Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-02-2005, 17:12   #1
Pavouk84
Junior Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4
Default Jak se stát členem KCHČsV?

Mám 10-ti týdenní štěnátko(fenku), a rád bych se stal členem klubu , abych se mohl účastnit akcii a popřípadě i do chovu ČsV, ale nevím jak? Pomožte mi někdo prosím.
Pavouk
Pavouk84 jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-2005, 00:49   #2
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Konečně jsme na klubových stránkách zprovoznili nový formulář přihlášky, který je ke stažení ve formátu pdf na http://www.cswolfdog.cz v menu Klub - přihláška.
Na přihlášce jsou uvedeny jak adresy tajemníků poboček, kterým je vyplněnou přihlášku třeba odeslat, tak i čísla účtů, kam se platí členské příspěvky.
Pokud by sis přece jen ještě s něčím nevěděl rady, můžeš se zeptat na klubovém fóru, které jsme dnes také otevřeli.

Omlouvám se za opožděnou odpověď, ale dřív Tě nebylo kam odkázat .
Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 02:25   #3
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Na klubových stránkách se mi nepodařilo nalézt (netvrdím, že to tam není, možná jen špatně hledám) a proto zkusím štěstí zde: Kolik činí členský poplatek a za jak dlouho od doručení přihlášky mi bude zaslána členská průkazka v případě, že bych se chtěla stát členem klubu? Za případné odpovědi, či nasměrování, kde tyto odpovědi najít, předem děkuji.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 08:24   #4
Mist
www.steelmaker.cz
 
Join Date: Apr 2009
Location: Davle, CZE
Posts: 103
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Na klubových stránkách se mi nepodařilo nalézt (netvrdím, že to tam není, možná jen špatně hledám) a proto zkusím štěstí zde: Kolik činí členský poplatek a za jak dlouho od doručení přihlášky mi bude zaslána členská průkazka v případě, že bych se chtěla stát členem klubu? Za případné odpovědi, či nasměrování, kde tyto odpovědi najít, předem děkuji.
Ahoj! Výše ročního poplatku a další info jsou na druhé straně přihlášky. Ale do kdy dostaneš průkazku netuším, to musí odpovědět povolanější.
__________________
Michaela Stalmacherová
CHS Steelmaker
Mist jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 08:57   #5
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Na klubových stránkách se mi nepodařilo nalézt (netvrdím, že to tam není, možná jen špatně hledám) a proto zkusím štěstí zde: Kolik činí členský poplatek a za jak dlouho od doručení přihlášky mi bude zaslána členská průkazka v případě, že bych se chtěla stát členem klubu? Za případné odpovědi, či nasměrování, kde tyto odpovědi najít, předem děkuji.
Výše ročního členského příspěvku je 400 Kč (jak zde bylo napsáno, je to uvedeno na přihlášce, která je na klubových stránkách ke stažení, ale pravda - hledá se to špatně, zpracujeme nějakou souhrnnou tabulku s klubovými poplatky, aby to bylo vše přehledně na jednom místě). Otázku na zaslání průkazky je potřeba směrovat na tajemníka příslušné územní pobočky KCHČSV, do které se přihlásíte. Pokud ji potřebujete rychle třeba kvůli zkouškám, myslím že nebude problém se domluvit.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 09:54   #6
Dagmar
Junior Member
 
Dagmar's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Praha-východ, Telč
Posts: 85
Default

Nemám ten pocit, že by MUSEL být majitel ČSV členem klubu, aby mohl se svým chlupáčem na zkoušky či výstavy. Nebo se snad pletu?
Dagmar jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 10:00   #7
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Dagmar View Post
Nemám ten pocit, že by MUSEL být majitel ČSV členem klubu, aby mohl se svým chlupáčem na zkoušky či výstavy. Nebo se snad pletu?
Na výstavy být členem klubu nemusíš neboj ( jen na klubovce nemůžeš dostat klubového vítěze ) na zkoušky musíš být členem nějaké organizasce, tak to bohuýžel je, stačí cvičák
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 10:37   #8
Dagmar
Junior Member
 
Dagmar's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Praha-východ, Telč
Posts: 85
Default

Ještě že máme vlčici pro radost a ne pro honění vlastního ega.
Dagmar jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 10:49   #9
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Dagmar View Post
Nemám ten pocit, že by MUSEL být majitel ČSV členem klubu, aby mohl se svým chlupáčem na zkoušky či výstavy. Nebo se snad pletu?
Na výstavy nemusíš být členem ničeho, na zkoušky musíš být členem cvičáku nebo nějakého chov. klubu - jak psala Aliss.

Nicméně členství v klubu obnáší některé výhody: slevu na poplatcích na klubové a speciální výstavy, slevu na bonitaci a svod, slevu na vystavení krycího listu, čtyři Zpravodaje ročně a jednu ročenku za dva roky (takže vlastně dvouročenku), inzerci ve Zpravodaji a na klubových stránkách...

Nevím jak to mají na Moravě, ale česká pobočka zasílá průkazku obvykle s následujícím Zpravodajem. Ale jistě se dá domluvit i dřívější dodání, pokud je potřeba.
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 11:19   #10
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Především členstvím každý člen přispívá svým malým dílem k tomu, že je možné chov řídit, pořádat akce pro čévéčkáře a plemeno dále rozvíjet. Tohle by měl zdůraznit každý chovatel majitelům svých štěňat.
Je to v mnoha případech ale tragické. Včera jsem potkal majitele s nádherým ročním psem a když jsem se ho zeptal, zda s ním byl na svodu a zda půjde na bonitaci tam mi řekl, že on chovat nechce, na výstavy taky nechce, tak nevidí důvod chodit na svod a bonitaci.
TO NENÍ HONĚNÍ EGA, TO JE JEN MOŽNOST KAŽDÉHO ALESPOŇ MALINKO SE ODVDĚČIT ZA TO, ŽE MÁ SVÉHO PSA !!! Bez přehledu o plemeni, členů a členských příspěvků a taky těch, kteří zdarma plemeni věnují čas a námahu by už dávno plemeno zaniklo.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 11:45   #11
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Dagmar View Post
Ještě že máme vlčici pro radost a ne pro honění vlastního ega.
No my si s vlčicí chceme udělat radost pohoněním vlastního ega Nechápu, proč i v takto nevinném a neutrálním dotazu jako byl můj, se najde zakyslý rýpal, který nedokáže pochopit, že někoho výcvik prostě baví (člověka i psa). Dobrý odhad-průkazku bych potřebovala kvůli zkouškám (ale prý je nakonec stejně zruší pro nezájem asi..). Podělím se o info,co jsem zjistila, pro zájemce: Na zkoušky podle Národního zkušebního řádu, což je v našem případě ZZO, je třeba být členem ČKS buď prostřednictvím chovatelského klubu, nebo cvičáku, který spadá pod ČKS, což náš cvičák zrovna nespadá. Takže třeba ZOP bych dělat mohla, ale ZZO ne. Jinak všem děkuji za odpověďi.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 11:50   #12
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Na zkoušky podle Národního zkušebního řádu, což je v našem případě ZZO, je třeba být členem ČKS buď prostřednictvím chovatelského klubu, nebo cvičáku, který spadá pod ČKS, což náš cvičák zrovna nespadá. Takže třeba ZOP bych dělat mohla, ale ZZO ne. Jinak všem děkuji za odpověďi.
Je to sice trochu offtopic ale odpovím. Je to stará písnička ČKS, která ovšem není pravdivá. Na jakékoliv zkoušky, které pořádají organizace, sdružené pod ČMKU, stačí být členem jakékoliv organizace, sdružené v ČMKU. Takže i když jsem členem třeba MSKS, tak mne musí pustit ke zkouškám, pořádaným ČKS a naopak. Svého času jsem takový případ řešil (člena MSKS nechtěli připustit k ZZO) a vyhrál. Chce to jen podat písemnou stížnost na výcvikovou komisi ČMKU.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 12:01   #13
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Je to sice trochu offtopic ale odpovím. Je to stará písnička ČKS, která ovšem není pravdivá. Na jakékoliv zkoušky, které pořádají organizace, sdružené pod ČMKU, stačí být členem jakékoliv organizace, sdružené v ČMKU. Takže i když jsem členem třeba MSKS, tak mne musí pustit ke zkouškám, pořádaným ČKS a naopak. Svého času jsem takový případ řešil (člena MSKS nechtěli připustit k ZZO) a vyhrál. Chce to jen podat písemnou stížnost na výcvikovou komisi ČMKU.
No nevím nevím, když to vztáhnu na svůj případ, nebudu se hádat (ani s tebou-třeba máš pravdu) a soudit už vůbec ne, protože detailně jsem se po tom nepídila, ale vzhledem k tomu, že náš cvičák sice cvičí poslušnost a všechno ostatní "klasické" , ale primárně je to Agility klub, takže zájmové sdružení, nevím jestli bych se stížností na výcvikovou komisi ČMKU uspěla, pokud nespadají pod ČMKU. Ale to je jedno, tvoje informace třeba někomu pomůže a já považuju za schůdnější variantu stát se členem chovatelského klubu a uvědoměle podpořit plemeno.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 12:48   #14
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
No nevím nevím, když to vztáhnu na svůj případ, nebudu se hádat (ani s tebou-třeba máš pravdu) a soudit už vůbec ne, protože detailně jsem se po tom nepídila, ale vzhledem k tomu, že náš cvičák sice cvičí poslušnost a všechno ostatní "klasické" , ale primárně je to Agility klub, takže zájmové sdružení, nevím jestli bych se stížností na výcvikovou komisi ČMKU uspěla, pokud nespadají pod ČMKU. Ale to je jedno, tvoje informace třeba někomu pomůže a já považuju za schůdnější variantu stát se členem chovatelského klubu a uvědoměle podpořit plemeno.
Nevím jak tohle přesně je, ale vím, že to řešila kamarádka, taky chtěla se svou setřicí dělat ZZO a nakonec to uhrála na to, že je členem DiscDog klubu, což je klub dogfrisbee A mohla na zkoušky jít
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 12:57   #15
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
Nevím jak tohle přesně je, ale vím, že to řešila kamarádka, taky chtěla se svou setřicí dělat ZZO a nakonec to uhrála na to, že je členem DiscDog klubu, což je klub dogfrisbee A mohla na zkoušky jít
Tak je dobrá
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 13:02   #16
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
Nevím jak tohle přesně je, ale vím, že to řešila kamarádka, taky chtěla se svou setřicí dělat ZZO a nakonec to uhrála na to, že je členem DiscDog klubu, což je klub dogfrisbee A mohla na zkoušky jít
Četla jsem "Disco klubu" ...

To by na všechny dobře vyzrála...
__________________
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 13:10   #17
Dagmar
Junior Member
 
Dagmar's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Praha-východ, Telč
Posts: 85
Default

Rozhodně se nechci řadit mezi rýpaly. Soudím jen dle lidí, se kterými občas přijdu do styku a kteří se k jedné naší "neobvyklé věci" nepostavili moc hezky. Prostě jsme neměli štěně od nich, takže to je zmetek.
Omlouvám se za možná ukvapené vyjádření.
Vytiskla jsem si dokumenty ze stránek KCHČSV a pokud MI něco dá členství v klubu, budu ráda členem.
Dagmar jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 13:31   #18
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Dagmar View Post
Rozhodně se nechci řadit mezi rýpaly. Soudím jen dle lidí, se kterými občas přijdu do styku a kteří se k jedné naší "neobvyklé věci" nepostavili moc hezky. Prostě jsme neměli štěně od nich, takže to je zmetek.
Omlouvám se za možná ukvapené vyjádření.
Vytiskla jsem si dokumenty ze stránek KCHČSV a pokud MI něco dá členství v klubu, budu ráda členem.
V klídku a pohodě. Poslední dobou jsou na těchto stránkách nějak snadno pozvednutelné emoce. Nevím jak moc klidného nebo divokého psa máš, ale v případě mojí bestie jsem vděčná za veškeré instituce s názvem "cvičák" a "výcvikové pobyty" protože je to velmi účinný způsob, jak zvíře vybít a unavit i psychicky. Na dlouhé neřízené procházce (=šílené lítání po lese) akorát nasvalí a zlepší si fyzičku. Po hodině na agility spí a vypadá sladce a neškodně A po všech veselých i adrenalinových zážitcích, co s ní mám, prostě chci papír na to, že mám aspoň základně ovladatelného psa. A až ten certifikát jednou získám (jednou se to podařit prostě musí), tak si s ním sakra budu honit ego
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 13:34   #19
Dagmar
Junior Member
 
Dagmar's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Praha-východ, Telč
Posts: 85
Default

Jasně, tohle chápu.
Tak si ho pak hezky hoň, hoň, hoň.
Dagmar jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org