Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Hodowla

Hodowla Informacje o hodowli, selekcji hodowlanej i miotach....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-12-2010, 23:51   #21
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Quote:
Originally Posted by Anula
Ja mam względnie szczęśliwą rodzinę i udane życie, więc myślę sobie, że ludzie zainteresowani tworzeniem teorii spiskowej są w gruncie rzeczy nieszczęśliwi, i w związku z tym trochę mi ich żal. Ale tylko trochę.
Tak i ja uważam.
Zgadza sie - to komfort wlascicieli psow - ze o takie dziwne wymysly nie musza sie martwic, po wiedza "co" lezy u nich na kanapie.

Problemy mamy jedynie hodowcy...
Pomysl, ze wlascicielem takiego "Biesa" (nazwijmy go Aresem) byliby hodowcy, a w swiat poszlaby fama, ze jest wnetrem. Pies bylby oczywiscie od pewnego czasu wystawiany (bo przeciez to normalny pies). Wtedy kolejna teoria spiskowa, ktora by obiegla cala Polske brzmialaby: "Ares zostal zoperowany - wstawiono mu jaderko. Hodowcy xxx robia przekrety."
Takie ploty sa rozpowiadane za plecami, wiec hodowcy/wlasciciele Aresa nie majac pojecia zrobiliby radosnie prawa hodowlane. Przyszedlby czas, gdy ktos (inna hodowla) zainteresowalby sie nim jako psem na krycie. I w swiat szla by kolejna teoria spiskowa "Hodowla xxx robi ciemne interesy z hodowla yyy - uzywa psow z wadami genetycznymi".
Na swiat przyszlyby sliczne szczeniaki, ktore trafilyby do fajnym domow. Pewnego dnia wlasciciel takiego szczeniaka odbiera telefon od milego wlasciciela wilczaka, ktory zaprasza go na spacer. Na spacerze szczesliwy wlasciciel szczeniaka dowiaduje sie, ze zrobil glupote, ze kupil szczeniaka od producenta po chorych rodzicach, z chorej linii. I to na dodatek od hodowcy, ktory hoduje na obciazonych genetycznie rodzicach i ogolnie lubuje sie w przekretach.

I nikogo nie interesuje, ze wszystko to moze byc wymyslem jakiegos zakreconego umyslu. Bo dkrecenie wszystkich tych klamstw jest czasem po prostu juz niemozliwe....

I to nie jest wymyslona historyjka, ale dokladnie to co u nas wprowadzila "pewna osoba"... Nie powiem, ze on jeden... Bo "takich osob" jest wiecej - ale dotad nikt nie dzialal na taka skale, z takim zacieciem i z takim zaklamaniem...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 11:34   #22
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Anka, nie przejmujcie się! Nie ma co się plątać w kompleksy innych!

Za Biesia jajka dam rękę odciąć, w sensie że ma Wondera też mi przy ekranie przytakuje, że pokochała "prawdziwego" mężczyzne

Jest takie zjawisko nazywające się "żal po stracie",lub inne (choć to bardziej mechanizm) w którym to mówiąc psychologicznie osoba mająca trudne doświadczenia,etc stosuje tzw. przeniesienie, tj. swoje złe doświadczenia, frustracje, itp. przenosi na inne osoby, czyli że one tak mają np, albo utożsamia inne osoby ze sobą.
Może w przypadku rzeczonego coś jest na rzeczy, ewentualnie pokuszę się o stwierdzenie na jajach ???
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 13:00   #23
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Może w przypadku rzeczonego coś jest na rzeczy, ewentualnie pokuszę się o stwierdzenie na jajach ???
Buuhaahhahah
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 13:37   #24
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Może w przypadku rzeczonego coś jest na rzeczy, ewentualnie pokuszę się o stwierdzenie na jajach ???
Też mnie to rozśmieszyło Jest takie powiedzenie, ze kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi albo o kasę, albo o seks. W tym przypadku skłonna jestem przypuszczać, że nawet nie o seks, tylko o .... krycie
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org