Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31-03-2008, 15:04   #1
vinička
Junior Member
 
vinička's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Revúca
Posts: 22
Default ČSV v okolí Revúcej

Ahojte,
tak sa mi pred týždňom úplnou náhodou splnil môj už takmer 14ročný sen vlastniť ČSV, je to dospelý pes, ale musím poďakovať bývalej majiteľke, že sa mu dostatočne venovala, adaptuje sa na nové prostredie prekvapivo rýchlo, zapadol do nášho zvieracieho kolektívu priam úžasne.
Týmto by som zároveň chcela vyzvať majiteľov ČSV v okolí Revúcej, nech sa ozvú, na vzájomné prípadné rady, alebo len tak klebetenie. Samozrejme, poteším sa aj tým mimo Revúcej.
Skúsenosti s kynológiou mám dlhoročné, s rôznymi plemenami a tiež vlky sú moja amatérska záluba, ale predsa je to nové plemeno a má svoju povahu...
Tak zatiaľ vďaka.
vinička jest offline   Reply With Quote
Old 31-03-2008, 16:14   #2
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Cau,

tak blahozelam. Ja som sice z BA a momentalne upln het, ale Muran milujem, takze sa tam mozno niekedy vypravim aj s mojou ochehulou.

Inak co to mas za srandovnu vlajku?
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 01-04-2008, 08:17   #3
vinička
Junior Member
 
vinička's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Revúca
Posts: 22
Default

No, s tou vlajkou, pri registrácii mi tam asi zašarapotil nejaký škriatok a teraz budem aspoň extra.
Keď si nájdem na to čas, možno to dám aj na správnu mieru.
Vďaka za odozvu, dnes bežím s dcérkou k lekárovi, ale neskôr sem možno ešte nakuknem.
Inak, Muráň je skutočne krásna lokalita, ale vlastne celé Slovensko je jeden prekrásny kúsok prírody, no nie?.
vinička jest offline   Reply With Quote
Old 01-04-2008, 09:59   #4
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

vinicka - sice off topic, ale musim ti dat za pravdu. Teda vacsinou, su kusky, ktore by som prirodou nenazvala ale tie co su su naozaj nadherne.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 02-04-2008, 11:13   #5
vinička
Junior Member
 
vinička's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Revúca
Posts: 22
Smile

No jasné, že to treba brať s rezervou, ale keď porovnáš Slovensko s okolím, tak určite máme, čo sa týka prírody, bonus navyše, len si to akosi nevieme uvedomiť. No ale už odbočujem mimo.
Inak, chcela by som zahlásiť zmenu majiteľa a taktiež neviem, či už je na tento rok zaplatené členské, nevieš poradiť, na koho sa obrátiť?
vinička jest offline   Reply With Quote
Old 02-04-2008, 11:33   #6
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Quote:
Originally Posted by vinička View Post
Inak, chcela by som zahlásiť zmenu majiteľa a taktiež neviem, či už je na tento rok zaplatené členské, nevieš poradiť, na koho sa obrátiť?
Na stranke www.csv.sk/index1.php najdes kontakty na klub, takze na platbu clenskeho sa pytaj u ekonomky. Ak si clenom tak je to OK, ak este nie si tak kontaktuj tajomnicku. Nahlasovat vlastnictvo psa v klube sa neviem ci robi, ak je uchovneny tak daj vediet predsedovi chovatelskej komisie alebo hlavnemu poradcovi chovu, ze je pes u teba. Ak nie je uchovneny a chces ho uchovnit, tak 19. je bonitacia v Senici a v lete bude na tabore (ale mne sa zda ze Dragoun bol na jednom tabore - ale neviem ci aj na zvode/bonitacii). Respektive mozes to tiez oznamit tajomnicke, ak je ta informacia relevantna tak bude rada a ak nie, tak sa nic nestane.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 02-04-2008, 11:48   #7
vinička
Junior Member
 
vinička's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Revúca
Posts: 22
Default

Vďaka, na bonitácii a zvode bol, ohľadom toho členského, bývalá majiteľka bola členkou, ale si nie je istá, či platila členské aj tento rok, ale to sa už popýtam u tajomníčky.
Drago nie je uchovnený, uvažujeme o tom, ale momentálne si ešte navzájom vychytávame muchy a kondične by sme zatiaľ asi SVP nezvladli /obaja/.
Vďaka za odozvu, vyzerá to tak, že okolie Revúcej je v tomto smere zatiaľ mimo.
vinička jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org