #1
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

MILÍ PŘÁTELÉ ČSL.VLČÁKŮ
MŮŽU TROCHU ROZJASNIT NAPJATOU ATMOSFÉRU VE VAŠEM FÓRU?
MÁM POZVÁNKU:

9.-10.10. SE KONÁ DOG-TREKKINGOVÝ TRÉNINK 65KM ZE ŽATCE NA KŘIVOKLÁT, JDOU HO TI, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI POHYB V PŘÍRODĚ SE SVÝM PSEM. BUDE SE BIVAKOVAT V KRÁSNÝCH KŘIVOKLÁTSKÝCH LESÍCH.

SRAZ JE V SOBOTU V 9H RÁNO NA VLAK. NÁDRAŽÍ V ŽATCI. JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!
VOLEJTE/PIŠTE JULIANĚ, 731/472516
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 15:38   #2
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

jéé to zní hezky a máme to i blízko!

teda měli bysme, kdyby jsme zrovna v sobotu nejeli do nejdku (kv).. :o(

kde asi tak budete v sobotu večer, u krušovic? :oE

charlie + josefína e.s.
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-2004, 13:14   #3
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

au.. asi bych se taky měl nechat zröntgenovat na dysplazii.. a to jsme se přidali až v sobotu večer, kousek před krušovicema.. musíme víc cvičit.. nebivakovali jsme v lesích, ale ve starém železničním vagónu mezi chmelnicema.. počasí akorát, snad budou brzy fotky..

4 lidi, 5 psů.. bylo to bezva, jen kdyby si josefína nepletla dog-trekking s cani-crossem a nenutila mě neustále do klusu :oE ..jsem rád, že jsme nepodlehli své lenosti ani výhružnému počasí jako ostatní neúčastníci a hájili, doufám že se ctí, vlčí barvy..

charlie + josefína e.s.
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-2004, 14:25   #4
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Ahoj Charlie!

podařilo se ti Josefinu probudit, kdyĹž zastavil vlak v Plzni?
...teda...je pravda, Ĺže nějak extra vyčerpaná se nezdála :-)
Dizzy i Benji spali aĹž do pozdního rána a na zahradu jsem je musela vyloĹženě vystrčit :-E
Dneska jsem reklamovala postroj, tak schválně, co mi vrátí (slíbili opravu).
Pozdravuj vlčici, byla v těch lesích ze vĹĄech nejstylovějĹĄí!!!

Juliet
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-2004, 21:49   #5
Jazzinka
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 74
Default Šumava 16-17.10

Ach jo, zase jsem něco prošvihla, byla jsem na dovče na Šumava a tuhle pozvánku jsem našla až v sobotu večer. Ale zvu na obdobnou akci v podhůří Šumavy tento víkend, mělo by to být 75 km (lze cestou utéct na vlak, je to jen taková vycházka, ne oficiální závod). Sraz je v 7:00 v boršově nad vltavou v tábořišti, další info aleš vojtíšek na tel:723318178, email [email protected] nebo Vám můžu pozvánku přeposlat (nechci to sem celé kopírovat) budu ráda, když někdo dorazíte, nerada bych šla samotná

jana 604/261443

Jo a můžu klidně někoho vzít autem z Prahy
Jazzinka jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2004, 02:36   #6
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

ahoj juliette!

ikdyž vanda nebyla nijak zvlášť vyčerpaná, byla aspoň hodnější než obvykle.. dnes do mě celý den žďuchala, že chce ještě ven, protože se mi s ní moc daleko kulhat nechtělo ..vlčice možná byla stylová, ale myslím, že jsem jí to na těch bruslích v lese docela kazil!

vy jste sice ušli 3x tolik, ale taky zničili ;o) ..co když se ti to stane při závodě? ..jo a ten choďáček ze slovan se opravdu jmenuje rocky, takže teď stačí se na ně trefit na vycházce.. ikdyž přes obvodní úřad by to mohlo být rychlejší..

tohle byl v říjnu můj poslední volnej víkend, takže na šumavu, jak píše jazzinka, nemůžu.. co v listopadu přeštěnice nebo točník? tam se může i bez registrace, že jo? jestli se vám nelíbí cani-cross, tak zkusím něco vymyslet..

pozdravuj krásnýho koliovlka dizziho a statečnýho benjiho! ..ať vám puchýře rychle splasknou ;oE
charlie + josefina e.s. aka vanda
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2004, 16:06   #7
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Nazdar Charlie!

V listopadu s cilem Tocnik zni lakave, tak zkus najit nejake pekne cesty s minimem asfaltu, aby te to nesvadelo kazit vlci styl
Co se tyce canicrossu, ja vubec nejsem proti! Jen by to chtelo asi kratsi trasu. Tu listopadovou akci bych ale udelala trekkingovou, kolem tech 40-45km, radsi bez bivaku, brrrrrr!!!!
Zavis canicross nedela, Marketa taky ne, ale ja trenuji jeste se trema lidma, tak muzem nekdy dat treninkovy beh. Zavody byvaji dlouhe 4-6km, takze by snad stacilo dopoledne, nebo naopak odpoledne. Jestli ti nekdy vyjde cas, dej vedet!
Mam strasnou radost, ze se ti libi Dizzy jako kolivlk, ze to neni jen muj subjektivni pohled majitele :-)
To, ze potkavas Rockyho, je fakt stesti, poprosim te, az ho uvidis, nejen abys mu dal muj mobil, ale taky, jestli to pujde, ze bys zjistil kontakt na nej...:-) Díky moc!!!
Zdraví J+D+B+zbytek smecky
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2004, 16:44   #8
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

Quote:
Originally Posted by juliana
V listopadu s cilem Tocnik zni lakave, tak zkus najit nejake pekne cesty s minimem asfaltu, aby te to nesvadelo kazit vlci styl ;-) Zavis canicross nedela, Marketa taky ne, ale ja trenuji jeste se trema lidma, tak muzem nekdy dat treninkovy beh.
;oE ..ale jaa myslel officialni zavody, uvedeny na mushingu, 13.-14.11. prestenice (7.5 km), 20.-21.11. tocnik (7.1 km)!! ..co vy na to??

treninkovy beh muzeme, jestli ti 3 jsou taky z berouna, tak radsi nekde u vas.. muzu v ne 24. dop., mozna i so 30.; v listopadu muzu kazdou stredu a vikendy, takze jak cross tak trek..

mam dve alternativy: 1) plasy - strela - berounka - skryje - tocnik; 2) rokycany - praha (v brdech) - tok - jince; ..zmerime to s vandou na kole a dam vedet.. jestli nechces bivak, muze byt stan :o)

na dizzim jsem mohl oci nechat - u me je to ale taky jen subjektivni pohled..
ch.+v.+koucour na kline
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2004, 12:11   #9
Jazzinka
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 74
Default

Kdybyste v listopadu pořádali nějakej další výlet, tak bych se ráda přidala . Určitě to sem napište! Zdravím Jana
Jazzinka jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-2004, 13:30   #10
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

určitě! ..tak ať vám na šumavě vyjde počasí! ..a v noci krásné hvězdy ;oE
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-2004, 07:54   #11
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

[Wow.....tak 7,1 km sice ubehnu, ale jako absolutne posledni!!! Ale ten tovnik se mi zamlouva!!! Mozna do toho s tebou pujdu ...

Trasy zneji zajimave, mrknu se na to na mape, a vzhledem k tomu, ze uz jsem pookrala s hlasivkami, mam zase sto chuti bivakovat!!!!
J*
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-2004, 13:21   #12
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

tak ja te tady nezodpovedne lakam na c-c na tocnik, a pritom mozna zrovna budu v budapesti.. jenze to neni jisty.. ale kdyz rikas, ze do toho taky mozna pujdes, tak mi to bude 2x lito kdyz mi to nevyjde.. a kdyz mi to vyjde, tak posledni urcite nebudes, neboj ;o)

tak jsem dnes v noci sedel nad mapama a vyslo mi to takhle:

1) Plasy [0.0] –> 15.5 km –> Liblin [15.5] –> 16.0 km –> Zvikovec [31.5] –> 8.0 km –> Skryje [39.5] –> 7.5 km –> přes Jezírka [47.0] –> 11.0 km + 6.0 km–> Tocnik [64.0], pak bud 6.0 km –> Horovice [70.0], nebo 12.0 km –> Zdice [76.0] ... 2 dny, přespání v turistické ubytovně Skryje (39.5 km)


2) Zihle [0.0] –> 7.5 km –> Rabstejn [7.5] –> 23.0 km –> Plasy [30.5] –> 14.0 km –> Horni Briza [44.5] –> 7.0 km –> Hromnicke jezirko (cervena kyselina) [51.5] –> 15.5 km –> Plzen [67.0] ... 2 dny, bivak u kaolinky H.B. (42.0 km)

3) Dobrichovice [0.0] –> 4.0 km + 3.5 km –> Skalka [7.5] –> 3.0 km + 7.5 km –> Stozec [18.0] –> 17.0 km –> Plesivec [35.0] –> 11.5 km –> Horovice [46.5] –> 1.0 km –> Horovice nadrazi [47.5] ... 1 den, nahradni reseni, je to Hrebenova cesta

na Hrebenech jsem nikdy nebyl, ale za ty prvni dve trasy rucim ;o) ..tesim se na ne tak, ze bych je snad sel i sam! to by ale samozrejme jaksi nebylo ono..

no a ty Brdy (vojenskej prostor) jsou samej asfalt, znaceni tam samozrejme neni, takze po lesnich cestach se clovek snadno ztrati.. je to skoda, protoze je tam hezky, nikde nikdo (skoro), ale je to tak na kolo (nebo brusle ;o)..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2004, 12:25   #13
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Ahoj Charlie!

trasy jsem si vytiskla, mrknu na to :-)
Doufam, ze ten Tocnik bezis, ja uz jsem totiz zacala trenovat!!! Vcera jsem s Dizzym, Benjim a Coddym (posl.dva jmenovani navolno) 4km, coz byla docela legrace, mame kolem bydliste znacne kopcovity teren...Kdyby ses prihlasoval, prihlas me taky, jestli jdes ty, jdu urcite taky! Doufam, ze Budapest navstivis v jinem terminu :-)
Snad vyjde i ta akce 30.10., tesim se na nasi particku :-)
Vzpomen si na me prosim s tim panem od Rockyho, diky!!!
Hezky vikend, Juliet
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2004, 19:37   #14
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default Achjo, výlet bez nás. :(

Partička ale nebude kompletní, Protože už jsem na 30.10 slíbil pomoct Zuze při úklidu Jezeřského lesa, aby se mohl konat další ročník Krušnohorského dogtrekingu. Moc mě mrzí že s vámi nejdu, ale doufám, že tady bude taky sranda. Tak pozdravujte svoje hafánky. Ahoj Záviš a Abu Sara
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 19-10-2004, 09:19   #15
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default PRO JAZZINKU A ZAVISSE

Ahoj Jano a Vlkodlaku (...s černým puntíkem, vlastně už se dvěma
Další akci plánujem 6.-7.11., byla by to trasa č.1 od Charlieho, tady na fóru je k nahlédnutí. Zavisse snad bude moct, co se týče spacáku, to se nějak vyřeší :-) Já si asi vezmu dva....brrr....
Napište mi kdyžtak na [email protected], pošlu časem informace o srazu a limitu.Ahoj Juliet a smečka
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 19-10-2004, 10:14   #16
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

6-7.11? Tak to se budu snažit, abych se nějak utrhl. Doufám jenom, že budem mít v noci nějaký přístřešek nad hlavou, nebo že alespoň nebude pršet. Taky ještě nemám nic teplého pro Sáru. ( Musím opravit batoh a spoustu věcí vymyslet jinak, no prostě spousta práce, ale už se moc těším, až vás uvidím.... Záviš
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 19-10-2004, 13:45   #17
Markéta....
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6
Default

Ahoj všichni!
6.-7.11. se mi hodí (o týden později budu kdesi ve Slovinsku). Už teď dumám o novém teplejším spacáku - teda Ditě by stačil ten původní, ale mě by byla zima. Snad zase vyjde počasí.
Už se moc těším.
Markéta
Markéta.... jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2004, 21:36   #18
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default Trek Plasy - Zdice

Můžete mi vy dva říct proč půjdeme přes tři mapy???? Kdo je má pořád kupovat. )
No když už půjdeme okolo, tak bych si rád prohlédl Týřov, Žebrák a Točník. Tak počítejte se zdržením na těhle místech. Hlavně ten Týřov, ikdyž je poněkud z ruky ( a budeme tam asi v sobotu večír, tak nevím. Ale ten bych opravdu rád viděl. Zatím hojky. Jinak fotky z výletu jsou opět online na zavisse.wz.cz a jsou tam i ze závodu, ale pořád to není finální verze, na textech pořád dělám, ale nejdou mi moc dobře, není to holt ve verších. Záviš.

PS doufám že mi tam nejede vlak 5 hodin jako posledně. Bylo to dost smutný jet takovou dálku sám. Ještě že jsem potkal v rychlíku Láďu s Chosem, co jeli z jeseníků. Inu svět je malej.
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2004, 21:55   #19
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default Re: Trek Plasy - Zdice

Když budem v trekkingu přes víc map pokračovat i dál, konečně se nám jednou splní sen o kompletu map České republiky
Na hradech můžem zorganizovat pauzy, ať z toho mají něco i ti vlci. Jinak, Záviši Vlkodlaku, textů se klidně a ráda ujmu, to mě baví.
Koukala jsem na fotky na tvém webu, jsou fakt pěkný! Mamka mi jich pár vytiskla, a - nevím, co ji k tomu vedlo - vytiskla Charlieho portrét s Vandou TŘIKRÁT!
Dneska jsem slítla v trysku z kobyly, v jejímž sedle jsem se dnes ocitla poprvé, a dala mi co proto. Stihla mě totiž nakopnout podkovanou nohou, tak jsem solidně promasírovaná
Které že mapy vlastně budem potřebovat?
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2004, 22:18   #20
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Snad tě ta přerostlá vegetariánská doga moc nepoškodila to bych si to s ní šel vyřídit

Jinak jestli chceš okomentovat něco na webu, tak máš možnost. To platí i ostatním. Charlie mi slíbil, že pro mě něco naprogramuje, ale dneska se neozval. Ono to není zas tak jednoduché, dám mu čas. (jenže nevím jestli ho pak budu mít já)

Začínáme na mapě číslo třicet. (Povodí Střely) pak 33 (Křivoklátsko a Rakovnicko) a až ji projdem skoro celou ze západu na východ, tak uhneme směrem na jih a dostaneme se na mapu číslo 34.

Záviš

BTW: Koukal jsem na ty vlaky a nemám radost, dřív jak v jedenáct doma nejsem, ale vypadáto, že pojedu do Prahy s Marketkou a Ditou, tak to tentokrát nebude snad tak strašný.
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org