Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Různé

Různé Vše o československých vlčácích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-01-2007, 11:21   #21
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

Quote:
Trosku mne mrzi, ze nemuzu zkusenosti ze zadneho psa pouzit....A kdyz pises, ze csv nesnasi dril, cemuz se ale prece nemuzes vyhnout, tak obecne muzes rici, ze csv je hure cvicitelny nez NO, ne?
nejsem sice zkušeným chovatelem , ale dovolím si přidat drobnou radu, je špatné myslet si, že se psi musí učit drilem(mám pinče a když zvýším hlas nebo začnu být vzteklá, tak přestane okamžitě reagovat, ohluchne oslepne a odchází, pokud se chovám mile a nenásilně, nepřecvičuju tak se mi z fleku naučí třeba štěkat ha povel po dvou třech opakováních) ale ráda bych ti doporučila dvě knížky které mi změnily pohled na psí psychiku a myšlení a také právě na výcvik:
Stanley Coren :inteligence psůcena do 150 korun, 286 stránek, pár obrázků, psaná poutavě a ne taková ta jak se to krmí a kolik potřebuje hraček-je pro někoho kdo už něco o psech ví a chce vědět víc
John Fisher Proč můj pes...? (v angličtině originál Why Does my Dog...?cena kolem 150, 279 stránek, psáno kynologem a psychologem, popsány nenásilné metody výcviku, behaviorální terapie a pomoc při nejrůznějších nežádoucích nebo psychických projevech v chování

obě jsem je přečetla jedním dechem a všem bych je doporučila, opravdu za top stojí
Jats jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org